Приходжу до висновку. Без "Правого сектора" судова реформа в Зачепилівці не піде.

21.07.2015 23:12

Приходжу до висновку.

Без "Правого сектора" судова реформа в Зачепилівці не піде.

 

Шановні читачі. Якщо би я задав вам питання: на кого працюють люди в суді?  Відповідь була би очевидною.  Працюють на людей заради суспільства, заради верховенства права в країні та доступу її громадян до цивілізованого судочинства. Приблизно так. І працюють вони за рахунок наших із вами внесків до Державного бюджету. А сама держава цих державних службовців аж занадто поважає, якщо оцінити їх рівень роботи і вкладені в неї  зусилля, розум, інтелект. Це все теорія. А що говорить нам "практика"?  І не якась там Венеціанська комісія чи Європейський суд з прав людини,  а наш рідний Зачепилівський районний суд.

В нас же виникла наступна ситуація. Я подав позовну заяву до суду відносно безчинства селищного голови по справі визначення тарифів на воду та водовідведення, бо таких тарифів не має по всій Україні. Так схотілося Кривенку з Галієм. І що ви думаєте. На моє нещастя , на мою біду вийшов з відпустки суддя Огієнко і дана справа йому для розминки попала під руку. І він рекомендує мені піти і заплатити судовий збір в розмірі майже 300 грн.  Я ж пояснив йому і написав що Закон України "Про захист прав споживачів" в даному випадку звільняє мене від сплати судового збору. Огієнко відповів, що коли  я не погоджуюся з його висновком, то прийдеться писати апеляційну скаргу. І я її написав. Один екземпляр я віддав до суду, а інші з додатками я відправив прямо до Харківського апеляційного адміністративного суду. Це було 02.07.2015 р.

Та сьогодні ми маємо вже 21.07. і всі мовчать. Я телефоную в Харків в суд і там мені пояснили, що суддя не направив їм самої справи, а тому   вона не розглядається і не є зареєстрованою. Всі мої питання до районного суду.

І знову я в суді, почитав законодавство і прийшов до наступного висновку. Якщо суддя вважає, що я не повністю виконав умови подачі апеляційної скарги, то вже давно пора винести ухвалу з відповідною пропозицією для мене. Але цього не відбувається. Моя апеляційна скарга попала "під сукно". А цю ситуацію я розглядаю  як повний ідіотизм і кримінал.  Так не повинно бути, якщо ми живемо в демократичній державі. А коли суддя  дозволяє собі узурпувати державну владу, а мої конституційні права на право звернення до суду, вибачте, похерити, то який же це суд? Це судилище. І я вимушений звертатися в першу чергу до голови суду, так як відношення до мене пана Огієнка є абсолютно зрозумілим. Це не є перший його випадок в зачепилівській практиці. Просто, нібито від нудьги приїздить до нас це "жирне опудало" і творить експерименти над людьми і аж ніяк не чинить судочинство. Тепер і мені стає зрозумілим чому цей йолоп веде себе так, замер і все. Він знає, що не правий і його дурнувате рішення буде скасованим. Та щоб якось затягти справу завів мене в оману і я ніби втратив строк на оскарження його рішення. Але як вийти з цього положення я знаю і це не додає ні авторитету, ні поваги до самого суду.

Голова суду Бойко Г.В.  про все це добре освідомлений та щось робити на користь людям зовсім не поспішає. Воно йому не треба. Все виглядає так ніби чоловіку вже назвали дату до якої йому треба "протягти", а потім уже можна і на посаду директора стадіону претендувати. А як можна розцінити те, що суддя Огієнко  останній раз в середу появився на стадіоні і потім появився аж у вівторок після обіду. А чому б його не звільнити за прогули? Кому потрібний такий роботяга. А в суді одному судді роботи немає, а їх три. Чи по черзі ходять? Гарну хлопці роботу собі знайшли. І корови в них не мичать і пристойну зарплату платять. Оце і є омріяний комунізм до якого ми йшли десятиліттями, а прийшли одиниці. Така їх доля. І прийшли вони до цього "корита" зовсім не для того щоб захистити просту людину. Тому перезавантаження влади повинне обов'язково відбутися. А от чи це можливе без участі "Правого сектора" - це є велике питання. А поки терпіння людей продовжують  досліджувати ось такими нечистими методами. Люди, які зараз знаходяться при владі, сподіваються на довічне панування. Та чи вийде?

І останнє, шановні читачі. Це я повторяю не вперше. І буду це повторяти доти, доки буде суспільна потреба в цьому. Я на своєму досвіді показую вам що таке суд у сьогоднішньому вигляді. Коли ви переступаєте поріг нашого суду, то знайте : вас там ніхто не збирається з обіймами зустрічати. Там будуть , в кращому випадку,  посміхатися, а ви кумекайте на чому вас "нагріють". Це найхитріша злочинна державна організація. Так, там працюють не найдурніші наші юристи, але що мені від того коли на кожному кроці обіцянка і обман. Я вже давно не сподіваюся на оте правосуддя, права людини, захист прав споживачів і т. д. Якщо в нашому суді комусь і допомогли, то це скоріше виключення, ніж правило. А чи потрібний нам такий суд? Ось в чому питання і воно залишається.

 

Редактор - Віктор Марголін , 21.07.2015 р.

 

Тема: Приходжу до висновку. Без "Правого сектора" судова реформа в Зачепилівці не піде.

манулу

хунта | 28.07.2015

із-за таких як ти підарів в країні війна.

не повтори помилок

манул | 26.07.2015

Віталік не вірь собакам та пропоганді хунти,безвізовий режим з евросоюзом нам не світить,а ціни европейські маемо,при не европейських зарплатах,а гей паради,одностатеві браки та педофілію нам захід дасть,хочиш своіх дітей віддати в бордель педофілів?флаг правосеків тобі в руки

редактору

манул | 26.07.2015

Наумович,Вам потрібна війна і в зачепилівці,"правий"зброд може тільки мародерствувати,ціни на воду ця сволота не знижуватиме,НЕ ПОВТОРЮЙТЕ ПОМИДОК МАЙДАНУ,

Не повтори ошибки Донбасса

Виталий | 24.07.2015

В Донецке идет война, кроме солдат там гибнут мирные люди, дети и женщины. Бывшие регионалы, избегая ответственности, создали новую партию – «Оппозиционный блок», которая обвиняет в этом кого угодно, только не себя. Время проходит и у многих людей начинает стираться в памяти с чего и кого все началось. И главное сейчас, чтобы «донбасс» не пришел в Каховку

С чего все началось
Вы никогда не задумывались, почему это происходит именно на Донбассе? Почему нет обстрелов в Каховке, не стреляют танки в Скадовске, нет артналетов в Херсоне? Почему все спокойно в Николаеве, Харькове, Одессе, Запорожье? Не появлялось таких вопросов? Ведь «жидо-бандеровцы» пришли к власти по всей стране, они ведь со всех русскоговорящих должны пить кровь.
Все, что сейчас происходит на Донбассе - это ответственность местных жителей за свои поступки, слова и желания, за свой выбор. За безграничную поддержку «Партии регионов», которая сейчас маскируется под «Оппозиционный блок».
Российские диверсанты захватывали административные здания на Донбассе при полной поддержке Партии регионов, которая отказалась от политических методов и подтолкнула свой регион к вооруженному бунту. Партия регионов вместо политического пути защиты интересов Донбасса выбрала путь войны - встреча с цветами диверсантов, блокирование украинских военных, живые щиты на блок-постах, помощь сепаратистам, вера в жидо-бандеро-фашистов, притеснение русского языка. Итогом всего этого мифа стал лозунг «Путин, введи войска!»
В этот момент жители Донбасса пустили к себе в дом войну.

Время ответственности
Потому и рвутся снаряды только на Донбассе, потому и гибнут мирные жители, потому и живут они в страхе. Это ответственность местной элиты за выбор метода борьбы. Но местную элиту тоже выбрали жители Донецка - они из года в год стабильно поддерживали Партию регионов и Януковича - он хоть и был зэком, но «своим зэком», а не «американской подстилкой». Они обещали защитить Донецк от украинского языка и бандероцев, они годами пугали весь Юго-Восток фашистами, заговором США, НАТО, гей-парадами в Европе… Они настолько успешно запугивали местных жителей, что те поверили и пустили в дом войну - «Путин, введи войска!».
Все, что сейчас происходит на Донбассе - это ответственность Партии регионов за свою многолетнюю деятельность. Раньше ответственность выражалась в размере средней зарплаты и пенсии, теперь - в количестве убитых, покалеченных и сирот.
Но груз этой ответственности несет не только Донбасс, а вся страна - гибнут наши ребята. Наша армия нищая, обманутая и забытая - вычищает гнойник, который вырос благодаря Партии регионов, которая хочет перекраситься в Оппозиционной блок.

НЕ ЗАБЫВАЙТЕ ОБ ЭТОМ - НЕ ПОВТОРИТЕ ОШИБКИ ДОНБАССА.


Виталий Ерофеев

Re: Не повтори ошибки Донбасса

манул" | 26.07.2015

Віталік,ти або провокатор,або дурень,донбасу тяжко,але він переможе,а боротися з майданною сволотою потрібно і харькову,і херсону,поглянь на комунальні квитанціі,та на ціни,може поумнішаеш,регіонали крали,та війни не було,а окрім регіоналів, маемо і лівий марш,його бояться і регіонали,і майданна сволоч,

Топ

Рда | 23.07.2015

Поздно вспохватились. Андрюшику уже купили новенькую машинку

Больным

Мемория | 23.07.2015

Нужно еще вспомнить кому покупали машины , дома, содержали любовниц . Кто сколько разбил машин и кто кого трахал? В эту помойку надо все сливать. А заодно и кто что крышует ...,

Приходжу до висновку.Без "Правого сектора" судова реформа в Зачепилівці не піде.

007 | 23.07.2015

Шановний пане Редакторе. А чому Ви не згадали про автомобіль "Шкода", який був куплений голові РДА Кобильській Л.Д. сільськогосподарськими товаровиробниками для використання в службових справах, а потім був нею приватизований. А зараз голова РДА Конопля А,Л. їздить на власній не "крутій" автомашині та ще заправляє її за власні кошти. Мабуть знову плтрібно селянам збирати кошти для "Мерседеса". А може люди правду говорять, що Ви Редакторе з нею частенько потайки зустрічаєтесь і вона спонсує Вашу газету. Дайте буть ласка відповідь. З повагою 007.

Re: Приходжу до висновку.Без "Правого сектора" судова реформа в Зачепилівці не піде.

Для 007 | 23.07.2015

Вам точно нужно в 03 ,

для 007

Віктор Марголін | 23.07.2015

Якби я був такий як ви пишете, то хто б читав мою газету? Мені подяка Мирослави Гонгадзе за мою працю вартує дорого. Ми вже так привикли, що на кожному вуглі нас обманять, нам збрешуть, нам пообіцяють.Тому декому важко повірити що серед нас є порядні люди. Я не говорю що святі. Але мені приписувати ваші фантазії не треба. Мені це не потрібне, а вам це не допоможе. З повагою Віктор Марголін.

1 | 2 >>

додати новий внесок