Про моральний клімат в нашій поліції.

11.04.2017 09:37

Про моральний клімат в нашій поліції.

(Голос із підпілля)

 

      Шановні читачі. А чи замітили ви якісь зміни в роботі нашої міліції після переіменування її в поліцію?Так, зміни будуть. Особливо, коли кришу перекриють. Прошу сприймати за жарт. Та, ради справедливості, слід заявити що із паном майором Шеченком та Абакумовим нову поліцію збудувати навряд чи кому вдасться. А от є в нашій поліції декілька молодих людей з якими мені приємно зустрічатися. Так значить можна було попрацювати так, щоб залишити дійсно достойних працівників Та біда в тому, що реформу в міліції доручили втілювати в життя тим, кого варто було позбутися в першу чергу. Ось і вся розгадка. Ми з історії знаємо випадки коли зовсім молоді хлопці керували дивізіями і толк був.

    Шановні читачі. Цей голос із  підпілля я подаю через те, що в попередній статті коментарів понавішали таких, що і читати страшнувато. Тут же я висловлюю свою догадку стосовно авторів цієї вкрай безтолкової писанини. Прізвища я писати не буду, досвід такий уже маю, а от місце їх роботи сховати неможливо. Це, за моїм переконанням, працівники Зачепилівської поліції. Їм рідна держава пристойно оплачує їх працю, а часу достатньо. Мої неодноразові заклики не писати дурниць так і не дійшли до їх свідомості. І як вони могли дійти коли навіть міністр МВД Кравченко змушений був двічі стріляти собі в голову. Тобто, перша куля гуляла в голові, а розуму не знаходила. Такі то справи.

     Я знову звертаюся до читачів. Як можна працювати в правоохоронному органі і морально опускатися так низько. Мені телефонували з поліції і просили всі ті дурниці повитирати. Пропозиція слушна, але ж компьютер то у мене забрали мінти, чи хто? Ну, то нехай люди читають і знають які кадри залишились в мінтовці. Коли до мене в квартиру ввалилися 6 чол з обшуком Красноградських, на вигляд тріперних і з вошами понятими, то говорити про моральний клімат в нашій поліції - годі. Скільки місяців уже працює в нас тимчасово виконуючий обвязки нач районного відділу поліції. І що від цього змінилося? Просто в країні проглядається безкінечний бардак. От і все  що я хотів Вам сьогодні розповісти. На все це я дивлюся як намагання правлячої еліти знищити унікальну українську газету - "Зачепилівську правду".

 

     З повагою: редактор - Марголін В.Н., 11.04.2017 р.