Розумні читачі мають право про це знати.

25.09.2017 23:18

Розумні читачі мають право про це знати.

Шановні читачі. Я вирішив вам розповісти свою історію пов’язану з арештом комп’ютерної техніки узурпаторами судової гілки влади. Дійсно розумні люди України стверджують що на даний час в державі судів немає. Є куплені владою люди, такі як у нас Бойко і Огієнко, які готові в любий зручний для них випадок переступити через любий Закон, вони виправдають один одного, заявити відвід судді в Зачепилівці практично неможливо. Це не судді , а якісь виродки, тварі кончені, кровопійці і «людожери». За 16 років моїх походів до суду я такого надивився… Нажаль і в Краснограді  справи не кращі. Тому пропонують відразу звільнити цих морально скалічених суддів усіх до одного і набрати нових. За прийняття неправосудного рішення повинно бути надзвичайно суворе покарання. Без цього нову країну побудувати буде неможливо. Розумні люди це розуміють і без політичної волі вищого керівництва країни таке відбутися не може. Та, нажаль, такої волі і на горизонті ми не бачимо.

Елементарні приклади  в роботі Зачепилівського і Красноградського судів є наглядним прикладом судового свавілля, беззаконня та корупції. Давайте  почитаємо.

 

Голові Красноградського районного суду

Харківської області

Гусар П.І.

 

Марголіна Віктора Наумовича – мешканця

смт. Зачепилівка, вул. Українська 8, кВ 9,

Харківської області,

редактора Інтернет-газети

«Зачепилівська правда»,

інд. 64401, тел. 5-18-43, 066-71-68-753,

mailto:margolin4600@online.ua

 

К Л О П О Т А Н Н Я

Я не вперше звертаюся до вашого суду і вже мав нагоду неодноразово пересвідчитися в тому, що ваш суд є доволі падлючим і жодного разу мене у вас не захистили. Та, поки вас ще не розігнали, у мене іншого виходу просто немає.

Та справа в наступному. Так називаєма суддя Рибальченко І.Г. 18.01.2017 р., розглянувши клопотання поліцайші Субочевої, надала дозвіл на проведення обшуку в моїй квартирі. В результаті 17.02.2017 р. був проведений обшук і у мене була забрана вся комп’ютерна техніка, робота редакції була паралізована, що є ознакою кримінального злочину всієї «банди» з Краснограда в угоду Зачепилівського судді-проходимця Огієнка. Грубо порушуючи постанову суду, шестеро «шакалів» заглядали у мене і фотографували все в гаражі і в погребі, возили мене на фазенду де 20 років ніхто не проживає і все фотографували. Після обшуку ці дебіли не залишили і протоколу обшуку. Найбільш обідним для мене в цій історії є те, що був забраний ноутбук, який я купив для єдиної внучки-школярки як іграшку і яка  один раз в неділю могла прийти до мене і пограти, поспілкуватися зі мною. Тим більше що вже четвертий рік як я поховав дружину і проживаю один, переніс інсульт, зараз лікуюся після операції. Зараз мені пішов 72-ий рік. Вам цього зрозуміти не дано.

Як мені вже пояснювали вся комп’ютерна техніка знаходиться на експертизі. Якщо у вас є хоч краплина розуму то прошу мені пояснити які результати у вас отримали в результаті експертизи принтера. Тупість і безголовість остаються, нажаль, головним підсумком роботи правоохоронних органів при повній підтримці в Красноградському суді. Я не можу собі навіть уявити як можна проводити обшук в журналіста не задавши йому жодного питання. Та я не проти обшуку, ховати мені немає чого. Все, що написане – опубліковане. Ні корупційною, ні сепаратистською діяльністю я не займаюся. Я 30 років добросовісно пропрацював на державній службі, я ветеран праці і тому мені надзвичайно важко споглядати що зараз відбувається в кримінальних судах. Я про Зачепилівський суд сьогодні промовчу, так як він нічим не кращий, а в Краснограді Криничного Віталія осудили на 10 років без наявності доказів вини. Таке рішення апеляційного суду. І хлопець сидить в СІЗО майже 3 роки. То невже ваші падлюки не повинні ні за що відповідати?

Звертаючись до вас я вважаю за необхідне нагадати вам про те, що розумні сроки дослідження  комп’ютера і ноутбука вже давно пройшли. Я вже звертався до Рибальченко з  клопотанням скасувати арешт майна, але вона включає «дурочку» і тим самим стимулює безлад в прокуратурі і поліції. Яка повага в суспільстві може бути після такої роботи всіх цих доморощених «шакалів» і дармоїдів.. Навіть прокурор області закриває очі на весь цей безлад і навіть відповіді я не маю на свій лист. Подонки кінчені. Комп’ютер забрали, а за Інтернет хто буде платити?Кровопійці.

Звертаючись до вас я вимагаю від вас припинити безчинство судове і прокурорське шляхом прийняття відповідного рішення про повернення мені арештованої безпідставно комп’ютерної техніки як моєї приватної власності. А щодо написаного мною на адресу подонка Огієнка, то я не відмовляюся від жодного слова. Тому проведення експертизи я розглядаю як метод боротьби проти свободи слова в Україні. А Інтернет Європейський суд з прав людини визнав пріоритетом в справі боротьби за свободу слова. Вам це треба знати.

 

Додаток: - лист прокурору області.

 

Мешканець Зачепилівки           ________________  Марголін В.Н.

 

25.09.2017 р.

Не менш цікавим, я сподіваюся для читачів буде мій лист до прокурора Харківської області, який мав би втрутитися в ці події, але йому корупція не дозволяє це зробити, а за крісло держиться всіма 32 зубами – так рідній державі служить.

 

Прокурору Харківської області, державному раднику юстиції 3 класу Данильченко Ю.Б.

Марголіна Віктора Наумовича - мешканця селища Зачепилівка, вул. Українська 8, кв. 9,

Харківської області,

редактора Інтернет-газети

"Зачепилівська правда",

інд. 64401, тел. 5-18-43, 066-71-68-753,

почта: margolin4600@mail.ru

ЗАЯВА

         Шановний Юрію Броніславовичу.

Дана моя заява - це крик душі. Вона пов'язана з творимим безладом в селищі Зачепилівка - в суді, в прокуратурі, в поліції. Те, що відбувається тут майже кожен день не можна описати чи розповісти. На мої листи, заяви, звернення ви практично не реагуєте. То що мені залишається робити?

Але тут без конкретного прикладу обійтися неможливо. Вже третій рік як прокуратура і поліція мусолять карну справу по водоканалу. З серпня місяця розглядається справа по домоуправлінню. Ці дві карні справи закриті слідчим, погоджені з прокурором Балюком та оскаржені мною в суді. Справу розглядав суддя Огієнко. Ним прийняті ухвали якими він узаконив беззаконня. Це є злочин перед громадою Зачепилівки та усім українським народом. Я написав і відправив апеляційні скарги, але...

Крім цього я повинен повідомити Вам про те, що через мою принципіальну та непоступливу позицію в суді суддя Огієнко мене оштрафував на майже 2 тис. грн. Все це він називає "за неповагу до суду" і при цьому прокурор Ятло Наталія мовчки споглядає та головою киває погоджуючись з судовим тираном Огієнко. Рівень моєї пенсії в листопаді склав 1673,42 грн. І як я повинен жити? А мені пішов 71 - рік, я залишився один. То мені буде простіше коли ви мене оприділите в якусь колонію, там хоч один раз на день будуть їсти давати. Довго я не протягну.

Вищеназвані карні справи пов'язані з економікою підприємств, а я маю вищу економічну освіту, а тому відповідально заявляю про своє бачення ознак злочину посадових осіб - керівників водоканалу і домоуправління. Всебічного та об'єктивного розгляду справ не відбулося.

Крім цього, і про це я повинен заявити на весь голос, в судовому засіданні 01.12.2016 р. суддя Огієнко під час дослідження документів назвав серед документів справи договір між мною і домоуправлінням. Я ж знаю, що такого договору взагалі не існує бо він не заключався. Я попросив суддю показати мені цей договір та він почав кричати, відмовляти мені і потім мене видалив з зали суду знову погрожуючи покарати додатково за неповагу до суду. Мої ж права захищені ст. 358 КПК України, я їх добре знаю. Це був явний перебор. Такої наруги над моїми конституційними правами з участю прокурора і слідчого мені пережити майже неможливо. Діда в 70 років ці оболдуси як пацана вигнали із суду. Кому про це можна розповісти? Ні ума , ні совісті.

Та все це я оскаржив до апеляційного суду і розповів голові суду Бойку Г.В., який тільки руками розводить та говорить:"А що я можу зробити?" Я ж написав заяву про надання мені можливості ознайомитися з матеріалами справи, але такої можливості я за два дні не отримав. На цьому зачепилівське правосуддя закінчується. Заявлений відвід судді не спрацьовує. Суддя Яценко мені відмовив у відводі бо і сам не кращий від Огієнка. Кругова порука.

Над вирішенням цих питань я думаю вдень і вночі. Великої надії на вас у мене немає, хоча ви не повинні стояти в стороні і тому я все таки прошу допомоги. При вирішенні питання закритих карних справ моїх шкурних питань практично немає. Та все ж питання соціальної справедливості залишаються. Як їх вирішити - у мене визріває тільки один рецепт. Найперше - це необхідно фізично знищити суддю Огієнка, а останні будуть оглядатися на народ і суспільство. Моя ж совість від цього буде чистішою, ніж я промовчу, хоча це буде не по-християнськи. Якщо у вас є інша пропозиція, то я готовий вас вислухати. Та я готовий на все, так як моя честь і гідність дорожче десятків таких як Огієнко. Треба небагато часу щоб або туди, або сюди. Та краще було б коли б Огієнко покинув Зачепилівку і не устраював би своїх нелюдських експериментів над безправним народом. Я ж вам обіцяю офіційно - я ховатися не буду, я чесно піду і здамся в поліції. Мені вже втрачати немає чого. Ручатися за себе я вже також не можу

Додатки: - постанова суду про моє покарання від 29.11 2016 р.

З повагою:  В. Марголін.       

 

Люди добрі. Я все це вам розповідаю тільки тому, що  мені соромно жити в такій «правовій» державі. Так чи інакше, а все іде до нових виборів. Це майже єдина можливість всім нам заявити що ми також люди, що у нас є якісь права, є честь і гідність.

До зустрічі на сторінках «Зачепилівської правди».

 

Редактор – Віктор Марголін, 25.09.2017 р.