Пропоную - давайте відокремимо ці дві події одну від другої.

23.02.2020 15:35

Пропоную - давайте відокремимо ці дві  події одну від другої.

 

22.02.2020 р. в районному будинку культури відбулась подія, яка повинна надовго залишитися в пам'яті моїх земляків. Її важко переоцінити в плані патріотичного виховання наших людей. Фестиваль патріотичної пісні був присвячений не так далеким кровавим подіям в Афганістані в яких за наказом виконували воїни з України. На цю тему можна говорити  дуже багато, але  в нас є  учасники цих подій, які бачили смерть якою вона є насправді. А війна є війною. Є убиті, ранені, інваліди і батьки, матері, жінки, діти які не дочекалися своїх рідних людей з поля бою в чужій країні. Мені важко говорити на цю тему так як  і моя сімя пережила аналогічні події коли чекали сина з війни. Такого не можна бажати навіть своїм недругам. А війна і сьогодні в Україні забирає кращих синів і дочок - патріотів країни. Про це необхідно пам'ятати завжди.

Одночасно в РБК відбувалась і інша подія, яку мені огидно пригадувати. Нам привезли кандидата в народні депутати України - пані Світличну, показали її як куклу "Барбі", розповіли про те що вона побудувала десь дорогу будучи головою ОДА, а в Зачепилівці за її підтримки ремонтувались криші. Ось за ці заслуги нам пропонують віддати свої голоси на виборах 15.03.2020 року. Яка дешева конфетка. Нажаль, наші земляки благополучно проковтнули її, аплодуючи що є сили. Якщо все це розглядати як передвиборчу агітацію, то це буде великий гріх організаторів цього дійства. А чому - я постараюсь читачам все це пояснити, як розумію сам.

Всі виступаючі агітатори розхвалювали кандидата на всі лади. Очевидно, що вони вважають нас за бидло що проживає далеко від Харкова і в часи Інтернета нічого не знають про "самовіддану" працю кандидата. Але для цього достатньо зайти в ютуб і  поцікавитись подіями в Золочівському районі де чорні лісоруби рубають столітні дуби - багатство нашої природи. Так заробляються кошти на вибори, на шикарні дачі та машини. При цьому втоптуються в грязюку елементарні права людей. На все це спокійно дивляться наші так називаємі правоохоронні органи. Все це є злочин перед українським народом. Ось такими справами займається пані Юля, місце якій в дещо іншому закладі, де намагаються змінити мораль і поведінку винних людей. Саме тут люди хотіли би побачити панів Порошенка, Райніна, пані Світличну і Кобильську та багато інших "наперсточників" у яких піднялася рука на те чим володіє український народ. Все їм мало, ніяк не понаїдаються, хочуть вічно панувати. А, можливо, досить? Та що говорити.

 Організатори такого дійства зробили все можливе щоб люди пані Світличній не задали жодного питання. Яке це хамство і неповага до людей. А це, коли розібратися і належним чином розцінити, є не меншою загрозою нашому суспільству, ніж агресія з Росії. Це внутрішній наш ворог. І про це варто також пам'ятати.

Далі я пропоную читачам звернути увагу на конкретні факти нереагування  Світличною на  питання які подавались їй як голові Харківської ОДА. Як рядовий громадянин, як редактор даної газети я вважав за необхідне звернутися до Світличної Ю. О. і попросити у неї допомоги. Текст мого звернення був наступний:

В Департамент ЖКГ та розвитку

Харківської ОДА

Магдисюк С.В.

 

Голові Харківської ОДА

Світличній Ю. О.

 

                                                                       Заявник  Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області,

11.08.1946 р.н.,

вул. Українська 8, кв.9,

інд.64401, тел. 066-71-68-753,

пенсіонер, ветеран праці,

редактор Інтернет-газети     "Зачепилівська правда"

 

Заява

в зв'язку з  незадовільним виконанням постанови уряду в Зачепилівському водоканалі пов'язаному з наданням субсидії та використанням бюджетних коштів.

 

Пане Магдисюк. Мої попередні звернення, які попадали вам  на розгляд завжди закінчувалися для мене нічим. Ви завжди робили так щоб захистити незаконні дії, а точніше злочинні дії, керівника Зачепилівського водоканалу Галія Г. І., який уже 10 років керує підприємством як своїм приватним курником. Ось тому тарифи на послуги водоканалу є найбільшими в Європі. Та сьогодні я не планую робити аналіз собівартості послуг водоканалу і аналізувати структуру собівартості послуг. Та все ж робота Галія Г.І., його кришувальників у мене викликає недовіру та відповідну підозру. Тому я вам посилаю статтю з Інтернет-газети "Зачепилівська правда" в якій я намагався  показати своє бачення можливого порушення зі сторони адміністрації водоканалу в питаннях праці з державними коштами під час надання субсидії мешканцям Зачепилівського району. При цьому я наголошую, що  я не намагаюсь вирішити якісь свої приватні , шкурні питання, а хочу виступити захисником інтересів  країни, яка знаходиться в стані війни.

Звертаю вашу увагу, що я в районі спілкувався зі спеціалістами управління праці, казначейства, райфінвідділу, прокуратури і поліції і всі вони або не бажають займатися цим питанням або не бачать ніякого порушення. Такі часи переживаємо. Але ж довіряти пану Галію - ніяких підстав у мене немає.

Звертаю вашу увагу на наступне. Мені субсидію призначили на 4 куба води, а я використовував економно по 1-2 куби за місяць. Тому на моєму рахунку зібрались кошти в розмірі 2040,70 грн. Ці кошти я називаю державними і їх незаперечно станом на 1 травня необхідно віддати до державного бюджету. Тільки зрозуміти я не можу чому  ці кошти були віддані за двома заходами. Спочатку перерахували 445,21 грн в травні і тільки після мого втручання 08.07.2019 р. ще було повернуто державі 1595,49 грн.  Саме такі маніпуляції з державними коштами я розглядаю як злочинні.

Я також вважаю, що станом на 1 травня, згідно вимоги постанови уряду, рахунки споживачів повинні обнулятися так як наступає інший період - неопалювальний період і всі подальші розрахунки відбуваються з нуля. Це ясно як Божий день і тільки пан Галій цього не бажає зрозуміти. Мені видається так, що коли б я не підняв цього питання, то останні  невикористані кошти держави на субсидію так би і залишились  на рахунку водоканалу. Саме це питання і варто перевірити знаючим спеціалістам з даного питання. Ми повинні знати наскільки добросовісно чиновники в Зачепилівці виконують вимоги викладені у відповідній постанові уряду. В даній заяві я не планую розповідати скільки моїх коштів з рахунку в водоканалі і де поділися в 2016-2018 роках. Я сподіваюся, що кваліфікована перевірка дасть відповіді на всі ці питання. Тут довіряти не варто, треба контролювати і перевіряти, і не тільки в Зачепилівці.

Звертаючись до Юлі Олександрівни я прошу установити особистий  контроль за ходом перевірки, який зобов'язаний організувати пан Магдисюк. Щоб  перевіряючі у водоканалі не тільки чай та кофе пили. Зараз прокуратурою району відкрита карна справа в зв'язку з тим, що із семи скважин дає питну воду тільки одна, а люди за останні "помиї" платять як за питну воду. Не врегульоване  питання залишається в нас і з організацією перевірки роботи лічильників води. Всі ці турботи пан Галій переклав на споживачів. Подонок, якого з п'ятого поверху Держпрому не видно. Звертатися в об'єднану громаду - справа безнадійна. А тим часом пан Галій, очевидно, сам устраює пожари в водоканалі, замітає кримінальні сліди і  вину за ці пожари перекладає на мене. Та кому воно все це в Зачепилівці потрібне?

Чекаю на кваліфіковану відповідь.

 

З повагою: Віктор Марголін, Зачепилівка, 06.08.2019 р.

 

Крім цього я ще звертався до Світличної. Читаємо:

 

О С О Б И С Т О

Голові  Харківської ОДА

Світличній Ю. О.

 

Марголіна Віктора Наумовича – мешканця

смт. Зачепилівка Харківської області

 

                                                                                   З А Я В А

Шановна пані Юля.

Я сподіваюся що вас там ще не розігнали. І щоб довести той факт що я не вперше до вас звертаюся я посилаю вам три листи за підписом пані Гравнової Т. І щоб довести вам відсутність влади в Зачепилівці я посилаю вам два листи, які я отримав від Зачепилівської РДА за підписом голови Коноплі А.Л. і які готував спеціаліст який жодного відношення до піднятих питань не має.  Ці листи доводять повну безпорадність, безвідповідальність, кощунство над правами людей, злочинну та воровську суть нинішньої влади, нездатність проявити волю і пояснити людям що відбувається в районі. Ви особисто не маєте права стояти в стороні  і тільки споглядати як розкрадається район і його мешканці, які лише вимагають пояснити чому послуги місцевого водоканалу є найбільшими в області. Не кращі справи і в місцевому домоуправлінні. До заяви я долучаю свою заяву в домоуправління в якій прошу чиновників діяти у відповідності до вимог, викладених у відповідних постановах Кабінету Міністрів України. От і все. Я сподіваюся, що ви знайдете мої додатки до скарг на 17 аркушах, які мають підтвердити мої висновки.

Мої ж звернення до поліції, прокуратури, до суду – все це тільки втрата часу і нервів. Ви почитайте «Зачепилівську правду» і вам стане зрозумілим що там написано про місцеву поліцію. Страшно читати. Але ж це не десь там в Америці. Це в Зачепилівці. І якщо в коментарях і є дурниці, то далеко не все.

Місцеві чиновники навіть народному депутату Гіршфельду не надали об’єктивної інформації. Бо тут злодій на злодію сидить і всі хочуть добре заробити на обездолених людях. Я відверто заявив Коноплі А.Л. про те, що з його листами, в кращому випадку, можна хіба що сходити до туалету. І він тільки руками розвів. Немає чого чоловікові сказати. Ось така влада.

Сьогодні ж мешканці району в очікуванні як перед грозою. Скоро вибори і районом виявив  бажання покерувати пан Кривенко Ю.В.- селищний голова, який уже обікрав нас з допомогою водоканалу та недолугих депутатів, які хоч за третім разом, а голосують, який показав свій «талант» в боротьбі з зеленим змієм.

 Мене намагаються переконати, що водоканал неодноразово перевіряли різні служби і порушень не виявили. То я, маючи вищу економічну освіту, без всякої перевірки можу назвати конкретні факти за які варто спитати працівників антимонопольного комітету і управління по цінах в області, а в Зачепилівці спитати Кривенка, Галія, Коноплю за результати їх роботи в селищі. За моїм глибоким переконанням – це злочин перед державою і народом України. Це є однією із схем пограбування і державного бюджету України. І це тоді коли на субсидії коштів не вистачає, а в країні іде війна. Чи не являється це вашим прямим обов’язком щоб вмішатися та навести лад?

Пані Світлична. До вашого відома довожу і таку інформацію. Щоб мені, як редактору газети, «зав’язати» руки і очі, проти мене 09.12.2017 р. завели карну справу за неповагу до суду. В моїй квартирі 17.02.2017 р. провели Красноградські «шакали» обшук і арештували всю комп’ютерну техніку для експертизи. Що вони робили п’ять місяців з моїм принтером – зрозуміти неможливо, а комп’ютер і ноутбук не повернули до цього часу. Ось так наші недоумки шанують свободу слова і захищають узурпатора судової влади суддю Огієнка Д.В. І при цьому я мушу думати про демократичний розвиток суспільства і держави, повністю довіряти нинішній владі, находити шляхи для захисту моїх земляків на 72 році свого життя. Повірте – це для мене справа не є легкою. Без вашої дієвої допомоги я цих сепаратистів  перемогти не зможу.

Я сподіваюся, що у вас знайдеться порядна і відповідальна людини, яка здатна буде розібратися в злодійствах зачепилівських чиновників. Без вашого особистого втручання злодії і шахраї з комунального господарства Зачепилівки ніде  не дінуться. Це ясно як Божий день.

 

З повагою: мешканець Зачепилівки  ______________  Марголін В.Н.

14.10.2017 р.

 

Та і це ще не все. Та, мабуть досить. На жодне із поставлених питань я  аргументованої відповіді від цієї розхваленої особи не отримав. Розумний читач і так зрозуміє що пані Світлична - це бездарна квочка з допомогою якої зовсім інші посторонні люди правили однією з найбільших областей країни. Цим подіям повинна наступити бодай політична відповідальність. А це значить що ми за подібних проходимців не повинні голосувати. Інакше нас за людей взагалі ніхто вважати не буде. Сьогодні дай відповідні кошти майже любому громадянину і він побудує дорогу. А нам видають це за якийсь подвиг. Я не збираюся пані Юлі докоряти  де слід працювати її батькам, але я точно знаю що серед 40 кандидатів в народні депутати є дійсно люди які  більш достойні зайняти це місце.

За часів керування Світличною жоден прокурор не сів на лаву підсудних і не був звільнений як відвертий сепаратист. Не був зменшений рівень корупції серед чиновників. В поліції не добавилось порядку на жодну копійку. І т. д.

Маю я ще одну думку. Майбутні вибори для виборців (бюджету) коштуватимуть майже 9 мільйонів гривень. Якби запитали людей чи їм такий депутат потрібний, то я думаю що більшість людей би погодилась із тим що варто віддати ці кошти на розвиток медицини. Та, нажаль, ніхто в цій державі слухати людей не бажає.

 

Редактор газети: Віктор Марголін, 23.02.2020 р.

 

 

 

Тема: Пропоную - давайте відокремимо ці дві події одну від другої.

Вот мы так Я

У -ра | 10.03.2020

В Окружном административном суде Киева обязали Службу безопасности Украины восстановить в должности люстрированного офицера по особым поручениям 1 категории группы советников и консультантов главы СБУ Владимира Верхогляда.
Об этом говорится в решении судьи Руслана Арсирия.
Суд постановил, что СБУ должна отменить указ об его увольнении по закону "Об очищении власти". Также Служба безопасности должна выплатить ему за время вынужденного прогула (почти 5 лет) порядка 2,5 миллионов гривен зарплаты. Также суд обязал Минюст отозвать ведомости об офицере из реестра люстрированных чиновников.

Re: Вот мы так Я

справедливость | 11.03.2020

БРАВО

горимо

мешанець | 08.03.2020

УВАГА! Горить луг між вулицею Сіроштана та вулицями Шевченко та Слобожанська. Якась гадюка палить суху траву. Вогонь сильний, вітер в сторону Центральної.

чуча

чуча | 08.03.2020

Кривенко у тебя что не держание мочи ? Убежал с концерта демонстрируя зневагу к присутствующим.

Re: чуча

Свідок | 09.03.2020

Да. В твою сторону!

Re: чуча

мешканці | 09.03.2020

давайте збирати проти кривенка підписи або фінансову ретельну перевірку по всім його підрозділах

задумайтесь

учитель | 06.03.2020

І знову те саме.знову ми бачемо лище перетасування нових-старих харь. Та ніхто і не думае міняти згубну для України політику.знову ворог це якийсь міфічний агресор.а друзі це мвф.олігархи та скачу ще на майдані бидло. Хоча з майданним бидлом проходять суттєві зміни:хитрі рогулі з бенденштату зрозуміли що ні на майдані ні тим більше на донбасі нічого ловити.окрім кулі та і подалися херої майдану до польші.чехії та навіть ахресора росії. Ну а ми все ще боримося з а донбас для олігархів. Все тішимо то сороса то коломойського то порошенка. Я не знаю чи сорос або коломойський являють собою тип мізантропа.який ненавидить весь рід людський чи вони просто творять злочини зі страху з свої міліарди та добра від них не ждати.тому треба боротися. І боротися не просто з якимись персонами .а міняти систему . потрібно щоб «політик» що мав відношення до оборздевших слуг або до партій майданного біснування не мав жодного шансу на виборахм

Re: задумайтесь

Читач | 09.03.2020

Чого ти фісун переживає? Ти їд в Стрілече і проси там лікарів, щоб тебе не випускали?
Все інше тебе не стосується. Воно тобі не нужне.
Тобі з нормальними людьми жити ніяк, ти псіх больнице, ти себе відкрив для всіх людей на сході в лікарні.
Не скавчі - набрид. Твої думки хворобливі і хаотичні.
Можеш називатись як завгодно але твоє " письмо" видно аж зі Стілечого їдь туди, вони чекають на такого "яскравого" персонажа.

Re: Re: задумайтесь

читач | 09.03.2020

НЕУМОВИЧ ти дурень.ну чого ти. порошенківська скотина так пристав до людини. яка не злякалася сказати правду.так саме в цій людині маемо рідкісне сполучення вох черт характеру скромність і велику турботу про свою справу. саме це привело його добровольцем на війну і це змусило його виступити проти злочинної партії зелених. так тримати шураві.

Re: Re: Re: задумайтесь

совість | 09.03.2020

З висловлюваннями цого доктора відносно злодіів з слуг народу я згоден та Вам пане читач не раджу творити собі ідола.він сам визнав .що руки в нього по лікоть в крові. тому не возносте його до небес

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок