Прокидайтесь, мої земляки.

26.06.2019 17:00

Прокидайтесь, мої земляки.

Шановні,  мої земляки. Наступає відповідальна, як ніколи пора. Наша рідна Україна звертається до кожного з нас, просить поради і допомоги. І ніхто, крім нас, їй не допоможе. Відповідальність за її подальшу долю лежить на кожному із нас. Ніхто не має навіть морального права стояти осторонь і  тільки спостерігати що відбувається в країні. А часи то є доленосними. Ми з вами зробили перший важливий крок і виразили своє довір'я новому Президенту України - Зеленському В. О. У нас із вами з'явилася певна надія стати поряд, як   рівноправні, з іншими  народами цивілізованого світу. Свою надію ми покладаємо на нове молоде покоління яке вже сказало своє слово минулій злочинній владі, владі крадіїв і корупціонерів, владі брехні і безвідповідальності, владі безсоромних старих пердунів.

Я пам'ятаю  владу при Сталіну, при Хрущові, при Брежнєву, Черненку, Горбачову і т. д. Але щось яскраве і приємне пригадати важко. Мої батьки, як і всі люди, працювали чесно і добросовісно та результатами їх праці постійно користувались інші. Щоб народ мовчав у нас завжди "працювали" на вічній мерзлоті відповідні державні заклади. Скільки патріотів віддали своє життя за щасливе майбутнє українського народу. Ось тому сьогодні ми повинні все зробити щоб виправдати сподівання втрачених життів.

І що ми бачимо сьогодні. Я спробую назвати кандидатів в народні депутати  України по округу №179, яких я не хотів би бачити не тільки в бюлетені для голосування, а взагалі на території Зачепилівського району. Це, наприклад, пан Гіршфельд, який своєю "героїчною" працею у Верховній Раді досить пристойно наростив свої статки, пропустив добру половину засідань в Раді, останній свій прийом громадян в Зачепилівці провів 16 грудня 2015 року і нічого не вирішив по суті. Досить роздавати нам списані холодильники щоб районна газета місяцями розхвалювала цього роботягу і патріота. Я взагалі дивуюся - де беруться в цієї людини честь і совість щоб вихвалятися роботою у ВР довіра якої  в суспільстві не більше 4-х процентів треба строк відсидіти і покаятися перед народом і не забути поділитися своїми статками. Анатолій Мусійович, якби ти мені нагадав у якій партії ти не стояв на обліку? Добре пам'ятаю що ти був прихвоснем у Януковича, а далі не пам'ятаю. А хіба не ваша регіональська безмозгла  політика привела нас до стану війни? А чи не пора настати тій політичній відповідальності за злочини перед своїм народом коли той посилає вас на всі чотири сторони.

А чим кращий Сергій Іванович Чернов - вірний син Красноградського району? Так, в Краснограді тебе дехто знає. Але коли мені інколи приходиться там бувати, то я завжди тебе пригадую. Ідучи по центральних вулицях Краснограда я всякий раз боюся залишити ноги на тих тротуарах. Тобі не гикалося? Та пора б тобі хоч якусь пам'ять про себе залишити в рідному місті. Досить безтолкові бумажки носити з кабінету в кабінет. Так і життя мине. А за оту децентралізацію тебе разом з Гройсманом треба посадити на кіл. Ти хочеш просто втекти від відповідальності, щоб не пояснювати для чого в Зачепилівці два зав районо, два головних лікаря, два бюджета. Чому у нас люди не знають що таке громадське слухання і куди втікають мільйони людських коштів, чому так  в області порушуються права людей, чому людей дурять коли нараховують їм пенсії, чому депутати обласної ради дозволяють собі порушувати Закони України на свій розсуд, чому в Зачепилівці вода коштує більше ніж 60 грн за куб? Чи тобі це не є цікавим? Ти в Харківській області лад навів то пора братися за Київ? Враховуючи мій вік, а я на 5 років від тебе старший, я хочу тебе запитати : у якої собаки ти позичив очей щоб лізти у Верховну Раду? Та ти вже в Харкові не потрібний нікому. Давай я тобі вудочку куплю і сиди на березі Берестової в Краснограді і лови там піскарів. Чим більше ти просидиш коло річки тим менше шкоди ти принесеш рідній державі. За це я стану тебе поважати. Сергій Іванович, пропусти вперед представника молоді, залиш свої амбіції, пожалій своїх онуків. Якщо за вік нічого путнього не вдалося зробити, то тепер…  А пам'ятаєш як Масельський не покинув Харків і люди за це його поважають? А ти?

Я дуже сумніваюся в тому, що пани Гіршфельд і  Чернов мають якесь реальне уявлення  що таке в нас доступ до правосуддя, що таке лікуватися в наших лікарнях, як це воно сидіти в СІЗО по 5-10 років неосудженим, як це  шукати роботу за тисячі кілометрів від рідної домівки і багато іншого. За такі наслідки вашої "роботи" вам треба шукати дорогу не в Верховну Раду, а  в апартаменти на Холодній Горі.

 

Шановні читачі. Ось так мені вдалося висловити свої суб'єктивні думки відносно майбутніх виборів. Це питання є надзвичайно  важливим. Та моя розповідь на цьому не може закінчуватися. Я закликаю Вас усіх віддати свій голос за:

 

Кучера Олексія  Володимировича

 

При цьому давайте пам'ятати для чого ми все це робимо. Я також "підставляю" свою сиву голову під цей проект і сподіваюся що Олексій Володимирович нас не підведе. Його знання, як правника, без сумніву пригодяться у майбутній Верховній Раді. Якщо в судовій системі не відбудеться реальна і ділова реформа, то всій  цій балаканині буде, як кажуть в народі, великий гаплик. Отже, Олексій Володимирович, наші надії разом з тобою. Хоч небагато, а хочеться ще пожити у вільній, заможній, демократичній та правовій країні.

Кандидатів багато, але свій вибір я зробив. І ви, мої земляки, прошу вас підтримати достойного майбутнього народного депутата. Подумайте про наше майбуття.

 

Редактор Інтернет-газети "Зачепилівської правди" - Віктор Марголін, 26.06.2019 р.

Тема: Прокидайтесь, мої земляки.

земляки

голубка | 06.07.2019

А як же Вадик Трюхан? Вроді ж земляк?

Re: земляки

РФ | 10.07.2019

Трюхав по каналах російських, а тепер на джіпє катаєтся. Ну і шо шо земляк. Верхогляд ще й почесний земляк, так шо?

цвк

жители | 01.07.2019

Кто скажет как прошли выборы в ОТГ ?

Як будемо далі

Редактор | 29.06.2019

Я довго і багато років скромнічав відносно того,що господар Інтернет ресурсу постійно контролює обєм нашої газети і майже кожен місяць я отримую листи з попередженням про перевищення обєму газети та рекомендацію перейти на платну основу. Без підтримки читачів я цього зробити не можу. Таким є наше життя, а в мене одна пенсія і та обікрадена Пенсійним фондом. Таким чином я змушений вам повідомити номер моєї платіжної картки і ви при бажанні можете бути спонсором нашої газети. Іншого шляху до самостійності я не бачу. Так що вибачайте:
5168-7427-0634-4219 Створювати ж санаторні умови для сортирних писак я не планував.

про наші взаємовідносини

Редактор | 27.06.2019

Я розумію,що є люди які люблять мене як редактора покритикувати.А чому б вам не звернутися з цим питанням до редакції районної газети. У вас є вибір, скористайтеся такою нагодою, прокачайте там свої права, можите і пана Чернова там похвалити. А я твердо знаю і можливо більше за вас хто такий Чернов. І поки такі люди будуть у керма нашої країни - нічого путнього від них ми не дочекаємося. Пан Чернов за минулий рік одних процентів від банка за депозити отримав більше 87 тисяч гривень. І я зараз не буду вам розповідати за його статки Тойоти, квартири, банківські рахунки і т. д. Ви вірите його словам, він юрист і дипломат. А ви як обізяна- як ходили з відкритим...... так і будите ходити якщо не порозумнішаєте. Я вас трохи розбалував і нашу демократію ви розцінюєте як вседозволеність. А так не буває. Я господар цієї газети і маю право на деякі корективи змісту газети як би це кому не подобалось. Ви можливо чули як в будинку культури мені аплодували мешканці району, їм мій виступ очевидно сподобався. Отже мені люди вірять і довіряють. Я цим дуже дорожу і намагаюсь не зрадити людей. І розводити демократію за рахунок моєї пенсії я не дозволю. Домовились? Редактор.

Re: про наші взаємовідносини

так | 28.06.2019

Зеленському важко боротися з саботажем у верховн. раді і деякі міністерства саботують. Це тільки підкріплює зневагу народу до всіх старих "влад" в Україні.ДО ВСІХ!!!!

Re: Re: про наші взаємовідносини

Вільний | 28.06.2019

Підтримую думку! Я з тобою!

Re: Re: про наші взаємовідносини

так так | 28.06.2019

Та точна !!!! У Зеленського з новоі влади один Богдан чого тіки стое, нове обличчя зі старими гріхами, та ще й хто за Зеленським стоіть подивиться)))

Re: Re: Re: про наші взаємовідносини

ооо | 28.06.2019

Люстрований Богдан це тіки пів біди, а хто від його партіі до ВР болотуеться? Це одному богу звісно, там пройдіхвістів повен рот

Re: про наші взаємовідносини

Кракен | 28.06.2019

А за что аплодировали?
Говорять, окурок опять обдолбаный пенился?
Что он там вообще делал и в какой роли? В промоутеры к Чернову прописался? Вот подлая подлиза. А пару лет назад в Зачипиловке всем объявлял, что он вор в законе и круче него только горы!
Вот тебе и блотота...
Вор в законе или бык в загоне - не понятно теперь.

1 | 2 | 3 >>

додати новий внесок