Про суддю Огієнко в ролі адвоката зачепилівської мафії і корупції.

01.10.2016 22:10

 Про суддю Огієнко в ролі адвоката зачепилівської мафії і корупції.

 

Шановні мої читачі, зачепиляни. Ви ж знаєте, що пливе по річці те і прибивається до нашого берега. Чи то начальник міліції, чи суддя, чи прокурори, чи голова районної ради, чи редактор газети - все рівно. Результат передбачуваний. Та все ж я сподівався, що атестація в органах прокуратури і міліції  залишить для нас кращих із кращих. Тобто грамотних, добросовісних, відданих справі людей. А що вийшло на виході. Цього "барахла" не поменшало, воно стало тільки хитріше. Вони мене уважно слухають, а роблять своє. Ці подонки в понеділок, а хто у вівторок з'їжджаються до Зачепилівки ніби до тещі на блини, а на самім ділі нам лапшу вішають на вуха. У кожного із них свій інтерес у справах. Це описати неможливо. Та все ж приклади я маю привести, бо вся ця моя затія не буде цікавою для читача.

Отже, я називаю всім відомий факт. 18.09.2014 р. прокуратурою Зачепилівського району було відкрите кримінальне провадження. Як бачимо ця справа виявилася аж занадто складною для самих прокурорів, міліціонерів, поліцаїв Зачепилівки. Тому вони замість того щоб розслідувати справу за 2-3 дні "жували соплі" цілих два роки. Тільки я прошу вас не думати що я всіх їх вважаю за дурнів. Ні, не так. Але питань виникає так багато в результаті  цієї недобросовісної роботи, що голова кругом іде. І це, нажаль, не тільки в Зачепилівці. Тут я без перебільшення хочу сказати, що за державу таки обідно.

На першому місці в вищеназваній справі стоїть питання тарифів на послуги Зачепилівського водоканалу. Про те що вони не реальні, захмарні і не відповідають самим сміливим фантазіям любого шизіка - це відомо усім. Ці послуги в Зачепилівці в 2-3 рази дорожчі від тих що діють в зоні АТО, там де немає Кривенка Ю.В. і Галія Г.І.  Якщо я вам скажу що це не керівники, а досвідчені вори і бандити, то знайдуться і такі що мені не повірять. Тому я  і дійшов до суду де сидить отой бабай, прізвище якого я написав у заголовку. Обминути цього ідіота ніяк не виходить, а тому вирішив я йому довіритись. Після того як він мене оштрафував за неправильну поведінку в суді на 340 грн  і його постанову скасували в апеляційному суді - я вирішив що він порозумнішав. Та я і раніше думав про нього що його ще маленьким мамка впустила головкою на пол. Та все ж виявилося що я не набагато помилився.

Та повернемося до справ в водоканалі. 31.08.2016 р. поліцай Стрілець С.В. розродився і видав  постанову про закриття кримінального провадження. Текст цього, з дозволу назвати документа, я  надавати не буду так як люди можуть подумати про нашу Зачепилівську поліцейську команду не зовсім добре . Я маю на увазі розумовий розвиток капітанів, майорів , підполковників і т. д. Адже ці люди десь таки навчалися і чому їх там навчали тільки Богу відомо. Та все ж мені діватися немає куди і я вимушений читати оце опус. Щоб не забивати вам голови цими дурницями, які жодного відношення не мають до високоякісної професійної діяльності Стрільця, Шевченка, Харченка, Твердохліба, Балюка, Ятло і деяких інших я вважаю за необхідне привести мій аналіз  подій і фактів пов'язаних з роботою водоканалу, який я виклав прокурору району у вигляді скромної скарги. Отже, читаємо:

С К А Р Г А

у відповідності до вимог ст. 303 КПК України щодо закриття кримінального провадження.

 

18.09.2014 р прокуратурою Зачепилівського району було відкрите кримінальне провадження  стосовно посадових осіб Зачепилівського водоканалу, які надали неправдиві розрахунки для визначення тарифів на послуги підприємства. Самі розрахунки опубліковані на сайті Зачепилівської селищної ради. Маючи вищу економічну освіту я знайшов у цих розрахунках цілий ряд недоречностей, які вплинули на рівень собівартості послуг водоканалу. Зараз немає жодних сумнівів в тому, що монополіст - підприємство водоканалу штучно і безпідставно підняло собівартість своїх послуг за які розраховуються місцеві мешканці і держава своїм бюджетом. Мені не вдалося знайти жодного водоканалу в Україні де б люди сплачували за куб 52,49 грн , як це роблять в Зачепилівці. Отже, такі дії водоканалу та Зачепилівської селищної ради мають ознаки злочину. Щоб це зрозуміти вища освіта зовсім не потрібна.

Та мало не два роки пройшло неусипної праці начальника  СВ Зачепилівської поліції Стрільця С.В. щоб той видав постанову про закриття кримінального провадження, яка має дату - 31.08.2016 р. Цей "документ" я зміг отримати чомусь тільки 12.09.2016 р. після телефонного дзвінка самого Стрільця С.В.

Прочитавши цю постанову і знаючи суть справи людина зі слабими нервами могла б отримати шок. Настільки ця постанова є безграмотною, безвідповідальною, завідомо злочинною. Вона укриває злочинців, не викриває документально доведені зловживання посадових осіб. Як можна закривати очі навіть на факт невиконання судового рішення. Така "діяльність" правоохоронного органу не відновлює соціальної справедливості в суспільстві, а лише загострює штучно створений конфлікт.

Особисто я допомагав слідчому теоретично розібратися в суті питання, наводив приклади як  можна провести перевірку, дещо було нами зроблено. Але оскаржувана мною постанова слідчого практично не містить жодних реальних доказів проведеної слідчої роботи, якщо така взагалі проводилась на протязі двох років. Доказом саме такої оцінки в роботі слідчого я  хочу навести приклади в роботі водоканалу спираючись на їх економічно "обґрунтовані" розрахунки. Наприклад:

1.     Мені було обіцяно селищним головою, що мене  запросять на засідання бюджетного комітету селищної ради на якому буде розглянуто реальність розрахунків водоканалу. Але цього не сталося, що і викликає сумнів щодо добропорядності селищного голови і керівника водоканалу.

2.     За інформацією народного депутата України Гіршфельда А.М. на його запити Кривенко, Галій, Конопля, Глянь так і не дали пояснень щодо вартості послуг водоканалу. Але це слідчого зовсім не зацікавило. Йому треба було формально відписатися.

3.     Я маю листа за підписом Коноплі А.Л. від 29.04.2016 р. яким він звертається до Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України з проханням перевірити обґрунтованість підвищення тарифів на послуги Зачепилівського водоканалу. Та навіть і на цей час  ці чиновники відповіді не дали. Вони не поспішають відповідати на поставлене питання. Цей факт мав би зацікавити слідчого, та тільки не в Зачепилівці.

4.     В мене немає жодних сумнівів в тому, що зароблені кошти асенізаційною машиною присвоюються і до каси підприємства не поступають. Це питання роботи самого слідчого, а не моя особисто. Письмова інформація з цього питання є відвертою брехнею пана Галія на яку закрив очі Стрілець С.В. Такий стан речей можливий тільки у випадку дачі хабара. Згідно інформації з водоканалу в 2013 році асенізаційна машина не надавала послуги населенню. Треба бути повним ідіотом, щоб у це повірити.

5.     Згідно путьових листів в 2013 р. було викачань 802 цистерни, а в розрахунках, як план, закладена цифра - 963 цистерни. Такий ріст об'єму виконаних робіт жодним чином оскаржувана мною постанова не пояснює. Слідчий це питання не взяв до уваги, щоб ним не займатися.

6.     Всім відомий факт про те, що водій асенізаційної машини жодної копійки до своїх рук брати не має права, але ж брав. За це керівник підприємства і головний бухгалтер підприємства повинні нести кримінальну відповідальність. Тільки таким чином можна зміцнити фінансову дисципліну на підприємстві. Та коли там усі будуть тільки красти, то за все це мусять розраховуватися споживачі води - абоненти Зачепилівського водоканалу.

7.     Коли слідчий тримає в руках путьові листи водія і в них немає вказаного пробігу, виконаного об'єму роботи, то для нього це вже є доказ, а точніше  повинен бути доказом наявності приписок і крадіжок ГСМ на підприємстві. Кому це є вигідним - не є такою уже великою таємницею. Тільки слідчому все це не є цікавим. Він або не розуміється в цих питаннях, або і сам в цьому є зацікавленою особою.

8.     В розрахунках водоканалу запланований проїзд асенізаційного автомобіля за рік  в кількості 7290 км. Це є абсолютно нереальний показник так як в касу підприємства в 2013 році не поступило жодної копійки. Все було вкрадено. Ця ситуація не стала предметом особливої уваги слідчого. В результаті робота асенізаційного автомобіля споживачами оплачується в двійному розмірі. Це є відверте мародерство.

9.     Водій асенізаційного автомобіля може працювати в любому селі району, а в путьовці пише що працював коло радіозаводських будинків. Я сфотографував під'їзд до вигрібної ями і там навіть сліду автомашини немає. Авто заправляється за рахунок підприємства, працює на стороні, заробляє кошти, які до каси не доходять. Я вважаю, що це питання умисно заплутане самим Галієм Г.І. - керівником водоканалу і ця його схема працює тільки на крадіжку коштів з підприємства. Все це не є цікавим для слідчого.

10.                       Безконтрольність в використанні ГСМ  приводить тільки  до значного збільшення собівартості послуг водоканалу, так як мешканці Зачепилівки повідомляли мені по телефону як Галій Г.І. міняв  на автозаправці талони на готівку.

11.                       В розрахунках водоканалу  заплановано купити за рік 20 шт. каналізаційних люків. Необхідні кошти абоненти заплатили водоканалу. Залишається питання - де люки? Слідчий  виявився неспроможним дати відповідь і на це питання.

12.                       Працівники КРУ робили ревізію, написали акта на більше 50 листів і жодного зауваження не виявили. Слідчому слід у цьому питанні розібратися і дати правову оцінку такому явищу. Це є непрофесіоналізм ревізорів, чи відробляння отриманого хабара за укриття злочинних дій керівника та головного бухгалтера водоканалу.

13.                       В "економічно обґрунтованих" розрахунках вказано, що доходи підприємства до уваги не взято. З таким підходом до справи я погодитися не можу, але ж я не є слідчим.

14.                      Якщо водонапірна башта  стоїть без води і не використовується для надання послуг, то нараховувати амортизацію на неї та відносити ці затрати на собівартість послуг не можна. Саме таке роз'яснення надає Антимонопольний комітет України. Нажаль сумніви в цьому питанні слідчий не розвіяв.

15.                       Кошти, отримані за договором із оператором мобільного зв'язку, ніде не показують. Ці кошти повинні працювати на здешевлення послуг водоканалу, але і цьому явищу ніхто значення не придає. А це є відверте шулерство.

16.                       В радіозаводських будинках взагалі відсутня каналізація, як така. І тому не є зрозумілим за що люди платять по 20,42 грн тоді як усе біжить до річки самостійно.

17.                       До розрахунків включена заробітна плата головного інженера, якого вже років три немає на підприємстві. Хіба це не є зловживання владою, підробкою документів, шахрайством і т. д. Невже цього не розуміє слідчий?

18.                      Вищевказані питання жодного разу не обговорювалися на громадських слуханням громади Зачепилівки, так як селищний голова Кривенко Ю.В. ухиляється від зустрічі з людьми всупереч вимогам Закону України "Про місцеве самоврядування". Це дає підстави вважати що пан Кривенко відверто кришує  неправидні дії Галія Г.І. Саме він дозволяє Галію Г.І. здавати свій особистий автомобіль в оренду водоканалу. Це є аморальний поступок двох керівників. Я не бажаю щоб Галій Г.І. за рахунок моєї пенсії добирався вранці на роботу. Це є ще одним джерелом незаконного збагачення керівника водоканалу, і не тільки.

19.                      Факт не є новим. 01.10.2014 р. я подав до селищної ради питання для розгляду. Вони торкаються роботи Зачепилівського водоканалу і містять 19 питань. Навіть на сьогоднішній день я не отримав ні від селищного голови, ні від керівника водоканалу належної мені відповіді. Це також є порушенням чинного законодавства, та слідчому це не є цікавим.

20.                      В оскаржуваній мною постанові слідчий вказує на те, що Антимонопольний комітет ніяких зауважень в частині порядку формування тарифів на водопостачання та водовідведення не має. Але ж я веду мову зовсім про інше, про правдивість самих розрахунків. А це різні речі. Слідчий, очевидно, дурником прикидається, а, можливо і є таким.

21.                       Невиправдане, нереальне підвищення тарифів тягне за собою потребу населення до оформленні державних субсидій. Зачепилівський район в цьому питанні один із "передових" в області і обов'язок слідчого, в даному випадку, захистити інтереси держави. Але він цього не зробив.

22.                       Тепер мені є зрозумілим чому в Зачепилівському водоканалі періодично відбуваються пожежі. Там просто замітають  "сліди". І тому досвідчений слідчий мав би на це звернути увагу.

23.                      Граматичні і технічні помилки в тексті постанови також після написання бажано виправляти.

 

Я вважаю своїм громадянським обов'язком звернутися до вас з даною скаргою і у відповідністю з вимогами процесуального законодавства захистити елементарні конституційні права мешканців Зачепилівки жити в умовах цивілізованої правової демократичної країни та захистити нас від злочинних посягань недобросовісних керівників місцевої влади. Вищевказаний перелік питань, на які давати відповідь відмовився слідчий Стрілець С.В., не є вичерпним. Тому обмежуватися тільки статтею 366 КК України не варто, так як порушення чинного законодавства, в даному випадку, є значно ширшим.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 303 КПК України прошу:

 

- скасувати постанову слідчого Стрільця С.В.  від 31.08.2016 р. про закриття кримінального провадження за № 42014220290000011 від 18.09.2014 р. в зв'язку з її незаконністю та необґрунтованістю;

- визнати що дана справа розглядалася з недотриманням розумних строків слідчим під час досудового розслідування та притягнути слідчого Стрільця  С.В. до відповідальності, встановленої законом;

- відсторонити слідчого Стрільця С.В. від подальшого розгляду справи в зв'язку  з професійною нездатністю розібратися в елементарних економічних питаннях дорученої йому справи і  явним кришуванням кримінальних правопорушень.

 

Мешканець Зачепилівки   ____________________ Марголін В.Н.

 

             15.09.2016 р. 

 

Щоб бути дещо коротшим у своїй розповіді я приводити текст-відповіді прокурора не буду. Це є відверта і безвідповідальна відписка. Чого він має займатися проблемами водоканалу як йому більш є цікавим операція по збиранню урожаю соняхів. Це є зовсім різні речі і які викликають неоднаковий "апетит" до роботи. А мені залишається лише один шлях - правовий. Це звернення до суду. До Зачепилівського, я не помилився. Це є самий справедливий та гуманний суд який тільки є мені відомий. І тут мене доля знову зводить із отим Огієнком. Виходить так, що я як та жаба до вужа…Тут можна про суд багато чого  розповідати, але справа тут специфічна. Я в  питаннях економіки не є професор, але розуміюсь не гірше від Стрільця, Балюка, Ятло, Огієнка, який в судовому засіданні визнав що він мало не баран у цій справі. Але ж в суді він господар і тому вчинив не суд, не здійснив правосуддя, це було циркове представлєніє тільки сміятися тут немає з чого. Та процедура була виконана. Мені було відмовлено в моїх вимогах щодо проведення дійсно слідчих дій, щоб викрити злочинні дії Кривенка з Галієм.

Наступний мій крок в цій  боротьбі за соціальну справедливість є звернення до апеляційного суду. Судячи з останніх київських подій двоє суддів з Харкова було звільнено через порушення ними присяги. Це судді Меркулова і Прошутя. Я мав справу з цими подонками, а тому можу заявити, що цих судових бариг треба звільняти не десятками, а сотнями, як мінімум.

Щоб читачі зрозуміли мою позицію в оцінці справ в водоканалі я прошу прочитати мою апеляційну скаргу:

Апеляційна скарга.

30.09.2016 р. в Зачепилівському районному суді Харківської області  була розглянута моя скарга на постанову  поліцая Стрільця С.В. щодо незаконного, як я вважаю, закриття кримінального провадження № 42014220290000011. Дана справа "розглядалася" два роки з явним порушенням розумних строків з явною відсутністю здорового глузду як в поліції, так і в органах прокуратури. Всі, хто мав причетність до розгляду даної справи - це є невизнані злочинці українського народу, фальсифікатори подій і фактів, полудебіли в  економічній науці, корупціонери, порушники присяги суддів і офіцерів, укривачі дійсного злочину, отримувачі можливого хабара, дійсні кровососи мешканців Зачепилівки.

Саме так висловлюватися я дозволяю собі в зв'язку з тим, що маю вищу економічну освіту, маю достатній стаж практичної роботи, в т.ч. на державній службі 30 років, вік мій 70 років, на протязі 15 років постійно "спілкуюся" з правоохоронними органами в справах захисту інтересів місцевого населення, сам був осуджений по карній статті в 2001 р., а за що мені так і не повідомили. Те, що відбувається зараз в Зачепилівці, я би порівняв хіба що з подіями що відбувалися в Бабиному Яру в Києві під час Великої Вітчизняної війни. Я не зміг найти куточка в Україні де б за воду і водовідведення  люди платили стільки як зачепиляни - 52,49 грн. а підприємства і організації - 115 грн за куб. Представники влади розповідають нам що це зроблено на підставі економічно обґрунтованих розрахунків встановлених тарифів. На самім ділі все це є  цинічний обман, результат спланованої крадіжки, пограбування місцевого населення та отримання людьми необґрунтованого отримання субсидій з Державного бюджету через захмарне підвищення тарифів на послуги  місцевого водоканалу.

Пройшовши всі ворота цього правового "пекла" і за вісім років нічого не добившись я звернувся на особистому прийомі в грудні 2015 р. до Народного депутата України Гіршфельда А.М. з проханням допомогти розібратися  в питаннях визначення тарифів на послуги водоканалу. Ним були направлені відповідні запити до голови РДА, до районної ради, в селищну раду, в Зачепилівський водоканал, до обласного управління за цінами, в Антимонопольний комітет. Як підсумок Народний депутат повідомив мені що жодна із перерахованих інстанцій не надала аргументованого пояснення щодо наявності в Зачепилівці такого рівня тарифів на воду і водовідведення. Тому Ухвалу з даного питання судді Огієнка Д.В. я розцінюю як виконану на замовлення, жодним чином не аргументовану серйозними економічними дослідженнями, розраховану на звичайну юридичну аферу, є укриттям злочину, проявом явного недопущення соціальної справедливості в суспільстві та закриття дверей до нормального судочинства.

Як учасник судового засідання я висловлюю свою думку щодо змісту розмов в залі суду. Це було щось схоже на цирк на дроті. Тільки тут сміятися не було з чого. Суддя практично нічого серйозного не запитував слідчого і прокурора, а  надав певну увагу складеним паперам в справі. Перерахування заголовків цих "документів" в суді називають вивчення та дослідженням матеріалів справи. На самім ділі  це була профанація самого принципу правосуддя. Жоден із цих "документів" не відображав правди і фактів крадіжки матеріальних цінностей в Зачепилівському водоканалі.

Свої зауваження стосовно бездіяльності начальника слідства Стрільця С.В. я виклав в скарзі на ім'я прокурора  Балюка Б.С. від 15.09.2016 р.  Всього зауважень  я виклав 23 шт. Жодне моє зауваження не було сприйняте прокурором як доказ необхідності провести перевірку по цих питаннях. Такий стан речей я пояснюю лише  установленою традицією коли суд практично майже завжди погоджується з думкою прокурора, який чудом пройшов атестацію проголошеної реформи і не здатний до важливої служби по захисту інтересів держави і народу України.

Оскаржуючи зміст ухвали суду я ніколи не зможу погодитися з умисним фальшуванням судді Огієнка Д.В., який разом із слідчим і прокурором так і не прояснили питання щодо джерела появи злочинних тарифів, які в 2-3 рази вищі від тих що діють в зоні АТО. Суддя в судовому засіданні заявляє про те що ні він , ні прокурор, ні слідчий в даних економічних питаннях розібратися не здатні і в той же час "рисує" що в судовому засіданні він розібрався в цілому ряді бухгалтерських документів. Я ж звертався з проханням надати мені можливість ознайомитися з матеріалами справи, але такого дозволу я не отримав і тому не можу з впевненістю погодитися що надані документи є правдивими. А вони не є правдивими - це точно і безсумнівно. В цьому і є посадовий злочин. Чомусь прізвище керівника водоканалу Галія і селищного голови Кривенка жодного разу не заявлені. Ніби їх взагалі немає. А вони безсумнівно є головними організаторами злочину проти зачепилян.

Так, дійсно тільки через півтора року після відкриття карної справи була проведена позапланова ревізія у водоканалі органами Державної фінансової інспекції України в Харківській області. Дійсно спеціалісти в акті майже на 60 аркушів не знайшли жодного порушення в роботі  підприємства. Це є нагла і відверта брехня за яку можлива дача хабара. Для доказу цього судження я наведу лише один приклад. В економічно обґрунтованих розрахунках, які я намагаюся оскаржити, є таке: кожен рік підприємство взяло на себе  добровільно обов'язок купляти та установлювати 20 шт. каналізаційних люків. Затрати на купівлю цих люків оплатили споживачі послуг водоканалу. Та за останні роки ми не бачимо ні коштів, ні люків. Майже всі люки накриті залізобетонними плитами невідомого походження. Аналогічно хочу назвати включення заробітної плати головного інженера підприємства, який більше трьох років не працює. То чому ці десятки тисяч гривень включені в затрати підприємства? І таких прикладів можна навести добрий десяток. Ці мої зауваження і складають суть кримінального  зловживання цілого ряду посадових осіб на які  ні ревізія, ні депутати селищної ради, ні слідчий, ні прокурор, ні суддя не бажають відкрити очі. А все це  кошти зовсім не багатих людей - мешканців Зачепилівки.

І як передостанній акорд злочинної  "пісні" судді-ідіота звучить оцінка безвідповідальної бездіяльності  п'яниць і дармоїдів Зачепилівської міліції і поліції разом з прокуратурою району: слідчий суддя погоджується з твердженням слідчого та прокурора про повноту, всебічність та законність проведення досудового  розслідуванню по названому кримінальному провадженню. Суддя при цьому не звертає уваги на мої доводи про те, що водій асенізаційної машини водоканалу на протязі багатьох років збирає кожен рік сотні тисяч гривень з абонентів, привозить їх не до каси, а в кишеню керівника водоканалу Галія Г.І.  Ці, досить значні кошти , мали б здешевлювати собівартість послуг водоканалу, але в Зачепилівці цього не відбувається. Тут діє проста воровська схема крадіжки коштів підприємства, яка неодноразово висвітлювалась мною в місцевій Інтернет-газеті під назвою "Зачепилівська правда". Реакція на ці події в Зачепилівських правоохоронних органах практично нульова. Я не розумію як можна вірити керівнику водоканалу, який надав письмову довідку про те, що асенізаційний автомобіль в 2013 році не обслуговував абонентів підприємства і кошти не заробляв. Крім цього організація з стільникового зв'язку кожен місяць, згідно договору, перераховує водоканалу кошти приблизно 1300 грн. Але ці кошти в тайні приховуються адміністрацією водоканалу і жодна ревізія цього не бачить.

Аналогічні приклади, які підтверджуються на підставі зібраних у справі документів, свідчать про стопроцентні факти крадіжки коштів в комунальному підприємстві Зачепилівське водопровідно-каналізаційне підприємство. Про це не може не знати селищний голова Кривенко Ю.В.  Цей чиновник також  не може не знати про наявність судового рішення від 12.03.2015 р. судді Яценка Є. І. про визнання протиправним та скасування рішення сесії депутатів Зачепилівської селищної ради від 28.11.2014 р. "Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення". Дане судове рішення так і залишається невиконаним  на даний час. І ніхто цього не помічає  і відповідальності жодної. Ось таку правову державу ми збудували. Крім цього моє особисте звернення від 01.10.2014 р. до Зачепилівської селищної ради по справах водоканалу  так і залишилося без належної відповіді. В даному випадку вимоги Закону України "Про звернення громадян" проігноровані повністю і безвідповідально. Такі приклади можна приводити до безкінечності, але на них у Зачепилівському районному суді немає кому реагувати, так як громадяни України тут не отримують належного захисту і допомоги. Такий злочинний і кримінальний суд громадянам не потрібний. Особисто суддя Огієнко Зачепилівський район поступово перетворює на острів свободи для злочинців і корупціонерів.

Я повинен визнати, що "дипломатії" в моїй скарзі малувато, але в той же час я прошу визнати все це як боротьбу за соціальну справедливість, за виживання.

           На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 2, 7, 9, 21, 24, 392, 398, 407 КПК України, 

ПРОШУ:

1. Прийняти до розгляду дану мою скаргу.

 

2. Запросити з Зачепилівського районного суду справу по розгляду даного питання.

 

3. Ухвалу Зачепилівського районного суду від  30.09.2016 р. скасувати,  а справу направити на додаткове дослідження.

 

Ось так у нашій державі люди добиваються правди і соціальної справедливості. Добре що поки на волі. Тому без вашої підтримки ми так і будемо залишатися бидлом. Розумніші поїдуть працювати до Європи, а ми залишимося в рідній нам Зачепилівці. Будемо Європу будувати тут. Чи не так?

 

Редактор - Віктор Марголін, 01.10.2016 р.

 

 

Тема: Про суддю Огієнко в ролі адвоката зачепилівської мафії і корупції.

зач.

зач. | 31.10.2016

Ты свинячее рыло пол года не ждал а снял деньги часть вытратил на себя что пришлось пол дня соберать тебе чтобы погасить и ты призываешь ждать.Вы закажите памятники оплатите вот люди и успокоятся а поставте их через полгода.И не надо писать нравоучительные коментарии.

Re: зач.

буля | 03.11.2016

Та шо ж ви, люди, так всираєтеся за ті гроші, дурні чи бідні?

Re: зач.

Оце грошi Я манав | 03.11.2016

Первый заместитель начальника управления ГФС в Харьковской области Андрей Бежанов задекларировал около 3 миллионов гривен наличными. Документ размещен на сайте Нацагентства по вопросам предотвращения коррупции.

Как видно из декларации, в прошлом году Бежанов заработал всего 48 тысяч гривен, всю сумму составляет зарплата госслужащего. При этом фискал внес в декларацию 80 тысяч долларов, 33 тысячи евро и 180 тысяч гривен (это около 3,1 миллиона гривен). Еще 120 тысяч долларов и 230 тысяч гривен есть у жены Бежанова. Стоит отметить, что супруги все свои сбережения хранят в наличных средствах - счетов в банках у них нет.

мешканцям

Правда | 31.10.2016

шановні мешканці, давайте не будемо прославляти нашу Зачепилівку такими "добрими справами", а дочекаємося коли мине пів року з дати смерті воїна, а потім можна буде робити, якісь висновки. А ще краще, я вважаю, звертатись до первинних джерел, я думаю не надкусить нікого Омельченко, якщо ви прийдете і запитаєте його як рухаються справи по даному питанню. Будьмо мудрими і перевіряймо всю інформацію з різних джерел, щоб з нас люди за межами району не сміялись.

555

666 | 26.10.2016

Афера с братом придумана чтобы деньги разделить на 3 человека -два волонтера и брат.Какой ужас..

Re: Відповідь рабу божому 666

Характерник | 28.10.2016

Двоюрідний брат Паламарчук Валерій Анатолійович проживає в 30 км. від м.Полтави я його знаю і знав його покійного батька. Я зателефонував до нього, він підтвердив про те, що він спілкувався з Омельченко. І вообще він розстроєний за те, що його винуваттять у бездушності і все таке.... Дійсно Зачепиляни здебільшого засуджують не розбираючись та потім і не шкодують навіть. Поза зачепилівщиною дійсно ходять розмови, що тут "гнилі люди" в райському краю і зараз це проявилося дійсно саме так. Жаль!!!
Хай тобі викруте пальці преред "клавою" як викрутило тобі мозок за те, що ти прописався цими трьома цифрами додумавшись до цього.

Re: 555

Правда | 31.10.2016

Бачу , що Вам не потрібно знати правду, а потрібно посилити в головах зачепилян, лише гидоту, тому вважаю, що такій як ви людині нічого не потрібно доказувати та роз*ясняти так як ви "сам собі режисер"

45

45 | 24.10.2016

Як може забрати брат кошти якщо вони лежать в сейфі і причому тут півроку.АТОвці разом зберіться і закажіть пам ятники матері і Ромі.Хай люди не мучаються через ті кошти.

Re: 45

Правда | 26.10.2016

Спадкоємець знає у кого знаходяться ці кошти, так як його про це сповістили, також про те, що картка була віддана волонтеру знали люди, які були на похоронах у тому числі і хрещена мати Роми. З приводу чому через пів року зверніться до юриста він вас проконсультує. А щодо пам*ятника його встановлять, але знову ж таки потрібен час для того щоб його можна було встановити щоб грунт дав усадку.

Суд божий

Суд божий | 24.10.2016

Омельченко хто ты и что ты вообразил из себя.Какой родственник ,причем сдесь дворудный брат который и в лицо его не знал и на похоронах не был.Нужно все деньги вложить в памятник плитку на кладбище.Роман заработал не для брата деньги а были планы купить себе жилье.От где он поселился туда и вложите эти деньги и не выдумывай Толя себе опрадания.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок