Про виродків і моральних ідіотів, які живуть з нами поряд.

09.02.2018 13:40

Про виродків і моральних ідіотів, які живуть з нами поряд.

 

Шановні читачі. Непроста ця тема. Щось подібне не може з’явитися в районній газеті де мені рекомендували писати про ліс, річку або про першу вчительку. Як кажуть – всьому свій час. Та дана тема у мене появилася зовсім не випадково. Я прочитав книгу Арсена Авакова «Ленін з нами?» Вона є в Інтернеті. Незважаючи на те, що прожив я років немало, але ця книга розкрила мені очі на цілий ряд речей про які я не знав, або знав зовсім небагато. Я рекомендую кожному прочитати цю книгу.

Поряд з цим редакція «Зачепилівської правди» за останній час пережила рейдерський напад з арештом комп’ютерної техніки. Виродки і моральні уроди із Краснограда (представники правозахисних організацій) успішно, як Ковпаківці, провели рейд до Зачепилівки, забрали і пошкодили мою власну техніку без якої випуск газети став неможливим. Це є на сьогодні непокараний злочин так як я вважаю,  що мої читачі мають незаперечне право читати «Зачепилівську правду». Якщо я в чомусь винний, то ведіть мене до суду, але моя техніка і мої читачі не винні ні в чому. Таким є моє переконання. І тільки тому я Красноградських поліцаїв, прокурорів і суддів називаю шакалами і безмозглими виродками. Якщо я помиляюся, то нехай мене переконають в іншому.

Я хочу щоб ви почитали мою скаргу на ім’я прокурора Харківської області. Сьогодні звертатися в Київ – це справа безнадійна. У нас практично немає влади і немає повноцінної держави. А ми з вами просто недооцінюємо той стан в якому знаходимося. Тут я без великих претензій до громади, яка вибрала четвертий раз Кривенка на посаду селищного голови. Такий народ на таку владу і заслуговує. Дивуватися тут немає чому. Отже читаємо.

До прокуратури  Харківської області

Данильченко Юрію Броніславовичу

 

Марголін Віктор Наумович –

проживаючий в смт. Зачепилівка

Харківської області, вул. Українська 8, кв. 9,

народився  11.08.1946 року,

інд. 64401, тел. 066-71-68-753,

пенсіонер, ветеран праці,

редактор Інтернет-газети

«Зачепилівська правда»

 

С К А Р Г А

в зв’язку з відвертим ігноруванням працівниками Первомайської прокуратури ухвали суду від 25.01.2018 р.

 

П’ятий рік я проживаю один, дружину поховав. Недалеко від мене проживає єдина внучка-школярка. Я знайшов можливість і купив їй,  як подарунок, ноутбук. Приблизно один раз на дві неділі моя внучка приходила до мене і цей ноутбук був для неї як іграшка. Такий стан речей задовольняв її і мене також.

Та сталося непередбачуване. Шість чоловік приїхало 17.02.2017 р. з Краснограда, пред’явили рішення суду і арештували мій комп’ютер, принтер, флешки, журнал і ноутбук внучки. Я мало не став на коліна та умовляв цих нелюдів не брати речі моєї внучки, не обижати дитину. Про арешт принтера, який не є носієм інформації, я взагалі в шоці. В мене взагалі немає слів щоб пояснити такий дебілізм прокурора і слідчого. Адже для перевірки змісту інформації ноутбука потрібно не більше 5 хвилин. Після проведеного арешту ці нелюди навіть не залишили  копію протокола, тобто діяли як відверті бандити. Це також є грубим порушенням законодавства і за такі речі треба відповідати. І це в той час коли я не відмовився від жодного мною написаного слова. Мене про це ніхто нічого не запитував. 09.12.2016 р. була відкрита карна справа і до сьогодні  я ніхто. Але це не завадило прокурору Бобрицькому і слідчій Субочевій, всупереч постанові суду, повести мене в гараж, світили і знімали на камеру що у мене в погребі. Їздили також на «фазенду» де 20 років ніхто не проживає, шукали комп’ютери. Одним словом – це був повний ідіотизм. Я говорю так тільки тому, що я створював газету «Зачепилівську правду» не для того щоб щось приховувати, а на оборот щоб показати істинний розвал правоохоронної системи в країні. Це моє  конституційне право.

Звертаю вашу увагу на те, що Науково-практичний коментар до ст. 171 КК України дає роз’яснення стосовно правил подібного прокурорсько-мінтовського шмону в редакції газети. Такі дії поліцаїв  жодним чином не повинні приводити до зупинки випуску газети. Те, що відбулося є відвертим злочином так називаємих правоохоронців. Тому ст. 171 повинна стати в моїй ситуації предметом детального аналізу причини такого стану. Я знаю, ви можете все, навіть редактор газети «Новий стиль» Кліментьєв Василь Петрович став жертвою міліцейських розборок.

Таким чином у мене є всі підстави щоб стверджувати про наявність злочинної дружби в Краснограді між суддею Рибальченко, прокуратурою і поліцією. Кругова порука забезпечена. Щоб якось цивілізованим способом утрясти конфліктну ситуацію я звертався з відповідними клопотаннями  до суду - 05.12.17 р., 25.09.17 р., 17.03.17 р., 22.02.17 р., до прокуратури – 21.11.17 р., до слідчого – 03.05.17 р.  Та, нажаль, ні справедливості, ні правосуддя я в їх відповідях не побачив. Справа неодноразово розглядалась в суді, але навіть формально мене жодного разу не запросили на розгляд мого питання. То це є відверті «шакали», банда яка проводять свої нелюдські експерименти під вашим керівництвом. Майже рік  мій робочий комп’ютер знаходиться на експертизі. То за кого ви мене сприймаєте? Хто вам повірить? Ви втратили останні крихти довіри. Мій земляк Криничний В. четвертий рік знаходиться в СІЗО  без доказів провини і був осуджений в Краснограді на 10 років. Про яку довіру і кваліфікацію вашої роботи за таку шалену зарплату можна вести мову? Поясніть, чому тільки з допомогою апеляційного суду я повинен добиватися відкриття карної справи по факту  пошкодження мого арештованого майна. Ви що держите прокурора Говоруху в Краснограді за діжурного придурка, чи як? Хто ж тоді повинен контролювати виконання вимог КПК України в шести районах області? Як так будете працювати то ви будете всі схожі на пана Луценка, який не вчився на прокурора. Та і принципи, правила, установки офіцерської честі ніхто не відміняв.

Та повернемося до ухвали Красноградського суду від 25.01.2018 р. В ній чітко вказано , що громадянин Марголін звертався до керівника Первомайської місцевої прокуратури  із заявою про обставини, які вказують на вчинення кримінального правопорушення, за яке передбачена відповідальність за ст.388, ст. 171 КК України. Та коли вже моя скарга суддею задоволена, то мені не є зрозумілим чому до ЄРДР внесені порушення тільки по ст. 388. Знову Красноградські прокурори як послідні сволочі  намагаються одурачити  діда, якому пішов 72 –й рік. Де їх совість і кому вони служать? На ці події я дивлюся як на невиконання судового рішення прокурорами Краснограда –Говорухи і Бобрицького, що є кримінальним правопорушенням. Суддя Огієнко п’є з мене кров у Зачепилівці, карає мене фінансово на очах у прокурора і нач. слідства і все безкарно. То, можливо, обласній прокуратурі пора на ці питання давати відповідь, а ви навіть на лист мій не відповіли.

Тепер щодо мого основного комп’ютера. Я неодноразово звертався в суд і прокуратуру Краснограда з проханням повернути мені техніку. Прокурор Бобрицький кожен раз пояснював що моя техніка знаходиться на експертизі в інституті Бокаріуса. Я йому не вірю. В мене є переконання що моїм комп’ютером незаконно користуються або в ментовці, або в прокуратурі. Щоб провести аналіз змісту комп’ютера розумній людині потрібно пів години, максимум. То невже в Харкові не залишилось розумної людини і всі поїхали в Польщу?

Враховуючи викладене я звертаюся до прокурора Харківської області як зі скаргою так і з клопотанням, а тому прошу:

1. Зобов’язати прокурора Первомайської прокуратури Говоруху внести до ЄРДР правопорушення які  передбачені ст. ст. 388 і 171 КК України, так як вирішив суд.

2. Зобов’язати винних у пошкодженні мого ноутбука повернути мені його вартість і моральну шкоду в розмірі 25 тис.грн.

3. Зобов’язати прокурора Говоруху прийняти рішення про поверненні мені техніки, а в разі її пошкодження - повернути  її вартість разом з моральною шкодою.

4. Я вважаю, що всі причасні особи до даної карної справи повинні бути відстороненими від виконання своїх службових обов’язків на час розслідування. Якщо ви цього не зробите, то вас слід вважати їх однодумцями. Але ж за невиконання судового рішення повинна наступати кримінальна відповідальність.

5.Дайте відповідь на питання : чому арештоване майно (ноутбук і принтер) мені передають через сторонніх людей. Невже вашим можна все?

6.Хто мені компенсує оплату за користування Інтернетом тоді як ним я не мав можливості користуватися.

7. 09.12.2016 р. відносно мене була відкрита карна справа. До сьогодні я ніхто. Якщо мене не осудили, то нехай ваш безмозглий Говоруха сам сідає на лаву підсудних і закриває мою справу. Розумні строки давно минули.

7. Не направляти на мою адресу полудебільні відповіді, які я отримую останні 17 років. Мені соромно за вас.

 

Мешканець Зачепилівки     ______________    Марголін В.Н.

 

  05. 02. 2018 р.

 

Тепер ще декілька слів про долю нашої газети. Вона днів 20 була повністю заблокована і ніхто не мав можливості її читати. Причина наступна. Очевидно, що нашим домашнім виродкам газета не подобається і вони в коментарях почали  печатати нецензурщину і адреси порносайтів. Після цього на мене пішли скарги щоб закрили газету так як я не контролюю її. Мені дали строк для виправлення цієї ситуації. І тому я змушений був витерти за пів року всі коментарі моїх читачів. Іншого шляху я не знайшов. І тепер я не надаю можливості читати коментарі моїм читачам. Я пропоную наступне. В газеті є моя електронна адреса. Якщо хтось бажає надрукувати в газеті свої думки, то вам прийдеться прислати їх мені, а я вже буду вирішувати що робити далі. Я розумію що це не кожному буде зручно, але іншого шляху для співпраці я не бачу.

З повагою: Віктор Марголін. 09.02.2018 р.

счетчик посещений