Про те як нами керують і за кого нас рахують.

27.09.2018 13:56

Про те як нами керують і за кого нас рахують.

 

Шановні читачі. Якщо взяти до рук Конституцію України, то зауважень до її змісту знайти  не просто. А от питання як вона виконується є практично у кожного. Але ж ми маємо гаранта  цієї Конституції, який, очевидно, самоусунувся від виконання своєї основної функції. То чому я повинен знову за нього голосувати? Я сподіваюся, що майже кожен громадянин  саме такий висновок зробить для себе. Іншого цивілізованого виходу з подібної ситуації я не знаю.

Майже кожного дня, коли я виходжу з дому, до мене підходять знайомі і не знайомі люди зі своїми питаннями. Найчастіше мені розповідають про те як місцеві чиновники хитро та умисно водять їх "кругом пальця", можуть щось пообіцяти, порекомендувати сходити в іншу контору і т. д. Але щоб чиновник був якимось чином покараний за свою байдужість, несправедливість чи непрофесіоналізм - такого практично в нас немає. То що я мушу в таких випадках говорити людям? Я рекомендую не залишатися байдужими до наявних проблем, продовжувати боротися. І нічого тут не поробиш, бо саме життя - це і є боротьба. І тим більше в нашій пограбованій країні. Втрачати надію не можна. Я не так давно читав в Інтернеті про те, що заможна країна така як Швейцарія відмовила навіть російському міліардеру Абрамовичу в праві на постійне проживання. Це говорить про те, що світ змінюється, правда не так швидко як нам би хотілося. Але для цього і нам би треба поміняти своє відношення до нашого життя, яке є найбільш цінною справою кожного.

Щоб не бути голослівним, я хочу надати читачам текст мого листа до керівника обласної поліції. Скажу відверто, що надія не така вже й велика, але і мовчати, як я вважаю, не варто. Отже, читаємо.

Начальнику  ГУ НП

В Харківській області

Бех О.В.

 

                                                                    Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області,

вул. Українська 8, кв.9,

11.08.1946 р.н.,

інд.64401, тел. 066-71-68-753,

пенсіонер, ветеран праці,

редактор Інтернет-газети     "Зачепилівська правда"

 

С К А Р Г А

Олег Володимирович. До Вас звертається мешканець селища Зачепилівка якому виповнилося 72 роки, який є ветераном праці, є редактором "Зачепилівської  правди", має вищу економічну освіту, якому не байдуже стан справ в державі, можливість рядовому громадянину захистити свої Конституційні права і чи все робиться для цього працівниками поліції які вам є підлеглими.  Маю також 30 років стажу на державній службі і тому знаю що говорю.

У мене немає жодних таємниць по відношенню до моїх читачів і тому що мені відомо в роботі суду, прокуратури і поліції, як правило, висвітлюється в газеті. Кажу відверто, що хвалитися немає чим. Навіть одна остання стаття в газеті "То невже це і є по честі, по совісті, по закону."     розповідає про безліч порушень вимог КПК України зі сторони штатних працівників районної поліції. Справедливості ради варто сказати що вони відбувалися до призначення нинішнього керівника - Дудка В.П. Але це не значить, що  вашим працівникам з відділу внутрішньої безпеки немає чого робити в Зачепилівці та Краснограді. Намагаючись скоротити свою розповідь, я попробую головні свої зауваження викласти тезісно:

 1. Мій земляк Віталій Криничний скоро  буде 4 роки як сидить в СІЗО. Він уже два рази був осуджений за убивство, а доказів його вини немає. Свою провину він не визнає. Другий раз апеляційний суд розглядає його справу і кінця цьому не видно. Все це характеризує рівень професіоналізму працівників поліції, які абсолютно безвідповідально відносяться до вирішення долі громадянина України. Це ж так можуть із любої людини зробити злочинця. То невже на таку роботу націлює реформа в поліції? Нехай би пан Стрілець пішов до СІЗО і посидів там хоч тимчасово, то, можливо, в нього в голові появляться хоч краплі якогось "масла".
 2. Зовсім недавно я був на засіданні апеляційного суду. Адвокат в своєму виступі повідомив про явну фальсифікацію доказів в карній справі. Тоді слідчі навкруги померлої чоботом 38 розміру поробили сліди, сфотографували їх, а фото направили до справи і назвали їх слідами Криничного В.  В суді вияснилось що останній носить чоботи 43 розміру, а до експертизи направлений чобіт 45 розміру. Хіба це не є кримінал? Суд прийняв рішення запросити слідчого для пояснення такої ситуації.
 3. В період досудового слідства слідчі забрали майже глуху молоду жінку Криничного Коробку Наталію, держали її три дні, били її, водили в суд на допит. Мені важко уявити собі як із нею спілкувалися без сурдоперекладача. Тобто, писали що хотіли.
 4. Для мене і сьогодні є таємницею чому слідчий суддя не дав дозволу на проведення обшуку в Криничного Віталія, але обшук відбувся. Чому?
 5. Декілька років тому нач слідства  Стрілець відкривав і закривав кримінальні справи по факту крадіжки прекрасного соснового лісу в районі на площі 3 га колишніми прокурором району і головою РДА (Медяник і Кобильська). Як після цього можна дивитися людям в очі? В державі і в народу були вкрадені десятки мільйонів грн. Поліція укрила злочин.
 6. Вартує уваги як  Стрілець відкривав і закривав з допомогою вигнаного судді огієнка справи по водоканалу і по домоуправлінню. Очевидним є те, що без хабара не обійшлося.
 7. В Зачепилівці бандити розібрали і розікрали недобудовану трьохповерхову школу. Натомість участковий Шевченко видав постанову про законність цієї воровської справи. За цей ідіотизм цей безтолковий служака повинен сісти на лаву підсудних. Такими кусками красти - це злочин, якого люди простити не можуть.
 8. Участковий Шевченко на мою адресу заявляв мешканцям Зачепилівки: "Марголін допишеться до того що я його застрелю." Стоїть у формі капітана і отаке меле. Зараз уже майор. І дебілом назвати важко.
 9. Участковий Шевченко по моїй заяві ходив провіряти водоканал і дав відповідь посилаючись на Закон, який ще не прийнятий Верховною Радою. Тут коментарі не потрібні.
 10. За моєю вимогою прокурор Костогризов мав провести слідчий експеримент, а Шевченко повинен був показати як він проникав в помешкання і як він її доставляв в суд до Краснограда. Та Шевченко не прийшов на цей експеримент пославшись на сімейні обставини.
 11. Під час обшуку в будинку Криничного було забрано два мішки одежі і при цьому список речей не був залишений матері підозрюваного. Зараз є підстави вважати що арештовані речі розкрадені в Зачепилівському відділі поліції.
 12. Минуло вже три місяці  як пан Стрілець мав би відповісти матері про долю арештованого майна у відповідь на її офіційне клопотання. Але відповіді немає, і прокурор та суд не здатні допомогти жінці.
 13.  Вимоги КПК України свідчать про те, що коли арештоване майно не є речовим доказом, то негайно повинно бути повернутим господарю. Дана вимога законодавства безкарно ігнорується в поліції Зачепилівки. В поліції працюють вори.
 14.  На одному із засідань суду участковий Шевченко представився на прохання голови суду як полковник поліції. То може б ви забрали цього "клоуна" до себе? Чи він накурений?
 15.  Я навіть не беруся перераховувати випадки коли щоб у поліції відкрили карну справу мені треба звертатися до прокурора чи в суд.
 16.  Всім відомо що я займаюся журналістською діяльністю. В зв'язку з цим в Краснограді відносно мене була відкрита карна справа. Справа замовна, сумніву немає. Через півтора року карна справа була закрита. Невже треба півтора року щоб розібратися в одному компютеру? Позорище. А навіщо забрали принтер, який не є носієм інформації? Чи при пам'яті в них нікого немає? Пів року роздивлялися на принтер.ун
 17.  Дякуючи корупційному Красноградському суді слідча Субочева отримала дозвіл на обшук і арешт комп'ютерної техніки в моїй квартирі. При цьому в постанові записано що цей документ не підлягає оскарженню. Я цей факт розглядаю як договорняк і геноцид над діяльністю журналіста.
 18. Обшук в моїй квартирі проводився по-хамськи, з грубим порушенням вимог судового рішення. До обшуку додали гараж, погріб, фазенда. Пошук комп'ютерів в погребі взимку виглядає як повний ідіотизм.
 19.  Після проведеного обшуку я не отримав копії протоколу проведеного обшуку і списка забраних речей. Діяли як організована бандитська організація.
 20. Після обшуку мої речі не були здані до камери схову.
 21.  Після проведеної експертизи чомусь посторонні люди намагалися мені повернути пошкоджений ноутбук. Законодавство не дозволяє поліцаям користуватися арештованим майном.
 22. Арешт комп'ютерної техніки, по суті, зупинив роботу редакції газети. Законодавство таких прав працівникам поліції не надає.
 23.  Після арешту техніки я ще продовжував оплачувати телекому за користування Інтернетом саме з моєї невеликої пенсії. Хто мені компенсує отримані збитки?
 24.  За пошкодження  мого ноутбука прокуратурою області відкрита карна справа.
 25.  Арештований ноутбук є моїм подарунком єдиній внучці-школярці. Я вам задаю питання: хто із вас має право образити дитину, пройшло уже півтора року, а ноутбук так і не повернули хоч я вимагаю матеріальної  та моральної компенсації. Діють як настоящі фашисти. Моя внучка не бажає мати комп'ютер з ремонту, з вашими жучками. В цій історії є свідок - колишній нач районної поліції Коротаєв С.І.
 26.  Слідчий обласної прокуратури прийняв рішення про визнання мене потерпілим по справі, у відповідності до рішення Червонозаводського  суду міста Харкова.
 27.  Така часта зміна керівників Зачепилівського відділення поліції нічого корисного району не дає. Так само як і переведення їх в інші райони.
 28.  Раніше діяла практика виїзних прийомів громадян працівниками обласної поліції. Чому все це успішно забуто?

          Підводячи підсумок сказаному я  вимагаю службового розслідування по суті злочинної діяльності окремих працівників місцевої поліції, прийняття належних мір реагування.

          І на останок я подарую провіряючим два фото участкового Шевченка, який обриває конопельку і складає собі в сумку. Можливо вам він розповість з якою метою він це робить. Кончений подонок.

          Отакі кошти отримують і так працюють….  Я цього не розумію. Вибачайте.

           Ваша відповідь, очевидно, буде опублікована в "Зачепилівській правді".

 

З повагою: мешканець Зачепилівки - Віктор Марголін., 27.09.2018 р.

 

Наступне моє звернення прозвучить не вперше. Я прошу своїх читачів в коментарях не писати дурниці, не задавайте пустопорожні питання, уникайте нецензурної лексики, більш відповідально треба ставитися до наведених не провірених фактів і хоч раз в житті попробувати написати в газету цікавий для читачів матеріал. Давайте разом створювати нашу газету. До нових зустрічей на сторінках газети. Редактор.

27.09.2018 р.

Тема: Про те як нами керують і за кого нас рахують.

Перезвоните

Олег | 10.12.2018

Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (812) 309-40-10, Олег.

Перезвоните

Евгения | 24.11.2018

Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (499) 322-46-85, не обращайте внимания на слова робота,зависла АТС, дожитесь ответа, Евгения.

Перезвоните

Евгения | 22.11.2018

Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (499) 322-46-85, не обращайте внимания на слова робота, дожитесь ответа, Евгения.

Перезвоните

Евгения | 19.11.2018

Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (499) 322-46-85 Евгения.

Перезвоните

Евгения | 15.11.2018

Перезвоните пожалуйста по телефону +7 (495) 248-01-88 Евгения

жах

жах | 27.10.2018

Хочется обратится к районному руководству - если сами ничего не делаете так в организациях не работают в районе керивныкы..Это подражатели вас -Гвоздик Неля,оба Омельченка+ Мартыненко.Мы как только страдаем от них.

Що одне, що друге

Читач | 25.10.2018

Межерицька круте всіма, кінець року!!!
Громадяни - КІНЕЦЬ РОКУ!!! - УКОС БЮТЖЕТНИХ ЗЕКОНОМЛЕНИХ ГРОШЕЙ!!!! ЗАПАХЛО Б.А.Б.Л.О.М !!!!
НАКРИВАЄ СТІЛ З ОДНІЄЇ СТРАВИ - БАБЛОТОРТ, САМЕ ТІЛЬКИ МЕЖЕРИЦЬКА ГАЛЯ!!!
УСЯ ПРАВЛЯЧА СВОРА В РДА, РАЙРАДІ ТА ОТГ В СЛЮНЯХ І КОЖЕН ЗІ СВОЇМ НОЖИКОМ - ТІЛЬКИ ІСКРИ ПОСИПЛЯТЬСЯ...
НА РОЗДАЖІ - ГАЛЯ І ВІТАЛЯ!!!!
!!!!!! УРА ТАВАРІЩІ !!!!!
Ніхто Мижичку не троне з них. то їхня корова чи курка з баблояйцями.
Всі інші поза тими дверима - бидло гоя обідранці і поци....
Так що, !!!!!!!! УРА ТАВАРІЩІ !!!!!!!!! УРРРРЯ !!!!!!!!
Цим Вона ними і маніпулює - багато знає про їх здобутки, або не дай тобі боже почне розказувать "непосвящьонним" і про цих і про тих і про того...
Всім усе понятно????!!!!!!
Та все одно - здохни сука і обов"язково від ГЕМОРОЯ!!!!! ПРОШУ ТЕБЕ БОЖЕ - ПОКАРАЙ НЕЧІСТЬ ЦЬОГО СВІТУ

Треба міняти, ТА ЖИТИ ПО НОВОМУ

Предплатник | 23.10.2018

Тютюнник давно пора вдома сидіти, і квіти вирощувати ! В редакції все на скрізь пропахло вогкістю, сірістю і "Глянівщіной", на дворі 21 століття - а в будинку "вчорашній день"! Те ж саме і в "Зачепилівської правді" - там старий маразматик марення постійно пише !

13

12 | 23.10.2018

Да ладно хуже положение в финансовом управлении.Межерицкая завоняла всю администрацию,обкладает матом всех.А Конопля даже боится ее,Андрей не волнуйся она и тебя обкладает матом поза глаза твоим же подчиненным.Успехов тебе Андрей досидеть.

Re: 13

И её взашей | 23.10.2018

Так и незаменимую шахер махер Галинку попросить на выход. Хватит колотить госзаведения, делить на хороших и плохих. немного побыла царицей - а хочет и владичецей морской. Пора к тазику вернуть. А что ж наводящий порядок - не видит???? Или вместе с галочкой бюджет дерибанят???

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок