Про що поговоримо - про гроші чи майбутніх народних депутатів?

14.10.2014 20:57

Про що поговоримо - про гроші чи майбутніх народних депутатів?

 

Шановні мої читачі. Тема нашої розмови як проста, так і нелегка. Адже мова повинна іти про конкретних людей. Читаю я в одній із книг: "Деньги могут быть мощным орудием добра. Деньги - это сила, позволяющая делать много добра. ( Я думаю, що це коли справа в розумних руках.) Существуют миллионы богатых людей, являющих собой прямую противоположность безсовесным, бездуховным стяжателям-материалистам, для которых богатство - самоцель, которые одержимы приобретением и потреблением". А нам слід визнати, що подібні думки нам приходять в голову не так часто. А чому? Я думаю, що головною причиною є ота кількість грошей, які ми ще маємо.

Користуючись нагодою, я хочу звернути нашу увагу на ситуацію з виборами, коли часто все вирішують гроші. І який би ти розумний не був, але якщо в тебе немає 500 тис. грн., з якими ти можеш просто розстатися і не втратити здорового глузду, то іти в депутати немає ніякого сенсу,  або просто неможливо.

Давайте уважно подивимось на наших славних кандидатів в народні депутати, яких у нас 14 чол. Необхідно почитати їх біографії. Бажано, щоб вони не були брехливими. І тут ми знайдемо кандидатів, які майже все життя були на державних посадах і відразу стали мільйонерами. А так не буває. Мій стаж роботи на державній службі також не такий уже й малий - 30 років і що я маю... Розповідати не буду. Люди в нашому селищі і так знають все один про іншого. Якщо людина не перший рік займається серйозним бізнесом, то і дивуватися її статкам не варто. А коли, навіть генерал, має такі статки, то йому слід пояснити людям природу свого успіху. Що стосується українських генералів, то їх порядність ми обговорюємо постійно всі роки нашої ніби незалежності, а вони які були, то такими ж і залишились. Це своєрідна каста в державі і ми всі повинні усвідомлювати, що їх присутність біля отого "корита" нам нічого доброго не обіцяє. А вони таки лізуть, ліктями розпихають і лізуть, лізуть. На всіх перехрестях брешуть і брешуть нам про свою готовність пожертвувати собою заради любимого народу. І знайдуться такі, що повірять.

Із 14 кандидатів ми в кращому випадку щось знаємо про одного-двох із них. Останні для нас практично люди не є знайомими. Що торкається пана Гіршфельда, то тут слід сказати однозначно - упаси Господи! Помилуй і збережи нас від цієї "зарази". Це є відвертий злочинець, якому місце на лаві підсудних. Це є співавтор режиму Януковича, це є петля для всього  українського народу, а не тільки зачепилян. Досить нам такого гріха брати на свої душі. Хоча і не так швидко, але ми приходимо до тями і даємо собі звіт про події навколо нас.

 Ця тема для нас є настільки актуальною, що переоцінити її значення на сьогоднішній час - практично неможливо. Тому я пропоную читачам свої роздуми, які стосуються відомого прахвоста від партії регіаналів, якого майже всі чули і бачили. Це є пан Добкін. Він не є кандидатом по нашому округу, але ця особа має стати наглядним пособієм - як не треба жити.  Цей чоловік був у колишнього Президента на особливому рахунку і тому зумів свої статки підняти до рівня кількох десятків мільйонів доларів. У цій партії проходимців пан Добкін , так мені видається, сам себе розцінював як керівника якогось головного аналітичного стовпа партії, любив брати участь в ток-шоу, намагався всіх повчати та насаджувати у хитрій формі свої думки відносно розвитку українського суспільства і це робив весь час з повернутою головою в сторону Москви. Такий його патріотизм, разом з паном Гепою, привів нашу країну до стану війни. А чому він не поїхав разом із Януковичем - я цього зрозуміти не в змозі. Можливо, що питання федералізації тут немає на кого залишити?  Та от наше чудове демократичне  виборче законодавство дозволяє таким як Добкін балотуватися  до Верховної  Ради. Нащо він сподівається - мені навіть уявити важко. І у якого сірка він очей позичає, щоб іти до людей? Кошмар. Тепер він веде мову про вандалізм у Харкові, про значення опозиції, про підготовку до зими, про розруху на Донбасі, про тисячі загиблих людей. І на всіх цих питаннях, Мишко, є твої "пальці" разом із Януковичем. А ти хочеш щоб ми лаяли нинішню владу за її прорахунки. Так, її є за що лаяти, але не в угоду таким шулерам від політики, як ти і твої побратими. Я практично кожного року звертався до тебе зі зверненнями в яких розповідав як твій ставленик в районі - воровка Кобильська, голова РДА кінчає цей Богом забутий край і ти жодного разу не  дав мені відповідь. Що, ділилась? Що, гарно було красти разом? А до чого ти привів правоохоронні органи області та районів? Ти цього також не знаєш? Чи краще дурником прикинутись? Та забери вже ту мумію до себе на дачу і я тобі за це і слова не скажу. А що представляє собою сьогодні обласна рада, яка не бажає проявити турботу про мир в Харкові. І ти, Мишко, намагаєшся дистанціюватися від цих подій щоб не нести жодної відповідальності. Найняв продажних журналістів і ті пишуть про твій патріотизм, який лапшею на вуха лягає по всій Україні. Ось кому слід робити люстрацію, щоб довіку не взяли навіть водієм в облдержадміністрацію Харкова, а не те що в Києві. Я розумію, що тебе цим дуже не залякаєш, бо ти вже успів нахапатися для безбідного прожиття. Ти став символом беззаконня в області і намагаєшся і далі проводити експерименти над обездоленим народом України. Сподіваюся, що таким як ти приходить край і громадяни виберуть найбільш достойних своїх представників до парламенту країни.

Особисто я буду голосувати за кандидатуру яка відповідає моїм моральним цінностям і сподіваюся на те, що мені ніколи не буде соромно за сій вибір.

 

14.10.2014 р.                    Редактор - Віктор Марголін.

Тема: Про що поговоримо - про гроші чи майбутніх народних депутатів?

Про що

друг | 16.10.2014

Та чи ж вони є в тебе ,ті моральні принципи?

про начальство

Шурік | 16.10.2014

Колись у Європі говорили: Карл Маркс і Фрідріх Єнгельс. А тепер у Харкові кажуть: Допа і Гепа. Піднялись ми, піднялись.

додати новий внесок