Про те як чиновники знищують нашу державу - Україну.

28.12.2017 13:00

Про те як чиновники знищують нашу державу - Україну.

 

Шановні читачі. Я сподіваюся що більшість із вас погодяться зі мною,  що важливим фундаментом нашої молодої держави може бути сама довіра людей до своїх керманичів. Та, нажаль, так важливої довіри я сьогодні не бачу. Якщо я помиляюся, то прошу мене поправити. Доводити своє переконання я можу лише на конкретних прикладах. А їх більше ніж достатньо.

Про який рівень довіри  до нинішньої влади можна вести мову коли в державі шахтарі по пів року не отримують заробітну плату і в той же час чиновники отримують по 100-200 тисяч пенсії, а працюючі так називаємі менеджери отримують мільйони грн. за місяць непосильної праці. Все це тоді коли 60 процентів населення країни живуть за межею бідності. Моя вища економічна освіта не дозволяє мені зрозуміти і виправдати такі дії влади. Очевидним є те, що  чиновники при владі втратили честь і гідність, їх дії не є професійними, вони часто не відповідають самим простим інтересам звичайних людей та держави в цілому. Я вже писав про те як писав про них в 1845 році Тарас Григорович Шевченко:

Якби ви вчились так як треба

То й мудрість би була своя.

 А в дійсності стало так що багато людей в нашій державі просто не стали потрібними. Про яку їхню мудрість можна вести мову. І скільки таких людей ніхто сказати не зможе. Рахунок іде вже на десятки мільйонів і факт залишається фактом. Більшість названих мною питань вирішуються в Києві. Та, будемо надіятися, що ми і в Зачепилівці знайдемо питання для обговорення. Домовились? То ж поїхали.

Я пропоную обговорення розпочати з Кривенка і Галія, селищного голови і керівника водоканалу. Цей тандем чудово спрацював і показав нам відсутність державного мислення в пана Кривенка. Це випадкова людина яка  ще жодного разу не звітувала за свою роботу в селищній раді, що являється  порушенням чинного законодавства. І ви гадаєте що Глянь Л.Д. про це не знав? Просто нас усіх рахують за стадо баранів, за бидло в стійлі. А навіщо тоді там зграя  вибраних нами депутатів? А ви чули коли не будь щоб діючий депутат поцікавився чому в нас тарифи на послуги водоканалу найвищі серед водоканалів північної півкулі? А вам відомо що ці питання розглядались в Зачепилівському кримінальному суді – і нічого? А ви не бачили як керівник слідства Стрілець С. і суддя –заробітчанин Огієнко, шакал по суті разом закривали карну справу і одночасно виносили постанову про штраф Марголіну? А бачили ви щоб такі речі робилися без дачі взятки, хабара? А тепер подумайте і зробіть свій висновок чому і за чий рахунок  ці два Зачепилівські «царі» - Кривенко і Галій їдять бутерброди намазуючи булочку з маслом з обох боків.

Про рівень керівництва селищною радою вам допоможе зробити належний аналіз роботи Зачепилівського домоуправління. Тамтешня тітка чи баба запропонувала Кривенку підняти тариф по освітленню під’їздів рабів Божих більше ніж в 9 разів. Такий її «мужній» поступок я розцінюю як діагноз – це схоже на клімакс  в голові.  50 років тому ця жінка десь навчалася, а бачите як знання їй пригодилися сьогодні. Я не буду спеціально називати рівень її заробітної плати і пенсії щоб зберегти здоров’я моїх читачів.

В даний час і вже багато років за оте освітлення ми платимо скільки скажуть. В селищі немає жодного лічильника, а пан Роднянко говорить що йому такі клієнти  вигідні. А я вам, шановні читачі, доповідаю що ми з вами кожен місяць платимо (скидаємося) 4699 грн. тільки за освітлення під’їздів. Можливо що хтось із Вас розповість мені які затрати несе домоуправління під час надання послуги по освітленню під’їздів в будинках. Багато хто із вас навіть не уявляє яке це цікаве питання. Ми платимо такі кошти щоб бабуся  відсиділа до трьох годин дня і отримала свої «кровні» нажиті непосильною працею.

Вам, шановні читачі, я доповідаю, що в будинку де я проживаю (в під’їзді) є чотири квартири. Разом ми сплачуємо кожен місяць в домоуправління 100 грн. тільки за освітлення  під’їзду. А так як у мене відсутнє бажання «годувати» Ахметова та Пишненко я написав заяву до енергозбуту щоб мені надали дозвіл на установку освітлення в під’їзді від мого квартирного лічильника. Такого дозволу мені не надали. Відмовили і в обленерго. Пояснюю. Я прошу продати мені два кіловати електроенергії  за місяць щоб ми під’їздом не платили 100 грн. кожен місяць. І ви думаєте що я вирішив дане питання в інтересах мешканців цього «кролятника»? Ні, перемагають чиновники, бо їм рахувати наші кошти немає бажання. Тобто, законодавство ніяк не захищає рядових людей, воно служить олігархам і безмозглим чиновникам. Ще в 2004 році був укладений договір між домоуправлінням і Харківобленерго, тобто було узаконене беззаконня. Цей договір дозволяє, очевидно, по-життєво керівнику домоуправління (допоки вперед ногами не винесуть) розпоряджатися нашими коштами не в ущерб Ахметову. В селищі немає жодного лічильника електроенергії, а ми платимо. Я це називаю кричущою безгосподарністю та безвідповідальністю посадових осіб. Вражає і той факт що ці чиновники навіть не обіцяють якогось там покращення. Ви поговоріть з паном Гвоздіком… Його заробітна плата ніяким чином не залежить від справ в селищній раді чи домоуправлінні. І не тільки в нього.

Вже чотири рази я був на прийомі голови РДА Коноплі А.Л. з цими питаннями. Читачам я пояснюю свою позицію ще з одного питання. Ми всі оплачуємо роботу по вивозу сміття та побутових відходів. Ознайомившись з розрахунками тарифів домоуправління по даному питанню я прийшов до висновку, що Шура нас і в цьому питанні «красиво нахитала». Вона затрати по вивозу відходів розділила на площу власників квартир. Їй так удобніше. Але ж треба розуміти що мусор утворюється в результаті життєдіяльності  мешканця. І при чому тут площа моєї квартири чи вашої? Це є елементарні речі. Просто варто включити соображалку, якщо така є в наявності. Щоб довести свою правоту мені прийшлося звертатися на гарячу лінію відповідного міністерства. В отриманій письмовій відповіді чітко вказано, що затрати треба ділити на кожного мешканця. Копії цього листа я зробив для панів Коноплі та Гвоздіка, нехай вивчають. Тобто, ми з вами ще не п’яні і дурити нас не варто. Після такого конкретного аналізу хочеться запитати селищного голову, його заступника, йому підлеглих, кожного із депутатів: на кой … ви всі нам якщо ви так не любите людей, кому ви служите і яка ціна вашій присязі. Ви ж грабуєте людей і державу  серед білого дня в часи війни. А це є мародерство. Чи я помиляюся? А можливо що ви не зловживаєте, а просто такі безтолкові, так як не слухаєте дідових порад. Інтерес пана Кривенка мені є зрозумілим і він вже тягне на кримінал. І сумнівів тут ніяких немає.

Шановні. В цій ситуації підкажіть мені як я маю вирішувати питання соціальної справедливості. З ким в районі їх вирішувати? Кому довіряти? Хто мені пояснить:чому я повинен в 2 чи 5 разів платити більше за вивозку мусора в порівнянні з моїми сусідами? Тому що так проголосували депутати селищної ради? Ми їх для того вибирали?

Я зараз вам покажу два фото. Щоб ви не ламали собі голову звідки такі краєвиди я  вам чесно доповідаю: це подвір’я  Зачепилівської селищної ради чи об’єднаної громади. Як вам сподобається так і називайте. Головне це те, щоб ви зрозуміли куди ви вступили, хто і як вами керує. Можливо то є випадкова людина, або не має належного досвіду господарювання, а можливо займається там дещо іншими справами. Для мене є очевидним одне: ми знову вляпалися.

Знову я привожу приклад із життя. 17.02.2017 р. в мене  у відповідності з недолугим судовим рішенням арештували комп’ютерну техніку. Через дев’ять місяців слідча з Краснограда Субачева вирішила віддати мені ноутбук, який  є непрацюючим і був арештованим. Коту є зрозумілим що це є злочин. Я відмовляюся від такого ноутбука. Я пишу прокурору заяву про скоєний злочин. Він же, порушуючи вимоги закону, карну справу не відкриває і відправляє мою заяву до обласної поліції у відділ кадрового забезпечення для відповідного реагування. Не погодившись із таким розвитком подій  я подав заяву до Красноградського суду з проханням навести лад. І що я отримав? Судиха Рибальченко приймає ухвалу і ухиляється від вирішення питань по суті. Таку сволоту треба ще пошукати. Вона не поставила перед прокурором і мінтами жодного питання. По мені 09.12.2016 р. відкрита карна справа. Пішов другий рік. Я би вже міг відсидіти свою вину, якщо вона є. Але комп’ютер і ноутбук я маю отримати своєчасно і в  належному стані. А від суду я не ховаюся. Приходиться писати апеляційну скаргу. То скільки я маю червонців носити до пошти?

Про  ці і деякі інші діяння Красноградських правоохоронних шакалів я маю моральне право стверджувати що така їх праця  не додає авторитету владі України, що мене надзвичайно засмучує. Мені  в цьому житті потрібно не так багато. Я передбачаю, що на мою адресу можуть посипатися анонімні якісь звинувачення. Тим дописувачам прошу поставити себе на моє місце.

Ще в травні 2017 р. я звернувся з заявою до пана Кисіля В.О. стосовно безоплатної правової допомоги. Я приніс йому всі необхідні справки, але навіть  телефонного дзвінка від адвоката я не отримав. Отак тисячі чиновників в державі сидять, займають престижні посади, а толку від них ніякого. Тільки шкода. Як можна поважати таку владу, коли вона сама себе не поважає. Це відверті сепаратисти. А ми від них добра чекаємо.

Я вже писав вам як мене дурили в районній лікарні, в пенсійному фонді. Там також сидять люди і повинні за щось відповідати.

Ведучи мову про наших чиновників я не можу не згадати Віталія Криничного який четвертий рік знаходиться в Харківському СІЗО не осуджений. Я не є його адвокат, але професійний адвокат впевнено заявляє що в справі доказів вини Криничного немає. То виходить так що прокурори і слідчі зараз отримують по 10-15 тисяч гривень на місяць і ні за що не відповідають. А Красноградський суд виносить неосудне рішення погоджуючись з думкою таких роботяг. То як можуть люди поважати всіх цих чиновників-дармоїдів, які не дорожать ні своїм авторитетом, ні престижем держави Україна. Ті реформи, про які стільки  балачок, це не більше як лапша на вуха. Вони не борються з корупцією, а тільки створюють умови для її поширення. Тільки  це заставляє людей іти на Майдан, а влада робить своє. Начальник слідства Стрілець так і не віддав два мішки одежі забраної під час обшуку. Все розкрадено, погноїли. Так і хочеться запитати: у вас щось людське залишилось?

Читаю в Інтернеті. У РАМКАХ СУДОВОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ ПЛАНУЮТЬ ЛІКВІДУВАТИ 142 МІСЦЕВИХ ЗАГАЛЬНИХ СУДИ. Переліку судів я не бачив, але я не виключаю що і наш суд попав в розряд непотрібних. Якщо  і ліквідують  то чи краще це буде для людей? Звичайно що ні. В Краснограді на нас будуть дивитися як на джерело незаконного надходження доларів. А з іншого боку як погляну на наш суд – серце кров’ю обливається. Чим він кращий за Красноградський?

Все це я розповідаю для того щоб новий голова районної ради Загній І.І. не говорив мені: а це не наша компетенція. Пора нам ставати господарями на своїй землі. Ось таким є мій суб’єктивний підсумок нашої розмови.

Та щоб моя розповідь не була вже такою «хмурою» я приведу такий приклад. Коли б я не зайшов до управління праці та соціального захисту населення мене завжди зустрічають привітні, інколи усміхнені обличчя працівників служби. Тут державні службовці добре розуміють що до них люди  частіше за все приходять коли їм тяжко. Тому до них відносяться з розумінням  та повагою не принижуючи людську гідність, стараються надати людині належну за законом допомогу, роз’яснять коли потрібно, дадуть пораду. Відчувається що це не випадковість, а працює система, тут керівник на своєму місці. А тому хочеться вірити що у нас ще не все втрачено і Україна має шанси стати в перших рядах цивілізованих країн Європи і світу.

 

Редактор – Віктор Марголін,  28.12.2017 р.