Про те як люди при владі міняються, а наші справи як то не поспішають.

11.12.2019 11:30

 

Про те як люди при владі міняються, а наші справи

як то не поспішають.

 

Шановні читачі. Дана тема, я сподіваюся, турбує багатьох. Для її детального вивчення необхідно мати значну кількість інформації, але ми живемо в Зачепилівці і маємо те, що маємо. То ж будемо ми на своїх  конкретних прикладах вивчати історію рідного краю. То, можливо, почнемо зверху?

Колись розказували такий анекдот як в колгоспі ведмідь з'їв секретаря партійної організації. І таку пропажу виявили тільки через пів року. Я думаю, що читачі здогадалися що я хотів сказати. Аналогічно у нас на заслужений відпочинок пішов пан Конопля -  голова РДА. Можливо, що про це дехто і не чув, то не біда, дуже не варто перейматися. Нічого від такої "біди" не трапилось. На всякий випадок "сторож" залишився, якось воно буде. То коли хірург в лікарні піде у відпустку - то вже зовсім інше питання, або коли народити дитину немає де, то це є дійсно біда. Отже, коли в районі доробилися до того що і керувати нічим, то "кучер" не знає куди б йому з'їздити. Тут державі дійсно варто задуматися щодо своєї структури управління територією. Навіть кожний фермер знає що йому робити на своєму полі, а в державі більшість сидить під телевізором чи під телекамерою в Києві і розповідає який він розумний. А таке збочення вже людям в печінках і тим більше коли закриваються лікарні, дитячі садки і школи. Чи, можливо, я не правий? Якщо так , то хто пояснить навіщо нам тримати два зав районо, два головних лікаря і т. д. Чи то із нас такі господарі?

Тепер декілька слів про наш самий "справедливий і гуманний" суд. Пам'ятаєте, як у нас працювало три судді. Роботи всім було "по горло". Що там вирішували і що там писали мені згадати - це нанести своєму здоров'ю непоправиму шкоду. Це під силу зробити хіба що Грицьку Стрючку. Здихалися люди голови суду і харківського придурка Огієнка. Що останній тут писав всі оті п'ять років під наглядом пана Бойка - це чистий кримінал. Всі бачили, знали і сподівалися. А вони з людей крові то попили чимало. Кого вони захистили? А зараз залишився один суддя, з усим управляється. Як, то вже інше питання. Але ж дармоїдів то поменшало і це не може не порадувати.

Є в нас і районне відділення прокуратури. Давати персональні характеристики я не буду. Поясню чому. Працівники прокуратури сьогодні - це люди, які виконують роль яку на них поклала держава. Це щось схоже і на мою автобіографію, коли я працював в Сахновщині і в Зачепилівці в апараті райкому партії. Якось тоді не було прийнято запитувати  про бажання працівника. Тоді було скаже перший секретар райкома партії: " Бога мать… Твое место там…" І всі дебати закінчувались. Добре це чи погано - то вже тема дискусійна і зараз я не готовий про це говорити з читачами. Що торкається прокурорів, то узагальнюючи цю тему скажу що на своєму шляху я зустрічав лише одного прокурора про якого приємно згадати. Сьогодні прокурори ведуть процесуальне керівництво за розслідуванням карних справ. При цьому кількість слідчих в поліції менша за кількість прокурорів в Зачепилівці. Нонсенс. Невже в обласній прокуратурі про це не знають? А керувати то не є робити. Можливо що по цій причині дві карні справи по Зачепилівському водоканалу практично не розслідуються. Мова іде про якість води і крадіжку державних коштів, які держава виділила для оплати субсидії населенню. Закінчуючи свої роздуми про роль прокуратури в Зачепилівці я скажу наступне. Хто як не прокуратура повинна в першу чергу захищати інтереси держави і людей. І не просто захищати… Та український народ цього захисту практично не бачить. Натомість ми бачимо як прокурори самі організовують безлад в державі, як вони кришують і грабують. Згадаймо прізвища Комара, Божка і деяких інших служак у свій карман саме в цьому відомстві.

Моя розповідь була би не зовсім переконливою якби я не пригадав як працюють в обласній прокуратурі. А полковників там хоч греблю гати і всі рот роззявляють на Державний бюджет. Оце так прірва в країні, ось де ворів треба шукати. А які апартаменти відбудували і яка користь державі від цих дармоїдів. А які там мають заробітні плати!!! Ось де комунізм захований. Про їхні машини я вже промовчу, це і так є зрозумілим. Проходить майже два роки як у діда в результаті обшуку арештували ноутбук, з участю прокурора з Краснограда Бобрицького Владислава Аркадійовича та слідчої пані-хвойди та охоронника з понятими. Кримінальну справу у них вистачило розуму закрити, а ноутбук угробили і відповідати нікому не хочеться. А та сволота, що сидить у облпрокуратурі кришує цю карну справу і ноутбук, мій подарунок внучці, десь проходить, очевидно, уже третю експертизу. І ті придурки хочуть щоб я таки забрав ноутбук у них, телефонують і пишуть -забери. Ну, це повні ідіоти яких світ не бачив. У них і прокурор області помінявся, а толк який? Я рекомендував колишньому прокурору області Данильченку забрати ноутбук у положити його собі в голови. Я думаю, що заслуженому юристу України він би не помішав. Але то все мої особисті емоції та переконання. На цьому я зупинитися не планую. Я вирішив читачам навести, як доказ, судове рішення з даного питання. Я прошу це уважно прочитати:

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

27.11.2019року м. Харків

Слідчий суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова Гребенюк В.В., за участі секретаря Біляєва М.О., за відсутності повідомлених заявника, прокурора та слідчого розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові скаргу Марголіна В.Н. на постанову слідчого прокуратури Харківської області Бондаренка О.С. від 16.08.2019 про закриття кримінального провадження № 42018221400000008 від 31.01.2018 за ч. 1 ст. 388 КК України

ВСТАНОВИВ:

Марголін В.Н звернувся до слідчого судді із зазначеною скаргою на постанову слідчого прокуратури Харківської області Бондаренка О.Сі від 16.08.2019 про закриття кримінального провадження № 42018221400000008 від 31.01.2018 за ч. 1 ст. 388 КК України, мотивуючи тим, що вважає дану постанову передчасною та необгрунтованою й просив її скасувати.

В судове засідання заявник не з'явився, через канцелярію суду надав заяву про розгляд скарги за його відсутності, вимоги скарги пітримав, просив задовільнити.

Прокурор та слідчий були повідомлені належним чином про день та час слухання справи, але в судове засідання не прибули, причини неявки не повідомили.

Дослідивши матеріали справи й кримінального провадження № 42018221400000008 слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Прокуратурою Харківської області здійснювалося досудове розслідування кримінального провадження № 42018221400000008 від 31.01  .2018 за ч. 1 ст. 388 КК України.

                                                   

За результатами досудового розслідування, 16.08.2019 слідчим прокуратури Харківської області Бондаренко О.С. винесено постанову про закриття кримінального провадження у зв'язку з відсутністю в діях співробітників Красноградського ВП ГУНП в Харківській області складу кримінального правопорушення за ч 1 ст. 388 КК України. При цьому слідчим не зазначено, в діях яких саме осіб відсутній склад кримінального правопорушення,

 

Також, на момент прийняття оскаржуваного рішення в повному обсязі не усунуто недоліки досудового розслідування, вказані в ухвалі від 08.06.18, що були підставою для скасування попередніх рішень про закриття даного кримінального провадження.

Таким чином, слідчий суддя приходить до висновку, що постанова слідчого про закриття кримінального провадження є необгрунтованою, винесена без всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження, які згідно вимог ч. 1 ст. 91 КПК України, підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, та надання їм належної правової оцінки, а зміст оскаржуваної постанови не відповідає вимогамст.110 КПК України.

                                                          

Окрім того, в ході судового розгляду не встановлено належними та допустимими доказами підстав вважати, що заявник пропустив строк оскарження постанови про закриття кримінального провадження від 16.08.2019.

За таких обставин, постанова слідчого прокуратури Харківської області Бондаренка О.С. від 16.08.2019 про закриття кримінального провадження № 42018221400000008 від 31.01.2018 за ч, 1 ст. 388 КК України, підлягає скасуванню.

На підставі викладеного, керуючисьст.ст.9,110,303,304,306-307,309 КПК України, слідчий суддя

ПОСТАНОВИВ:

Скаргу Марголіна В.Н. - задовільнити.

 

Скасувати постанову слідчого прокуратури Харківської області Бондаренка О.С. від 16.08.2019 про закриття кримінального провадження № 42018221400000008 від 31.01.2018 за ч. І ст. 388 КК України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та оскарженню не підлягає.Слідчий суддя В.В.Гребенюк

Шановні читачі. Бачите як можно цим чорним полковникам працювати за народні кошти.І це не я придумав. Є відповідне рішення суду. Ця сука в погонах на суд вже третій раз не приходить, виносить якісь рішення, мене про це не повідомляє, а потім намагається переконати суд в тому що я пропустив строк оскарження його рішення.То якою треба бути падлюкою щоб так себе вести. Хто мені дасть відповідь на питання: на кой хер потрібна в нашій державі така прокуратура? В мене немає більше слів щоб давати характеристику цим подонкам.Я просто не розумію навіщо тоді нам Генеральна прокуратура коли на місцях все продано і пропито.

 

Шановні читачі. Вибачте, але в такій короткій статті я не можу описати всі ті процесуальні порушення які були допущені отими полудебільними крахаборами із Краснограда і Харкова. Та історія повинна мати своє продовження. Жаль тільки те, що держава бере за всіх своїх підарасів відповідальність на себе. Я є категоричний противник саме такої постановки питання в державі.

Далі в нашій черзі районне відділення поліції. Комусь таки захотілось щоб це було підпорядковане Краснограду. І кому від цього стало легше зрозуміти важко. Я зустрічався з красноградцями в суді, з їхніми прокурорами і поліціянтами. Всі вони вихованці злочинної та антинародної системи. Можливо і не всі, а більшість це точно. Чому у них можна навчитися? Нехай приїдуть до нас і поспілкуються з паном Стрільцем, який навчить як на світі білому жити треба. А що мене ще вражає так це те, що нинішньому начальнику все це подобається. В січні місяці була відкрита карна справа по якості води в зачепилівському водогоні і по цей день немає жодних результатів якихось там слідчих дій. А ви платіть мовчки і щастя вам прийде. В цій ситуації начальник відділу поліції практично ніякої відповідальності не несе. Отакі в нас порядки і ми хочемо в Європу.

Варто пригадати і таке. Перед виборами до Верховної Ради до нас приїздив голова облради Чернов С.І.  Зустріч з ним відбулась в РБК. Клуб був заповнений майже повністю. Там у мене з'явилася можливість розповісти Сергію Івановичу як у Зачепилівському відділі Пенсійного фонду нагло дурять "праведних" під час призначення пенсії. На очах такої маси людей чиновник з області мені пообіцяв що він мені допоможе в даному питанні. Я відразу йому намагався пояснити що з цього роя нічого не вийде. Та він був переконаний і стояв на своєму. Читачам я лише повідомлю, що за пів року я направив Сергію Івановичу вже чотири листа, він же постійно звертається в облдержадміністрацію, ті в Управління Пенсійного фонду, ті пишуть мені дурниці, але відповіді на питання чому певні мої отримані кошти не включають в нарахування пенсії я не отримав. Я маю належні документи, а керівник Пенсійного фонду в Краснограді пан Малишев в суді доводить що мої вимоги є надуманими. Хто із нас більший ідіот я не знаю, але читачі повинні насамперед відчути хто в цій державі господар. Нажаль, Сергій Іванович так цього і не зрозумів. А років немало там просидів.

 

Шановні читачі. Давайте, як кажуть, пофілософствуємо. Коли був обраний новий президент країни нам нова влада чітко заявила про те, що влада для того і є щоб людям жилося краще. Ми всі аплодували, погоджувалися з такими доводами і що далі? Давайте аналізувати і казати бодай собі правду: а що ми особисто зробили щоб у нашій країні було краще жити нам усім? Чи ми всі понадіялись на пана Зеленського і як ті гавинята сидимо з відкритими ротами і чекаємо на царство небесне? В цих питаннях чуда не буває. Це є моє особисте бачення. Не варто сподіватися що такі пани як Кривенко, Стрілець, Галій та багаточисельні рядом стоячі пані повернуться до нас лицем. А тим часом ми йдемо до клубу і стоячи аплодуємо цим роботягам, піднімаємо їх на щит слави, а за що і самі не знаємо. Дивись, комусь і грамоту вручать. А я хочу задати питання. Чому жодного разу пан Кривенко не провів громадське слухання, не прозвітував перед виборцями про свою роботу. А це не є моя прихоть. Це є вимога Закону. І люди бажають знати як витрачається бюджет об'єднаної громади. І мова іде не про один-два мільйони гривень. То ми для влади є ніщо, з нами ніхто не рахується. То, можливо, наш шлях лежить до суду? Це ж не є влада, це відвертий бандитизм, на який ми всі закриваємо очі. То кого тут треба судити? Отже, маємо те, що маємо.

 

Редактор Інтернет-газети "Зачепилівська правда" - В. Марголін

11.12.2019 р.

Тема: Про те як люди при владі міняються, а наші справи як то не поспішають.

Манулу

123 | 19.12.2019

Шановний Манул, дякую Вам за пораду. Завжди об"єктивно відношусь до порад. Але ви пропонуєте мені взяти "і"мя". яке вказує на "фашиську ідеологію". ТОму я ВАМ теж пораджу невеликий ЛІКБЕЗ, що означає ФАШИЗМ: "Фаши́зм (італ. fascismo, від італ. fascio — «зв'язка», «об'єднання») — різновид політичного режиму, а також радикальна авторитарна імперіалістична політична ідеологія, характерними ознаками якої є сильний культ особи, мілітаризм, тоталітаризм, імперіалізм та ідея єднання та мобілізації нації та держави проти ворогів, ідея постійної війни й панування. Спочатку — самоназва політичного руху під проводом Беніто Муссоліні в Італії, який був при владі від 1922 до 1943 року. Вже у 1920-х роках, супротивники фашизму поширили це поняття на інші праворадикальні, авторитарні, тоталітарні і націоналістичні режими, диктатури та на політичні групи, і, серед інших, на німецький націонал-соціалізм, хоча лише деякі з них називали себе «фашистськими» та за своєю ідеологією і політичною практикою істотно відрізнялися від італійського фашизму.
Вважається, що фашизм бере свій початок в італійському націоналізмі часів Першої світової війни і як політична течія був заснований Беніто Муссоліні — до того одним із лідерів Італійської соціалістичної партії і був започаткований як об'єдна́ння в єдине ціле «правих» і «лівих» політичних спектрів. Однак, на думку видатного вченого, нобелівського лауреата Івана Павлова, джерелом фашизму став більшовицький переворот у Росії: до нього «фашизму не було», і опісля нього більшовики сіяли «по культурному світові не революцію, а з величезним успіхом фашизм»[1][2] .
На спорідненість політичних режимів першої половини 20-го ст. вказував Арнольд Тойнбі[3]: Успіх ленінського диктаторського режиму однопартійного типу доведений багатьма його наслідувачами. Проминувши тих наслідувачів, що називали себе комуністами, вкажімо лише на режим, установлений Мустафою Кемалем Ататюрком задля повного відродження Туреччини; на фашистський режим Муссоліні в Італії; на націонал-соціалістичний режим Гітлера в Німеччині
Читайте уважно і ДУМАЙ-ТЕ

Манулу

Редактор | 18.12.2019

Якби ти знав, як ти вже надоїв своїми придурошними коментами. Тобі посторонні люди справедливо пишуть хто ти є насправді. Та створи свою газету і пиши що тобі придумається. В "Зачепилівську правду" ти не вклав жодної копійки і вважаєш що ти маєш моральне право писати всякі дурниці за рахунок моєї пенсії. Піди і напиши все це в районці, а ми подивимося куди тебе пошлють... Ти для мене більше не існуєш, все написане тобою (Фесуненком) буде видалятися. Так що вибачай. Редактор.

Манулу і його симпатикам

123 | 13.12.2019

Уважаемый МАНУЛ, а сейчас Вы ознакомитесь, ЧТО ТАКОЕ ИНТЕРНАЦИОНАЛЬНЫЙ ДОЛГ :" Начиная с 1960-х, когда в бывших колониальных владениях началась активная борьба за независимость, тезис о том, что «защита социализма — интернациональный долг коммунистов»[2] часто использовался советскими руководителями и официальной советской пропагандой. Принятая в 1968 году так называемая «доктрина Брежнева» предусматривала в том числе и ограничение суверенитета стран народной демократии, так как интернациональный долг других социалистических стран во главе с Советским Союзом заключался в «решительном противодействии антисоциалистическим силам». Этим, в частности, обосновывалось (оправдывалось)
]введение войск в Чехословакию (подавление Пражской весны. В каких странах бывший СССР исполнял ИНТЕРНАЦИОНАЛЬНЫЙ ДОЛГ (участвовал в военных конфликтах): Корея
1950—1953 годы:
Алжир:
1962—1964 годы
Египет:
октябрь 1962 года — март 1963 года;
июнь 1967 года;
1968 год;
март 1969 года — июль 1972 года;
октябрь 1973 года — март 1974 года;
июнь 1974 года — февраль 1975
Йеменская Арабская Республика:
октябрь 1962 года — март 1963 года;
ноябрь 1967 года — декабрь 1969 года
Вьетнам:
январь 1961 года — декабрь 1974 года
Сирия:
июнь 1967 года;
март — июль 1970 года;
сентябрь — ноябрь 1972 года;
октябрь 1973 года
Ангола:
ноябрь 1975 года — ноябрь 1992 года
Мозамбик:
1967—1969 годы;
ноябрь 1975 года — ноябрь 1979 года;
март 1984 года — август 1988 года
Эфиопия:
декабрь 1977 года — ноябрь 1990 года;
Афганистан:
апрель 1978 года — 15 февраля 1989 года
Камбоджа:
апрель — декабрь 1970 года
Бангладеш:
1972—1973 годы (личный состав кораблей и вспомогательных судов Военно-Морского Флота СССР)
Лаос:
январь 1960 года — декабрь 1963 года;
август 1964 года — ноябрь 1968 года;
ноябрь 1969 года — декабрь 1970 года
Сирия и Ливан:
июнь 1982 года

додати новий внесок