Розповідь про нарзан від Галія.

21.12.2018 12:30

Розповідь про нарзан від Галія.

 

Шановні читачі. Мабуть ви вже здогадалися про що піде мова. Адже вам відомо що вартість нашої води переплюнула  всі країни Євросоюзу. І все це дякуючи Кривенку з Галієм.  А я би ще й подякував децентралізації, яку так успішно пропагує пан Чернов. Я тільки зрозуміти не можу чому він і досі проживає в Харкові і знаходиться на волі. Він що комунізму не будував? Сепаратизмом  треба менше займатися і більше любити свою Батьківщину, свій народ і думати головою про те що робиш. Але то вже інше питання.

Повернемося до води. Наскільки мені відомо, в собівартість води, яку ми споживаємо купляючи її в водоканалі, закладені кошти в розмірі 16700 грн. Ці кошти повинні бути направлені на проведення хімічних аналізів води, які повинні виконувати органи санепідстанції. Таким чином я прийшов до думки та поцікавився як  в цьому році використані наші кошти, які ми практично вже заплатили Зачепилівському водоканалу. Так народився  Запит на отримання публічної інформації. Одним із питань до адміністрації водоканалу було моє прохання повідомити мене про вартість проведених аналізів води в 2018 році та підтвердження такої інформації відповідними документами. Все дуже просто.

Відповідь я отримав своєчасно, але вона розрахована на те, що дід у школу не ходив і йому можна скільки хоч отієї лапші навішати на вуха. На жодне із моїх питань відповіді я не отримав. Тому я ці бумаги взяв і пішов у так названу об'єднану громаду. Моє спілкування відбулося з Подколзіною О.В. Вона мене зрозуміла, погодилася з моїми претензіями і взяла вирішення питань на себе. В результаті вже під кінець дня мені додому принесли ще купу бумаг з водоканалу. Але чим більше я мав цих документів, тим більше виникало питань. Була переписана сама відповідь, надані копії договорів водоканала і прикладені дві копії результатів досліджень якості води. Але ж ми маємо 12 місяців. Та найбільшу увагу привертає аналіз води зі свердловини № 6 в с. Скалонівка. Я не є фахівеци з даного питання , а тому висновок лікаря цитую дослівно з протоколу дослідження питної води: " Проба питної води за визначеними показниками не відповідає вимогам -"Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною", а саме встановлено перевищення нормативних вимог по вмісту солей сухого залишку, по вмісту хлоридів в 1,7 рази, по вмісту фтору в 1,9 рази. Лікар Харченко Н. В., підпис і печатка.

Почитав я оці показники і в мене появився сумнів чи  варто таку воду називати  питною водою для людей? А люди добросовісно платять останні свої копійки, купляють  не знаючи що купляють і по такій ціні. Тут ніякі скидки не діють, тут спрацьовує інстинкт голодного пса. А тоді дивуємося чому в нас так багато онкозахворювань.

Вищевказана інформація змусила мене поцікавитися в мешканців села Скалонівка чи відомо їм що вони п'ють насправді. Мені пояснили що їм ніхто нічого не пояснював. Крім цього я зайшов в редакцію районної газети і поцікавився чи адміністрація водоканалу не зверталася до них щоб донести до людей інформацію про якість води. Відповідь я отримав що не звертались.

Подальший шлях мій був знову до Олени Вікторівни в селищній раді. Я знову розповів про наявність досить серйозних питань і коли  вони торкаються здоров'я сотень наших земляків, то тут не місце для якихось жартів. Я ж на це дивлюся і як на завідомо сплановане обкрадання мешканців громади, як на відверте шахрайство заради незаконного збагачення, обкрадання державного бюджету і бюджету громади. Хотілось би дізнатися про оцінку цим явищам з боку голови об'єднаної громади - пана Кривенка Ю.В. і хто повертатиме обдуреним абонентам водоканалу 16 тис. грн. за кожен рік керування паном Галієм.

 

 

Редактор - Віктор Марголін, 21.12.2018 р.

Тема: Розповідь про нарзан від Галія.

статтей не знайдено

додати новий внесок