Рано чи пізно, а суд може відбутися.

23.06.2017 14:28

Рано чи пізно, а суд може відбутися.

 

          Шановні читачі. Вас, очевидно,  зацікавить питання: хто кого буде судити? Я хочу впевнено всім роз’яснити, що судитимуть мене, а як точніше, то ненависну свободу слова, яка владу аж ніяк не влаштовує. Згадаймо Василя Петровича Кліментьєва – голову обласної організації «Партіх правозахисту», редактора газети «Новий стиль» Я цю газету привозив і роздавав мешканцям району. А таки знищили фізично Василя Петровича. І це, я переконаний,  зроблено не руками доярки із совхозу Чугуївського району. Це була спланована злодійська акція мордоворотів при владі. Уточняти не варто. Тому ви скоро  станете свідками як озвіріла, полу дебільна, збита в зграю круків, осатаніла місцева влада буде судити беззахисного 70 річного журналіста за один недоречний вислів в Інтернет-газеті «Зачепилівська правда». Загнавши свої ікла в «свободу слова» ці нелюди хочуть попити крові. Їм треба не менше 8 місяців для проведення експертизи мого комп’ютера і принтера. А чи не більше користі для держави було б якби цей час вони провели в зоні АТО. Одним словом це є недореформовані шакали, які на взятках чи хабарах будують своє безбідне благополуччя. Так країни істинної демократії благополуччя свого народу не будували. Для цього потрібна політична воля вищого керівництва України і бажання народу не бути бидлом. От і все, рецепт не такий уже складний.

Я звернувся в центр первинної правової допомоги з проханням виділення для мене безоплатної допомоги в вигляді досвідченого адвоката. Якщо така допомога мені буде надана, то для полегшення співпраці я підготував наступні питання, які, очевидно треба розглянути ще до початку судового засідання. Я сподіваюся, що читачам буде цікаво про це дізнатися.

Питання до суду по карній справі.

1.    Після проведеного обшуку в моїй квартирі 17.02.2017 р. в порушення чинного законодавства, тільки після моїх численних скарг через неділю мені був  виданий протокол обшуку. І все це відбувалось з участю прокурора Бобрицького. В протоколі обшуку не зазначено, що всупереч постанови суду обшук проводився в гаражі, погребі і на фазенді де 20 років ніхто не проживає. Все це я розцінюю як незаконний психологічний тиск і порушення прав людини. Як я просив не забирати ноутбук моєї внучки, але забрали дебільні сволочі.

2.    Тільки формально обшук у моїй квартирі відбувся на законній підставі. Я ж в свою чергу розглядаю це дійство як замовну справу. Доказ цьому криється в тому, що я не відмовився від жодного свого написаного слова в статті Інтернет-газети. Тому жодної потреби вилучати принтер і ноутбук не було. Крім цього обшук проводився в гаражі, погребі і на фазенді . Ці об’єкти в рішенні суду відсутні. Тому на це я дивлюся як на беззаконня і дурість, некомпетентність і почуття безкарності з боку слідчого і слідчого судді. Під час обшуку слідчий перевищив свої повноваження і за це  треба відповідати.

3.    Відкриття карної справи проти мене я розглядаю як акт помсти судді Огієнка. Пояснюю. Приблизно два роки тому він мене уже штрафував і в апеляційному суді суд програв. Затаївши злобу він мене оштрафував майже на 2000 грн, тоді як пенсія моя складала 1600 грн. І це за те, що я був проти закриття двох карних справ слідчим Стрільцем С. та вимагав показати мені фальшовані документи по справі. Тут я прав тисячу разів, але узурпатор і хабарник Огієнко виявився далеко не суддею в Зачепилівському суді, де все дозволено.

4.    Суддя Огієнко під час судового засідання кричав на мене по-звірячому. Законодавство такого права йому не надає. Це відбувалося в присутності прокурора Ятло Н. і слідчого Стрільця С. Все це в суді записувалось. Суддя погрожував мені повторним штрафом та вигнати мене з зали суду і вигнав 70 річного діда не маючи жодних правових підстав на це. В карну справу був вшитий договір між мною і домоуправлінням, якого я не підписував. Отже судове рішення судді Огієнка було прийняте на підставі фальшованих документів, що є беззаконням. Пізніше апеляційний суд скасував ухвалу по водоканалу, а справа по домоуправлінню знаходиться на розгляді в ВС України.

5.    Всі ці незаперечні факти мали б бути доказами під час розгляду моєї карної справи в суді і тому я вирішив отримати копії записів судового процесу. Але за п’ять місяців я так і не зміг отримати ці копії. Були написані купи бумаг, голова суду пише що я маю право мати ці записи, а суддя Огієнко, як послідній шакал, доводить що я такого права не маю. Навіть спеціалісти  безоплатної правової допомоги в Харкові по суті ухилилися від конкретної відповіді по даному питанню.

6.    Суддя Огієнко під час розгляду моєї заяви про перерахунок пенсії по суті виманив у мене кошти в сумі 550 грн за судовий збір і відмовив мені без судового засідання. Та все ж апеляційний суд скасував рішення Огієнка, але мої кошти ніхто повертати не збирається.

7.    Перелік питань, які висвітлювались в Інтернет-газеті і подані в клопотанні до судді Красноградського суду від 17.03.2017 р., красномовно пояснюють за що мене «мордують». Я ж не бачу жодної потреби щоб саме так діяти проти журналіста, який чесно, прозоро і правдиво висвітлює місцеві події. Це вже схоже на диктатуру.

8.    За користування Інтернетом мені регулярно приходять рахунки, я їх оплачую. Така послуга для моєї досить скромної пенсії не є дешевою і тим більше коли я не користуюся Інтернетом. В Зачепилівці, в прокуратурах Краснограда і Харкова це питання не знаходить свого вирішення.

9.    Виносячи ухвали суду від 18.01.2017 р. і 02.03.2017 р. суддя Красноградського суду Рибальченко І.Г. так до кінця  і не змогла збагнути суть справи і стала учасником та підспівувачем афери прокуратури в справі боротьби влади з журналістом. Суд зобов’язаний був зупинити наступ на свободу слова і права людей в Зачепилівці. Заради цього і відбувалася революція гідності в нашій країні. Здоровий глузд не дає пояснення навіщо забрали принтер, коли він не є джерелом інформації. Це все рівно що лаяти молоток за те, що він забиває гвіздки. Це дурість, яку я пояснити не здатний. Адже я не відмовився від жодного написаного мною слова. Це є принцип мого життя, основа діяльності «Зачепилівської правди». Це те, чого мафіозна влада зрозуміти ніяк не може. Вона на це не здатна. Забравши у мене комп’ютерну техніку у мене, по суті, забрали право на захист.

10. Діюче законодавство дає роз’яснення, що під час обшуку і вилучення матеріальних цінностей не можна допускати такі дії, які могли б зупинити роботу редакції. Та ці правила не для наших прокурорів і поліцаїв. Це перешкоджання мені в доступі до правосуддя.

11.  Я вважаю, що не правових методів проти Огієнка я не допустив жодних. Є один вислів, який є дискусійним. Але треба пам’ятати, що написане слово не є конкретною дією. Тут на захист журналіста виступає ст.. 34 Конституції України, яка кожному гарантує право на свободу думки і слова, на вираження своїх поглядів і переконань, кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

12. Написана мною заява прокурору області – це намагання звернути особливу увагу на правовий безлад в Зачепилівському районному суді. Та мовчанка прокурора і стала причиною даного конфлікту.

13. Хто мені пояснить. Якби я дійсно хотів убити суддю Огієнка, то на протязі майже 8 місяців що могло помішати мені це зробити? Мені вже було 70 років, я пережив інсульт. Про яку погрозу можна вести мову? В мене християнська душа і такий гріх на душу я брати не бажаю.

14.  Коли в Красноградському суді розглядалось клопотання слідчого, то мене туди не запросили умисно і запису судового процесу чомусь немає. Мені не було задано жодного питання. Хіба це можна називати судом?

15.  Заява судді Огієнка до прокуратури – це результат його хворої фантазії, намагання укрити власні порушення Закону.

16.  Я міг би заблокувати вхід на свій сайт, але я цього ніколи не зроблю. Це є принцип мого життя.

17.  19.02.2017 р. я подав заяву до  нач. слідства Стрільця С. – повідомлення про скоєний злочин згідно ст. 171 ч. 2. В зв’язку з цим виникає питання? Чому тільки за рішенням суду була відкрита карна справа? Голова суду вмішуватися в цю історію не побажав. Це був підсумок його багаторічної праці в злодійському суді.

18.  Я писав відповідну скаргу до Генпрокурора України, потім я отримав відповідь від 09.03.2017 р.  Мої питання були переадресовані до прокуратури Харківської області. Там вони і похоронені. Писав я скаргу прокурору області від 15.03.2017 р. Відповіді по суті також немає.

19.  Дивує мене ось така оперативність слідства. Карна справа відкрита 09.12.2016 р., ухвала суду про обшук прийнята 18.01.2017 р., обшук проведений 17.02.2017 р., на експертизу комп’ютерної техніки відвели 8 місяців, вперше викликали на допит  до Красноградської поліції 05.05.2017 р. Ви уявляєте скільки хабарів за цей час можна отримати? І «Зачепилівська правда» про це ні слова. Оце кайф. Суддя Огієнко працює в Зачепилівці в середу і трохи в четвер. Цікаво було б поглянути на табель виходу на роботу і отриману заробітну плату цим суддею. Складається враження про те, що їм не злочин треба розкрити, а газеті закрити рота. Ось і вся свобода слова, права людей.

20. Зовсім для мене залишається загадкою: яким чином я став свідком у моїй карній справі і чи це взагалі є можливим. На це питання мені  не дали конкретної відповіді голова Зачепилівського районного суду Бойко Г.В., слідчий Білецький, керівник центру безоплатної правової допомоги Кисіль В.О. і його обласні «побратими».

21.  В КПК України в ст..170 – накладення арешту на майно. В п.2 цієї статті записано: «Арештованим може бути майно, яким володіє, користується чи розпоряджається підозрюваний, обвинувачений, засуджений, треті особи…за рішенням слідчого судді». Як бачимо у свідка арешт майна не передбачено по закону. А в нас що робиться?

     З 70 річного діда рішили попити крові чи довести його до інфаркту?

               22. Запитав я одного адвоката чи погодиться він захищати мене      в суді і                той відповів: «Ніколи і ні за які гроші». Я лише подякував йому за правдиву відповідь. Ось тут і закінчується Зачепилівське правосуддя вибудоване панами Бойком, Януковичем, Порошенком і деякими іншими , схожими на «шакалів», які ніколи не наїдяться.

                23. Мною була написана і відправлена скарга на ім’я Президента України, як гаранта Конституції стосовно такого правосуддя. Відповідь-відписка від 03.04.2017 р. до мене дійшла про те, що мої питання надіслані до Вищої ради правосуддя. От  поки і все.

24. 24.Я досить часто буваю в Зачепилівському суді. Мої справи чомусь найчастіше попадають на розгляд судді Огієнка. Кожного разу я заявляю відвід судді Огієнку. Як правило, на виручку Огієнку приходить суддя Яценко, який розглядає питання і мої доводи визнає недостатньо аргументованими. Тобто діє кругова порука і аж ніяк не принцип правосуддя. Це не є суд, не є правосуддя. Це є банда. Тим більше, що законодавство дозволяє судді самому заявити відвід, коли у нього є ум, честь і совість.

25. В своєму клопотанні на ім’я судді Рибальченко І.Г. від17.03.2017 р. я заявив: « Наїзд на журналіста я розглядаю як помсту за мою громадянську позицію та правозахисну діяльність». Я навів для прикладу питання які висвітлювалися в Інтернет-газеті. Але суддя жодним чином не відреагувала на дане клопотання.

26. Суддя Рибальченко, розглядаючи моє клопотання про скасування арешту майна, жодним чином не відреагувала і не дала оцінку похабній та протиправній поведінці «шакалів» із Краснограда під час обшуку. В судове засідання 02.03.2017 р. слідчий не з’явилася, а чому?

27. Працівники суду розповідали мені як Огієнко хвалився в суді своєю перемогою над Марголіним. Це є характеристикою моралі судді Огієнка.

28. Ненадання мені копії судових звукозаписів я розглядаю як  службове підроблення, яке відображає великий перелік листів за підписом Огієнка.

29. Коли я розповів Огієнку історію з ВУЖКГ то він  назвав це 100% шахрайством, а коли отримав хабаря – закрив справу.

30. В судовому засіданні Огієнко умисно провокував мене на незаконні дії і кричав: «Суддя ідіот, суддя ідіот».

31. Я вважаю, що на час слідства по ст. 171 КК України Огієнко повинен бути відстороненим від роботи як організатор злочину. Але так не сталося, бо голова суду не на моїй стороні. Ось і вся розгадка.

32. В судовому засіданні проти правосуддя був скоєний злочин та прокурор Ятло Н.В. і слідчий Стрілець С. нічого не зробили щоб зупинити злочин Огієнка.

33. Перед початком судового засідання Стрілець С. заходив до Огієнка, очевидно заносив хабаря за незаконне рішення суду, щоб карна справа була закрита по водоканалу і по ВУЖКГ.

34. Суддя Рибальченко, розглядаючи моє клопотання, явно не захотіла мене бачити в суді. Вона послала повістку мені 28.02.2017 р. щоб я01.03.2017 р. був у суді. Листа з суду я отримав02.03.2017 р. Ст.135 ч. 8 вимагає щоб повістка вручалась не пізніше ніж за три дні до суду.

35. Ст.283 ч.3 дає роз’яснення кордонів досудового і судового розгляду справи. Суддя Огієнко, очевидно, умисно спутує ці поняття в корисних цілях. Він як вампір живе конфліктною ситуацією, яка нічого спільного не має з правосуддям.

36. Згідно ст.. 173 ч.6 слідчий суддя повинен врахувати негативні наслідки арешту майна.

37.Суддя Огієнко заявив, що дід в 70 років після інсульту йому погрожує вбивством – це є діагноз недолікованої хворої людини, яка купила посаду судді і робить експерименти над зачепилянами.

38. Згідно ст170 ч.6 КПК України не може бути арештоване майно, якщо воно перебуває у власності добросовісного набувача.

39. Читачі газети мають право на прочитання газети «Зачепилівська правда». Це право у них забрали незаконно.

40. Відкриття карної справи має всі ознаки політичного переслідування пов’язаного з висловлюванням своєї думки на папері. Це не був заклик до знищення судді, а лише думка викликана злочинною діяльністю самого судді.

41. Суддя Огієнко порушив процедуру стосовно винесення штрафу, покарав мене на майже 2000 грн., по максимуму. Апеляційна справа знаходиться на розгляді в суді.

42. Всі перелічені кримінальні правопорушення судді Огієнка слід розглядати як такі що мають ознаки злочину передбаченого ст. 375 ч.2  та ст. 366 КК України.

43. Згідно ст. 173 ч.4 КПК України не можна вилучати майно, якщо воно призводить до зупинки роботи редакції газети.

 

Це є далеко не повний перелік питань, які варто задавати організаторам і виконавцям злочину проти незалежного журналіста і його читачів. По телефону я судді Рибальченко заявив, що я їх не боюся ні з переду, ні ззаду. Аналогічний випадок був в Турції і місцевий журналіст виграв Європейський суд.  Цей суд виніс рішення про те, що свобода Інтернету є фундаментальним правом людини. Інтернет став одним із основних засобів здійснення права на свободу вираження поглядів та свободи інформації. Суд визнав дії Туреччини такими, що порушують статтю 10 Конвенції.

Про все це наші «турки» повинні знати і не я повинен їх цьому навчати.

Тіло й душу ми положим за нашу свободу..

 

Редактор - Віктор Марголін, 23.06.2017 р.

 

 

Тема: Рано чи пізно, а суд може відбутися.

чи дивно це?

0000 | 25.06.2017

Чи дивно це, що в нашому районі живе, процвітає та дає поросль, як амброзія, прихований сепаратизм!? На сході війна, а наше керівництво дуже вже обережно висловлює свій державний патриотизм. Також і районка теж дуже обережно про це пишить. Вижидають, а раптом Оп.Бл. прийде! І не диво коли йде війна, а у нас в районі традиція визначати професійні свята. Ось 23 червня- гуляй держадміністрація в с. Попівка на ставку! Пий,їж, трави анекдоти! Оце приклад! оце работа! З ранку концерт, потім збори прровізій та кастрюль, а потім "Гуляй, Вася..." І це дуже корисний приклад для всіх організацій: день медиків- музика на все селище, день Перемоги- застілля для дітей війни ( а раніш діти не були нужні). а в серпні з областей звезуть в тільняшках десант. Гуляй Зачепилівщина, а на сході йдуть бої.... Сумно. Аморально...

Re: чи дивно це?

ще й як дивно | 26.06.2017

та вони Бога за бороду взяли... їм усе можно, красти, дурити, людей убивати, а потом співати й танцювати

Re: чи дивно це?

читач | 02.07.2017

найаморальніша саме ця війна на сході.а ти виродку завидуй мовчки.бо на відміну від людей які чесно попрацювали і відсвяткували ти ніщо ти вірно вибнав псевдонім-чотири рази повний нуль.саме такі скакали на майдані і сами вони привели тких же нулів до влади.а війна потрібна нулям щоб виправдати свое жалюгідне існування

Re: чи дивно це?

не українець | 22.07.2017

дивний ви народ.те що вічно забухана шоколадна свиня заробила на війні вісім міліардів вас не обурюе. а те що люди які бережуть ваше здороья раз на рік відсьяткували це для вас великий злочин.психіатра це не стосуеться.бо ти живий доказ його нерадивості

не того суду боетеся.наумович

манул | 25.06.2017

+бійтеся не земного суду і не земного судді.а суду Небесного і судді Всевишнього.покайтися в майданних гріхах

Re: Для недорозвиненого інтелекту манула

Вільний. | 06.07.2017

Для недорозвиненого інтелекту манула. Ну не дав тобі Боженько великого IQ тож з висоти свого повзання в тебе і таке-собі розуміння процесів, які зараз відбуваються в нашій країні!
Тож питання до твого "безвідмовного" мозку!
А хіба є "гріхом" відстоювання простими громадянами з активною громадською позицією з усієї України свого права на краще життя, права на верховенство суду, права на вільне вираження своїх думок, права на вільне пересування в інші країни і т.д.
Ти підтримуєш владу "попередникив" бо тобі з ними було "карашо", а як зараз урвалося, тож дафай "делать дурные умозаключения" і навязувати тут усим користувачам, що твої "умозаключення" це чиста норма а всі інші - "дурні" і "майдануті недоумки".
Мені тебе не жалко а навпаки добре, що ти показуєш свій низький рівень інтелекту - розумні люди все зауважують. Май на увазі!!!

Re: Re: Для недорозвиненого інтелекту манула

манул | 12.07.2017

що стосуеться низького інтеллекту.я його позичу в майданутих.в них його явний надлишок.саме через"високий" інтеллект вони скакали на майдані.та і проскакали Україну.саме майдануті"інтелектуали"посадили собі на шию шоколадну свиню з поплічниками."високий"інтеллект дав себе втянути в непотрібну нам війну.він же дав себе обібрати через високі ціни та тарифи.а урвалося всім хто заробляв чесною працею.не урвалося лиш "патрійотам тіпа тольки який патрійотично зовсім недавно рвав сра-у за янека.а зараз патріотично обікарав загиблого воіна ато.І взагалі такі"інтелектуали"нагадують мені засраних шавок.які лижуть руку.яка їх ударяе

вірш в "честь"шоколадної свині

зачепилянин | 24.06.2017

прнощщай умытый кровью детской.прощай мазепа из мавзеп воспрянет снова строй советский нуа тебя загоним в склеп

Re: про "честь" свині, шо пробує писать вірші

вільний | 25.06.2017

Ось Вам і чисті прояви сипаратизму і вільній та недолуго віршованій формі.
Радує і ми робимо висновок, що з їх публікацій ми всі бачимо начкфльки вони всі недолугі, малоосвідчені, "обіжені" більшістю оточуючих їх людей, безталанні, безініціативні та в багатьох випадках безкультурні люди - сірий баласт суспільства. М'ясна форма з круглою кісткою зверху, на ходуляк, з боковими шупальцями, на таких і розрахована пропаганда російських окцпвнтів.
У мене питання до працівника сбу! Де законні дії до такої наволочі, чому серед населення не відчувається ваша "лряльна

Re: про "честь" свині, шо пробує писать вірші

вільний | 25.06.2017

Ось Вам і чисті прояви сипаратизму і вільній та недолуго віршованій формі.
Радує і ми робимо висновок, що з їх публікацій ми всі бачимо начкфльки вони всі недолугі, малоосвідчені, "обіжені" більшістю оточуючих їх людей, безталанні, безініціативні та в багатьох випадках безкультурні люди - сірий баласт суспільства. М'ясна форма з круглою кісткою зверху, на ходуляк, з боковими шупальцями, на таких і розрахована пропаганда російських окцпвнтів.
У мене питання до працівника сбу! Де законні дії до такої наволочі, чому серед населення не відчувається ваша "лояльна" робота?! Читайте всіх тут і вираховуйте. Чи не ваша це компктенція?

1 | 2 >>

додати новий внесок