Саме так і створюється громадянське суспільство.

16.08.2016 22:33

Саме так і створюється громадянське суспільство.

Шановні читачі. Нажаль, на нашу долю випал часи, коли наша країна знаходиться в стані  створення і відбудови. В цій ситуації роль громадянського суспільства є неоціненною. Тому розумні люди пишуть і заявляють нам про те, що треба починати кожному із себе.

Конфліктів і непорозумінь в нашому житті вистачає. Ось я, наприклад, звернувся до Гляня Л.Д. з питанням щодо роботи водоканала та домоуправління. І що ви думаєте? Він вислуховує досить уважно, але нічого зовсім не робить щоб ситуація покращилася. Така вже його життєва позиція. Я його туди не ставив, а тому і відповідальності за нього брати не збираюся.

Я змушений був звертатися до правоохоронних органів. Там також справи не є безхмарними. Але через десять днів я все таки отримав відповідь від пана Стрільця. Почитаємо:

 

Марголіну В.Н.

вул. Українська, 8/9, с. Зачепилівка,

 Зачепилівського району, Харківської

 області

                                                                          ПОВІДОМЛЕННЯ

 про прийняття і реєстрацію заяви

Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 56 КПК України повідомляю, що подане Вами заява щодо працівників Зачепилівського ВУЖКГ, прийнята та зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, реєстраційний

№ 12016220290000188.

Ведеться досудове розслідування.

 

 
Начальник СВ Зачепилівського ВП

 Красноградського ВП ГУНП

 в Харківській області

капітан поліції            Стрілець С.В.

16.08.2016 р.

 

 

  Шановні читачі. Як це розумію я , то карна справа вже офіційно відкрита. Як буде вестися досудове розслідування можна тільки здогадуватися. Але про це говорити зарано. Про що мені добре відомо так це те, що ми, мешканці багатоквартирних будинків, повинні довести нашим правоохоронним органам один простий факт - ми також є люди! Я рекомендую це зробити наступним цивілізованим методом. Ми, всі бажаючі, повинні підписати наступне клопотання:

Начальнику СВ Зачепилівського ВП

Красноградського ВП ГУНП

в Харківській області

капітану поліції Стрілець С.В.

 

Колективне клопотання.

Ми, мешканці Зачепилівки, які проживають в багатоквартирних будинках, які згідно договорів обслуговуються Зачепилівським ВУЖКГ. На початку серпня місяця 2016 р у нас  з'явилися оголошення на будинках про те, що пічники будуть перевіряти стан димовентиляційних каналів і ми повинні оплатити їхню роботу. Так і сталося. В залежності від кількості газових приборів ми заплатили по 30,60,90 грн., тобто скільки з нас вимагали.

Потім нам стало відомо що з нас цю плату взяли абсолютно незаконно. Роботу пічників повинно оплатити Зачепилівське ВУЖКГ, так як ця робота входить у перелік  послуг, які повинне надавати домоуправління. Тобто відбулося відверте шахрайство.

Враховуючи вищевикладене, ми заявляємо протест проти незаконних дій керівництва Зачепилівського ВУЖКГ, просимо визнати нас потерпілими по справі, зробити від вас все залежне щоб нам повернули втрачені кошти. За це і ставимо свої підписи:

1

Прізвище

Адреса

Підпис

2

 

 

 

 

Хто побажає повернути свої кошти повинен знайти мене і поставити свій підпис. Якщо ми це все зробимо дружно, то наступний керівник домоуправління вже ніколи за нас договір заключати не буде і буде думати головою перш ніж так підло поступати.

Тут я повинен попросити вибачення за одне не зовсім літературне слово і сказати так. Саме ми повинні довести нинішній владі що вона сволочна, а ми не є бидло. Це буде конкретний шаг до створення громади та громадянського суспільства в Зачепилівці.

 

З повагою:

Редактор - Віктор Марголін, 16.08.2016 р. 

Тема: Саме так і створюється громадянське суспільство.

Маргольке

Варвара | 27.08.2016

Что то ты выдохся, не пишешь?! Не плотють?

Re: Маргольке

Редактор | 27.08.2016

Тут ти права на всі 100. Не платять сволочі і не платили. Якби хоч ти була трохи розумніша то написала би і принесла, нехай люди почитають. Хто тут буде платити, одні дебіли і жлоби. Невже вам западло купити бодай пачку бумаги, та і за сайт скоро треба платити і чорнило кінчається. А пенсія то одна і та мізерна.А ти Варваро видєлуєшся, думаєш що умне написала. Редактор.

А на більше то розуму немає

Редактор | 23.08.2016

Якби під цим коментарем було оприлюднене правдиве прізвище автора, то цю дурницю можна було б один раз прочитати.А так ти пишеш те, що на твій ум приходить. Для тебе це є безкоштовна забавка на три строчки. Якщо у тебе є умця трохи більше, то пиши статтю, принось її і ми опублікуємо її. А люди розсудять. Добре? Редактор.

Саме так

Любопытный | 18.08.2016

Интересно будет посмотреть,чьи фамилии появятся в списке?????

Re: Саме так

Редактор | 19.08.2016

З такими дурнями може вся Україна бабахнути. Збирайте Шурі на пятий телевізор, успіхів вам.

Re: Саме так

? | 20.08.2016

просто люди бояться по привычке.А так возмущаются все

лям

в воздух бах-бах і нема... | 17.08.2016

Чи вам хочеться щоб ваш будинок взимку бабахнув???

Re: лям

кривда | 17.08.2016

а згадаймо, дякуючи кому платимо бешені ціни за воду? люди, пора взятися за розум і перестати слухати бред.Прийде опалювальний сезон,а газ відключать безкоштовно а щоб включити потом хто знає скільки платити треба? а марголін буде тільки сміятись, схоже що він отримує задоволення якщо колотить людей.А ті спеціалісти шо акти дають, відповідають шоб взимку не бабахнуло.

Re: лям

ми | 20.08.2016

так а шо перевіряючи зробили,щоб дом не бабахнув????

Re: Re: лям

Редактор | 20.08.2016

Одна жіночка зателефонувала мені і почала розповідати що і до неї завітав один із пічників. У неї свій дім. Я також запитав її що робив пічник. Вона відповідає що пічник подивився на неї і запропонував їй за акта віддати 60 грн., що вона і зробила. Оце і вся перевірка. А ви, шановні, чули чи бачили щоб у нас хтось відповідав за щось? Ось так ми і живемо. Хто ближче до кормушки - той і пан. Ось із таким менталітетом нас "тягнуть" у Європу. А чи ми потрібні там такі? Я збирав підписи і є такі люди, які відверто заявляють що вони просто бояться ставити підпис. То можливо то і є оте бидло?

1 | 2 >>

додати новий внесок