Про перші кроки нової влади. Оптимізму – ноль.

03.11.2017 21:58

Про перші кроки нової влади. Оптимізму – ноль.

 

Шановні читачі. Як мною уже повідомлялося, я написав заяву до домоуправління про те, що відмовляюся виконувати і бути учасником шахрайської схеми обдурювання мешканців під час оплати послуги по освітленню під’їздів житлових будинків. Найбільша проблема полягає в тому, що в Зачепилівці в жодному будинку немає лічильників обліку витраченої електроенергії. При цьому людей примушують оплачувати весь цей бардак. Керівник енергозбуту відверто заявляє, що йому прийнята та узаконена така схема одурювання людей є вигідною.

В своїй заяві я написав, що я не відмовляюся від оплати, а лише пропоную взяти на свій лічильник затрати на освітлення під’їзду. От і все. Ні в кого прав я не забираю. Я маю намір відстоювати свої права. Це є моє конституційне право.

Моє переконання ґрунтується  на дуже простій істині. Це, при бажанні, кожен зможе зрозуміти. Під час заключення договору  мешканця будинку з домоуправлінням підприємство, як правило, пропонує мешканцю певний перелік послуг та їх вартість і т. д. За вибрані послуги, означені в відповідному договорі, люди повинні вчасно сплачувати. Нічого, на перший погляд, в цьому хитрого немає. Але коли я вже майже 40 років плачу незалежно від того горить лампочка чи ні, приходить розуміння про потребу поцікавитися цим питанням.

І, як виявилося, справа досить проста. За кілька років в житлових будинках були знищені лічильники електроенергії. В 1979 році, коли здавався мій будинок, все було на місці. Потім, після «культурної революції», хтось із влади вирішив упростити всю  цю арифметику і весь тягар по оплаті за електроенергію переклали на плечі громадян. І переклали все це так щоб фірми Ахметова не були в накладі. Це і дурню є зрозумілим. В підсумку їм це і є вигідним. Інтереси ж громадян захищати немає кому. Ми ходимо, як вівці, на вибори, а результат де. Хто із вас задумувався над цим питанням?А чи не вибрані нами депутати брали участь в організації даного бардака?

 Мешканцям свого під’їзду я пояснив, що ми всі разом сплачуючи по 37 коп. з квадратного метра житлової площі квартири, кожен місяць проплачуємо в домоуправління майже 100 грн. Коли ж я встановлю дві економічні лампочки і «почеплю» їх на свій лічильник, то нагорить за місяць приблизно на 5 грн. Однак, саме такі мої аргументи, переконали не всіх, так як доходи у нас дуже відчутно різняться. Це вже є окрема тема.

Та відповідь Марголіну якусь треба давати і наш будинок відвідав цілий «хурал» місцевої влади. Це був такий собі тил пані Пишненко. В складі цієї делегації був новообраний голова Кривенко Ю.В., його зам Подколзіна О., архітектор Швецов В, керівник енергозбуту Роднянко В, Пишненко О.З.  При всьому чесному люду Пишненко О.З. намагалася всіх переконати в тому, що мою заяву виконати технічно не можливо і що я не бажаю заключати договір з домоуправлінням. Це є відверта брехня так як у неї є моя заява від 22.09.2017 р. з вимогою надати мені копію договору на підставі якого мені нараховується кожного місяця відповідна оплата за надані послуги. В своїй заяві від 13.10.2017 р. я написав: «З метою усунення даного непорозуміння я пропоную вам заключити зі мною Договір про надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території».  Якщо я і в цьому чимсь не правий то прошу мені пояснити.

Дехто із учасників даної дискусії під відкритим небом намагалися щось пояснювати стосовно неправомірності моїх вимог. Архітектор Швецов щось говорив але, очевидно, щоб про його присутність не забули. Особливо затягло язик у новообраного голови від якого я не почув жодного слова. Чого він сюди приїхав залишилось загадкою. Та я на нього ніколи не надіявся, а тому і не сприймаю таку його поведінку за якусь там образу. Маємо те, що маємо. Більше сказати мені немає чого. Посилання Пишненко на якусь думку мешканців будинку не мають під собою жодного юридичного аргумента, так як ніхто не має права  заставити мене сплачувати кошти до каси шахраїв. Такої послуги я не замовляв. Я розумію, що без суду тут не обійтися. Але боротися з місцевою мафією потрібно. «Манька облігація» не повинна по-життєво правити балом.

Пані Пишненко, без сумніву, захищала свої шкурні інтереси. Її розрахунки по тарифам я не можу назвати економічно обґрунтованими. Нічого нового в обслуговуванні населення там не придумали. Свою задачу на цих зборах вона, очевидно, бачила в тому, щоб показати мене для громади як людину, яка ставить незаконні вимоги. От і все. Правда, вона не забула попередити мене і про те, що  субсидія моя також може скоро стати під загрозою. Тобто, людину обслуговувати поспішати не потрібно, а нагадати їй що у неї шкура тільки одна – це одне задоволення.

Читачі. Посудіть самі. Які затрати несе домоуправління при наданні послуги з освітлення під’їздів? Єдине - це треба один раз на місяць на комп’ютері надрукувати доручення про оплату за електроенергію. При цьому треба змінити дату і суму. І вся робота. То де беруться накладні розходи в розмірі 4699 грн.,  які сплачують споживачі? Я таку послугу замовляти відмовляюсь. Це моє право.

Ви думаєте що мешканці будинку почули від Кривенка Ю.В. тверду обіцянку про плани наведення елементарного порядку в даному питанні. Помиляєтесь. Краще промовчати. То навіщо устраювати цей цирк на дроті якщо в голові масла немає?

Підсумовуючи сказане я приходжу до висновку, що незважаючи на вибори ми справедливої влади так і не отримали. Як були при владі шахраї, так і залишились. Прізвища всім відомі. Пані Пишненко попередила всіх що розмову Марголін записує на диктофон, а тому треба бути дуже обережними. Але ж мені можна було  дати відповідь і без думки мого сусіда. Давно всі знають, що коли не знаєш що робити, то поступай по закону. Але ж не всі бажають жити по Закону. В цьому і є наша велика біда. Нас із вами намагаються привчити до того що владі можна все.

А яка ваша думка?

 

Редактор – Віктор Марголін, 03.11.2017 р.