Про те чого влада не бажає бачити. Саме це веде людей на майдан.

21.02.2016 13:36

Про те чого влада не бажає бачити. Саме це веде людей на майдан.

 

Шановні читачі. Багато в нас говориться про владу, але на її благополуччя це ніяк не впливає. Вона свій народ і в образ бачити не бажає. Іноді навіть важко знайти людину, яка проголосувала за отого баригу, а він при ділі, керує нами. Та ця тема практично безкінечна. Я навіть не уявляю яке потрібно пережити нам усім потрясіння щоб змінити цю ситуацію на кращу, на європейську. Адже за це люди без вагань життя віддавали.

Так, я маю на увазі і нас із вами. Тільки були б ми трішки більш уважнішими до цих питань. Сьогодні я знову повертаю увагу своїх читачів до справ в Зачепилівському водоканалі. І при цьому я нагадаю вам, що  в результаті проведеної ревізії працівниками КРУ жодного зауваження записаного в акті немає. Та це не заважає мені мати свою особисту думку відносно  рівня тарифів на воду і каналізацію в нашому селищі. Тому не хочеться мені щоб мене відверто Кривенко з Галієм вважали за бидло. І не слід забувати про те, що карна справа даремно не відкривається. Щоб предметно продовжити нашу розмову та зрозуміти істинну причину таких неприродних тарифів на воду і водовідведення я пропоную читачам проглянути декілька фото, які в якійсь мірі пояснюють чого все так дорого.

 

На цих фото ви бачите, а можливо здогадуєтеся, що це місця де мали б бути люки оглядових колодязів місцевої каналізації по вулиці Українській в Зачепилівці Харківської області. Я можу тільки здогадуватися, що все це Зачепилівське ноу-хау. Мабуть за вказівкою пана Кривенка були пороблені в деяких місцях з паличок так називаємі люки, які просто "прикрашають" наше селище. Та на цю клоунаду, враховуючи складні часи, можна було б і зайвої уваги не звертати.  Але я мушу пояснити читачам, що в розрахунках собівартості послуг водоканалу заплановано, що пан Галій за рік купить 20 люків вартістю по 620 грн., всього на 12400 грн.  А працює Галій в водоканалі з  15 лютого 2006 року. Уявляєте скільки тих люків "куплено", порахувати при бажанні не так уже і важко. І за всі ті люки ми з вами заплатили сповна, добросовісно. Можливо, що пан Кривенко про це не знає? А коли порахувати і деякі інші незаконні доходи підприємства чи їх керівників, то вода для нас могла би бути майже безкоштовною. Це я так мягко називаю, а ви повинні між строчками читати, що коли б нас не грабували…

Саме тому я вважаю за необхідне нагадати своїм читачам хто нам добро несе в домівки і вдень і вночі:

 

Характеристика на начальника КП Зачепилівське ВКП Галія Григорія Івановича

Галій Григорій Іванович,

23.11.1965 року народження, освіта повна вища. Харківський інститут механізації, електрифікації сільського господарства. 1991 рік , депутат селищної ради

Галій Григорій Іванович працює начальником комунального підприємства Зачепилівське водопровідно-каналізаційне підприємство з 15 лютого 2006 року. Дисциплінарних стягнень не має.

Високо дисциплінований , суворо і точно дотримується правил внутрішнього трудового розпорядку. Використовує в роботі всі нормативно-правові документи, що регламентують діяльність підприємства.

Систематично працює над підвищенням професійних знань, умінь і навичок.

Вміє спілкуватися з людьми, поєднуючи слово і справу, чітко ставить цілі діяльності, вміє їх обґрунтовувати та організовувати спільну роботу своїх підлеглих.

Йому притаманні такі моральні якості: справедливість та об'єктивність, гуманність і чіткість, тактовність та чесність.

Серед колег та співробітників користується повагою та авторитетом.

Виявляє здібності до роботи в колективі.

Завжди зберігає оптимізм, витримку .

      За час роботи зарекомендував себе, як керівник, здатний взяти на себе відповідальність в прийнятті           рішень зі складних питань, які знаходяться в його компетенції.
 

Заступник Зачепилівського селищного голови            О. Подколзіна.

 

Дати під цим документом немає, так ніби мова про МАО ДЗЕ ДУНА і навіки.

      Жаль що цього не хочуть помічати ті, хто по долгу служби взявся нам добро робити. А вибори таки             прийдуть до нас. Ото вже точно буде громадське слухання для декого…

 

Редактор - Віктор Марголін, 21.02.2016 року.

Тема: Про те чого влада не бажає бачити. Саме це веде людей на майдан.

зач.

Юшка | 23.02.2016

Алиев коментарии это коментарии а не статьи.Через тебя пропадает интерес к этой газете.

Re: зач.

Алієв Анатолій | 23.02.2016

Віктор Наумович якось сказав: створіть свою газету,якщо ця не цікава.

Re: Re: зач.

Газетка | 23.02.2016

Толян, так это же к тебе как раз и относится - любитель словесного поноса

ВКП

Марголіну | 22.02.2016

Ну ти й надоїдливий, як муха в спасівку

Святые дела не делаются через ж*пу

Алиев Анатолий | 21.02.2016


Второй майдан не начинался с погрома.

Да и "лидеры" вынырнувшей из ниоткуда революционных (а как же) правых даже выглядят ненатурально. А уж череда героических и красивых позывных и вовсе наводит на грустные мысли.
Речь про батальоны и ДУК, "влившиеся" в свежеиспеченное движение, выглядит абсолютно неубедительно на фоне молчания ресурсов батов и ПС, и общей несерьезностью подхода.

Группа людей, которым почудился скрип нового социального лифта? Может быть. Но общая материальная подготовленность и организованность чувствуется. Как и расчет на то, что "народ подтянется". Неоправданный на львиную долю процентов.

Хотя желание "творить историю", и представлять мои с вами интересы в своих интересах у них аж зудит.

Вот, гляжу, деньги на различные карточки в сетях собираются браво. И призывы к киевлянам "повторить помощь" имеют место быть.
ЧИТАЙТЕ:
Миротворцы теплых нор, или О прощении
Расчет на ностальгирующих гражданских и военных (каждых по своей теме), в какой-то части оправдается. Но, думаю, в очень незначительной. Хочется верить, что Тот майдан, война и постоянное вранье тех кто у власти (и тех, кто туда очень хочет) научили нас видеть и анализировать. И не путать святую трагедию с фарсом, ее симулирующим.

Желающих заварить кашу – более чем достаточно. И ресурсы под это готовы, и выделятся они, если что, охотно. Только, похоже, это пробный шар. Даст слабину народ, или нет? Огрести от этого самого народа, и ухнуть бабки впустую – дураков нет.

Но искать поддержку точно будут там, где дураки есть. Будем надеяться, что нынче они окажутся в дефиците.

Да, есть масса людей, которым совсем не хочется воевать, да и встревать в любой рискованный напряг - тоже. А свою долю славы и "героичности" - хочется. Вот на них – главная ставка.

Как и на людей, искренне задолбавшихся от всего происходящего, и желающих все изменить. Точнее, на ту их часть, которая уже готова действовать, но пока не готова думать.

Очень хочется, чтобы эти люди поняли: за явно фальшивую монету не купишь ничего настоящего.

И никакие святые дела не делаются через жопу.

Re: Святые дела не делаются через ж*пу

Щирий українець | 28.02.2016

ми вже "купилися".На майдані 2.маемо сеньку кролика.петьку рошен.злидні та війну.треба рятуватися самим і рятувати країну

додати новий внесок