Про мене і деяких дармоїдів - ідіотів що населяють територію України.

06.06.2019 12:44

Про мене і деяких дармоїдів - ідіотів що населяють територію України.

 

   Шановні читачі. Веселі часи ми з вами переживаємо. Про всі радості життя діда в 72 роки  я розповідати не берусь, доживете і побачите самі. Але ж і зовсім не поділитися деякими враженнями я не можу. А навіщо тоді нам газета? Колись співали - нам песня работать и жить помогает. А чим ми гірші? Далі по ділу.

Так, років з 25 тому коло мого будинку я разом з  іншими мешканцями-сусідами, отримавши відповідний дозвіл від влади, почали будувати гаражі. Коли люди щось будують, то вони, звичайно, думають про майбутнє життя. І це добре, заперечувати навряд чи хто стане.  Та прийшов 2008 рік і громадянам України було запропоновано щоб вони виготовили відповідні документи на право власності стосовно нерухомого майна. Задоволення це не було із дешевих, але я виконав цю рекомендацію і душа була спокійна. В минулому році я отримав із податкової адміністрації повідомлення про необхідність сплатити податок за нерухоме майно. Я знову виконав цю вимогу. А в цьому році аналогічне повідомлення уже сповістило мене про необхідність сплатити 405,81 грн і пені виросло на 48,91 грн. Я після такої радості почав запитувати своїх сусідів чи одержували вони подібні листи щастя від рідної держави. Жоден із них не відповів мені про таке чудо від чиновників. То виходить що бюджет нашої об'єднаної громади тримається за рахунок моєї пенсії. Чи я помиляюсь?

Із цим питанням я спочатку звернувся до податкової. Тетяна Іванівна пояснила що тут усе вірно. Такий податок передбачений діючим законодавством. А Закони ми повинні виконувати. Ось і весь сказ. Все вірно, але чому цей Закон торкається лише мене особисто?

Далі мої походеньки дійшли до селищної ради де я спілкувався з паном Кривенком, з Подколзіною, з Безчасною, з Швецовим окремо і разом також. Усі отримані відповіді я переліковувати не буду, але скажу що всі ці чиновники  ніби і погоджуються з діючою несправедливістю, але вплинути на позитивне вирішення даного питання вони не в силі. Тут вимоги Закону взяли верх над здоровим глуздом. Це ми тут в Зачепилівці думаємо що пани  Порошенко, Гройсман, Гіршфельд, Парубій і армія інших державних дармоїдів ні дня, ні ночі печуться про життя отих "кріпаків". Ой, як ми помиляємося!!!!!!!! І вся ота сволота буде робити все від них залежне щоб знову опинитися під куполом влади в Верховній Раді. І поки ж так буде? Це якась уже кара Божа, а не реальне людське життя. При цьому нинішній саботаж ВР України, по відношенню до ініціатив нового Президента, виглядає як загроза всьому суспільству - народу України.

А пенсіонера в 72 річному віці можна уперто і нагло, безкарно дурити в суді, прокуратурі, поліції, пенсійному фонді, в Зачепилівці, Харкові, Полтаві, в Києві і т. д. Оце державу побудували!!! Як у ній віку дожити?

Після відвідин селищної ради у мене особисто склалася така думка, що такі чиновники як Кривенко і Швецов за два роки так і не зрозуміли для чого вони там сидять. Це там Президент почав говорити що чиновники для того щоб полегшувати життя людям. А скільки років потрібно щоб цю просту істину зрозуміли в Зачепилівці?

Редактор - Віктор Марголін, 06.06.2019 р. , Зачепилівка.

 

Тема: Про мене і деяких дармоїдів - ідіотів що населяють територію України.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ -НАШ ПРЕЗИДЕНТ

123 | 13.06.2019

А что обещал Зеленский? Ничего!
Представитель президента в Кабинете министров Андрей Герус заявил, что Владимир Зеленский напрямую не обещал снижения тарифов для украинцев.
"Зеленский напрямую не обещал снижения тарифов, хотя он понимает, что это является проблемой. Если послушать, что именно говорил президент в ролике о тарифах, то там он заявлял о необходимости увеличения добыча газа, инвестирования, остановки импорта газа и развития экспорта. Тогда цена на газ в нашей стране упадет на 20-30%, а, может, и больше", – сообщил Герус в эфире "24 канала".По его словам, Зеленский шутил о тарифах, что они высокие. Но прямых обещаний он не давал. Конечно, люди где-то в полунамеках хотят видеть то, что они хотят видеть. То, что люди его поддержали, означает, что они готовы голосовать за какую-то большую идею, мечту, будущее, чем просто снижение тарифов. Если у нас зарплаты будут больше, то и тарифы могут быть не такой проблемой", – сообщил Герус. Представитель президента в Кабинете министров подчеркнул, что цены на тепло и газ имеют определенные ограничения по МВФ."Политика и позиция такие, что надо продолжить сотрудничество с МВФ. У нас рост ВВП не тот, где мы можем быть самостоятельны и сказать, что мы без них дальше развиваемся и справляемся", – резюмировал Герус.
При этом журналист Виталий Портников считает, что украинцы не смогут понять и простить Зеленскому провал в вопросах снижения тарифов на коммунальные услуги."Обычные люди воспринимают Зеленского не как часть политического класса, а как выходца из собственной среды, как союзника. Никто и никогда не сможет объяснить им, почему этот союзник не может просто исправить цифры в платежках, договориться с Путиным, словом – облегчить жизнь простым людям. Они не поймут и не простят. Тут разочарование и раздражение уже спустя несколько месяцев начнет зашкаливать", – отметил он. Как сообщал OBOZREVATEL, 24 апреля команда Владимира Зеленского призвала "Нафтогаз" и Кабинет министров провести консультации с МВФ и снизить цену на газ для населения с 1 мая.НАК и правительство ранее уже достигли соглашения о снижении цены на газ в мае, но оно предусматривает, что цена увеличится, если рыночные цены снова будут выше установленного Кабмином уровня.
При этом в команде Зеленского заявили, что вопрос снижения коммунальных тарифов не является прерогативой президента.


Re: ЗЕЛЕНСЬКИЙ -НАШ ПРЕЗИДЕНТ

124 | 13.06.2019

ЗЕЛЕНСКИЙ ВОБЩЕ ПРАКТИЧЕСКИ НИЧЕГО НЕ ОБЕЩАЛ, И ОГРОМНОЕ КОЛИЧЕСТВО ЛЮДЕЙ ГОЛОСОВАЛИ НЕ ЗА НЕГО, А ПРОТИВ ПОРОШЕНКО, НО ЕСЛИ ЗЕЛЕНСКИЙ НЕ ПОНИЗИТ ЦЕНЫ НА ТАРИФЫ И НЕ УРЕГУЛИРУЕТ ПРОБЛЕМЫ В ЭКОНОМИКЕ - НАРОД СНЕСЕТ ЕГО ОЧЕНЬ СКОРО -ЭТО ОДНОЗНАЧНО !!! А ТО ЧТО ОНИ С КОЛОМОЙСКИМ СТРЕМЯТСЯ К МОНОПОЛИИ НА ВЛАСТЬ - ЭТО УЖЕ ВЫЗЫВАЕТ СЕРЬЕЗНЫЕ ОПАСЕНИЯ - В ПОЛИТИКЕ ОЧЕНЬ ВАЖЕН БАЛЛАНС !!!!

цікаве життя в Зачепилівці

Кентавр | 12.06.2019

Сумно дивитися на загравання чинуш із народом, ні тобі покаяння, ні тобі совісті, кармани як репалися так і репаються, а народ- бики, бидло, сіра маса, нероби, а хто ж тоді усих цих цюкальників обробляє? Шо не посада, то недоторкані, еліта - невмита, голитьба, шо дорвалася до влади, тупарі і підлобузники, хами та любовладці, як оті свині біля корита, ходять по колу і потроху покусують один одного, кому більш достанеться.

Святкування дня медпрацівника в Харкові

Медсестра | 11.06.2019

Сьогодні медпрацівники Зачепилівського району побували на святкуванні свого професійного свята в палаці спорту м.Харків де їх вітав своїм концертом Олег Вінник.Але є питання,яке відношення до цієї події мали Зеленський Олександр з дружиною,Безчасна Л.,Дикун,Дорошенко,Левицька та інш.Невже не було бажаючих з лікарні,людей,які своє життя віддали цій професії.Але в цих людей совісті не було,не має і ніколи не буде.З наступаючим святом медичні працівники.

Re: Святкування дня медпрацівника в Харкові

больница | 12.06.2019

А почему про Подколзину забыли?Она больше всех *пашет *и ноет в ОТГ.

Re: Re: Святкування дня медпрацівника в Харкові

((( | 12.06.2019

Такі заходи не рівень Лени, вона на генеральських балах звикла гуляти

Re: Святкування дня медпрацівника в Харкові

Світлана | 12.06.2019

А де ж Дорошенко може показати свої (дорогі) туфлі, ну не перед рабами ж, потрібно в Харкові перед панами .

Re: Re: Святкування дня медпрацівника в Харкові

Світлані | 12.06.2019

А у нього, що цінник на туфлях наклеяний?

Re: Святкування дня медпрацівника в Харкові

+ | 12.06.2019

А чому вони повинні соромитися ? Це співробітники - широкого профілю, на шару погуляти, пожерти, випити горілки - це їх профіль БППшноНародноФронтовскій, а МЕДИКИ нехай вислуховують всю грязь і невдячність за свій важкий труд.

Re: Святкування дня медпрацівника в Харкові

?? | 12.06.2019

Удивительно как медики на концерт вобще попали... наверное не все родственники ЭЛИТЫ (жены, дети, родители , кумовья) согласились ехать на концерт...

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок