Про етику поведінки наших чиновників.

22.05.2020 14:55

Про етику поведінки наших чиновників.

 

Шановні читачі. Пропоную вам  поговорити про етику поведінки наших чиновників. При цьому я прошу зважити на мій вік і стаж моєї роботи на державній службі в 30 років. Признаюся чесно, що за цей час мешканцями району була подана  одна скарга, яка була абсолютно безпідставною. Я вважаю, що саме такою і повинна бути робота відповідального чиновника сучасної влади.

В даний час це питання широко обговорюється в суспільстві і тому можна почути різні думки. Я, наприклад, чув представників Грузії і мені це сподобалось. Як розповідають, там чиновники міністерства  внутрішніх справ були надзвичайно корумпованими. Вони, по суті, виходили на дорогу і збирали данину. На це не зміг безучасно дивитися Президент країни і він своїм указом звільнив з роботи всіх працівників  МВС  починаючи з міністра. Потім за три місяці набрали нових людей, навчили їх працювати, підняли їм заробітну плату і зараз ці чиновники в країні мають самий високий рейтинг довіри в суспільстві. Ви назвете це чудом і в якійсь мірі будете праві. Таке може бути тільки при наявності політичної волі вищого керівництва в державі де будуть всі рівні перед Законом. А коли я виходжу до районного відділу поліції і бачу, що якийсь водій  їде зі швидкістю коло 100 кілометрів на годину то в мене відразу з’являється думка: а навіщо нам в районі мати чоловік 60 працівників, яких ми називаємо поліцейськими та правоохоронцями. Невже це нам добавляє порядку? І куди ідуть бюджетні, народні кошти? Та я дещо розумію. Коли їм потрібно було то вони виконали злочинний наказ та постанову Красноградського суду і в кількості шість чоловік приїхали до редактора «Зачепилівської правди», зробили обшук, арештували комп’ютерну техніку 17.02.2017 року і по сьогоднішній день ноутбук знаходиться в підарасів Харківської обласної  прокуратури. Це і є моя відповідь на питання: навіщо нам чиновники? А коли ви задасте ще питання: де поділися в Харкові такі люди як Кушнарьов та Кліментьєв, то  вам ніхто  не скаже ні слова, але ж їх там як собак нерізаних. А на пенсію нам грошей немає. Чи це не є чудом?

Нас влада навчає, що наша влада створена для того щоб полегшити нам життя. І ми змушені в це вірити, ходимо на вибори, щось там вибираємо, сподіваємося на краще життя, а воно тільки погіршується. Хотілося б мені дізнатися: а чи люди в Зачепилівському районі знають що у нас в суді вже не три судді, а один. І що від цього змінилося? Головне не кількість, а якість. Приведу я такий приклад. Прийшов я в суд і в канцелярії попросив назвати дату розгляду справи в суді. І ви думаєте, що мені сказали? Хер собачий. Суд в травні розглядав подання слідчого про надання дозволу на вилучення документації в Зачепилівському водоканалі згідно розгляду кримінальної справи пов’язаної з крадіжкою державних коштів, які виділяються для виплати субсидії. Так от, із цього гамна створили  державну таємницю. Крім цього я запитав чи прийнята постанова суду уже опублікована в Інтернеті? Мені відповіли що – так. А дату все рівно не назвали. Нонсенс, чи не так? Порядки, які були заведені ще при панові Бойку, будуть довго ще зберігати спокій армії дармоїдів біля державного корита та відригуватимуться в безправних людей. Без наявності таємниці і чиновники не потрібні. Саме тому і пан Яценко зробив мені зауваження, що в суд я повинен писати письмове звернення , а вже тоді вони будуть думати що мені відповісти. Таким чином ми всі будемо при ділі і на чиновника будемо дивитися як на загадкового брильянта. І це при тому, що на кожному столі у них стоять комп’ютери.

Я сподіваюся, що читачі мене зрозуміють. А я маю на увазі і таке питання. Рано чи пізно, але ми прийдемо до того, що суддю ми будемо обирати, а тому вже сьогодні треба думати про те, щоб ніяке самовпевнене бидло не пролізло правдами і не правдами на досить відповідальну посаду на державній службі. Якщо вирішив служити людям то служи, а ні то не лізь з свинячим рилом в калашний ряд. Суддя – це такий самий чоловік як і всі та нанятий на роботу всією громадою. А коли це хамло пролізе на посаду і буде отримувати по 100, 150 і 200 тисяч гривень на місяць, як зараз буває, то це вже не є правосуддя, а є відвертий грабіж людей і держави. Це падло думає що ми всі йому чимось зобов’язані і до цього ще потрібно посіяти якусь сотню гектарів кукурудзи (для себе). В державі повинен діяти простий механізм відкликання судді і суворого покарання його за винесення неправосудного рішення. Тоді в Зачепилівці  вода не буде коштувати 67,22 грн за куб і селищний голова не буде кришувати злочин проти своїх виборців. Це тільки в нас судді недоторкані і довічні, а в Грузії зхлопотати 10 років тюрми для судді – справа досить проста. А в нас  такого суддю забирають на роботу до апеляційного суду, як Гришина. Або відправляють на пенсію в 54 тисячі на місяць. Таку вже державу збудували.

Я сподіваюся, що моє пояснення є зрозумілим для кожного хто побажає мене зрозуміти. Якщо я в чомусь не правий, то прошу мене поправити в цивілізованій формі.

 

З повагою: редактор – Марголін В.Н. 22.05.2020 р.

 

Тема: Про етику поведінки наших чиновників.

Та ну нi

Лена | 12.06.2020

Ой, мамо, на свята
Я не була свята
Ой, мамо, на свята
Я не була свята
Ой, мамо, на свята
Я не була свята

Трохиму

123 | 12.06.2020

Не нужно наговаривать на Петренко и фантазировать. Это порядочный человек, но как и зеленский она еще не знает, куда попала, и что конкретно нужно генералу от нее. А нужны ему районные средства , земля и власть над районом. А название "РЕВЕРС" - это дословно возврат. Возврат куда? В совок? Поэтому надо ему влиять на местные выборы. Не будем думать, попадем под Россию

Re: Трохиму

Инсургент | 12.06.2020

Вот и «рога» полезли, сразу видно личный интерес преследуешь!))) Из твоих слов следует что и президент в подчинении у тезки, или ты имел в виду Сашка Зеленского?))) - выражайся ясней!) . А если серьезно - в тебе угадывается «бессребреник», земля тебе не нужна, а власть понятное дело никто не даст)) Ну зато правильно «реверс» интерпретировал - это возврат, все верно, только при чем здесь «совок» - на воре шапка горит?!! Или на выборы перестали влиять господа ВОРЫ Гляни и Бойко?! Так насколько я помню там похеру было , и есть в «совок» или в «веник», под десяток партий сменили, где сцуко кучеряво и шоколадно там и ДОМ родной! Куда ты попадёшь - это зависит от того в какую сторону ветер будет дуть) а народ сколько своими извращенными разговорами и доводами не умащивал - все равно рано или поздно разберётся куда ему на север или на юг! Так что Табаки - хоть Киплинговский ты , хоть Соросовский - твоё влияние распространяется на улицу где живешь , да и то в лучшем случае, за деньги происхождение которых крайне сомнительно!))

Ну вы даёте

| 11.06.2020

А Юрка Кривого не рановато списали???

Так хто буде головою отг??

123 | 11.06.2020

Не збрасывайте со счета и Дорошенко. Видели как недавно генерал со своей ставленицей Светличной объезжал район, а машина Дороха- следом. И никто ему не указ- а район зажал в руках. То хоть Глянь ему был камнем преткновения, а сейчас- свобода, раздолье во всем. А Петренко мне жаль, ни туда женщина попала, в жерновах генерала и ни такие на колени падали. ...

Re: Так хто буде головою отг??

Трохим | 11.06.2020

Так вона мiж колiна впала. Там ЛeнцI комфортнiше

Re: Так хто буде головою отг??

Цвк | 12.06.2020

А шо Глянь- здувся?

Re: Re: Так хто буде головою отг??

Капуста | 13.06.2020

Та точна! Він тактику змінив , обережничае - лисиця ... зайкою не стане)))

Re: Так хто буде головою отг??

Sbu | 13.06.2020

Дорошенко - этот сцыкун против генерала не пойдёт , а дядя Вова видит только Ваньку

Re: Re: Так хто буде головою отг??

Читач | 13.06.2020

Не провокуйте, Сергію немає необхідності нікуди "йти" - він на місці! Якби його це не влаштовувало - він би пішов зовсім ,як робив це раніше. та й на рахунок хто стане головою ,зайве занепокоєння, важливо хто стане префектом - а ось він зможе вирішувати долю голови, через звернення до президента, про не відповідність повноважності голови ОТГ.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок