Про ще один ідіотизм українських чиновників.

24.09.2015 17:43

Про ще один ідіотизм українських чиновників.

 

Шановні читачі. Очевидно сьогодні всі знають про те, що райкому вже давно немає і всі наші скарги має вирішувати суд. Все як у Європі. Хто є проти? Підніміть руку.

 А тепер перейдемо до справ земних. То скажіть мені, чи дорого обходиться чиновнику щоб вас обманути, вам нагрубити чи пригрозити, обрахувати, а може і на особистий прийом не з'явитися, щоб вас не бачити? Я не думаю, що це так уже й неможливе.

Із свого життя я,  для прикладу, приведу абсолютно правдиву ситуацію. Це буде складений мною судовий позов. Я прошу його прочитати і ви все зрозумієте:

                                              До Зачепилівського районного суду

Харківської області

 

Позивач:       Марголін Віктор Наумович –

проживаючий  в сел. Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області, тел. 5- 18 - 43,

інд. 64401,  mailto:margolin4600@mail.ru.

 

Відповідач:   Зачепилівська селищна рада,                                                           Харківської області, селище Зачепилівка,                                                        

вул. Свердлова  37 ,

тел.  (05761) 5-22-87,  інд. 64401

 

Позовна заява

 про відшкодування  моральної шкоди завданої незаконним рішенням і діями селищного голови Зачепилівки.

 

Я є пенсіонер. Мені пішов семи десятий рік.

08.05.2015 р. я подав заяву до прокуратури Зачепилівського району згідно якої повідомив про неправомірні дії працівника міліції Шевченка О.Г., тобто про порушення згідно ч.2 ст. 162 КК України. Справа  для дослідження була передана до обласної прокуратури. Там ніякого порушення  не знайшли і таким чином з'явилася  постанова про закриття кримінального провадження від 11.08.2015 р. В цій постанові записано, я цитую: "Згідно довідки-характеристики Зачепилівської селищної ради, Марголін є редактором газети "Зачепилівська правда" та неодноразово, використовуючи своє становище передавав у засоби масової інформації неперевірені факти". Все це негативно вплинуло на прийняття законного  та справедливого рішення по долі мешканки Зачепилівки Коробки Н.Л.  як в обласній прокуратурі так і в Червонозаводському суді. 

Отже, я вважаю, що селищний голова Кривенко Ю.В. в угоду інтересам працівників прокуратури і міліції надав на мене не справедливу інформацію-характеристику. Вона є бездоказовим пасквілем. Вона ніби переконує правоохоронний орган в тому, що Марголіну нічого вірити не можна. Але все це для мене є образливим, принижує людську гідність,  в результаті чого я змушений звертатися до суду. Та і інтереси та права  Коробки Н.Л., як людини, при цьому не стали захищеними. На даний час несправедливе рішення Червонозаводського районного суду м. Харкова оскаржене до апеляційного суду.

Коли я дізнався про наявність на мене такої характеристики, я  19.08.2015 р. звернувся заявою до селищного голови з проханням надати мені письмову копію характеристики на мене та пояснити правові підстави керуючись якими була надана на мене ця характеристика. Та слід відзначити, що порушуючи вимоги Закону України "Про звернення громадян" селищний голова Кривенко Ю.В. навіть після моїх дворазових походів  до нього  на особистий прийом та разів шість я заходив до секретаря селищної ради Безчасної Л.М.,  так і не спромігся в місячний термін відповісти на мою заяву. Спочатку у відписці Кривенко Ю.В. написав мені після місячних роздумів рекомендацію щоб я звертався до рапрокуратури. Я так і зробив. Та коли з райпрокуратури Кривенку зателефонували і пояснили моє право на отримання копії характеристики, то тільки після цього мені секретар надала копію характеристики, яку Кривенко не вважав за потрібне підписати. Ця бумага навіть не зареєстрована в селищній раді, на ній немає дати виготовлення, відсутнє пояснення  щодо правових підстав для виготовлення такої характеристики.

          В даній позовній заяві я звертаю головну увагу суду на той факт, що

відповідач поширював свідомо неправдиві відомості, що порочать мої честь, гідність, давав непристойну оцінку моєї поведінки, заподіяв мені моральну шкоду.

        Моральна шкода виявилась в тому, що відповідач своїми діями принизив мої честь та  гідність. Я відчував сильні моральні страждання і нервовий стрес.  Мені доводиться пояснювати і спростовувати брехню, поширювану відповідачем перед співробітниками прокуратури. Хід мого життя порушений тому я не знаю яку ще брехню вигадає відповідач і де її поширить. Своїми діями селищний голова аж ніяк не допоміг правоохоронному органу у встановленні правди та соціальної справедливості  по справі, яка розглядалась в порядку кримінального розслідування. Тепер я повинен оскаржувати судове рішення, їхати до Харкова на суд, додатково нести матеріальні  витрати.

Моральну шкоду я оцінюю в ______ гривень.

 

Враховуючи викладене та керуючись ст.3 ЦПК України, ст.ст.23, 1167 ЦК України, Законом України "Про звернення громадян"

 

ПРОШУ:

- стягнути з відповідача на мою користь суму відшкодування моральної шкоди в розмірі _____ грн.

- судові витрати покласти на відповідача.

 

Додатки:

- копія позову;

- квитанція про оплату держмита;

- копія заяви селищному голові від 19.08.2015 р.;

- відповідь селищного голови від 18.09.2015 р.;

-  відповідь селищної ради від 21.09.2015 р.

 

 

25.09.2015 р.           _______________________  Марголін В.Н.

 

Та не все так просто. Коли вся ця технічна робота була зроблена я поцікавився, а скільки я повинен заплатити у вигляді судового збору за розгляд подібної справи в суді. Виявляється що ця сплата проводиться в розмірі : 1,5 % від ціни позову, але не менше 1218 грн. І не сподівайтеся, що я помилився. Я також у це не відразу повірив, думав що це опечатка. А виявилося що народні депутати, такі як "наш" Гіршфельд, міняли бюджет і проголосували за такі зміни. Тобто, на нашій шкурі витягують бюджет  країни і спасають свої мільйони з мільярдами. Може Порошенко та  Яценюк цього не знають? А мені з чим до суду іти? Нехай люди вже на виборах скажуть своє слово. Залишилось не багато.

 А може я такий безтолковий, що дивлюсь і надивитися не можу на портрет отого гіршвельда, якого в районній газеті малюють тільки но він заїжджає в Абазівський ліс. А вже що він для нас зробив, то тут уже й газети не вистачає, щоб усе розповісти. А в Зачепилівський клуб згукують на позачергове засідання членів клубу "Ветеран". А як інакше? Толя буде частувати чаєм, пий скільки його влізе в твоє нутро, якби частіше приїздив. Дай Бог йому здоров'я. А вже як йому ляпають оці пенсіонери, то в клубі шибки дрижать. В їх адресу я нічого більше говорити не бажаю. Такі ми є. А може це потомки тих, хто німців зустрічав з хлібом-сіллю. Не знаю. Та все ж хотілось би дізнатися як там у Росії працюють станки, вивезені з Лозівського заводу.

Але питання залишається. Для чого все це робиться? Кому  все це на руку? Та таким як Кривенко, Галій, Кобильська, Токарь, Донський з Олександровичем, Гляні, допа, гепа, Гіршфельд з Дорошенком, Токарь, Світлична, Зубарєв  і т. д.  Всі вони вже в списках на майбутні вибори. Тільки ця бригада - наше "спасіння". Зустрічайте їх, голосуйте за них, хай прибуде їм щастя. А коли у вас щось буде не так, то в суді вже поставили решітку і вас туди можуть уже не впустити. Про це слід пам'ятати. Суди, нажаль, у їхніх руках. А коли ще трохи ціну піднімуть, то вашої пенсії може не вистачити щоб отримати право в суді на поріг стати. Живіть як хочете. Удачі вам на всі віка.

З повагою:

Редактор - Віктор Марголін.

24.09.2015 р.

 

 

 

 

1