Про етику поведінки наших чиновників.

22.05.2020 14:55

Про етику поведінки наших чиновників.

 

Шановні читачі. Пропоную вам  поговорити про етику поведінки наших чиновників. При цьому я прошу зважити на мій вік і стаж моєї роботи на державній службі в 30 років. Признаюся чесно, що за цей час мешканцями району була подана  одна скарга, яка була абсолютно безпідставною. Я вважаю, що саме такою і повинна бути робота відповідального чиновника сучасної влади.

В даний час це питання широко обговорюється в суспільстві і тому можна почути різні думки. Я, наприклад, чув представників Грузії і мені це сподобалось. Як розповідають, там чиновники міністерства  внутрішніх справ були надзвичайно корумпованими. Вони, по суті, виходили на дорогу і збирали данину. На це не зміг безучасно дивитися Президент країни і він своїм указом звільнив з роботи всіх працівників  МВС  починаючи з міністра. Потім за три місяці набрали нових людей, навчили їх працювати, підняли їм заробітну плату і зараз ці чиновники в країні мають самий високий рейтинг довіри в суспільстві. Ви назвете це чудом і в якійсь мірі будете праві. Таке може бути тільки при наявності політичної волі вищого керівництва в державі де будуть всі рівні перед Законом. А коли я виходжу до районного відділу поліції і бачу, що якийсь водій  їде зі швидкістю коло 100 кілометрів на годину то в мене відразу з’являється думка: а навіщо нам в районі мати чоловік 60 працівників, яких ми називаємо поліцейськими та правоохоронцями. Невже це нам добавляє порядку? І куди ідуть бюджетні, народні кошти? Та я дещо розумію. Коли їм потрібно було то вони виконали злочинний наказ та постанову Красноградського суду і в кількості шість чоловік приїхали до редактора «Зачепилівської правди», зробили обшук, арештували комп’ютерну техніку 17.02.2017 року і по сьогоднішній день ноутбук знаходиться в підарасів Харківської обласної  прокуратури. Це і є моя відповідь на питання: навіщо нам чиновники? А коли ви задасте ще питання: де поділися в Харкові такі люди як Кушнарьов та Кліментьєв, то  вам ніхто  не скаже ні слова, але ж їх там як собак нерізаних. А на пенсію нам грошей немає. Чи це не є чудом?

Нас влада навчає, що наша влада створена для того щоб полегшити нам життя. І ми змушені в це вірити, ходимо на вибори, щось там вибираємо, сподіваємося на краще життя, а воно тільки погіршується. Хотілося б мені дізнатися: а чи люди в Зачепилівському районі знають що у нас в суді вже не три судді, а один. І що від цього змінилося? Головне не кількість, а якість. Приведу я такий приклад. Прийшов я в суд і в канцелярії попросив назвати дату розгляду справи в суді. І ви думаєте, що мені сказали? Хер собачий. Суд в травні розглядав подання слідчого про надання дозволу на вилучення документації в Зачепилівському водоканалі згідно розгляду кримінальної справи пов’язаної з крадіжкою державних коштів, які виділяються для виплати субсидії. Так от, із цього гамна створили  державну таємницю. Крім цього я запитав чи прийнята постанова суду уже опублікована в Інтернеті? Мені відповіли що – так. А дату все рівно не назвали. Нонсенс, чи не так? Порядки, які були заведені ще при панові Бойку, будуть довго ще зберігати спокій армії дармоїдів біля державного корита та відригуватимуться в безправних людей. Без наявності таємниці і чиновники не потрібні. Саме тому і пан Яценко зробив мені зауваження, що в суд я повинен писати письмове звернення , а вже тоді вони будуть думати що мені відповісти. Таким чином ми всі будемо при ділі і на чиновника будемо дивитися як на загадкового брильянта. І це при тому, що на кожному столі у них стоять комп’ютери.

Я сподіваюся, що читачі мене зрозуміють. А я маю на увазі і таке питання. Рано чи пізно, але ми прийдемо до того, що суддю ми будемо обирати, а тому вже сьогодні треба думати про те, щоб ніяке самовпевнене бидло не пролізло правдами і не правдами на досить відповідальну посаду на державній службі. Якщо вирішив служити людям то служи, а ні то не лізь з свинячим рилом в калашний ряд. Суддя – це такий самий чоловік як і всі та нанятий на роботу всією громадою. А коли це хамло пролізе на посаду і буде отримувати по 100, 150 і 200 тисяч гривень на місяць, як зараз буває, то це вже не є правосуддя, а є відвертий грабіж людей і держави. Це падло думає що ми всі йому чимось зобов’язані і до цього ще потрібно посіяти якусь сотню гектарів кукурудзи (для себе). В державі повинен діяти простий механізм відкликання судді і суворого покарання його за винесення неправосудного рішення. Тоді в Зачепилівці  вода не буде коштувати 67,22 грн за куб і селищний голова не буде кришувати злочин проти своїх виборців. Це тільки в нас судді недоторкані і довічні, а в Грузії зхлопотати 10 років тюрми для судді – справа досить проста. А в нас  такого суддю забирають на роботу до апеляційного суду, як Гришина. Або відправляють на пенсію в 54 тисячі на місяць. Таку вже державу збудували.

Я сподіваюся, що моє пояснення є зрозумілим для кожного хто побажає мене зрозуміти. Якщо я в чомусь не правий, то прошу мене поправити в цивілізованій формі.

 

З повагою: редактор – Марголін В.Н. 22.05.2020 р.

 

Тема: Про етику поведінки наших чиновників.

Гуляйполе отдыхает ...

.... | 01.06.2020

Вчера стало известно о том, что экс-депутат от Народного Фронта Евгений Дейдей, который в 2012 году был осужден за серию разбойных нападений, а в 2017 году являлся фигурантом расследования о незаконном обогащении, сейчас работает помощником начальника Главного управления Нацполиции в Киеве. Напомню, что в 2011 году Дейдей вместе со своим другом, который впоследствии стал помощник депутата, совершали разбойные нападения — с оружием нападали на людей, избивали их, отбирали деньги, мобильные телефоны и другие ценности. В 2012 году Дейдей был осужден на пять лет лишения свободы с испытательным сроком три года, условия которого он нарушил, отправившись в 2014 году на майдан и перестав отмечаться у участкового. На майдане Дейдей познакомился с Аваковым, который, став министром внутренних дел, организовал изъятие данных о судимости Дейдея из картотеки МBД и незаконно назначил осужденного за разбой отморозка командиром батальона Киев-1. Кроме этого, Аваков присвоил Дейдею звание подполковник милиции. Позже Дейдей стал народным депутатом от партии Народный Фронт, обзавелся элитными автомобилями и в конечном итоге стал фигурантом расследования о незаконном обогашении, которое, традиционно для Украины, закончилось ничем. После президентских и парламентских выборов, когда Дейдей перестал быть народным депутатом, он не был лишен звания подполковник, которое он позорит, не понес ответственность за нарушение условий испытательного срока или за незаконное обогащение. За год никто даже не попытался разобраться, каким образом осужденный за разбой человек попал на службу в милицию и получил звание подполковник всего за несколько месяцев службы. Вместо этого, при новой власти, Дейдея назначили помощником начальника киевского главка полиции. Помощник начальника киевского главка, который несколько лет назад был осужден за серию разбойных нападений. Прекрасно. Вряд ли люди, поддерживавшие Зеленского и Слугу Народа, ожидали такого развития событий. Лично для меня с сегодняшнего дня Зеленский Порошенко, а Слуга Народа %3 БПП+Народный Фронт.Н

Даёшь 73% на местных

ЗЕип@ли | 31.05.2020

Прастой парінь із народа зєля оприлюднив свою декларацію про доходи. I що має прастой парінь на 2019 pік : -28 млн 602 тис. грн. доходу в 2019році. -5 квартир в Києві (4.138 м кв.) -маєток під Києвом. -квартира в окупованій Ялті. -квартира в Лондоні ( яку здавав припиздент в аренду і заробив на цьому 3 млн 200тис грн) -маєток в Iталії площею 413 м кв. -безліч паркомісць в Києві і окупованому Криму. -нежиле приміщення 400 м кв. -зарплата за рік 209тис грн. Це до того ,- бо пригадуєте , як цей клоун паскудний, скакав на стадіоні перед президентом Порошенком лукаво питаючи ,не соромно бути багатим в бідній країні? Так коли простий учитель буде жити так,- як Клоун зеля прастой парінь із народа ?

Re: Даёшь 73% на местных

для тупого порохобота | 01.06.2020

у параши 778 млн. доходу за один тільки рік .у Зе = 28 млн. але ж тупі не дочитують далі.то ж верни собі пороха на наступних виборах. і заживеш солодко

Re: Re: Даёшь 73% на местных

Будете там де треба | 01.06.2020

Гнати вас треба нахер Порошенко - Зеленського , та усю наволочь - сраною мітлою!

ну не вірю я вам

чокнутий манул | 31.05.2020

Ну і насмішили Ви нас пане. Марголін. Вам тільки про етику і говорити. Та це якби десяти заповідям Божим нас навчав сам лукавий. Добра б була наука. То коли ж Ви пам’ятали про етику. Чи не тоді коли не вірячи в комуністичні ідеали все таки «працювали» райкомівським трутнем.чи може тоді коли зрадили партію на якій паразитували. Чи можливо раніше коли строчили доноси на однокурсників.будучи сексотом кгб.чи можливо трішки пізніше коли коли прокралися на посаді керівника центру занятості.можливо ще пізніше коли підтримали майданне біснування.громадянську війну та нинішню сатанинську владу( Доказами цих звинувачень е характеристики коммуняк дані паном марголіним в його писаннях. А він е коммунякою найгіршого пошибу. Дивіться його писанину. Він і досі від неї не відмовився і вибачень не приніс . ГАНЬБА)

Re: ну не вірю я вам

Харьков | 31.05.2020

А как харьковскую ОПЗЖ ИЗНАСИЛОВАЛИ Игорем Львовичем! Высший клас

Re: Re: ну не вірю я вам

Цнотливість блядей | 03.06.2020

Прямо позбавили недоторканості. Жид Рабинович продав такому ж місце в партії - звичайна справа, шкури вони!

Куда мы катимся?

М&М | 30.05.2020

#Регионы
Политическая проституция высшей пробы!
ОПЗЖ превращается в публичный дом, который готов принять в свой состав любого потасканного политика, который сменил десяток партий любой окраски, даже Укроп!
Экс-депутат Николаевского облсовета от партии патриотов «Укроп» Анна Воронок, мгновенно сменила идеологию и перешла в пророссийскую ОПЗЖ. Юрий Бойко уже успел похвалить Воронок за её поступок. Напомним, что Анна Воронок голосовала за признание Российской Федерации страной-агрессором и зачастую публично клеймила "русский мир". https://nikvesti.com/news/politics/189521.
На сторону ОПЗЖ перебежили ещё несколько ярых евроинтеграторов - экс-нардеп БПП Борис Козырь и депутат БПП Кирилл Горбуров. Ладно с этими зашкваренными депутатами все ясно, а как же принципы партии ОПЗЖ? У вас же десятки активистов преследовались по всей стране полицией/СБУ/радикалами, а вы принимаете в свой состав патриотов.
Насколько нужно быть продажными, чтобы брать в свой состав всех подряд. Если у вас спросят чем отличается ОПЗЖ от Партии Регионов/Оппозиционного Блока то знайте не чем и конец ее будет таким же печальным.

Про владу

Однако | 30.05.2020

А за якI такi заслуги пенсiонерку воровку Шур Тетяну держать а райрадi? Чи такi " ловкi " на всI руки специ нужнi владI?

Re: Про владу

Попундополо | 30.05.2020

#Скажи мені хто твій друг... ? Вони там як магніти - один за одного тримаються !!! А як красти по іншому? Отож - ніяк)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок