Редакція ставить питання, а чи захистять нас - побачимо.

17.01.2017 19:12

Редакція ставить питання, а чи захистять нас - побачимо.

 

Шановні читачі. Особисто мене вражає та кількість несправедливості і страждань які  постійно вимушені переживати наші земляки. І терпимо ми, як правило, не від американського імперіалізму чи німецьких фашистів, а від тих хто найчастіше поряд, хто наїв таке пузо що уже і на трибуну важко залізти щоб нам із вами побажати всякого добра повні штани.

Редакція "Зачепилівської правди" зробила декілька запитів до владних структур країни з проханням роз'яснити деякі  моменти, з чим я і вирішив поділитися з моїми читачами.

Наприклад.

                                                         До Зачепилівського РВ ГУ МВС

                                                         України в Харківській області

     Коротаєву С. І.

 

Марголіна  Віктора  Наумовича -  мешканця

смт. Зачепилівка,  вул. Українська 8, кв.9 ,                                                Харківської області, інд.64401,  тел. 5-18-43,  066-71-68-753,  mailto:мargolin4600@mail.ru

З А Я В А

Шановний Станіславе Ігоревичу.

12.01.2017 р. я зайшов до Зачепилівського районного суду для розгляду моєї заяви і  зайшов до судової зали. Якраз в той час голова суду Бойко Г.В. розглядав подання працівника районної поліції Шевченка О.Г.. На питання голови суду Шевченко О.Г. представився як підполковник поліції. На відповідне питання голови суду Шевченко пояснив що на нього подання, стосовно підвищення йому звання, вже пішло. Така відповідь майора поліції практично шокувала як голову суду, так і мене. Наскільки розумів я , то навіть коли подання і було направлено, то це ще не є відповідним офіційним наказом.

Таке питання мене зацікавило і я зателефонував до вас, до Берлима Р.Г. і до Харченка Ю.В. та просив пояснити цю ситуацію. Але жоден із моїх співбесідників не зміг нічого аргументовано пояснити.

Враховуючи викладене я, як редактор Інтернет-газети "Зачепилівська правда", вважаю за необхідне проінформувати своїх земляків стосовно піднятого питання. Тому у мене до вас прохання розібратися з приводу саме такої поведінки працівника поліції Шевченка О.Г. та надати офіційне розяснення з даного питання.

Мешканець Зачепилівки  _________  Марголін В.Н.

16.01.2017 р.

 

Додам від себе. Краще вже нехай я помру, ніж дочекатися мені щоб Шевченко ще став і підполковником. То вже будуть перечеркнуті всякі можливі моральні устої в суспільстві. І що після цього?

Наступний приклад.

                                                      Слідчому судді

                                                      Зачепилівського районного суду

Харківської області

Бойко Г.В.

 

Марголін Віктор Наумович –

проживаючий  в сел. Зачепилівка,

вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області,

 тел. 5- 18- 43, 066-71-68-753,

інд. 64401,  mailto:margolin4600@mail.ru

 

Скарга

у відповідності до ст. 303 ч.1 п.1 КПК України  стосовно бездіяльності слідчого і прокуратури щодо  нездійснення необхідних процесуальних дій, пов'язаних  з розслідуванням кримінального провадження № 42014220290000011  від 18.09.2014 р.

 

16.01.2017 р. я зайшов до  Зачепилівського відділення прокуратури щоб дізнатися про долю кримінального провадження, яке відкрите в 2014 р.  Прокурор Ятло Н.В. "обрадувала" мене тим, що вони мають намір провести дослідження по справі. І це при тому, що порушники Закону відомі, методи їх "діяльності" відомі, справа неодноразово уже розглядалась в районному суді, два рази постанова про закриття кримінального провадження скасовувалася в апеляційному суді. Зі своєї сторони я робив все від мене залежне щоб допомогти кваліфіковано розібратися з порушеннями, які допущені адміністрацією Зачепилівського водоканалу. Та, нажаль, мої рекомендації вислуховувались і відверто ігнорувались як слідчим, так і в прокуратурі. Таку безвідповідальну роботу працівників правоохоронних служб я розцінюю як укриття злочину, підробку документів та халатне відношення до виконання службових обов'язків. Два роки і 4 місяці є більш ніж достатніми розумними  строками для розв'язання досить простої ситуації, пов'язаної з процедурою установлення нових тарифів на воду та водовідведення в селищі Зачепилівка.

Дійсний стан речей вимагає щоб відповідальні працівники прокуратури і поліції вже сиділи на лаві підсудних за свою злочинну бездіяльність, за невиконання функцій по захисту інтересів держави і громадян Зачепилівки, за укриття злочину. Коли ще справа була в апеляційному суді, то прокурор Балюк  Б.С. уже заявив мені що справу вони все рівно закриють. Підстав чи доказів для таких дій прокурор не називає. Ось такий бездарь керує слідством в районі і ми чекаємо роками на його всебічне, об'єктивне та неупереджене слідство. А він, очевидно, збирає хабарі і справи закриває. Нічим іншим я таку ситуацію пояснити не можу. Саме такий підсумок  я бачу в результаті реформи в органах прокуратури країни. Це зрада національних інтересів нашої країни.

Враховуючи викладене я прошу суд:

1. Проінформувати прокурора Харківської області щодо ситуації з недотримання розумних строків прокурором і слідчим під час досудового розслідування по справі.

2. Відсторонити прокурора і слідчого від подальшого розгляду справи як працівників, які скомпрометували державну службу, зрадили інтереси держави та народу України.

 

17.01.2017 р.          ________________  Марголін В.Н.

 

Оце вам іще одне нещастя для мешканців Зачепилівського району. Цікаво мені чи пам'ятає хто не будь нормального прокурора в районі? Чи всі вони однакові, як одна мати родила.

І останнє. Відповідь з Києва керівника фіскальної служби України.

 

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

(ДФС)

 

                                                                                       ГУ ДФС у Харківській області

 

                                                                                        Марголін В.Н. вул. Українська, 8, кв. 9,

                                                                                        с. Зачепилівка, Харківська обл., 64401

 

Про розгляд заяви

Державна фіскальна служба України направляє копію заяви Марголіна В.Н. від 03.01.2017 щодо діяльності Зачепилівського водоканалу для розгляду та вжиття відповідних заходів згідно із законодавством.

Про результати розгляду зобов'язуємо ГУ ДФС у Харківській області повідомити автора та надіслати копію відповіді Державній фіскальній службі України засобами електронного зв'язку 26.01.2017.

Голова           Р. М. Насіров

 

       А кому із нас не є відомим як наш депутат Галій при підтримці селищного голови 10 років безсовісно грабують  всю громаду. І нікому до цього діла немає. Ні Гляню, ні Коноплі. Про Ружинську і мови немає. Прокурор отримує десь тисяч 15 на місяць, керівник слідства отримує 10 тисяч, а робота  їх  де? Люди і держава нікому не потрібні.

Ось на такій сумній ноті я вимушений сьогодні закінчити свою розповідь. Будемо надіятись.

Редактор - Віктор Марголін, 17.01.2017 р.

 

 

 

 

Тема: Редакція ставить питання, а чи захистять нас - побачимо.

лым

Бер. | 22.01.2017

А что Берлым у тебя пошатнулося кресло так ты выбросил на сайт аттестацию полиции.Уйди лучше сам и счистой совестью иди работать в колхоз.

люстрация

люстрация | 21.01.2017

В мусорний смітник його прийти витягнути й викинути скотиняку підлу треба, а Дімона за яйця взяти треба все розповість потім !

народ

народ | 20.01.2017

Виктор Наумович ти краще напиши та допоможи нам вплинути на суддю Яценка Є.І., який з зеком Губаревим Димой деребанять земли в Скалонівці відбірають їх у людей, уже всі луки переорали в селі, нічого не бояться зовсім.

Re: народ

Димон | 20.01.2017

Так новый начмил и разберется!

зач.

зач. | 19.01.2017

Это хорошо что уже кому то не нравится назначение в полиции.И это кто то не простой человек.А ВАМ Станислав Игоревич успехов и терпения.

Re: зач.

Кастрация люстрации | 19.01.2017

Нравится? Не нравится? Простая перепечатка с сайта УВД....

Re: Re: зач.

совість | 21.01.2017

треба було вище скакати на майдані і скакала там не тільки жовторота молодь,а і старі пердуни,а потім продали ідеали майдану.Скакав перду крупський,скакав та і поскакав в Россию,все від майданної гидоти.Ну як вам шева-полковник,настоящий полковник

полиция

полиция | 19.01.2017

В.Н.мы все знает как проходит аттестация.Нам в Зачепиловке нужны новые люди.Пусть и работают.На Украине аттестация в полиции это не показатель.А за подполковника поблагодарите Харченка он знает за что его отблагодарил.

Re: полиция

Редактор | 20.01.2017

Я особисто говорив з Харченко Ю.В. який завірив мене, що ніякого подання на Шевченка він не підписував. Шевченко є рядовий дільничний інспектор і досяг своєї вершини - майора. От і все і не потрібно фантазій.

Re: Re: полиция

102 | 20.01.2017

А что он должен тебе ответить? Ты что ему друг или кум? А Шева звание получит,а ты за базар ответь потом.

1 | 2 >>

додати новий внесок