Про анатомію звичайного зачепилівського шахрайства як один із методів керівництва в Зачепилівській селищній раді Кривенком Ю.В.

23.10.2017 14:45

Про анатомію звичайного зачепилівського шахрайства як один із методів керівництва в Зачепилівській селищній раді Кривенком Ю.В.

 

Шановні читачі.  Весь час мені не дає спокою той факт, що в Зачепилівському домоуправлінні «пішли дорогою» водоканалу і зуміли підняти тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в 2,21 раза. Мені, як людині з вищою економічною освітою, досвід роботи підказує що так не повинно бути. Якби при владі були розумні і грамотні люди, то вони б знали, що темпи росту тарифів не повинні обганяти темпи росту доходів громадян. Але сьогодні мені важко знайти тих, кому це варто роз’ясняти. Нинішні керівники так підняли собі платню, що своїх «рабів» вони, як кажуть, і в образ не бачать. Десять років я пояснюю про наявність злочинних тарифів в водоканалі і що? Але і мовчати не можна.

Я розумію, що без конкретних прикладів тут не обійтися. Тому почнемо з оплати за освітлення місць загального користування (під’їздів). До Нового року діяв тариф – за 1 кв. м. загальної площі квартир в розмірі 0,04 грн.  Після Нового року цей тариф був піднятий до 0,37 грн. за 1 кв. м. площі квартири. За свою квартиру (освітлення) в коридорі тепер я мушу сплачувати 20,35 грн.  У моїх сусідів 4-х кімнатна квартира, її площа приблизно 78,1 кв. м., а тому вони платять по 28.90 грн. за місяць. Разом це буде 49,25 грн.

Тепер ми з вами порахуємо скільки електроенергії ми витрачаємо на освітлення за місяць. Візьмемо лампочку 0,075 квт.за годину. Нехай в середньому вона горить по 10 годин на добу. За добу буде накручено 0,75 квт., а за 30 днів – 22,5 квт. Вартість цієї  електроенергії за місяць буде в розмірі 37,80 грн. (22,5*1,68).

Не варто скидати з рахунків і наступне. Нам усім відомо що вночі електроенергія значно дешевша ніж вдень. А тарифи на електроенергію для населення 0,90, а вночі 1,68 грн. Я таку державну політику відмовляюся розуміти. Це вже не дебілізм, а фашизм стосовно свого народу.

Далі ми з вами попробуємо розібратися чому за електроенергію вартість якої 37,80 грн. ми платимо 49,25 грн. А коли в під’їзді горить одна лампочка то з 4-х квартир плата складає уже майже 100 грн за місяць. Так це коли горить ота єдина лампочка, а буває таке що і зовсім нічого не горить, а ми все рівно чомусь платимо. Секрет в цьому дуже простий. В моєму будинку раніше стояв лічильник, який комусь, очевидно, став заважати. І його зняли. Наскільки я розумію, їх немає в жодному будинку і люди за це задоволення платять «від фонаря» - скільки Шура скаже. Вирішення цього питання саме в такий спосіб я вважаю злочином на який цілий ряд керівників РДА, селищної ради та домоуправління в Зачепилівці закривають очі. А всі ми, як ті вівці, мовчки платимо, покриваємо їх злочинну безвідповідальність та дармоїдство. Досвід  такої праці у нас започаткований в водоканалі. Там, наприклад, в радіо заводських будинках каналізації немає, а люди мовчки платять. Від цього пан Галій не страждає, а лише  руки потирає. Хто про це не знає?

Далі я мислю так. Якщо я виведу в коридор світло зі своєї квартири, включу економічну лампочку на 10 ват то за місяць вона накрутить 3 кіловата вартістю 2,70 грн. Таке вирішення питання я планую винести на обговорення своїх сусідів. На чотири квартири це буде помірна ціна і не варто нас дурити. Залишиться тільки питання: навіщо нам потрібні оті такі чиновники?

І це ще не все. Читач повинен знати, що на підприємстві є накладні затрати, які розподіляються при обчисленні собівартості послуг пропорційно прямим затратам на кожну із них. В розрахунках указано, що накладні затрати при наданні такої послуги, як освітлення під’їздів, складають 4699 грн. Звідки беруться такі затрати – відповідь проста. Один раз на місяць домоуправління перераховує наші кошти енергозбуту за нами використану електроенергію. От і вся робота. Вся ця історія має, як на мене, ознаки відвертого шахрайства, так як грошенята в домоуправління пливуть по суті з нічого. Вартість електроенергії по їхнім розрахунках 2475 грн. на місяць, а якісь накладні розходи складають 4699 грн. Нормально? Коли немає обліку – це шахраям «на руку». Тариф можна піднімати одноразово більше ніж в 9 разів. Повний ідіотизм, за який ми проплачуємо. Якщо керуватися логікою, яку сповідують в Зачепилівському домоуправлінні, в селищній раді, наші депутати і деякі інші чиновники, то виходить так що мій сусід по під’їзду повинен трохи більше платити за освітлення в під’їзді бо в нього трохи більша площа квартири, а лампочка повинна йому краще світити. Але подумавши більшість із вас, я думаю, погодяться що це є дурниця придумана керівником у якого замісто освіти десятимісячні курси і передчасний клімакс в голові. Іншого пояснення я не знаходжу. Все це схоже на старчеський маразм, з яким погодився пан Кривенко Ю.В. і депутати.

Ось така моя казочка про сірого бичка. Можливо, я в чомусь не правий, то ви , шановні читачі, поясніть чому декотрі начальнички не проходять у двері. Мабуть забули що таке ковбаса, а про совість і не згадують. Ось такі наші справи.

В результаті керівник районного енергозбуту говорить, що  їм такі клієнти вигідні. Та за моїм переконанням саме працівниками енергозбуту були познімані лічильники в житлових будинках. В мутній воді рибка краще ловиться. Як нам відомо вся Європа економно витрачає всі енергоресурси, а ми що робимо? В нас все зроблено так що лампочка в під’їзді може горіти вдень і вночі і всім це вигідно. Яка несусвітня дурість на яку пани Кривенко, Гвоздік, Роднянко і Пишненко не звертають ніякої уваги. І що важливо – у них немає жодних планів щоб наводити лад в цьому питанні. Якщо ми всі так будемо мислити, то ніколи ми не будемо багатими. Це аксіома. Енергоресурси в світі будуть постійно збільшуватися в ціні. І коли частина людей буде відключена від енергосистеми, то в їх руках з’являться вила. Що тоді буде говорити пан Гвоздік я не знаю, але влада ці питання повинна повсякчасно обговорювати з людьми. А українська влада душить свій народ тарифами на газ і всі мовчать. Отакі ми і є.

Нагадаю вам, читачі, що це тільки освітлення під’їздів. А ще ж є і інші послуги. І скрізь виникають питання якщо придивитись. Вони виникають в результаті, по суті,  злочинної бездіяльності пана Кривенка Ю.В. як селищного голови і пані, якщо можна так сказати, Пишненко О.З. Можливо, вони не розуміють що діють, можливо «не доганяють» взагалі, але їх «кровожадність» проглядається на кожному кроці. Вони поробили собі прекрасні заробітні плати, їздять в машинах і на нас через вікно дивляться як на звичайне бидло. Ми для них не є люди. А вони і в церкві на особливому рахунку. Ось такого начальничка занесли у виборчий список і нам пропонують за нього голосувати.

Люди. Я звертаюся до Вас. Будьте пильними. Назад дороги в нас не буде. І пам’ятайте. Принцип оплати за освітлення в під’їздах в залежності від площі наших квартир – це фантазія і повний дебілізм Кривенка Ю.В.  Як такому керівнику можна довірити і дати мітлу в руки? Я цього не розумію. Та і це ще не все. Ми і за вивезення сміття проплачуємо по такому ж зачепилівському ноу-хау. То чи є в нас  розумні, при пам’яті керівники, депутати і люди? І не забувайте, що дехто із них і бюлетені на виборах будуть рахувати.

Наш селищний голова Кривенко Ю.В. третій раз на цій посаді, але жодного разу не провів громадського слухання, хоча законодавство вимагає. Він не бажає звітувати перед громадою і  витрачає мільйони  бюджетних коштів на свій розсуд. Мені страшно уявити коли, не дай Бог, люди його виберуть керувати об’єднаною громадою.

Ось таким чином ми будуємо правову державу і на що сподіваємось? Та при всіх ділах принцип соціальної справедливості ніхто не відміняв. Я цікавився як подібні питання вирішуються в інших районах. Мені повідомили що скрізь виробничі затрати ділять на кількість людей, а в нас на загальну площу. Така наша зачепилівська логіка. Я не маю договору з домоуправлінням, але цей факт треба ще доводити так як у шахраїв інша думка і вони здатні на фальсифікацію документів. Отже не все так просто.

Всі ці питання я обговорив з головою Зачепилівської РДА Коноплею А.Л. який за посадою несе повну відповідальність за виконання в районі Закону України «Про захист прав споживачів». Тому я сподіваюся на об’єктивну оцінку стану справ в Зачепилівському домоуправлінні і Зачепилівській селищній раді. Людей необхідно обслуговувати, а не драти із них останню шкуру. З цим бардаком  пора кінчати. Така моя об’єктивна (суб’єктивна) думка.

 

Редактор – Віктор Марголін, 23.10.2017 р.

Тема: Про анатомію звичайного зачепилівського шахрайства як один із методів керівництва в Зачепилівській селищній раді Кривенком Ю.В.

Особиста думка

Читач | 28.10.2017

Хочу підтриматм редактора! Мені зрозуміла його політика як модератора.
Немає особистого підписа людини, значить пише АНОНІМ.
Це людина, яка не признається особисто що це вона, висловлюючи свою особисту думку.
Редактор має повне право видаляти або залишати коментар аноніма.
Покажіть своє дійсне прізвище і виругідність вашої думки в коментарі підвищеться до максимуму. Я попробував - це дійсно так. Крім цого будетемати право не відповідати анонімам.
Редактору респект і повага!
Проблема більшості АНОНІМІВ у своїй безграмотності та безкультурності ось і "ховаються" розуміючи те, що покажуть свій дійсний рівень інтелекту та освіти.
Дякую усім тим людям, які сміливо піписувались на цих шпалтах своїм дійсним прізвищем.
Всім зичу успіхів...

Re: Особиста думка

образование | 28.10.2017

Ошибка на ошибке и ошибкой погоняет-умник хренов

Re: Особиста думка

читач | 12.11.2017

я і сам анонім

Re: Особиста думка

Толян не бзди | 14.11.2017

Редактор - редкий пидарюга , проститутка похлеще баб

Марголину

Коментари | 27.10.2017

Де диваюится коментари?

Re: Марголину

Редактор | 27.10.2017

Модератори працюють разом детектором брехні. Вони уже навчились читати думки контуженого дурня МАНУЛА і автоматично видаляються. Таких дурнів на планеті щитані одиниці.

Re: Re: Марголину

читач | 12.11.2017

визначити ублюдка просто марголін підтримуе то і е ублюдок він своїх пізнае безпомилково

!!!

Роднянко | 27.10.2017

Шановні читачі та підписчики Зачправди! Не буду виправдовуватись через ту несусвітню дурість яку ви мали честь прочитати в коментарях. Як сказав А.Челентано: "Обожаю слушать ложь, когда знаю правду!". Скажу одне - моя дружина сама неповторна і краща жінка на світі. Я хочу подякувати долі, що зустрів її. Вона моя дружина, мати моїх дітей, господарка нашого будинку. Вона - частина мого життя, частина мене самого. І щоб там "коментатори" не писали, я пишаюся, що у мене така прекрасна дружина, яка заслуговує тільки пошани та кохання.

Re: !!!

Зачепилянин | 27.10.2017

Всi за тебе дуже радi

Re: !!!

ж. | 27.10.2017

Так це ж челентано.а ти причом

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок