Про колишнього суддю Огієнка та висновки, які треба зробити.

28.07.2018 13:45

Про колишнього суддю Огієнка та висновки, які треба зробити.

 

Шановні читачі. Я повторюсь, так вважаю за потрібне. В коментарі до  попередньої статті я писав:

"На сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з'явилося повідомлення про те, що Зачепилівський суддя олух, проходимець і шарлатан - ідіот Огієнко не здав екзамен на посаду судді. Дійшли мої молитви до Бога і листи до членів комісії в Києві. Цей кровосос розповідав в канцелярії суду що він ще покаже як треба в Зачепилівці воювати з такими як Марголін. Отже, Україна ще не вмерла. А як бути з отією безтолковою писаниною якою займався отакий придурок, яка її легітимність, коли суддею працював самоучка і дехто на це очі закривав. Тепер, хто наступний" !!!!!!!!!

Редактор.

Чи,можливо, що голова суду чує це від мене вперше?

А тут резерви у нас є. Що торкається Огієнка, то його сюди направив державний орган, а контролювати його злочинні дії не було кому. Голова районного суду нібито хоче якось спокійно доробити і подякувати, а люди… Розповідають люди і про таке. Захотілося Огієнку на прощання ще і новий монітор від службового комп'ютера потягти, але працівники суду стали на заваді. Ось така падлюка п'ять років пила кров з людей і держави, як анаконда, не маючи навіть елементарного рівня  правових знань. Про його мораль не варто і мови вести. Я не буду приводити конкретних прикладів злочинних дій цього паразита, у мене під час згадки про нього піднімається температура. Слава Богу що в Києві нарешті зрозуміли. Правда, в світлі цих моїх  прикладів варто згадати суддів Ковальова, Гришина, прокурорів Божка,Гладкіх, Медяника, глав РДА - дебілика, Кобильську і  Репринцева. А підкажіть мені люди добрі з яким питанням можна звернутися до Коноплі А.Л.? Він без Гвоздіка нічого не вирішує. І таких прикладів море. Приходить людина на посаду, а в нього якась там освіта, а досвіду і патріотизму, любові до країни і народу зовсім обмаль. Сидить і думає де ще можна потягти? Правдами і не правдами "зігнали" об'єднану громаду і що змінилося? Пушку перетягли, а що далі? Не в кожне село можна спокійно доїхати "Скорій". Поїдьте послухайте що говорять люди. А чим і як править Гройсман? Це комедія, а не країна в центрі Європи.

Приведу вам ще такий приклад. Два роки тому я судився з Пенсійним фондом, я суд виграв і мені перерахували пенсію хоча і тут без порушення не обійшлося. В якості судового збору я заплатив  580 грн, які мав би отримати від рідної держави за рахунок Пенсійного фонду. Коли я поцікавився, то виявилося що я в черзі десь там у Києві. Моя черга на отримання цих коштів - 31491. І це через два роки. У мене з'явилися сумніви що я доживу до того часу коли листоноша принесе мої кошти. Натомість статки нашого Президента і керівників нафтогазу ростуть не по днях, а по часах. Одних премій отримують мільярди. Вдумайтеся - що відбувається в цій країні? Мільйони сімей ідуть за субсидією, а вони ніяк не понаїдаються, ідіоти. Хто їх народив для нас і хто їх чомусь там навчав? Вірус ненаситної жадоби до грошей затуманив очі і мізки і деяких наших земляків. Подивіться хто керує в штабі "Народного фронту", вже семимильними шагами ідемо до виборів. Знову з окопів повилазили - Валя, Шура,Таня, Надя. Ці баби знають толк у виборчій справі, по нюху чують доляри і своєї здобичі постараються не упустити. Вони приймуть любу клятву заради нашого з вами щасливого майбутнього. А там як кому повезе. Гарантій ніхто ніяких не дасть.

Шановні читачі. Тільки вам я можу поскаржитися. Півтора роки тому у моїй квартирі представники державної злочинної Красноградської прокуратури і поліції - шість чоловік провели обшук і арештували мою комп'ютерну техніку. Виконали замовлення придурка огієнка. За цей час ноутбук вийшов з ладу. А пошкодження арештованого майна - це є злочин. От і поставив я перед прокурором області питання щоб мені повернули не ноутбук з ремонту, а за нього  реальні кошти. Поламаний ноутбук з "жучками" я запропонував йому положити собі в голови. Крім цього я переконався ще і в тому, що сам факт обшуку я мав право оскаржити в апеляційному суді. Але суддя в Краснограді Рибальченко, така як і Огієнко, в ухвалі суду написала що вона оскарженню не підлягає. Тут я уже заплутався і не можу зрозуміти - вона була п'яна чи дурна. То нехай  розбираються, хто має на це право. І тому я написав до прокуратури заяву про скоєний злочин суддею, а мою заяву прошу внести до ЄРДР. Та прокурор Говоруха любить покерувати, а не відповідати і відмовив мені звичайним листом. Цю писульку я оскаржив до Красноградського суду. Справу розглядав суддя Дудченко, якого на слизьке загнати не так уже й просто. І він написав що не в той суд я звернувся. Ось таке наше законодавство і такі судді. Доступ до правосуддя в нашій країні - це щось на грані фантастики. Звичайно, я написав і відправив апеляційну скаргу, але надія не є великою. Маємо те, що маємо. Можу запропонувати її зміст:                                                                     

 

АПЕЛЯЦІЙНА  СКАРГА

на ухвалу Красноградського районного суду Харківської області від 16.07.2018 р.

 

25.07.2018 р. я отримав поштою рекомендований лист від Красноградського районного суду, який містив ухвалу судді Дудченко В.О. від 16 липня 2018 р.  Моя ж заява до Зачепилівського відділення Первомайської прокуратури здана 02.07.2018 р.  В прокуратурі Зачепилівки вирішили мою  заяву відвезти в Красноград. Там керівник Первомайської місцевої прокуратури В. Говоруха зварганив брехливу відповідь від 06.07.2018 р. і направив її мені. Неправдивість цього листа заключається в тому,  що він не надає доказів законності обшуку та вилучення мого майна, не вказує на, по суті, злочинну ухвалу суду, лист не пояснює чого і коли закрили карну справу від 09.12.2016 р. то чому за пів року мені не повертають мого майна, з якою метою був забраний принтер і що він їм показав, я абсолютно переконаний що і на даний час в камері речових доказів моїх речей немає, чому прокурор Говоруха не виконує рішення суду і не бажає визнати мене потерпілим. Все це є зговір суддів і прокурора в Краснограді проти моїх прав як людини, як журналіста. Вони намагалися  догодити Зачепилівському судді Огієнку, який не здав екзамени і повинен бути вигнаним з посади судді в Зачепилівці негайно.

Після отримання цієї прокурорської брехні із Краснограда я 11.07.2018 р. направив до Красноградського суду скаргу стосовно відмови прокурора внести до ЄРДР моєї заяви про злочин. І тільки 25.07.2018 р я отримав листа  з суду яким мені слідчий суддя повідомляє що він посилає копію ухвали по кримінальній справі  №…. , яка не є відкритою. Тут я чогось не розумію. Мене в черговий раз намагаються обманути. Я проживаю поряд з прокуратурою в Зачепилівці і  це не моя прихоть що мою  заяву відправили в Красноград, а мене не віднесли під територіальну юрисдикцію. Це взагалі якась дурниця судді. Якщо моя скарга розглядалась 16.07.2018 р, то чому я отримав відповідь тільки 25.07.2018 р. Я посилаю вам і конверт суду щоб ви мені повірили. Так працювати не можна.

 

Навіть  в самому кошмарному сні  я не міг собі уявити, що в мої майже 72 роки прийдеться звертатися до апеляційного суду щоб захистити свої елементарні права як людини спираючись на Конституцію України, на Європейську Конвенцію з прав людини, на правову позицію Верховного Суду України щодо права власника майна на залучення адвоката для оскарження ухвали слідчого судді про накладення арешту на майно (постанова від 14.09.2017 у справі № 5-162кс(15)17).

Ухвала Красноградського районного суду (слідчий суддя Дудченко В.О.) грубо і цинічно, як я вважаю, порушив також вимоги викладені в ст. 2 КПК України стосовно захисту ні в чому не винної особи, громадянина України. Оскаржувана мною ухвала суду наглядно показує деградацію судової системи в Україні, наявність кругової поруки в правоохоронних органах України та укриття протиправних дій працівників цих органів. Всі ці неправедні  дії судді, прокурорів, слідчих були направлені задля того, щоб перешкодити мені чесно займатися журналістською діяльністю. Це вже виглядає як злочин перед суспільством, державою, це є аморальний поступок цілого ряду чиновників, які знаходяться "на службі" рідної держави.

Я маю певний досвід спілкування з вищевказаним суддею і тому навіть надіятися на його справедливі та законні дії я не міг. Не менш злочинну бездіяльність проявив в цій справі слідчий обласної прокуратури Бондаренко О.С. Ці мої слова я підтверджую на підставі ухвали Червонозаводського районного суду м. Харкова від 08.06.2018 р. (копію ухвали додаю) в якій  об'єктивно та справедливо дана оцінка бездіяльності злодіїв в погонах. Не краще працюють і в м. Краснограді.

В своїй заяві до Красноградського районного суду від 11.07.2018 р. та заяві про скоєний злочин до прокуратури від 02.07.2018 р. я детально розповів про той злочинний зговір проти мене зі сторони слідчого судді, прокурорів і слідчого, про їх протиправні дії. Свідком пошкодження мого ноутбука є колишній нач. Зачепилівського відділення поліції полковник Коротаєв С.І., якого навряд чи хто щось запитав. Таким чином абсолютно в незаконний спосіб, з послідуючим пошкодженням арештованого майна, в моєї внучки-школярки забрали по суті дитячу іграшку і вже півтора року нею хтось незаконно користується. Це є злочин, без всякого сумніву, і за це винні повинні понести справедливе покарання. При цьому мене в  Красноградському суді було жорстоко обмануто, мене завели в оману, лишили права на захист. А насправді я маю право на оскарження злочинної ухвали слідчого судді. Таким чином, я роблю висновок про те, що судді в Краснограді - Рибальченко та Дудченко тільки вигляд роблять що чинять правосуддя, а насправді це є злочин перед  народом України.

Та це тільки одна "сторона медалі". Інша - це мої душевні страждання та матеріальні витрати пов'язані з вирішенням вказаних проблем. Я вважаю себе законослухняною людиною. Я маю постанову слідчого про закриття кримінального провадження в зв'язку з відсутністю в моїх діях складу злочину. Вся моя журналістська діяльність направлена на висвітлення недоліків нашого суспільного життя і аж ніяк не на шкоду моєму народу і держави України. Все про це розповісти просто неможливо. Очевидним є факт коли бездумні люди в погонах вирішили показати свою силу і владу над мешканцем правової демократичної країни -  України

Враховуючи викладене та керуючись Конституцією України, ст.ст. 393,396, 407, 409, 410,  411, 412 КПК України прошу суд:

  1. Прийняти до розгляду дану заяву.
  2. Запросити матеріали справи з Красноградського районного суду.
  3. Скасувати ухвалу Красноградського районного суду від 16.07.2018 р. повністю в зв'язку з тим, що висновки суду не відповідають обставинам справи і це є істотним порушенням вимог КПК України.
  4. Ухвалити нову ухвалу яка б відповідала  нормам чинного КПК України, так як на районному рівні судді не здатні приймати рішення у відповідності з Конституцією України та суспільною мораллю. Визнати мене потерпілим по справі.
  5. Зобов'язати органи прокуратури внести мою заяву про скоєний злочин до ЄРДР. Визнати наявність правопорушення в Красноградському суді пов'язаному з полишенням мене права на оскарження судового рішення.
  6. В якості свідка в судове засідання запросити колишнього нач. Зачепилівського відділення поліції полковника Коротаєва С.І. 
  7. Розгляд скарги провести без моєї участі так як після перенесеного інсульту  я не завжди почуваюся задовільно.
  8. В мої майже 72 роки захистити мене від недобросовісних працівників суду і правоохоронних органів.

 

Мешканець Зачепилівки  ____________  Марголін В.Н.

26.07.2018 р.

 І останнє, що мене найбільше турбує. Коли Красноградським мінтам треба було зробити обшук в моїй квартирі і зупинити випуск нашої газети то їх понесло за дозволом в Красноградський суд. А коли настав час відповідати, то я повинен звертатися в м. Первомайськ. Якось воно не по-людськи.

Який висновок я роблю з цієї історії. Сама історія нас нічому не навчає. Але ж нам відомо що в нинішньому світі право приватної власності - це "священна корова". А тут шість дебілів з Краснограда уриваються до квартири, сунуть під ніс злочинну постанову суду, забирають комп'ютерну техніку і  через рік пишуть що злочину немає. Та покорчило би вам руки і ноги коли ви в діях журналіста хочете знайти кримінал. Якщо у ваших головах ще залишилось те що ми називаємо "ку-ку", то поясніть мені і людям чим перед вами завинив мій принтер. Що ви робите? Невже ви всі такі придурошні. П'ятого січня ц. р. начальник поліції з Краснограда полковник Новіченко А.В. обіцяв мені розібратися і як поїхав та так і по цей день. Всі ви сволочі, сепаратисти, крахобори і подонки. Тому немає вам віри від українського народу. Кипіти вам у смолі. А час прийде. Ми ж почекаємо, потерпимо. Український народ терплячий.

 Без ноутбука я якось обійдуся, хоч це мій подарунок внучці. А як будете ви без "царя в головах", без довіри платників податків - мені уявити складно. Керівник слідчого в обласній прокуратурі  Ковальов Сергій Олександрович заявив мені що вони збираються  направити мій ноутбук на експертизу і що вони хочуть довести причину поломки ноутбука. Вони навіть припустилися брехні що ноутбук в Краснограді, а справді він в Зачепилівці. Він знаходиться в людей які ніякого відношення до моєї карної справи не мають. Це також чистий кримінал. Їх хоч би з половини хтось посаджав на певний строк, нехай ума набираються. Нашого Шевченка  хай би з собою прихватили. Адже з таким "катялком" чоловік може ще і до полковника дослужитися. Зупиніться, люди добрі, куди ми йдемо? І де наші з вами вещі? Коли ми з вами хоч якісь принципи цивілізованого життя будемо втілювати в наше злиденне життя. Нами керують пани Порошенко, Гройсман, Луценко, Парубій і інші. Інколи закрадається сумнів чи ходили вони до школи. А як ні, то де взялися їхні мільярдні ставки в цій роздітій і розбутій країні. Це не керівники, а якісь варвари. Хочеться в них запитати - на що ви сподіваєтесь. Ваш фініш - це доля Каддафі. Жорстоко але справедливо.

Це торкається і огієнка. За ноги його і  тросом до Наталіного. Останні нехай задумаються…

 

Редактор - Марголін В.Н.,28.07.2018 р.

Тема: Про колишнього суддю Огієнка та висновки, які треба зробити.

ДЕ.КУДИ

Батьки зач.школи | 18.08.2018

знов починається учбовий рік.Знову по 100грн за кожну дитину у фонд школи.Чому раднянка циганська задниця ні одного разу не звітував перед батьками куди дів наші кошти і кошти дітей?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Вашей газете и автору.

Человек | 15.08.2018

Вы просто дебилы, один дебил, личный ума пишет, остальные гавкают. Вы сами себя сожрете. Вашего автора давно надо судить за клевету, за наговорил, за свои на думаете Бредни.

Re: Вашей газете и автору.

Редактор | 15.08.2018

Мене вражає такий дебілізм, коли таке чудо не здатне словами виразити навіть свою особисту думку, якщо її можна так назвати.Це є обизяна з гранатою.

зачепилянин

Зачепилянин | 12.08.2018

Значит правоохранительные органы Зачепиловского района работают в правильном направлении

работник

Работник | 12.08.2018

Что там в поселковом совете происходило , видел обыск вроде был

Re: работник

гнат | 12.08.2018

Шукають відкіля гроши люстрований наркоман -педофіл бере на будівництво МУСОРНОГО заводу....

нова велика брехня від неумовича

манул | 08.08.2018

манули.манули.кругом одні манули. дуже зручно представити справу так ніби оди лиш злий манул проти . весь народ за майдануту банду. але це не так все більше і більше народу прозрівае від майданутого бреду.а про манула це позивний нашого екіпажу в афгані і знайте манул не дрисируеться.і навіть пиручити його можливо лиш знайшовши сліпим кошеням і або викормити з піпетки . або віддати на виховання домашній киці мурці тому не намагайтися мене виховувати.у майданутого зрадника нічого не вийде

до земляків

читач | 07.08.2018

Наш великий земляк Котляревський писав: чи ви із дуру чи з похмілля .чи біс за душу удряпнув.чи опились дурного зілля.чи ум за розум завернув.саме ці рядки приходять на думку коли читаю статті.а особливо коментарі на сайті неумовича.ну нема внас інших проблем ніж суддя огіенко та ноутбук неумовича.ну правда появилася проблема завідуючий поліклінікою.ну ще декілька спиляних дерев.ну от і все.а проблем у нас досить це і безробіття і злидні.це війна «нашого уряду» з власним народом.де як на донбасі та в одесі зброею. А в інших місцях просто дурними реформами.але неумович проте ні слова. Краще про суддю.значно безпечніше.але доки ми не уяснимо первопричину наших бід. Все буде тільки гірше.геть майдану ту банду.і появиться надія. Адже не всі наУкраїні неумовичі. Е ще праведники за нашу Україну віддали життя кузма скрябін і олесь бузина е люди які борятся і е надія.я сподіваюся на прозріння майданутих.адже прозріла навіть надія савченко.тільки один неумович все мае за авторитета вбивцю та насильника левка люкяненко. Схаменіться люди .бо лихо вам буде

Re: до земляків

Редактор | 08.08.2018

Звертаюся особисто до автора. Пане Фесуненко. Кінчай писати свій комуняцький бред. Він нікому не потрібний . Якщо ні то створи свою газету і пиши там що придумаєш. Ти скільки вже років пишеш який ти розумний, критикуєш мене. Я не є святий, але скільки можна? Яка користь від тебе суспільству якщо не рахувати твою професійну працю? Ти жодного разу в коментарях не написав свого прізвища. Отже, ти сам себе не поважаєш. То чому ти можеш навчити когось? Манул є манул.Я вже не знаю чи витирати твої бредні, які нічого не варті.Твої убогі думки - це тільки вред для народу. Ти ні за що не борешся, ні до чого не закликаєш. Краще помовчи, прошу тебе. Редактор

Re: Re: до земляків

читач | 08.08.2018

по перше про "коммуняцкі бредні"саме коммунізм і е нашим порятунком.саме тому його ненавидить майданута банда.та тобі зраднику і компартії і народу це не зрозуміти.умця замало.і не тобі говорити про чіюсь користь.ти паразитував на компартії а потім прокрався(довелено слідством) і правду я говоритиму завжди. ти називав визначним політиком кровавого пастора.покайся.тобі ж скоро представати перед создатилем

1 | 2 >>

додати новий внесок