Прокурори.Дайте відповідь на питання: коли вже вас розгонять?

09.05.2015 13:47

Прокурори. Дайте відповідь на питання: коли вже вас розгонять?

 

Шановні читачі. Якщо у вас коли буде вільний час, то я би просив вас задуматися над питанням, яке міститься в цьому заголовку. Тільки не думайте, що це в мене  є просто такий спортивний інтерес до цього питання. Це так як в Америці обіцяли тій людині, яка винайде спосіб боротьби з раком, поставити золотий пам'ятник. Так і в нашій країні. Тому, хто знищить оцю злочинну прокуратуру - я би запропонував такий же пам'ятник збудувати.

Надала мені можливість чи то доля, чи лиха година в деякій мірі  познайомитися з цією досить коварною та примхливою "дамою".  І з тих пір у моїй свідомості гуляють різні думки щодо потреби в нашій країні мати саме таку прокуратуру. Ці думки є досить суперечливими. Після закінчення навчання в сільськогосподарському інституті я їхав за направленням на роботу до колгоспу, там жив і там працював. А що робиться зараз?  Всі прокурори їздять в Зачепилівку з Харкова. Нормально? Не думаю що так. Щоб закінчити навчання і вивчитися на прокурора, то батькам приходиться викласти чималеньку суму грошей, а про працевлаштування я вже мовчу. І в цій ситуації ми з вами повинні сподіватися, що отой вивчений  "роботяга" приїде до нас  в Зачепилівку працювати на Україну і її народ. А, можливо, ми помиляємося? Давайте з висновками не поспішати і попробуємо на нашому рівні зробити якийсь аналіз роботи цього відомства.

Спочатку ми з вами пригадаємо цілу низку гучних справ про вбивства в Києві. Та ми спостерігали на яких гальмах велося розслідування цих справ і які результати цієї багаторічної невтомної праці. А хіба довели до логічного завершення справу про вбивство Кушнарьова чи журналіста В.П. Кліментьєва? Вся надія була на прокурора області  Синчука   з його хачатрянами. А яка чудова галерея прокурорів, що присвятили значну частину свого дорогоцінного життя розвитку Зачепилівського краю, знаходиться на третьому поверсі нашої райпрокуратури. Одних уж нет, а  інші далеко. Тут уже є що пригадати. Згадаймо і розібрану школу, і випиляний ліс, і реконструкцію водоканалу, і "очищену річку" і  втрату Катерини Сергіївни Колєснік, і засудження Марголіна В.Н. і т. д.

Не можу не пригадати  злочинну прокурорську аномалію, коли прокурор району Твердохліб В.М. мені заявив про те, що такої країни як Україна скоро взагалі не буде… Про це я повідомив Генеральному прокурору України, там дали вказівку прокурору області розібратися. Та пройшов уже місяць, а віз і нині там. То , можливо, і там такі ж прокурори? А колишній прокурор району Комар питав діток на пляжі чи вони хоч знають у чиїй річці вони купаються? До чого це свавілля довело цього чоловіка нам відомо, та не стало наукою для інших прокурорів. Чим далі, тим вони у нас стають "цікавішими". Є і прокурори-футболісти. Ці хліба вже наїлися, давай видовища.

 Та мова сьогодні про них є такою, загальною.  Не будемо смакувати результати отих п'янок  з участю цих дармоїдів. Коли я побував в пенатах обласної прокуратури, то повинен вам сказати, що ніякі раніше царі так не жили. Це виродки нашої сучасної цивілізації за рахунок трудового народу. Я би так сказав.

Прошу не забувати. На головне питання ми з вами відповіді поки не знайшли. Та я маю переконання, що наші прокурори, і вони це доводили нам на ділі, що вони себе взагалі вважають як привіліговану касту в суспільстві. А пригадайте перший виступ  Добкіна в стінах райдержадміністрації Зачепилівки, його конкретні вказівки щодо роботи прокуратури в районі. Тут, на мій погляд, для себе я відкриваю невелику таємницю і ділюся нею зі своїми читачами. Про це нічого не сказано в нашій Конституції. Прокурори призвані охороняти всю нашу злочинну владу. А коли так, то їм можна все. Вони є господарями в цьому житті. Вони керують міліцією, вони можуть в окремих випадках і суду показати свої норовки. В нашій країні взагалі не стало нормою щоб  навіть діти прокурорів відповідали за свої вчинки. За прокурорів і мови немає.

Щоб примусити прокурора Зачепилівського району виконувати прямі свої службові обов'язки я вимушений вже декілька разів звертатися до суду. І суд іноді приймав відповідні рішення. Все це нормальним станом речей назвати не можна. Таким чином наша країна веде війну на два фронти - з Росією і внутрішнім ворогом… Тут навіть важко однозначно визначитись,  що для нас страшніше.

Один із експертів в Інтернеті виклав свою наступну думку. Вона звучить ось так:

«Украинское общество сейчас мало интересует война. Людей волнует совсем другое: новые коммунальные тарифы, коррупция в стране, рост цен, падение курса гривны. Лучший способ выиграть эту войну – провести широкомасштабные реформы внутри Украины. Именно это сейчас главное. Эта война имеет свою специфику - главные проблемы решаются не на фронте», - сказал Арестович. Главной проблемой украинцев сейчас эксперт назвал «то, что происходит в кошельках, на кухнях и со счетчиками».

       Тут можна сперечатись, але доля правди тут все таки є. І все це я пов'язую з необхідністю негайного реформування всієї прокуратури.

На підставі викладеного я приходжу до наступного висновку. Навіть коли на посаду Генерального прокурора  якимось чином попаде нормальна людина, яка всією душею буде вболівати за долю України, то її на всіх медяників, комарів, твердохлібів, фортунів -пяниць просто не вистачить. Треба провести  вольовим методом велику чистку в органах прокуратури, аж занадто заслужених необхідно відправити на заслужений відпочинок, а останнім в зуби "вовчий білет". На ці посади прийдуть молоді люди з зовсім іншим мисленням. З ними можна буде працювати. Можливо, що і заробітну платню їм треба підняти. Але відповідальність за результати роботи слід підняти на належний рівень. Так не повинно бути, щоб люди роками сиділи в СІЗО не осуджені, а мінти лише наркоту підкидали людям та безкарно  били по голові.

Я дозволю собі навести такий приклад. Я подав заяву прокурору району про те, що дільничний міліціонер Шевченко О.Г. незаконно проник в житло однієї мешканки Зачепилівки, її хвору заставив їхати на суд в Красноград і т.д. Такі дії міліціонера є незаконними і за такі дії слід нести карну відповідальність. Та в райпрокуратурі відмовили мені у відкритті карної справи. Я до суду. А там суддя Яценко Є.І. виніс ухвалу про те, що я не вірно написав заяву до прокуратури. При цьому свідків він відмовився запросити до суду. А ухвала суду оскарженню не підлягає. Управились ребята. День пройшов і слава Богу. Їм процедура важніша, ніж суть справи. Отак вони один одного тримають на білому світі. Не даром в народі кажуть, що ворон воронові в око не клює. Якщо це розглядати абсолютно формально, то можливо що вони і праві. Але ж як тоді розуміти вимоги статті 214 КПК України де до прокурора записані вимоги, що коли ним з будь-якого джерела будуть отримані свідчення про вчинення кримінального правопорушення - він зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Так чому ці вимоги закону так відверто ігноруються не тільки в райпрокуратурі, а і в суді? Оце вам і відповідь на питання: чи потрібна нам люстрація?

Читачам я повідомляю, що заяву до прокуратури я переписав під контролем двох прокурорів, а що буде далі - побачимо. Щоб " роздивитися" на мою попередню заяву працівникам прокуратури  потребувалось дві неділі ходити на роботу. Так можна і мозолі нажити.

Якщо у вас є конкретні приклади по даній темі, то я чекаю на них. Давайте разом боротися з цією нечистю.  Чи я не правий?

 

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор - Віктор Марголін, 09.05.2015 р.

 

 

 

Тема: Прокурори.Дайте відповідь на питання: коли вже вас розгонять?

Марголіну

Достойна відповідь | 10.05.2015

А от скажи, маргоша. Ти, наприклад, готовий нести чи будь-яку відповідальність за свої бездумні вчинки?
От дивись, завдяки тобі невдовзі вода у нас буде по 52,49 грн.
Яким чином ти готовий розрахуватися із Зачепилянами за ці свої "перемоги" над ними?
Бажаєш віддати половину своєї пенсії на користь бідних сімей?

дайте відповідь

манул | 10.05.2015

не зрозумів день перемоги чи день дурня, Всібрешуть,"Украінські З М І "говорять, що ми незалежні, а ми колонія С Ш А, М В Ф та бендерстану Наумович бреше, що війна з Росіею,А не гролмадянська, навідь "Святий ОТЕЦЬ" по підказці нечистого говорить про 70 років миру, а війна палае уже два роки,Комуністи та Росія кажуть правду, Ім вірьте!

дайте відповідь

манул | 10.05.2015

Не Наумовичу,а зачепилянам: боріться з киівськими злочинцями, не прославляйте псіхопата бендеру,не давайте плювати на Ваших дідів,не ідіть сами і інших не пускайте на громадянську війну, ніякоі підтримки хунті, а прокуратура, міліція та водоканал то пусте стане в Киеві лад и там він буде

Re: дайте відповідь

Віктор Марголін | 10.05.2015

Шановні читачі, мешканці Завчепилівки.Невже ви не бачите які дурниці пишуть у нашій газеті. Та коли серед вас є розумні люди, то ви повинні дати достойну відповідь цим писакам. Це зробити слід заради майбутнього наших дітей і внуків. Зрозумійте, наскільки це є важливим. Віктор Марголін.

дайте відповідь

манул | 10.05.2015

Наумович, я рекомендував Вам скакати, щоб всі бачили- Ви не москаль, а зараз жалію, вірно говорять: застав д---я Богу молитися, то він лоба побье и Богу не помолиться, Так і Ви або перескакали, або що вірогіднише, десь головою тріснулися,Краіна гине, громадянська війна в розпалі, киівська злочинна хунта нищить народ, так боріться з нею, згине вона і все наладеться

Переможець ти наш йобучий!

Зачепиляне | 09.05.2015

Скажи, суко, який тобі тепер потрібно позов зробити, щоб вода знову була по 20,42 грн., а не по 52,49?

Re: Переможець ти наш йобучий!

Віктор Марголін | 10.05.2015

Боже, ти мій милий.Навіщо ти в одному місці зібрав стільки дурнів? Тут я повинен сказати те, що хотів промовчати. Третю неділю редакція районної газети не друкує в газеті матеріал з розясненням чого саме я ходив до суду. Якщо і в цю суботу не буде надрукований матеріал, який уже нами погоджений, то я можу лише обіцяти - всі ми будемо в суді виясняти відношення. Якась падлюка в Білому домі, посилаючись на свята, тормозить виконання Закону України про пресу.

Re: Re: Переможець ти наш йобучий!

Света | 11.05.2015

И что, никто не знает эту падлюку? Может сыграет что? Кто ? Куда?

додати новий внесок