Редактор газети не є один. У нього досить однодумців.

27.02.2014 21:46

Редактор газети не є один. У нього досить однодумців.

 

Шановні читачі. З відомих вам обставин наша газета останнім часом дещо втратила свою активність. Це так. Але, наскільки мені відомо, чимало мешканців району стурбовано цікавились долею газети і просили якнайскоріше відновити її роботу. Питання це  не є таким уже простим, але будемо пробувати…

До мене звернувся мешканець села Бердянка Зачепилівського району Білик В.О.  Саме він є учасником тієї сесії  районної ради про яку він побажав нам усім розповісти. Я пропоную вам почитати повідомлення від Володимира Олексійовича.

 

Шановний Вікторе Наумовичу!

Щиро шкодую, що наша розмова за браком часу не закінчилась і тому вирішив свої враження від сесії викласти Вам письмово, щоб поділитись з читачами газети.

Сесія розпочалась з внесення змін до бюджету, депутати принишкли здавалося, що все так і закінчиться, але депутат Л.Кобильська повідомила, що майже 300 тис.грн., які виділяються на райраду - бюджетна комісія не підтримала. Тут же, головуючий Л.Глянь почав пояснювати яке складне життя і ці кошти потрібні для охорони райради. Але згідно регламенту рішення, за які не голосувала бюджетна комісія не можуть виноситись на сесію. Присутній прокурор, напевно, такими дрібницями не переймався, що їх хвилювало побачимо пізніше.

От ми й підійшли до головного, головуючий почав розповідати про суспільно-політичну ситуацію в районі. В районі все чудово, район розбудовується, всі працюють, це продовжувалось довго, що я навіть встиг порівняти його заклики до праці, з тими закликами, що лунали на площах "ідіть працювати" - таке враження, що це не люди стоять, а худоба, яку заганяють у стійло. Працювати одним, а керувати обраним, які все і за всіх вирішили.

Тиша - депутати мовчать, мої репліки з місця, що не все так добре - здавалося ніщо не похитне головуючого у його промові. Та ба, двоє депутатів заявили про вихід з Партії регіонів. Л.Глянь прочитав заяви, та повідомив, що фракція збереться після сесії і розгляне це питання. І тут почали всі навперебій, що робити з пам’ятником вождю. Від цілодобової охорони міліцією до перенесення, але не депутати цим переймались - прокуратура, міліція та різні "вокруг - да около" - забалакали - питання навіть на голосування не винесли. Це добре, але надзвичайно вразило те, що реакції на те, що відбувається в країні нема. Я розумію Гляня Л., який повторював, що він особисто не вбивав, але він гнав бюджетників підтримувати владу, яким тепер і зарплату ні з чого платити. Розікрали бюджет повністю, а на місцях як ми бачимо і зараз продовжують розкрадати.

Але зміни відбулись - страшні зміни. Якщо в когось є сумніви подивіться на Київський будинок профспілок. Там ще не прибрали спалених живцем. Там були поранені, вони не могли рухатись. Пекельний крематорій, але гірший чим гітлерівський, тому що пожежники, які були поряд за хвилину ходи, їхали дві години.

Коли героя в боротьбі за незалежність Нідерландів Клааса спалили, то його дружина і син цим попелом наповнили ладанки і носили їх коло серця і щоразу у скрутну хвилину лунали слова "Попіл Клааса стукає в моєму серці", а якщо цей попіл не стукає у вашому серці, то у вас його просто немає.

                                                                                     Білик В.О.

 

Ось так у нас може відбуватися сесія районної ради. Звичайно, що не варто чекати від таких як Глянь Л. та прокурор району  якогось співчуття. Головне, що у них усе добре. Можливо, що районна газета щось більш детально  опише. Та як би там не було , а владу слід негайно перезавантажувати, проводити люстрацію. Необхідно очиститися від цієї старої полови. Це не ті люди в яких є честь, совість. Це є варвари на українській землі. І дай Бог щоб ідеї євро майдану прийшли і на Зачепилівську землю і ми з вами низько вклонилися пам’яті тих патріотів України, які віддали своє життя за наше світле майбутнє.

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!

 

Редактор – Віктор Марголін. 27.02.2014 р.