Років прожив чимало, а такого ще не бачив.

09.10.2017 15:16

Років прожив чимало, а такого ще не бачив.

 

Шановні читачі. Не можу зрозуміти – що відбувається в районі. Наче і керівник поліції знову повернувся в район, а фокуси продовжуються. Можливо хтось із вас допоможе розібратися. Подивіться на це фото:

Я спочатку подумав що наша поліція купила комбайн і нашим фермерам почне надавати конкретну допомогу в питаннях збирання вирощеного врожаю. Можливо є така урядова програма. Та я ще запитав одного чоловіка про це що діється, а він мені пояснив що це Аваков прислав техніку для виїзду на виклики громадян Зачепилівського району. От і узнай де правда. Я проходив повз районної поліції і знайшов загадку для себе. То ж допоможіть розібратися, прошу вас.

 З повагою редактор.09.10.2017 р.

Тема: Років прожив чимало, а такого ще не бачив.

Громаді

Зачепилівські козаки | 14.10.2017

Козаче! Зі святом! Не у всьому ми однодумці з Марголіним, але зараз ми на його боці, крім того готові забезпечити йому охорону та нашу підтримку.Дороби Наумович діло до кінця,раз люди просять то піди у кляту міліцію та дай відповідь громаді.З повагою Дмитро Губарев.

Re: Громаді

Редактор | 14.10.2017

Я не можу устраювати кожен день юридичний лікнеп в газеті. Ви людину називаєте шахраєм, а де докази. Не слід ховатися за чужу спину. Якщо ви порядна людина принесіть мені ці докази, а посилати мене до начальника поліції не варто. Я вже у нього був. Сходіть ще ви і зрозумієте чому 17 жовтня вся Україна їде до Києва. Люди вже не бажають так жити як ми живемо. Бо нас рахують за бидло.

Re: Re: Громаді

читач | 15.10.2017

З великою повагою до Вас все ж таки мушу Вам відмітити що Ви журналіст.а не учитель.тим більш по юриспруденції.і від Васніхто не чекае лікбезу.а чекають конкретної відповіді:чи підтримуете Ви рейдерські захоплення землі?Сподіваюсь на конкретну відповідь.З повагою читач

Re: Re: Re: Громаді

р | 15.10.2017

Якщо не платять налоги -нехай все забирають а ще й голови на плахи їхні покладуть. ворам зелений світ

Re: Громаді

привіт із скалонівки | 15.10.2017

дімка губарев позахоплював майже всю землю в Скалонівці.не дивно.що він вітае марголіна і вдячний йому за підтримку в"доброму"ділі викрадення нашої землі.скалонівку давно звуть губарівка по фамілії пана.І прошу нагадати:стільки ходок на зону у цого "козака"з великої дороги.три чи чотири?

ВОРУ КАРАТАЮ

ЗАЛУПЕ ГОРОХОВОЙ | 14.10.2017

ГОРОХ МЫ ИДЁМ К ТЕБЕ НА ПРИЕМ У 9 ЧАСОВ ПОНЕДЕЛЬНИК, НЕХАЙ ТИКО НЕ ПРИЙМЕШ АБО НЕ БУДЕШ НА РОБОТЕ. ПИКЕТИРОВАТЬ БУДЕМО АБО СПАЛИМО И ТЕБЕ И МИЛИЦИЮ

полиция

ГРОМАДЕ | 14.10.2017

Иван Глянь выебал Каратаева за отжатую технику и скошеную семечку на людских полях.За это Гляню спасибо очень и очень большое человеческое от народа! Побольше бы таких поступков только публичных на сходках сессиях коллегиях - пусть проклятый блюститель порядка народу в глаза смотрит и отвечает.Ждем репортаж от Вас Виктор Наумович! Рейтинг газеты растёт только напишите стенограмму ответов Каратаева за его проделки.С нетерпением ждём нового выпуска.Ваши читатели.

Re: полиция

громаде. | 15.10.2017

А що до Гляня Леон.Данил. Він ставитьсядо людей як людина.

Re: Re: полиция

Та тотак | 15.10.2017

Як пан до холопiв - так глянь до людей

питання редактору

читач | 14.10.2017

завжди читаю Ваші статті.але дві останні визвали в мене значне недоуміння.по перше:проблема захвату землі.а особливо пасовищ та сінокосів для району дуже актуальна і от наша поліція зробила один невеликий крок в боротьбі цим злочином.хоча можливо бособрод і не самий головний злодій.та і вважати його невинним підстав не мае.то Ви захищаете злодія? По друге Ви та Ваші дописувачі.цілком справедливо критикували деяких районних керівників за те що вони шахрайским чином стали ветеранами ато.але такий же шахрай омельченко в Вас е гідною людиною.то поясніть будь ласка кому на Вашу думку дозволено шахраювати.а кому ні і що потрібно зхробити щоб потрапити в число тих кому лозволено? Наперед вдячний за детальну відповідь

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок