Профанація місцевого самоврядування по-зачепилівському.

18.12.2014 12:08

Профанація місцевого самоврядування по-зачепилівському.

 

Шановні читачі. Мова знову піде про тарифи на воду і водовідведення. Давайте будемо відвертими. Ми сьогоднішній зачепилівській владі потрібні як п'яте колесо до воза. Коли вже голова РДА не бажає зустрічатися з головою ОДА, то ми з вами зайшли далекувато. У цих "пацанів" відсутнє розуміння і відповідальність стосовно того чого вони туди поприходили. Можливо, вони сподіваються  на те, що громадянське суспільство в зачепилівці - просто чергова казка. Ці люди - бовдури і лохи ходять як не загнані телята, не відають що роблять, не знають своїх прав і як можна їх захистити. В такій ситуації дебілик із Бердянки може знову опинитися в кріслі районного керівника і витратити останнє своє здоров'я на нас із вами. Свині підождуть.

Та, поки цього не сталося, поговоримо про воду. В мене є переконання в тому, що тарифи на воду і водовідведення в Зачепилівці побили всі рекорди в Україні. Я надаю своїм читачам текст протоколу сесії депутатів селищної ради від 28 листопада 2014 р.

 

ЗАЧЕПИЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА Харківської області

ПРОТОКОЛ

LХ сесія VI скликання 28 листопада 2014 року 14.00 годин Сесію відкриває голова селищної ради Ю.В.Кривенко

Шановні депутати!

На LХ чергову сесію селищної ради з 24 депутатів прибули 16, депутатів, відсутні з поважних причин (хворі, у відпустках, у відрядженнях) 8, з невідомих причин немає. На сесію запрошені :

Заступник селищного голови: Подколзіна О.В., Головний бухгалтер селищної ради Зіновей С.М. На сесії присутні представники преси : Марголін В.Н., Щетиніна В.І.. Розпочинаємо нашу роботу. Які є пропозиції по роботі сесії?

Поступила пропозиція роботу LХ чергової сесії селищної ради VI скликання розпочати.

Інші пропозиції будуть? Ні.

Хто за те, щоб роботу сесії розпочати, просту голосувати.

Хто за?- одноголосно

Хто проти?-

Утримався?-

Шановні депутати!

Дозвольте LХ чергову сесію селищної ради оголосити відкритою. Шановні депутати! Нам необхідно затвердити порядок денний LХ чергової сесії селищної ради VI скликання. Проект порядку денного вам розданий.

Які є пропозиції до проекту порядку денного сесії?

Є необхідність зачитувати весь порядок денний?

На розгляд сесії селищної ради виноситься одне питання:

1. Про затвердження порядку денного LХ сесії VI скликання від 28 листопада 2014 року.

2. Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Доповідає: Кривенко Ю.В. Хто за те, щоб затвердити запропонований порядок денний сесії прошу голосувати.

Хто за? - одноголосно

Проти? -0

Утримався?-0

Приймається. Порядок денний сесії затверджується.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 945 додається. СЛУХАЛИ : Затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Доповідає: Кривенко Ю.В.

Шановні депутати ! На попередніх сесіях селищної ради неодноразово обговорювалося питання стосовно перегляду тарифів на водопостачання та водовідведення. До цього нас зобов'язує Постанова суду від 20.03.2014 року. Термін виконання постанови затягнувся у зв'язку із дотриманням процедури, відповідно до норм чинного законодавства. Постановою КМ України «Про внесення змін до деяких постанов» від 17.07.2014 року №269, селищна рада направляла розрахунки щодо затвердження тарифів до обласної робочої групи при Департаменті ЖКГ Харківської ОДА та до Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, а також 20.09.2014 року інформація про наміри підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення опублікована у районній газеті «Горизонти Зачепилівщини». У період, який відводився для обговорювання опублікованої інформації, стосовно затвердження тарифів до селищної ради надходили звернення громадян проживаючих по пров. Першотравневому, в якому вони просили не піднімати різко тарифи на водовідведення, мотивуючи, що серед мешканців будинку багато безробітних , пенсіонерів та малозабезпечених громадян. Було, також, усне звернення громадян з багатоквартирних будинків вулиці Харківської, які звернули увагу на відсутність очисних споруд у с. Нагірному, та просили не збільшувати до введення в дію очисних споруд тарифи на водовідведення. До селищної ради надійшов лист від Марголіна В.Н., в якому він висловив свої сумніви та заперечення стосовно роботи ВК Зачепилівське ВКП. Всі ці звернення розглядалися на бюджетній комісії. У повному обсязі розрахунки викладені на сайті Зачепилівської РДА . На сьогоднішній день процедура видержана, відповідні висновки надані селищній раді та винесені на розгляд сьогоднішньої сесії.

А саме, відповідно до розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, які надає КП Зачепилівське ВКП:

-     водопостачання- 10,79 грн за 1 м. куб. (без ПДВ)

-     водовідведення - 32,95 грн заі м. куб. (без ПДВ)

Хочу добавити, що тарифи на водопостачання та водовідведення, затвердженні у 2008 році не відповідають сьогоденню, оскільки за цей період часу зросли у рази основні показники, які закладені у тарифи : мінімальна заробітна плата, тарифи на електроенергію, ціни на ПММ. На відшкодування різниці у тарифах, водоканал одержував фінансову допомогу із районного та місцевого бюджетів. У 2013 році водоканал одержав - 253400 грн, а у 2014 році - 395779 грн. У бюджеті селищної ради відсутні кошти на надання дотації водоканалу, тому прошу депутатів з розумінням віднестися до ситуації , що склалася. Хто хоче виступити.

ВИСТУПИЛИ: Лукашова Т.М.

Пропоную затвердити тарифи на водопостачання та водовідведення відповідно до розрахунків наданих КП Зачепилівське ВКП. Якщо ціни зростають на будь який товар у магазинах, ми платимо не заперечуючи, а вода це також товар.

Роднянко В.В. Я пропоную зобов'язати усіх споживачів встановити лічильники. Хочеться запитати у начальника, які втрати води у водоканалі, і з чим це пов'язано.

Галій Г.І. Відносно лічильників повідомляю, що лічильники встановлено у 1327 споживачів із 1897 загальної кількості споживачів, проте, кількость лічильників не відображається на собівартості води. Втрати води становлять 18%. Щоб зменшити втрати потрібно повністю оновити усю водопровідну систему, оскільки труби майже зносилися і пориви бувають дуже часто. За кошти місцевого та районних бюджетів замінити систему водопостачання не можливо. Потрібні кошти держаної субвенції.

Черненко І.Г. Я не погоджуюсь із таким різким підвищення , особливо на водовідведення. Особисто, проживаючи у багатоквартирному будинку, висловлюючи думку виборців мого округу , вважаю що таке підвищення непосильне для громадян яких водоканал забезпечує водопостачанням та во довідведенням.

Велика В.В. Я вважаю , що « рятувати» підприємство за рахунок споживачів також не вихід . Пропоную начальну водоканалу подумати над тим як зменшити затрати за рахунок енергозберігаючих технологій.

 Межерицька Г.І. А я пропоную затвердити тарифи на водопостачання та водовідведення в повному обсязі, які надавалися на розгляд обласної робочої групи при Департаменті ЖКГ Харківської ОДА та до Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, тому, що ціна не електроенергію невпинно зростає і зростатиме і через місяць знову водоканал буде просити фінансову допомогу.

 Кривенко Ю.В. Оскільки, думка та пропозиції депутатів розділилися то виникли два варіанти рішення

І варіант - затвердити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, які надає КП Зачепилівське ВКП:

-     водопостачання- 10,79 грн за 1 м. куб. (без ПДВ),

-     водовідведення - 32,95 грн за 1 м. куб. (без ПДВ)

II варіант- затвердити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, які надає КП Зачепилівське ВКП: - водопостачання - 10,79 грн за 1 м. куб. (без ПДВ), а на водовідведення також збільшити на п'ять грн - 20,46 грн за 1 м. куб. (без ПДВ) Хто за І варіант ? - 7 Проти?-0 Утримався?-9 Хто за II варіант ? - 6 Проти?-0 Утримався?-10

Шановні депутати ! Пропоную з розумінням віднестися до фінансових проблем нашого водоканалу, з усією відповідальністю повідомляю, що у бюджеті селищної ради відсутні кошти на дотацію підприємству. За несплату за електроенергію підприємство буде відключено від електропостачання, і не зможе надавати послуги населенню. Це приведе до складної ситуації: не працюватиме дитячий садочок, не буде води у школі та лікарні, та й вся система водо забезпечення зазнає непоправних пошкоджень. Тому ще раз виношу на голосування II варіант рішення. З одного боку, встановивши тариф на водовідведення 10,79 грн - згідно розрахунків, ми суттєво поліпшимо фінансовий стан комунального підприємства, оскільки споживачів по водопостачанню близько двох тисяч. А якщо водовідведення , враховуючи виступи депутатів, які не підтримують розрахункові показники на водовідведення , ми затвердимо на рівні 20,46 грн - то користувачі, які проживають у багатоквартирних будинках будуть не настільки обтяжені оплатою за комунальні послуги, а на надходження водоканалу це також суттєво не вплине - так як вказані користувачі сплачують % частину від загальної кількості споживачів.

Також, ще раз наголошую, якщо ми не виконаємо рішення Зачепилівського районного суду, головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень ГУЮ у Харківській області то селищна рада буде притягнута до штрафних санкцій.

Виступ закінчено. Які будуть запитання до доповідача?Хто хоче виступити? В кого будуть які пропозиції щодо прийняття рішення з цього питання? Є пропозиція затвердити рішення, прошу голосувати. Хто за? - 16 Проти?-0 Утримався?-1 Рішення приймається.

Селищний голова                                       Кривенко Ю.В.

 

 

ВИРІШИЛИ: рішення №946додається.

 

Я був присутнім на даній сесії, куди спочатку Кривенко Ю.В. намагався мене не допустити і чув про наступне. Сама сесія на мені розпочалася, на мені і закінчилася. Депутат Лукашова Т.М. пропонувала щоб керівництво водоканалу постійно відчитувалося про кожну потрачену копійку, яку виділяє бюджет. Була і розмова про те, щоб у мешканців радіозаводських будинків тарифи не піднімали. Але протокол цих фактів не відображає. Я там був і не бачив щоб хоч один депутат взяв до рук економічні розрахунки  водоканалу. Щодо цих розрахунків, я нагадаю читачам, відкрита карна справа. Нібито ці розрахунки проходять експертизу в Харкові. Ніби ми там комусь потрібні. Стосовно вищезгаданої сесії депутатів, то  зазначу, що я звернувся до суду з адміністративним позовом та проханням щоб суд скасував рішення сесії так як саме рішення прийняте з грубими порушеннями самої процедури, яка передбачає проведення громадських слухань щодо подібних питань. Влада, а точніше Кривенко з Галієм, припустилися  відвертого ігнорування громади селища і не бажають іти до людей зі звітом про свою роботу. Непогано устроялися і їх за це ніхто не питає. Я заходив до Борішка В.А. і просив його звернутися до наших обласних депутатів щоб допомогли провести моніторинг розрахунків водоканалу і його роботи взагалі. Пора про цей колондайк дещо людям розповісти. А що собою являє рішення № 946 я і зараз не знаю.

Селищний голова Кривенко Ю.В. надав до суду свої заперечення. Їх необхідно читати і аналізувати.

 

До Зачепилівського районного суду Харківської області

64401,смт.3ачепилівка вул. Свердлова,7 ПОЗИВАЧ:Марголін Віктор Наумович Місце проживання: смт.Зачепилівка вул. Українська,8 кв.9 ВІДПОВІДАЧ:Зачепилівська селищна рада Місцезнаходження: 64401 смтЗачепилівка вул. Свердлова, 37

Заперечення

на адміністративний позов Марголіна В.Н. про визнання рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 28 листопада 2014 року протиправним

 

В провадженні Зачепилівського районного суду Харківської області знаходиться адміністративна справа за позовом Марголіна Віктора Наумовича до Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області, згідно якої позивач просить суд:

-           визнати протиправним рішення сесії депутатів Зачепилівської селищної ради Харківської області від 28 листопада 2014 року, яке стосується підняття тарифів на послуги водоканалу та скасувати його.

-      визнати дії селищного голови - Кривенка Ю.В. - протиправними.

Зачепилівська селищна рада не погоджується з доводами викладеними в адміністративному позові оскільки :

1. Позивач посилаючись на ст.21 Закону України «Про захист прав споживачів», вважає що ціну на продукцію визначено неналежним чином. Відповідач не погоджується з цією позицією, оскільки формування та затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення проводились відповідно до вимог чинного законодавства України. Виконавцем послуг були подані заява та розрахунки тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у паперовому та електронному вигляді за визначеними формами з доданими відповідними підтвердними документами, що використовувалися для розрахунків. Розрахунок тарифу проводився відповідно до Порядку формування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою       КМУ 01червня 2011року №869.

Проект рішення в частині порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення був проаналізований Харківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України. Зауважень в частині порядку формування тарифів на вищезазначені послуги у відділення немає. Також, згідно протоколу №4 від 17 жовтня 2014 року засідання робочої групи з аналізу економічної обґрунтованості прийнятих тарифів на житлово-комунальні послуги, зауважень щодо розрахунків при формуванні тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення не виявлено. Інформація для населення про намір перегляду тарифів на водопостачання була розміщена в районній газеті «Горизонти Зачепилівщини» №37 від 13 вересня 2014 року , а також розміщена на сайті Зачепилівської районної ради. Також ознайомитись з детальними розрахунками економічно обґрунтованих планових витрат під час формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення , висловити зауваження та внести пропозиції можна було за адресами Зачепилівської селищної ради та КП Зачепилівське ВКП. Зауваження та пропозиції приймалися протягом 14 днів з дня публікації. За цей час надійшли 3 пропозиції. Вони були розглянуті та враховані      при   прийнятті   рішення.

Процедура прийняття рішення сесії депутатів Зачепилівської селищної ради Харківської області від 28 листопада 2014 року, яке стосується підняття тарифів на послуги водоканалу проводилась згідно до порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення затвердженого постановою КМ України №869 від 01.06.2011 року, відповідно до постанови КМ України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 17.07.2014 року

269.

2. Селищний голова діє в межах своїх повноважень, які визначені Законом України «Про місцеве самоврядування» та іншими законодавчими актами.

При таких обставинах, на підставі вищевикладеного та керуючись ст. 128 ЦПК України - ПРОШУ:

Відмовити в повному обсязі Марголіну В.Н. в задоволенні позовних вимог до Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області щодо визнання рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 28 листопада 2014 року протиправним.

ДОДАТКИ:

-         Копія публікації в районній газеті «Горизонти Зачепилівщини» №37 від 13 вересня 2014 року-іарк

-         Копія висновку Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України- Іарк

-         Копія протоколу №4 засідання робочої групи з аналізу економічної обґрунтованості прийнятих тарифів на житлово-комунальні послуги №4 від 17 жовтня 2014 року -Зарк

-         Копія протоколу LХ сесії від 28.11.2014 року -4 арк.

-         Копія Постанови Зачепилівського районного суду від 20.03.2014 року.

-         Копія Постанови Зачепилівського районного суду від 04.07.2014 року

-         Копія листа №02-21/495 від 10.09.2014 року.

-    Копія листа №02-21/496 від 10.09.2014 року.


12 грудня 2014 року
 

 Голова Зачепилівської  селищної ради ради         Кривенко Ю.В. 

 

Якби це торкалося мене, то таку бумагу мені суд би повернув, так як в          суді має розглядатися адміністративна справа, а не цивільна.

Таким чином, висновок приходить один. Шановні зачепиляни. Суд призначений на 24.12.2014 р. на 9 год. ранку. То може досить давити на диван і прийти відстояти свої громадянські права.

Що торкається самого суду, то зараз не час щось говорити, щоб не розцінили як тиск на суд.Для цього у нас буде час.

 

18.12.2014 р.      Редактор -  Віктор Марголін

 

 

 

Тема: Профанація місцевого самоврядування по-зачепилівському.

люстрація

Витя так ты и ничего и не добился | 26.12.2014


Re: Освітянам

завхоз | 26.12.2014

А в статтю нічого писать. на сайті дзяволять бездарі та ледацюги - хапуги., яких Юшко заставила працювати.

Re: люстрація

| 29.12.2014

Год назад Янукович тоже думал что "А в статтю нічого писать". Любовь Васильевна, не повторяй ошибок Президента хоть и в минимасштабе. Вы не видите людей. Вам кажется, что все освитяне Зачепиловского района безмолвные твари которых "пасут" ваши пастухи-директора. Достаточно только пастухов верных набрать.
Ошибаетесь малоуважаемаемая! Ниточка терпения сильно натянута.
Вы всего-навсего чиновник средней руки и таких же способностей. Мы все знаем и помним вашу "родословную". Вы "случайность" в Зачепиловке. А стиль управления "кто вякает --> приеду найду недочетов --> накажу" долго не продержится.
Недостатков в образовании Зачепиловщины много, как и в Украине в целом. Помни - ты не САМОДЕРЖИЦА.
С Новым Годом!

Re: Re: люстрація

кастрация | 30.12.2014

Люстрацию власть кастрировала, так что не вякай

кастрации

| 30.12.2014

Очень-очень остроумно. Высшее образование просматривается даже сквозь пелену дебильности (точнее тебе диагноз поставит Ю.Н. Сивуха)

102

0102 | 26.12.2014

Юшко нельзя простить что через нее ушло много учителей и хороших учителей а сейчас читают основные предметы кто попало лишь бы просто работал в школе .А ворует как все предшественники-уголь,бензин,зарплата и т.д.

Re: 102

витася боришко | 26.12.2014

Про меня забыли , я Любашке помогаю воровать...

В. Боришко

амнистия | 26.12.2014

Витасика надо простить - он убогий, и не очень вредный. Если Люба конечно не сдаст когда в прокуратуре ее прижмут. Хотя Витасик за нее просил в Харькове -"нужно продлить контракт Юшко, она хороший руководитель, уважаемый и т.д"

Re: 102

ОБХСС | 26.12.2014

Да ее вместе с......... только за "распределение" фонда экономии зароботной платы в прошлом году можно и не на условный срок натянуть. Надо только направить прокуратуру (желательно обласную) в нужном направлении

Rich | 25.12.2014

Не зрозумів, що не так з розрахунками на воду, поясніть. Бо те що там якісь процедурні "зачіпки" - то вже софістика. Чи є можливість залишити тарифи без змін? І що, буде наслідком цього, чи не залишаться люди без води зовсім. Електроенергія з 2008 року виросла, податки виросли і зарплату необхідно платити людям. Потрібно прораховувати все, а якщо Наумович прорахував та знайшов вихід або спонсора тясяч хоть на 200 то велика йому шана, а критикувати то ми всі вміємо - ні за що, не відповідаєш і завжди в білому.

Re:

| 26.12.2014

Скажи еще доллар подорожал

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок