Району наближається "фіндец". Сумніву майже ніякого.

07.12.2015 13:53

Району наближається "фіндец". Сумніву майже ніякого.

 

Шановні читачі. Ви мені вибачайте за такий заголовок. Він вийшов у мене не дуже коректний, але він відображає стан моєї душі. Те, що відбувається в нашому водоканалі і селищній раді, не піддається моєму розумінню. Можливо, що я вже такий старий, а з віком буває все. Вибачайте.

А справа в тому, що районна газета в суботу опублікувала рішення селищної ради про підняття тарифів на послуги Зачепилівського водоканалу для підприємств і організацій селища. То були гарні депутати, а це ще кращих вибрали. Тепер вода для них коштуватиме 35,52 грн.\куб, а водовідведення - 76,49 грн\куб. Нормально? Так вам і треба, щоб знали кого вибирати. Я радів з цього приводу, бо сьогодні на сцені районного будинку культури селищний голова Кривенко приймав вітання, почесну грамоту та квіти з приводу святкування Дня самоврядування. Виявляється, що такий голова задовольняє і пана Гляня і Коноплю. І не тільки.

Ідучи до РБК я зайшов до голови суду і поспілкувався з ним з приводу нових тарифів водоканалу. Просто як з керівником організації. Справа в тому, що прийде 1 лютого 2016 року і в суд також принесуть рахунок для сплати за користування отими послугами. А чи будуть такі кошти для розрахунку - буде видно. Я лише  міг порекомендувати вже сьогодні на туалеті повісити замок або установити турнікет, як у метро. Коли цього не зробити, то пани Бойко, Глянь і Конопля з Кривенком - ви всі разом із своїми підлеглими, вибачте, просерите район. Це буде не в переносному смислі, а в дійсності так, в прямому. Адже в державному бюджеті не вистачить коштів для оплати за туалет. Переможцем в цій історії буде тільки пан Галій, який знає з ким треба поділитися. А ми - "безумству храбрых поем песни" і щосили ляпаємо в клубі коли бачимо на сцені Гляня з Галієм. Якби до нас приїхала Ала Пугачова, то таких оплесків вона могла і не дочекатися. Отакі ми є.

Та повернемося до нових тарифів. Вони для нас як місцева конституція, яку весь народ обговорює. Правда, чи обговорювалися з ким тарифи - я не знаю і сумніваюся. Можливо, так як колись говорив голова колгоспу ім. Калініна:"Мы посоветовались и я решил." А мене дуже цікавить сама методологія  розрахунку, наскільки вона є науково обгрунтованою. Адже платити 112 грн за куб, то це вже треба подумати за що і скільки платиш. Не секрет і в тому, що у нас дехто дивиться на сам бюджет як на дойну корову, яку і годувати не потрібно. Я не розумію як це було пораховано, що Марголін В.Н. платить за куб 52,49 грн., а суд і адміністрація будуть платити 112,01 грн за куб. А вода то з однієї труби. Тому на згадку прийшов ось такий приклад. Ми з кумом пішли до кафе попити пивка. Буфетниця Валя запитує де я проживаю, на якій вулиці. Я відповідаю, що проживаю на вулиці Українській, а кум на вулиці Леніна. Вона кудись там заглянула і говорить: "Ваш кухоль пива коштує 10 грн., а для кума я продам за 20 грн. Хочете пийте, а ні то вшивайтесь". Заплатив я 30 грн., а зрозуміти чому саме так нас обслуговують не можу. Мені видається, що саме за таким принципом у нас і водою торгують. Можливо, я помиляюсь? Та коли ми купляємо хліб, капусту, бензин, огурці то для всіх ціни є однакові, а що робиться в водоканалі - зрозуміти важко.

Підключайтеся, допоможіть розібратися. Справа то є загальною.

 

Редактор - Віктор Марголін, 07.12.2015 р.

 

Тема: Району наближається "фіндец". Сумніву майже ніякого.

лопрап

ывапп | 16.12.2015

За такі тарифи на воду всю молоду, перспективну команду, Зачепилівського району треба причепить за яйця на новорічну ялинку замість іграшок.

Re: лопрап

!!! | 16.12.2015

Ха-ха-ха, круто.... про ялинкові іграшки - бомбезно! Молодца!

lkjljkjh

iou | 15.12.2015

КП "Харьковводоканал" опубликовал тарифы на центральное водоснабжение и водоотведение, которые вступят в силу с 1 января 2016 года.

Стоимость водоснабжения для обычных потребителей и бюджетных учреждений составит 6,3 грн. (сейчас - 5,676 грн.) за 1 куб.м., сообщает "Главное".

Услуги воодоотведения будут стоить 3,36 грн. (сейчас - 3,21 грн.) за 1 куб.м.

Для абонентов "Харьковводоканала" в районах области тарифы в расчете за куб.м воды снизятся с 5,676 грн. до 2,92 грн. за водоснабжение и до 1,12 грн. - за водоотведение.

Нынешние тарифы действуют с мая 2015 г.

?

зачепилянин | 14.12.2015

Проводил дочь на автобус сегодня рано утром.В районном центре как на захудалом . забытом всеми ХУТОРЕ !!!!!! Уличного освещения НЕТ!!!!!

Re: Підтримую

Житель селища | 16.12.2015

Так, повністю підтримую коментар щодо освітлення нашого селища, особливо територію центру Зачепилівки та Нагірного (район автовокзалу, основні вузлові дорожні перехрестя на залізничний вокзал, "круговий рух", центральні вулиці - Леніна, Свердлова, Радянська, Щорса)
Керманичам району, а саме Гляню Л.Д., пора вже чухатися швидше, щоб почати переіменовувати вулиці і турляти його любимого "Ідола-Леніна", бо навіть в Харкові Закон про декомунізацію починає працювати доволі потужно а наш "Леня-хом*ячок" напхнув за щоки і ні мур-мур...

Re: Re: Підтримую

манул | 19.12.2015

ти просто дурень.від переіменувань та турляння памьятників світліше не стане. вся ця бодяга затіяна щоб відволікти нас від справжньої причини наших бід-дурості майданутої влади та таких як ти .

!!!

просто українець | 13.12.2015

А я вважаю, що фендець почався з приходом до влади ригів і через них загинули наші Герої на Майдані за нашу свободу. І ми ще довго будемо пожинати наслідки їхнього правління, бо крали так, як перед смертю. І в нашому районі також!!!

Re: !!!

? | 13.12.2015

Я з тобою згоден.А ті що гадять на майдан іє прихвостні ригів.А про оновлення РДА і ради, це що казка? І скільки там справді оновлених?

Re: !!!

Віктор Марголін | 13.12.2015

Як можна покращити справи в районі коли прийшли до влади люди, які на брехні і на воровстві життя своє будують. Як їм можна допомагати? Чи їх можна перевиховати? Важко читати такий ваш бред. Редактор.

Re: !!!

простому украинцу | 14.12.2015

А эти,что лучше?А свобода от кого и где она?В Тягныбока?

1 | 2 | 3 | 4 >>

додати новий внесок