Про підсумки Зачепилівської незалежності.

28.08.2016 21:47

Про підсумки Зачепилівської незалежності.

 

Шановні читачі. Ця тема досить широка. Її  обговорювати можна часами. Це робити слід не тільки щоб просто покритикувати наші недоліки, а щоб зробити певні висновки для покращення нашого життя. Давайте пригадаємо.

Перше, і можливо, це є найголовніше - це звільнення нас від компартійної монополії. Далі я хочу назвати наше звільнення від трудових колективів заводу "Радіоелемент", райсільгосптехніки, райсільгоспхімії , ми поступово втрачали дитячі садочки, школи,  а люди  втрачали перспективу на завтрашній день. Ми зуміли навіть свою армію розвалити. Звичайно, що народ про ці речі ніхто не запитував. Навіть питання використання земельних ресурсів - найціннішого дару Божого, владою пущено, вибачайте, на мать його так. І земля "відмовилась" по-людськи годувати власників цієї землі. А до чого все це нас привело - знають усі. Чи всі задоволені, мабуть далеко не всі. Рівень заробітних плат і пенсій не влаштовує абсолютну більшість наших громадян. Де ще в світі є таке щоб на підставних осіб можна було оформити до 1 тис. га землі і десятиліттями "злизувати вершки". Відповідь: тільки в нас, у Зачепилівському районі.

А тепер давайте згадаємо. А чи ми все зробили від нас залежне щоб на нашій землі було більше порядку. Отже , якщо ми не будемо занадто лукавити, то об'єктивно поглянувши на наші справи, ми скажемо, що сподівалися на краще, а вийшло як завжди.

Сюди би я відніс вибори народним депутатом України пана Гіршфельда, який дуже рідко буває у Верховній Раді, а від нас відкупляється дрібними подачками та  різними поздоровленнями  до всіх свят. За цим процесом уважно слідкує Дорошенко С.В., нарешті чоловік знайшов роботу за своїм покликанням.  Не кращий стан маємо ми всі за підсумками чергових виборів Президента країни. В свій час нам кандидатура Чорновола В.М. була не така, а тепер маємо те, що маємо. А скільки вже змінилося голів ОДА, пригадати важко. А скільки мали ми дискусій відносно боротьби з мафією та корупцією? А хто із нас бачив порядного прокурора? А чи не ми з вами вибрали третій раз селищним головою Кривенка Ю.В., а депутатом Галія Г.І.  Тут уже точно за нас ніхто не голосував із Краснограда.

Я намагаюся кожної неділі о 11год. 40 хв. слухати по радіо передачу Володимира Яворівського в якій він запитує: "Що ми за народ такий?" В цій передачі він  розповідає про своє бачення історичного розвитку нашої країни і  намагається проаналізувати  іноді  трагічний шлях нашого поступу. В цьому плані і я намагався звернути членів нашої громади на праведний шлях створення бойової громади. Та де там. Ті що владою пригріті ті і коментарі пишуть з метою вилити на мене побільше всяких "помий" та говорять що до мене вже ніхто в селищі не вітається, що я був комунякою, що я був агентом КГБ, скоро підозрюватимуть мене у вбивстві Сталіна. Я це вам пишу і ніби відповідь даю Володимиру Яворівському на його питання.

Це у нас із вами російську агресію на суверенну країну чомусь не називають війною, придумали АТО, а дехто називає це навіть громадянською війною. Це у нас деякі убивці стають депутатами районної ради, а про їх заслуги взагалі не можна дізнатися ніде. Це у нас ті хто привів нас до війни так і сидять у Верховній Раді і ще намагаються  "погодою керувати". Це у нас з надуманих причин додумались перейменувати районну газету, яка багато років слугувала людям. Це у нас послуги водоканалу коштують 52,49 грн.  Таку ціну ви не знайдете у всій Європі. Саме так зачепилівські депутати потурбувалися про добробут своїх земляків. А як у нас уміють річку чистити за кошти народу. А вже про випиляний ліс під Руновщиною вам може розповісти пані Кобильська разом із прокурором Медяником. Позалягали, чекають на нові вибори. На щось таки сподіваються і можуть "виплести". А про викрутаси Зачепилівського домоуправління по збору грошей із людей виглядає як зняття останньої шкури з невинних людей.

Шановні читачі. Було би зовсім несправедливим, якби ми не згадали наші правоохоронні органи. А чи багато нас таких, що дістали захист в отих органах? Ці кадри успішно пройшли атестацію, поставали поліцейськими, ходять ухмиляються. Але ми повинні пам'ятати як  в застінках міліції катували  інваліда дитинства, вибивали покази, які потім в суді не визнали доказами. Я добре пам'ятаю як слідством у міліції керували відверті пяниці - Штанько, Фортуна, як прокуратурою керував "досвідчений" сепаратист Твердохліб. До нього прокуратурою керував прокурор-алкаш, якого на цьому світі вже немає. Така ж доля і у покійного судді Ковальова, який ще за життя себе добре, надійно заспиртував. За суддю Бойка Г.В. можна просто книжки писати.

18.09.2016 р. можна буде"торжественно" відмічати 2-х річний ювілей відтоді як в Зачепилівській міліції відкрили карну справу по водоканалу щодо неправомірних  дій посадових осіб КП "Зачепилівське ВКП". Ніяк не знайдуть порушень, які скоюються кожен день. Начальник слідства Стрілець С.В., як мені видається, уже розписався в своїй професійній непридатності. А прокурор Балюк за цим тільки спостерігає, тоді як являється процесуальним керівником слідства. Воно йому треба?

І все це випало на долю зачепилівського народу, який мужньо, нахиливши голову терпить всі ці експерименти над собою. Це ж тільки треба собі уявити те, що майор міліції  Шевченко став новим поліцейським. То невже заради цього Небесна сотня положила свої голови? У моїй голові все це якось не поміщається. Я 25.08.2016 р. вирішив піти на особистий прийом до голови районної ради та голови РДА. Мене прийняли досить уважно, мене вислухали, мої питання в черговий раз записали, але я знаю що нічого з обіцяного не буде зроблено. Нинішня влада сьогодні береже тільки себе, народ владі не потрібний. Там научились печатати почесні грамоти і чекають на чергове зібрання щоб їх роздати під оплески моїх земляків. От і все. Маємо те, що маємо.

А хіба про таке можна забути, коли з допомогою прокурора в нас намагалися освоїти промислову технологію вирощування коноплі. У мене навіть збереглося фото як міліціонер Шевченко О.Г. обскубує конопельку собі в сумку. А хіба ми можемо дозволити собі забути історію коли голова РДА Кобильська продавала ціле господарство "Заповіт Леніна". Тоді були порушені майже всі статті карного кодексу України. І нічого, як з гуся вода. Чекає на нові вибори.

А як успішно у нас розібрали будівлі тваринницьких ферм і практично майже знищили тваринництво в районі, як галузь сільського господарства. А хіба не на наших очах розграбили недобудовану школу до фундаменту, ліквідували філіал СПТУ.

Більше восьми років у нас мудохались з очисними спорудами водоканалу і все це назвали реконструкцією. Там п'ять мільйонів було зарито в землю. Очисні споруди в цей час точно не працювали, але це не заважало Галію потурбуватися про підвищення вартості послуг підприємства. Про яку тут совість чи професіоналізм можна вести мову. Це є відвертим пограбуванням зачепилян. Це і є об'єктивною оцінкою діяльності влади.

Я іноді задумуюсь над питанням: який ще народ цієї Землі міг би витримати таку наругу над собою, крім нас? Скільки ми бачимо очевидних злочинів "славних" представників  нинішньої влади, а покарання майже немає. А це значить, що політична воля для наведення ладу в країні - відсутня.

Щоб було більш зрозумілим стосовно отієї волі, я приведу такий приклад. 20.04.2016 р. я звернувся зі зверненням до голови ОДА пана Райніна стосовно нашого водоканалу. Звідти лист прийшов в РДА, звідси до територіального відділення Антимонопольного комітету… і далі замерло. Ось так уже пішов  п'ятий місяць, а  та воля не знайде собі роботи.

Всі ці процеси, здебільшого негативні, проходили під керівництвом Бєжанова, Молчанова, Павлова, Репринцева, Кобильської, дебілика і хто там ще… З них жоден не був і не став дійсно лідером по виходу із кризи. Причин цьому багато, хоча дехто із них свою кишеню не забули. Про національну самосвідомість цих людей годі й говорити.

Мені б дуже не хотілося щоб ми бачили тільки негатив в нашому житті. Є люди, які проявляють певну турботу про нас. Без цих людей нам би було набагато складніше переносити всі труднощі сьогодення. Про це, очевидно, поговоримо наступного разу.

 

Редактор - Віктор Марголін, 28.08.2016 р.

Тема: Про підсумки Зачепилівської незалежності.

На бис!

Очкастому г@ндону | 24.09.2016

Петро 1
ТВОЯ ДУРЬ УЖЕ ВСЕМ ВИДНА . ПРЕТ ОТОВСЮДУ. А ТЫ ВСЕ КАРЛЯКАЕШЬ И КАРЛЯКАЕШЬ

На бис!!!
Марголину | 21.09.2016
редактору
кривда | н
що, правду про себе ховаєш від людей? знову коментарі про себе видаляєш? та люди знають і так ПРИДУРОК!! нічим зайнятися- ні дітей ні внуків от і пишеш на замовлення за гроші !кого закажуть того і поливаєш грязюкою та як кажуть у народі" БОГ НЕ ТЕЛЯ, ВІН БАЧИТЬ ВСЕ" так дай БОЖЕ, щоб все те погане,що ти говориш про других обернулося проти тебе а так воно і буде


Марголину
Марголину | 21.09.2016
Что ты , пидарас гребаный вытираешь КОММЕНТЫ? Правда глаза колет и в ж@ пе дерет? Как же писать про Зубарева плохо , если нужно петь дифирамбы ! А то что у людей урожай забрал , так то ошибочка , детские шалости


редактору
прада | 21.09.2016
не видаляй коментарі про себе, бо :в житті одна помилка- не біда, біда коли усе життя помилка,слова якраз про тебе!!

редактору
кривда | 21.09.2016
що, правду про себе ховаєш від людей? знову коментарі про себе видаляєш? та люди знають і так ПРИДУРОК!! нічим зайнятися- ні дітей ні внуків от і пишеш на замовлення за гроші !кого закажуть того і поливаєш грязюкою та як кажуть у народі" БОГ НЕ ТЕЛЯ, ВІН БАЧИТЬ ВСЕ" так дай БОЖЕ, щоб все те погане,що ти говориш про других обернулося проти тебе а так воно і буде

Для лодарей

Для лодарей | 08.09.2016

Я всегда работаю на выборах - дай бог чтобы были выборы и дай бог Лиде,Вале,Наде,Шуре,Тане,Мише,Черненко,Подколзиной,Ивану им всем здоровья.Приглашайте нас на выборы мы прийдем. а кто не хочет работать пусть не завидуют.Слава Украине.

про нас

Редактор | 05.09.2016

Читаючи коментарі я пригадав давню приказку. Вона звучить приблизно так: "Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки". Отже, давайте будемо хоч трохи розумнішими коли пишемо і читаємо. Я вас прошу.

достатньо бруду

кориний зачепилянин | 05.09.2016

зачепиляни дуже розумни люди сксасуйте зачепиливськи горизонти бо ми неможемо билше бруду сприйняти на себи схаменится бо перший майдан буде тут .. Андрюши льони вани серьожи

Re: достатньо бруду

! | 05.09.2016

Тоді не виписуй,придурок! Ось і вся проблема!!!

Выборы выборы- кандидаты ПИ &Оры

Наш край | 04.09.2016

А еще мартышка с зятьком и крупка с ......

Таки да

Склероз | 04.09.2016

Так еще ж забыли Лену и Леню , валюшку с андрюшкой , билыка с маргошкой, Черненка с ляшком и т. д. ....

про ваших

Житель Краснограда | 04.09.2016

Мы в Краснограде знаем ваших - Лида- Валя,Надя - Шура, Таня -Миша и прочих сволочей. Все они ждут очередных выборов. Только они знают что нада делать на выборах и как обкрутить народ и заработать бабки.Это настоящие Зачепиловские полицаи.А народ в Зачепиловке как и везде, ходит нагнувшись. Жаль народ.

Re: про ваших

И про наших | 04.09.2016

А у нас в Краснограде "рай", сволочей нет, выборов не будет , зарплаты " зашились", пенсии " за& бис"

Re: вибори

Зача | 05.09.2016

Ти такий красноградець, як я марсiанин. Гнида ти зачепилiвська

1 | 2 >>

додати новий внесок