Про порядність кандидата в депутати краще говорити до виборів, ніж потім.

07.10.2014 15:04

Про порядність кандидата в депутати краще говорити до виборів, ніж потім.

 

Шановні мої читачі. Кожен прожитий нами день все ближче наближає всіх нас до очікуваного дня голосування. І в зв'язку з цим я хочу привернути вашу увагу до питання, яке повинно не тільки просто цікавити, а і допомогти нам зробити вірний вибір на самих виборах. Для кожного виборця ця тема має стати настільки важливою, настільки ви самі собі бажаєте добра і покращення життя в майбутньому. При цьому я дозволю собі зробити таке припущення. Далеко не всі виборці здатні  правильно та об'єктивно зробити свій вибір. Я нікого не маю намір принизити, образити, але тут справа в наявності самої інформації про кандидата в депутати. Я Америку не відкрию, коли скажу що більшість з наших кандидатів намагаються утаємничити дані про себе, щоб виглядати більш ближчим до самого народу. Та, на сьогодні ми маємо можливість з допомогою Інтернету дещо дізнатися про наших кандидатів і навіть те, що для них не є бажаним. Вони на зустрічах з виборцями не є відвертими, чесними і порядними. Тому часто за їхніми "погонами" криється самий звичайний кримінал. Це говорить про серйозність нашої теми.

Я поцікавився простим питанням. Що треба для того, щоб стати бодай кандидатом в народні депутати. Треба, говорять, до Центральної виборчої дільниці заплатити 14 тисяч гривень вступних. А далі? А далі ще більше. Коли вже кандидат розпочинає свій похід до омріяного мандата, то треба людям показати себе якнайкраще. А це оплата за бігборди, треба виступити на радіо і телебаченні, проїхати більшість наших сіл і міст щоб зустрітися з виборцями, членам комісій треба заплатити конкретні кошти, щоб про тебе був надрукований матеріал в районній газеті треба також платити за кожен квадратний сантиметр площі газети, треба і листівки виготовити, надрукувати календарики та роздати їх, члени штабу також мають щось отримати і т. д. Підсумовуючи всі ці витрати ми приходимо до висновку, що коли кандидат в депутати не має  пів мільйона грошенят, то краще сидіти вдома і все це спостерігати то "зомбоящику". Іще не все. Треба ж не тільки мати ці кошти, а бути морально готовим розпрощатися з ними навіки, так як немає ніякої гарантії виграти вибори. В нашому виборчому окрузі мандат один, а бажаючих його завоювати 14 чоловік. Так що є над чим задуматися. Після цього я і сам задумався  над питанням - чи повністю відповідає назва наших депутатів самій  назві - народний? Так то воно так, але про той народ потім часто забувають і кожний живе як зможе. Привезе тобі футбольний м'яч і будь здоров. Займайся спортом і не лізь в політику. І всім буде добре.

Нарешті ми прийшли до порогу за яким на нас чекають цікаві факти про самих кандидатів в депутати. В попередній статті я вже називав прізвище пана Гіршфельда. Його статки люди оцінили в 165 млн. доларів, як мінімум. Він є представник злочинного капіталу, а тому в народні депутати можна було б і не пертися. Хіба  що від правосуддя треба сховатися, то це інша справа. Толя. Ти не забув як ти 16 січня голосував за антинародні, диктаторські закони в угоду режиму Януковича? А виборці пам'ятають. Твоє місце на лаві підсудних. Раніше сядеш, то скоріше вийдеш. От і все.

Про кандидата із Кегичівки. Це  Сліченко С.І. Сергій        Іванович. Ти , очевидно, розумієш не гірше за мене, що не кожен із нас може стати космонавтом навіть при дуже великому бажанні. Так само із депутатством. Ти хотів із кумом повишивати  в Києві? Я думаю, що цей фокус у тебе не вийде. Будеш вишивати із Зачепилівським де-Біликом тут, по-домашньому. Доля вас так звела. Ти говорив, що на переправі коней не міняють. Це правда. Якщо ти цю шкапу вибрав, то нехай буде так. Сперечатися не будемо. Результат покаже, він мені відомий. Я вже про тебе писав і повторятися не варто.

Є в списку наших кандидатів прізвище - Грицак.  Василь Миколаєвич, то ти справді проживаєш в Краснограді чи пошутив? А можливо ти і злочинній партії регіонів не служив? А судові справи чому за тобою ганяються? А як ти додумався просити щоб суд заборонив згадувати твоє прізвище? Отак ти ратуєш за демократичні зміни в нашій країні? Молодець. Але такі молодці нам уже поперек горла стали. А ти ж іще і генерал, пенсіонер. Та сиди вже ти дома. Невже ти на своїх онуків дивитися не хочеш. Нехай їй морока отій Верховній Раді. Скільки того життя. Чи ти не всі гроші заробив? Та забери оту заяву і не страмися сам і нас заспокоїш.

Наступний наш "герой" - Квартенко Роман Олексійович. Ніби як безпартійний, а родився на Донбасі. Як це можна пояснити? Можливо газета нас обманює? Читаємо - Роман Квартенко став головою районної організації Партії регіонів газета «висти красноградщини». Одноголосно рішенням делегатів новим керівником районної партійної організації обрано Романа Квартенка, голову райдержадміністрації. Чи може це не той Роман? І тут інформація з Інтернету: Фигура Квартенко Р.А. уже знакома "харьковскому бомонду" – будучи заместителем главы Дергачевской райгосадминистрации, отметился "способностью" совершать любые земельные аферы в ближайшем пригороде города Харькова. Благодаря этому, кроме пополнения своего кошелька, смог наладить неформальные отношения со многими влиятельными персонами властных, правоохранительных и коммерческих структур. І т. д. Я вам скажу - особа цікава, тільки не для виборів. І грошенята водяться, хоча на державній службі чоловік довгий час знаходився. Уміють же люди.

Особа під назвою Полковніченко є далеко не однозначною. Та інформації про нього вдосталь. Я заглянув до Інтернету, а там листів на 20 друкованого тексту. Наприклад.

"Регионал Александр Полковниченко – оборотень в погонах"

Дата публикации 06 июня, 2013г.

Бывший начальник Харьковского СБУ, заслуженный юрист Украины, ярый патриот своей страны, защитник обиженных и оскорбленных и просто хороший человек – так заявлял о себе пенсионер СБУ – Полковниченко Александр Николаевич во время предвыборной кампании в депутаты Верховной Рады Украины в 2012 году.

Предвыборная кампания сопровождалась громкими лозунгами: «Не отдадим земли олигархам!», «Олигархов, власть, правоохранителей под контроль!», «Враг нашего государства, нашей жизни – тотальная коррупция!» и т.д.

Давайте же разберемся с кем и с какой целью боролся в своей жизни господин Александр Полковниченко. Но прежде настоятельно просим посмотреть интернет-страничку  с предвыборной программой этого «борца с олигархами», а дальше Вы узнаете, кем же в действительности является Полковниченко Александр Николаевич.

Начало карьеры – «крышевание» коммерсантов.

Видимо борьбу с олигархами Полковниченко А.Н. начал еще пару десятков лет назад, причем довольно необычным способом – зачем ловить и садить их в тюрьму, если можно, используя свое должностное положение, просто обложить их данью и, таким образом, «наказать» негодяев, а заодно, на всякий случай, обложить данью и остальных предпринимателей, что бы не повадно было законы нарушать!!

Только вот эту дань Александр Николаевич не в казну государственную сдавал, а себе в карман прятал. Ведь надо же родственникам всем помочь, для сыночка оформить престижный ночной клуб, что бы не стыдно было перед друзьями похвастаться. Ну и конечно о себе не забыть, прикупить по пару квартирок в центральных областях Украины, в соседней Российской Федерации и теплых зарубежных странах. Разумеется, и пару банковских счетов за границей открыть.

Думаю, досить. Ось так в СБУ думали про долю України. А які ж пенсії отримують і все мало, мало...

Шановні читачі. Прошу вас не полініться і прочитайте і Інтернеті все про пана Полковніченка. Я тільки боюся, що ви після прочитаного не захочете йти на вибори взагалі. Ось такі генерали сидять на шиї нашого народу і їх , нажаль, таких більшість. Голосувати за них чи ні вирішувати вам.

Заслуговує на певну увагу і громадянин України Ворожцов Олександр Миколайович. Про нього пишуть:

…Впрочем, художества этих любители «давать» меркнут по сравнению с «подвигами» уроженца Сахновщинского района, обладателя двух идентификационных кодов Александра Ворожцова, который тоже вначале был привлечен за мошенничество, умыкнувши у женщины 13000 долларов под видом юридической помощи. Уголовное дело №63080341, возбужденное по статье 190 в Червонозаводском райотделе до суда не дошло. А Ворожцов стал активно «давать».

Далі:

Надо понимать, из всех провокаторов, описанных здесь Ворожцов – особо ценный агент, ибо имеет несколько адресов жительства, которые указывает в своих заявлениях: ул. Лермонтовская, 28, кв. 60; ул. Щорса, 18, кв. 2; пер. Степной, 49; Сахновщинский р-н, с. Новая Чернещина, ул. Дружбы, 60; пос. Высокий, ул. Красина, 26; ул. Электровозная, 19, кв. 67.

Люди добрі. Ви відчуваєте що у нас твориться? Оці людоньки беруть на себе зобов'язання нас боронити і захищати. Ви цьому вірите? Я ні.

Можливо досить. Про інших , більше технічних кандидатів, я промовчу. Вони, в більшості,  повиходили з партії регіонів, а кошти відповідні є. Заробили на державній службі. Я впевнений що останні до нас і їхати не збираються. Та і жалкувати немає за чим. Обідно тільки за те, що вони нас рахують за лохів. А за себе ми уміємо постояти. То ж докажемо на ділі.

 

 

Редактор "Зачепилівської правди" - Віктор Марголін, 07.10.2014 р.

 

 

Тема: Про порядність кандидата в депутати краще говорити до виборів, ніж потім.

факты биографии

Alex | 12.10.2014

Виктор Наумович, в биографии Шахматенко есть такая запись: "з 1973 по 1975 служив у лавах Радянської Армії, наразі майор запасу"
Остальное время работал в с\х.
Где подрабатывал, за какие заслуги майора дали?

Re: факты биографии

Медом намазано | 12.10.2014

одні " пппорядні"

Re: факты биографии

шах | 14.10.2014

все купується....

Re: Re: факты биографии

Alex | 15.10.2014

А смысл?

нам треба визнати

Медом намазано | 12.10.2014

Кандидат в народные депутаты в одномандатном избирательном округе № 178 Шахматенко РОМАНА Сергеевич родился 21 февраля 1987 года в поселке Орелька Лозовского района Харьковской области, гражданин Украины, в течение последних пяти лет проживает на территории Украины, образование высшее, начальник юридического отдела, ООО "Кештрансфер24 Украина", член Политической партии "Народный Фронт" , проживает в пгт Гостомель Киевской области.
САМЫЕ "честные"

Re: нам треба визнати

Редактор | 12.10.2014

Навіщо так огульно? В чому є порушення? Поясніть. Редактор.

Редактору

Вопрос | 09.10.2014

А у Шахматенка есть дети?

Re: Редактору

Відповідаю | 09.10.2014

Так є. Сергій Іванович гордиться своїми дітьми і ніколи не робив із цього таємниці. Якщо ви вже маєте комп'ютер із доступом до Інтернету, то звідки у вас таке питання? Химерний ви чоловік.Можна було б придумати щось розумніше. Редактор

про порядність

виборець | 07.10.2014

Дійсно багато корисної інформації про кандидатів Щиро вдячний рєдактору.,жаль мало інтернет читачів.

Re: про порядність

виборцю | 08.10.2014

сам пышу, сам отвичаю,сам пью.сам гуляю

додати новий внесок