Редакція газети вітає усіх з святом.

30.04.2016 19:12

 

Редакція газети вітає усіх з святом.

 

Шановні  зачепиляни  та читачі  газети.

Редакція  "Зачепилівської правди"

от всего сердца поздравляет  ВАС с  наступающим светлым праздником Пасхи! 

Желаем вам и вашим близким счастья, гармонии, мира и понимания.

 Пусть очистится душа ваша, дом наполнится благодатью, а сердце - желанием творить  добро, отдавать себя вере, желанием любить и быть любимыми! Пусть светлая Пасха звоном колоколов исцелит души  и глаза засияют от осознания Воскресения Христа! 

Христос Воскрес! 

Воистину Воскрес!

 

Тема: Редакція газети вітає усіх з святом.

28/5

285 | 16.05.2016

На сайті Райдержадміністрації написано що Конопля А. прийняв участь 11.05.2016 у відкритті алеї в парку.А що конкретно Конопля зробив для району і по алеї в часності.Постояв в парку і пообідав і все.

07

07 | 09.05.2016

Хотелось выразить благодарность Верхогляду за то что засадил очень хорошими деревьями парк и дорогу на.станцию.Он вложил свою душу,заставил работать прежде всего Кривенка и других лодарей с администрации.Нам такие деревья можно сказать и не снились.
Читаю Слобидский край и Зечепиловские горизонты где за посадку деревьев прославляют Коноплю,Гляня и КривенкаГосподи как Вам не стыдно да Конопля Зачепиловке ничего хорошего не сделал просто отсижевается и полоучает зарплату которую не отрабатывает.Позор приписыввать чужие заслуги .
А Верхогляду большое спасибо за то что заставил их работать и пусть не приписыва

відповідає "дурень український, звичайний"

дурень український | 02.05.2016

І хто тобі сказав що торбохват та корупціонер Глянь - "непідкупний Глянь". Ти сам за його інкубатор платиш і не знаєш , що таких як ти він ще давно порахував. Щоб працювало таке підприємство його потрібно якісно, стабільно, по строгому режиму, дотримуючись певних градусів, опалювати. Це можливо тільки використовуючи газ, та електроенергію, а внього "тіпа" труба газова обрізана давно а в стіну "ліва" труба іде. Мимо лічільника електрокабель заходе, ти теж за всі ці йому блага частку сплачуєш! Бо ці розходи на весь загал Зачепилян розкидався і розкидається - ці руки нічого не крали, "Шо ви, люди?!. Та я за вас .... та я зараз як той... Де міліція... Де прокурор, шо цетаке... Ану розберіться мені бігом... Це наклеп!!! Ой ой ой.. бо втрачаю навіть антирейтенг... допоможіть!!!... Брате Іване бігом розберись з бандитами підступними" Їй-Богу Псевдозачепилівські "братіки-кашмаріки" Хватає совісті з трибуни запитувать люд, - "чого ми так погано живемо?! Он китайці в Харбіні як живуть?! А чого ми такі розумні, і так погано живемо???"
Відповідь проста - ТОГО ЩО!!!!!!!!!!!!!!

Детальніше тут: https://www.zachepravda.com/news/pro-zakoldovanij-krug-pravovogo-bezladu-po-zachepilivskomu/

Re: відповідає "дурень український, звичайний"

Братики- кошмари ки | 05.05.2016

Молчите? Боитесь даже пискнуть? Вот так и надо!!!! Холопы!

Re: Re: відповідає "дурень український, звичайний"

братішка | 05.05.2016

Бидло!

то що ж робити

фугас | 11.05.2016

Їхній бізнес на землі. Ми по ній теж ходемо...

Привітання

Щит | 02.05.2016

Вістину Воскрес!!!

Лунко спів лунає птаха,
Річка грає течією,
Зелено сміється ліс.
Людоньки - Христос Воскріс!!!

додати новий внесок