Про «суче племя» по- зачепилівському.

18.06.2020 22:35

Про «суче племя» по- зачепилівському.

 

Шановні читачі. Цей вираз я позичив в хлопців із «Потона», які борються  із чорними лісорубами прямо із камер СІЗО в Харкові. Ця зараза, не краща за корона вірусу, переїхала із Зачепилівки до Харкова дякуючи славнозвісній проходимці Кобильській.

Та повернемося до головного. Я сподіваюся, що всі чули про майбутні вибори, які мають відбутися цієї осені по всій Україні. Жаль тільки те, що на моїй пам’яті не з’являється позитивна згадка ні про вибори, ні про реформи. Та все ж інтрига залишається, не можу зрозуміти. До тих виборів ще часу чимало, а в нашій газеті цю тему стали активно обговорювати. Можливо і вірно, так як ці вибори будуть мати досить велике значення для нашого майбутнього. І що ми читаємо в газеті:

  • краще вже Бойка підтримувати…Пенсіонер, ледь виживає на 55 тис. грн. в місяць пенсії.  Пів століття весь район, людей грабував і ось на старість така «невдячність» від держави.
  • Бойко не тільки грабував – він ще й убивати мастак.

Ось так мої читачі характеризують одного із можливих кандидатів на вибори 25 жовтня ц. р. Сьогодні я вирішив, що коли цей пройдисвіт дійсно буде зареєстрований у виборчій комісії то дану статтю ми значно розширимо і постараємось розкрити очі виборців відносно цієї паскуди, злочинця і  колишнього судді району. Це був для зачепилян ніби сучасний Берія, ми всі про це знали, старалися мовчати, все чогось боялися, а воно хамло що хотіло те і робило з людьми. А сьогодні і цього мало…треба і далі керувати «сучим плем’ям».

В нинішніх планах у мене є бажання ознайомити читачів із одним документом. Це є постанова господарського суду в м.Харкові. Я пропоную спочатку ознайомитися зі змістом постанови суду, а вже потім будемо говорити про можливого кандидата на вибори 25 жовтня ц. р. Та, як виявилося, судове рішення міститься на 12 аркушах і це для нашої газети  забагато. Тому я змушений і вирішив подати початок і кінець постанови суду. Я сподіваюся що мене зрозуміють.

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"28" травня 2020 р.м. Харків Справа № 922/4338/19 Господарський суд Харківської області у складі: судді Суслової В.В.

розглянувши в порядку загального позовного провадження справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Інноваційно-виробниче підприємство "АСПО-1" (Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Теплична, 4, офіс 210) до Зачепилівської селищної ради (64401, Харківська область, смт. Зачспилівка, вул. Паркова, 37) про стягнення коштів за участю представників:

позивача - не з'явився;

відповідача - не з'явився;

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Інноваційно-виробниче підприємство  звернулось до господарського суду Харківської області з позовом до Зачепилівської селищної ради, в якому просить стягнути з відповідача заборгованість по оплаті додатково виконаних робіт за договором на виконання будівельно-монтажних робіт від 26.06.2019 р., укладеного додатково до Договору № 358 від 22.12.2018 р. в сумі 372870,00 грн., пеню в сумі 15180,12 грн. за несвоєчасне виконання грошового зобов'язання, інфляційні втрати в сумі 4104,13 грн., три відсотки річних в сумі 4553,90 грн. Також позивач просить стягнути з відповідача витрати зі сплати судового збору у розмірі 5950,60 грн. та витрати на правову допомогу у розмірі 16500, 00 грн.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

          На підставі викладеного, керуючись статтями 124, 129-1 Конституції України, статтями 1, 4, 20, 73. 74, 76-79, 86, 129, 236-238 Господарського процесуального кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити частково.

Стягнути з Зачепилівської селищної ради  на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Іноваційно- виробниче підприємство "АСПО-1" (62442, Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Теплична, 4, оф. 210, код ЄДРПОУ 38526134) заборгованість по оплаті додатково виконаних за Договором № 358 від 22.12.2018 позадоговірних робіт у сумі 372870,00 грн., в т. ч. за корегування проекту у розмірі 24300,00 грн.; інфляційні втрати у розмірі 2233,86 грн.; 3% річних у розмірі

3064,68 грн.; витрати на правову допомогу у розмірі 15538,24 грн.; витрати зі сплати судового збору у розмірі 5672,52грн.

Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

В частині позовних вимог щодо стягнення інфляційних втрат у розмірі 1870,27 грн., 3% річних у розмірі 1489,22 грн., пені у розмірі 15180,12 грн. - відмовити.

Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю "Іноваційно-виробниче підприємство "АСПО-1" (62442, Харківська область, Харківський район, с. Циркуни, вул. Теплична, 4, оф. 210, код ЄДРПОУ 38526134);

Відповідач: Зачепилівська селищна рада (64401, Харківська область, смт. Зачепилівка, вул. Паркова, 37, код ЄДРПОУ 04397856).

Повне рішення складено "28" травня 2020 р.

Суддя В. В. Суслова

справа № 922/4338/19

Ось такі в нас вийшли пироги. Тому я ставлю перед собою певну задачу та розповісти про своє бачення вищевказаних подій. Ось так пан Кривенко після четвертого свого обрання керує об’єднаною громадою. То може   вже  досить? Як так може бути щоб державний службовець не поїхав на суд і навіть не намагався захистити свою громаду? Та в керівництві громадою є не тільки Кривенко, а є Швецов, Подколзіна, Безчасна і ін. І нікому ми не потрібні. Все виглядає як замовне знищення Зачепилівської громади. Коштами громади розпоряджаються настільки вільно та безвідповідально, що і чуб може піднятися. Лише про свої захмарні оклади і премії тут не забувають. Тепер ми будемо краще уявляти як управляється  наша громада. В крісло голови можна всадити любого орангутанга і для Зачепилівки це буде нормою. Тому, мої земляки, вже сьогодні варто задуматися про завтрашній день. Це не є жарти як дехто собі уявляє. У нас уже є стала команда яка знає як треба організовувати вибори щоб заробити грошенят. Ці профури готові служити любій владі, вони рідну матір продадуть якщо буде потрібно. Та, більшість виборців, така ситуація навряд чи влаштує. За три роки будівництва наші градобудівники біля аптеки без скандалу не змогли побудувати за наші кошти дитячу спортивну площадку. Позорище.

 Шановні пенсіонери. Не забувайте що і від вас дуже багато залежить – хто нами буде керувати. Потім розводити руками буде пізно.

Редактор, Віктор Марголін, 18.06.2020 р.

 

 

Тема: Про «суче племя» по- зачепилівському.

Рейтинги партий на сегодня

Рейтинг | 15.07.2020

Президентская партия "Слуга народа" продолжает терять поддержку у населения

А чому раніше сіділи склавши руки

М&М | 15.07.2020

Интціатива з прибирання пляжу - це безумовно геніальне рішення! Можна сказати стратегічно вивірена за місцем і в часі! Питання.!? А не пробували афффтари ціеі грандіозної ініціативи просто не гадити на пляжі, або прибирати за собою після свого ж "відпочинку"? Або почати забиратися з травня місяця - початок пляжного сезону? Ні? - спробуйте, результат вас неодмінно здивує!)) Аааа! Про що це я ... це ж не пов'язане з виборами і пропагандою ЗЕвласті, яка продає ВАШУ землю? і практично всіма прийнятими законами робить вас жебраками і хворими ?! Ні ?! Або в шаленому нападі безсилля ви вирішили хоч як небудь затьмарити ініціативи "Реверсу" - Ні ??? Ну тоді оплески, і щирі співчуття (((Пропагандони вони такі пропагандони! Р.S Особисто у мене, така лукавість нічого крім огиди не викликає - вигляда жалюгідно ..

Re: А чому раніше сіділи склавши руки

тарпас | 15.07.2020

Триндіть - не мішки перекидать. А кроме триндобольства по клаві руцями не пробував нічого робити М&М?

Re: Re: А чому раніше сіділи склавши руки

М&М | 15.07.2020

Буква Р в ніку у тебе напевно зайва, а закуска вона і є закуска. А в колективі "рятувальників малибу" ні однооких ні героїв праці України щось не видно)

Re: А чому раніше сіділи склавши руки

Qwerty | 19.07.2020

Банальні ревнощі!

Дождем навеяло)

Не Ди аген. | 14.07.2020

В чужую личность мне не влезть, а мной не могут быть другие, и я таков, каков я есть, а те, кто лучше, — не такие. Губерман.И

А ми рекламу во славу уЗЕрпаторов робимо на пляжу!

Валера | 14.07.2020

Поздравляем коллег канала ЗеРада с оригинальной информацией

Re: А ми рекламу во славу уЗЕрпаторов робимо на пляжу!

зачепилянин | 15.07.2020

А при таких розкладах ми можемо ще й передумать,адже Ви сами на таке спонукаєте.Говорите одне,а робите інше....

Дорога ложка до обіду

Валера | 14.07.2020

Володимир Зеленський наголосив на необхідності підготовки чіткого переліку та плану реалізації об’єктів, які розширять програму «Велике будівництво» в наступному році – ОП

Слишком оптимистично, Вова.

Не досидеть тебе до этих строек в кресле президента.

Такі лідери не здатні створювати майбутне

М&М | 11.07.2020

Ворa і п'яницю Кривенко підтримують ті хто все своє життя крав і обманював народ, вони і зараз знову рвуться до влади тому, що якщо влада буде справедливою вони опиняться у в'язниці, і втратять можливість безкарно паразитувати на суспільстві. Тільки задумайтеся - що з себе представляють ці "ОБРАНЦІ"- фальшиві, продажні, злочинні мерзенні пики -які паразитують на ВАС. Бойко .. Гляні .. Подковзіна .. Лазуровіч .. КРИВЕНКО -це yoсоблення ЗЛА Висмоктує всі соки з району і з людей, кровопивці вічно крадуть п'ють ошукують і брешуть, це нелюди які живуть за наш з вами рахунок !!! ПЕРЕВЕРТНІ- ХАМЕЛІОНИ в людській подобі, прославляють і піарять іх ШІСТКИ- ЖОПОЛИЗИ з метою отримати недоїдки з панського столу. Ці вовки у овечіх шкірах, повинні відповісти перед людьми та законом за знущання та приниження , злодійство і пограбування, шахрайство і афери, вбивства і насильство, зламані покалічені долі, знедолені і поневіченні життя - це результат діяльності покидьків !! Це не еліта суспільства, це БРУД і ГНИЛЬ- ракова пухлина яку необхідно вирізати раз і назавжди !!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок