Про те як Зачепилівське домоуправління "одурило" 5 суддів, 3 прокурора та слідчого.

14.12.2016 13:58

  Про те як Зачепилівське домоуправління

"одурило" 5 суддів, 3 прокурора та слідчого.

 

Шановні читачі. Я вас хочу попередити щоб ви не думали про те, що всі оті  наші "захисники" такі вже дурні, що їх так уже легко одурити. Ні, справа , як я вважаю, тут дещо в іншому. Я все це розумію ось так. Щоб сьогодні закінчити вуз і стати суддею, чи прокурором, слідчим, то треба витратити батькам досить немало коштів і відвезти до бурси Бандурки не одного кабанчика, так вагою кілограм на 150. В результаті ви маєте диплома, якого замовляли для свого коханого синочка. І тут постає питання: як повернути затрачені гривні, нехай і без кабанчиків. То що тут вдієш, треба їхати до Богом забутої Зачепилівки. Кажуть люди що там можна і ліс вирубувати при бажанні і земелька не вся Кобильською упорядкована, і річку ще можна чистити і чистити і з водоканалом роботи непочатий край і т. д. і т. д. А люди в нас сопуть у дві  чи три дірки і виглядають царства небесного.

Саме тому суддів, прокурорів і слідчих, коли є відповідні "бабки", так легко "дурити". Бо вони хочуть бути одуреними. Тому з таким явищем в країні боротися надзвичайно складно. Та воно і виглядає так ніби ніхто і не намагається боротися. А ви живіть так, як у вас виходить і сподівайтеся на те, що знайдеться людина з великої букви у якої буде політична воля і все стане на свої місця.

А поки цього не сталося читайте, люди добрі, те що вам напише дєдушка Марголін:

                                                       Слідчому судді

                                                       Зачепилівського районного суду

Харківської області

Бойко Г.В.

 

Марголін Віктор Наумович –

проживаючий  в сел. Зачепилівка,

Скарга

у відповідності до ст. 303 ч.1 п.1 КПК України  стосовно

невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до  ЄРДР.

 

Свою заяву  про вчинене кримінальне правопорушення я подав до Зачепилівського відділення  Первомайської місцевої прокуратури 12.12.2016 р. Текст  заяви наступний:

" Кримінальне правопорушення вчинене 01.12.2016 р. в залі судового засідання в Зачепилівському районному суді. Засідання вів суддя Огієнко Д.В. В судовому засіданні брали участь прокурор Ятло Н.В. і слідчий Стрілець С.В., які жодним чином не сприяли припиненню злочину і таким чином стали його співучасниками. Вони були явно зацікавленими в запланованій ухвалі суду.

Під час  ознайомлення в судовому засіданні з матеріалами справи я піднявся щоб заперечити проти одного із фальшованих документів в справі. Але суддя Огієнко в грубій формі відмовив мені в моєму праві навіть подивитися на той документ, погрожував мені штрафом, а потім взагалі видалив мене із зали суду. В суді є запис розгляду справи № 620\779\16-к.

Як підсумок суддя прийняв ухвалу, яка суперечить вимогам КПК України. Я , як заявник, маю право знайомитись з матеріалами справи.

Керуючись наведеним, доводжу до вашого відома обставини про порушення чинного законодавства які дають підстави для початку досудового розслідування за фактом вчинення злочину, передбаченого ст. ст. 366, 375 КК України суддею, прокурором і слідчим".

14.12.2016 р. я отримав відповідь-писульку за підписом керівника місцевої прокуратури В. Говорухи якою мені відмовлено в реєстрації моєї заяви до ЄРДР. Я вважаю, що це є нагла та безвідповідальна відписка направлена на укриття злочину, який скоїли в результаті зговору суддя, прокурор і слідчий. Все це не є складним для дослідження, так як відбувалося все в залі судового розгляду справи де вівся запис процесу. Саме там були чиновниками розтоптані мої Конституційні права як людини, громадянина України, заявника. В результаті суддя прийняв судове рішення на підставі фальшованого договору.

В попередньому судовому засіданні я судді Яценко Є.І. заявляв клопотання про необхідність витребування оригіналу договору з Зачепилівського домоуправління. Але моє клопотання судом було проігнороване. Тому дану скаргу суддя Яценко Є.І. не має права розглядати. Слідчий Стрілець С.В. і прокурор Ятло Н.В. також закрили очі на, по суті, підроблений документ.

Таким чином, в Зачепилівському суді відбулося судилище під керівництвом судді Огієнка, яке нічого спільного не має з законним судочинством. Як правило, такі справи відбуваються там, де "бабло" перемагає добро і Закон. Таке явище є недопустимим. Згідно вимог КПК  прокурор  не за бажанням, а зобов'язаний  відомості про скоєний злочин заносити до ЄРДР.

Враховуючи викладене та керуючись ст. 303 ч.1 п.1 КПК України прошу суд:

1.     Прийняти дану скаргу до розгляду в судовому засіданні.

2.     Запросити з райпрокуратури матеріали перевірки по даному питанню.

3.     Зобов'язати прокурора  мою заяву  від 12.12.2016 р. про вчинене кримінальне правопорушення внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

4.     Запропонувати прокурору В. Говорусі прослухати бодай запис судового процесу.

 

Додаток: -   відповідь прокурора  від  12.12.2016 р.

 

14.12.2016 р.             _______________   Марголін В.Н.

 

А прокурор Говоруха злочину не бачить. Отже, талант Олександри Захаровни ще потребує вивчення і детального дослідження.

 

Редактор - Віктор Марголін, 14.12.2016 р.

 

Тема: Про те як Зачепилівське домоуправління "одурило" 5 суддів, 3 прокурора та слідчого.

новости РДА

пппп | 16.12.2016

что

очкастому

димон | 15.12.2016

ты пенсионер читай романы детективы и живи спокойно над тобой ржет ввесь район. сделай перекур в своем творчестве.

В жалобе нужно дописать

Редактору | 14.12.2016

А дописать нужно так: всех этих ублюдков и пидарасов нужно люстрировать и кастрировать!!!

очкастому

подруга | 14.12.2016

Как ты уже всех задрал!!!!!!!!!!!!!!!!Очкарик хренов!!!!!!!!!!!!!!!!!

додати новий внесок