Проблеми Зачепилівського водоканалу - це питання всієї громади.

02.05.2014 16:37

Проблеми Зачепилівського водоканалу - це питання всієї громади.

 

З цим не можна не погодитися. Це приблизно так як і в лікарні. Який головний лікар - така і лікарня. Хоча і не завжди все залежить від самого керівника. Та все ж водоканал свої послуги нам надає не безкоштовно, а тому ми повинні мати право голосу в наших взаємостосунках.

"Зачепилівська правда" не обділила увагою керівництво водоканалу, та належної реакції я так і не дочекався. В умовах Зачепилівки це одинаково що РДА, що райпрокуратура, що міліція, що селищна рада, що водоканал і т. д.  Там люди роблять "своє" діло, а люди потрібні, здебільшого, під час виборів.

Про Зачепилівський водоканал можна багато чого розповісти, та великого бажання чогось немає. Своєю оцінкою  роботи керівника - Галія Г.І. я ділився з Подколзіною О.В., з Борішком В.А.   Та все це не мало жодних наслідків. Тому я вимушений був звертатися до суду. Так поступають в усьому цивілізованому світі. Дуже вже не хотілося бути настільки обманутим цією обслуговуючою організацією. А слова Олени Вікторівни відносно того що її ціна на воду мало турбує - це просто кощунство над правами моїх односельців. Їй важливіше щоб вода у нас була взагалі. А те що такої ціни на воду немає по всій Україні - це нікого не турбує. Я вже не говорю про інші товари, які завозяться з інших регіонів країни, починаючи з трусів і хліба. За все ми розраховуємося зповна, так як нічого не виробляємо, а тільки вміємо боротися за портфелі. Вісім років ішла реконструкція водоканалу. Витрачено більше п'яти мільйонів гривень. За цей час можна було збудувати атомну електростанцію, а можливо і не одну. Спробуй дізнатися результат такої кропіткої праці по відмиванню бюджетних коштів. Та повернемося до судової справи.

Я вважаю що суд прийняв абсолютно законне рішення і рішення селищної ради від 2008 року про підняття тарифів на воду та водовідведення визнане нечинним. Підстав для цього було більше ніж достатньо. Галій Г.І. в суд не прийшов, прислав бухгалтера підприємства. Може йому не було чого сказати в суді? Та пройшло дві неділі і я отримав рахунок від водоканалу за користування їх послугами в якому були ціни що вже судом скасовані. То як так могло бути, запитаєте ви. Відповідь тут абсолютно проста. Селищна рада і адміністрація водоканалу відверто проігнорували рішення суду. Та щоб не втратити "свого обличчя" вони звернулися до суду із заявою та проханням щоб суд їм офіційно роз'яснив як саме треба виконувати прийняте судове рішення. Я був в суді і бачив як відповідачі по справі видавали себе, не буду називати їх щоб не образити. При цьому Галій Г.І. знову в суд не прийшов. Розумний чоловік. Десять років керує підприємством , а сказати немає чого. В роз'ясненні постанови суду їм було відмовлено. Для цього в суду були об'єктивні підстави, я їх називати не буду бо відповідачі знову будуть виглядати  не кращим чином.

То що я мав робити далі. Треба ж якось адміністрацію водоканалу зобов'язати виконувати рішення суду. Це може зробити тільки прокурор району, при бажанні. Таким чином народилося звернення до прокуратури району. Читаємо.

 

До прокуратури Зачепилівського району

Харківської області

 

Марголіна  Віктора  Наумовича - мешканця смт. Зачепилівки,

вул. Українська 8, кв.9 ,

Харківської області,

інд. 64401,mailto:margolin4600@list.ru,

тел. 5-18-43

 

Заява про скоєний злочин.

 

В своїй заяві я хочу повідомити про наступне.

20.03.2014 р. в Зачепилівському районному суді Харківської області був розглянутий адміністративний позов до Зачепилівської селищної ради та Зачепилівського водоканалу стосовно незаконного підвищення тарифів на воду та водовідведення в 2008 році.

Згідно прийнятої судом постанови  рішення  18 сесії 5 скликання Зачепилівської селищної ради від 31 липня 2008 року визнане нечинним. Та незважаючи саме на таке рішення суду я отримав рахунок за користування послугами водоканалу в своїй квартирі по  тарифу який судом скасований. Це свідчить про те, що відповідачі по справі відверто, умисно не виконують судове рішення. Це також є ознакою скоєного злочину передбаченого ст.382 КК України.

Враховуючи викладене прошу:

- мою заяву про скоєний злочин внести в відомості до ЄРДР, відкрити кримінальне провадження стосовно протизаконних дій адміністрації Зачепилівського водоканалу пов’язаних з умисним невиконанням судового рішення.

 

Додаток:

-         копія судової постанови від 20.03.2014 р.;

-         копія рахунку з водоканалу за березень 2014 р.

 

 

09.04.2014 р.           ___________________ Марголін В.Н.

 

В даному випадку слід зауважити, що прокурором прийнято рішення яке відповідає чинному законодавству. Читаємо.

ПРОКУРАТУРА ЗАЧЕПИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ
64401, сел. Зачепилівка, вул. Радянська, б. 48 факс: (261) 5-18-75


Марголін В.Н.

вул. Українська, 8, кв. 9, смт Зачепилівка Харківська область

Прокуратурою Зачепилівського району Ваше звернення від 09.04.2014 щодо неправомірних, на Вашу думку, дій посадових осіб КП «Зачепилівське ВКП» щодо невиконання постанови Зачепилівського районного суду Харківської області від 20.03.2014, якою визнано нечинним рішення 18 сесії 5 скликання Зачепилівської селищної ради №383 від 31.07.2008 «Про затвердження тарифу водопостачання по водоканалу», розглянуто.

Повідомляю, що за фактами, викладеними у зверненні, прокуратурою району 10.04.2014 у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстроване кримінальне провадження №42014220290000004 та розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 КК України, проведення якого доручено СВ Зачепилівського РВ ГУМВС України в Харківській області.

Подпись: О. МедяникПрокурор району радник юстиції

 

Я розумію, що це ще далеко не результат який би відповідав логічному завершенню розслідування справи згідно з чинним законодавством, але вже можна хоч сподіватися. Люди, які проживають в радіозаводських будинках, взагалі переплачують бешені кошти за послуги в той час як каналізація там "працює" без єдиного електронасоса. Вже тільки це питання дає підстави говорити: "Навіщо нам така влада, яка не бажає почути своїх виборців. А обіцяли почути кожного".

 Якщо не так, то пишіть заяви і всі під три чорти...

 

Редактор - Віктор Марголін, 02.05.2014 р.

Тема: Проблеми Зачепилівського водоканалу - це питання всієї громади.

статтей не знайдено

додати новий внесок