Селищна рада - це не біржа праці.

15.11.2015 14:11

Селищна рада - це не біржа праці.

 

Шановні читачі. Я хочу з вами порадитися. Попереджаю, що питання дуже серйозне. В попередній статті я розповідав як у людей організоване місцеве управління територією. Послідуючі мої роздуми приводять мене до думки, що і в нас треба щось робити. Тим більше, що ми себе не можемо назвати заможними. А звідси, як кажуть : простягай ножки по одежке.

Якщо говорити конкретно, то я хочу повернути увагу як мешканців селища Зачепилівка, так і району. Масштаби наших територій і чисельність населення далеко не є критичними. Кількість населення постійно зменшується. А звідси і загрузка на чиновників, які працюють і обслуговують населення. Влада ці процеси намагається не помічати.

Візьмемо для прикладу селищну раду. В ній працюють  два повноцінних чиновника, це Кривенко і Подколзіна. Як туди попала Подколзіна ми зараз обговорювати не будемо. Але зараз я такої потреби не бачу. Я вважаю, що коли вже так сталося, як сталося, то селищний голова повинен працювати не більше отих 2-х годин на неділю і відповідно отримувати за цю працю заробітну плату. Всю ж організаційну роботу селищної ради повинна взяти на себе пані Подколзіна, яка має достатню освіту і певний досвід роботи. А керувати - не робити. Ці обов'язки нехай залишаться на панові Кривенку. Нам зовсім не потрібно щоб армія чиновників ходила один за одним і всі шукали роботу. Практичне скорочення тільки однієї  штатної одиниці в селищній раді за рік принесе нам економію в майже 100 тисяч гривень. За ці кошти в водоканалі можна за рік поміняти всі насоси, навести лад в вуличному освітленні селища та вирішити цілий ряд інших важливих питань життєдіяльності селища. А на скільки може зменшитися корупційна складова влади, а скільки в водоканалі буде збережено невкрадених коштів? А на скільки менше буде в нас необматюкованих працівників? Все говорить про те, що подібна реформа в селищній раді має право на існування. Не варто із селищної ради робити біржу праці для пенсіонерів та інвалідів. Або нехай засукують рукава і працюють, або нехай розбігаються, а сидіти в ролі дармоїдів на нищому бюджеті  селищної ради - не варто. Ось така моя думка.

Ще більш цікавою складається ситуація в районній раді, яка практично майже нічого не вирішує. Її формальне існування та політичні інтриги на даному рівні населенню району ніякого добра не обіцяє. Починається перетягування каната - у кого скільки голосів? А кому  з мешканців району це вже так болить більше ніж януковським прихвостням? У нашій районній раді тільки Кобильської і мами Чолі не вистачає. А так повний комплект. І якщо у наших депутатів "вистачить розуму" вибрати головою районної ради Гляня або Токаря, то у мене не залишиться оптимізму на сподівання, що в цьому столітті зачепиляни порозумнішають. Це є моя особиста думка, яку я висловлюю відкрито. Що торкається фінансових питань, то вони аналогічні тим, що ми вже обговорювали в селищній раді. Апарат районної ради здатний підготувати розгляд питань на сесії один раз на 3-4 місяці, а голова нехай часок посидить в президії  безкоштовно, не похудає. Користі від цього все рівно небагато. Я був на засіданні сесії і бачив як це циркове представлєніє проходить. Позорище. Сесію як не будь провели і знову голова районної ради квартал ходить шукає роботу, пузо чухає, галстук поправляє. От і вся робота. Мозолів немає і розум не потрачений. Повний порядок. Щоб про нього не забули - регулярне фото в районну газету. Чом не комунізм.

На цьому я закінчую писати і мою дану статтю я  прошу депутатів всіх рівнів сприйняти як офіційне звернення з проханням дані питання розглянути на організаційній сесії депутатів нового скликання. Досить грабувати людей. Подібних реформ потребує вся країна.

 

15.11.2015 р.   Редактор - Віктор Марголін.

 

Тема: Селищна рада - це не біржа праці.

УВАГА!!!НОВИНА!!!

Марголін+Ми = (М2) | 22.11.2015

"Абазянин" не заводь рака під камінь своїм ДТП - ПРОБУЄШ ЗІРВАТИ РОЗВИНЕННЯ ТЕМИ ПРО загнія, БОЙКО, ГЛЯНЯ ТА ІНШОЇ НАВОЛОЧІ? Тут дітей не має, все по дорослому. Тут свій "закон" - актуальність теми - головна умова.

Скоро загориться крайній кабінет РДА, ТАК СПОКОЙНІШЕ БУДЕ ВСІМ "БЫВШИМ"!!!!! І БАЖАЮЧИМ ЗАЛИШИТИСЯ. Бо якщо почнеться аналіз документації, йо-йо скільки всього темного, сірого та невидимого почне проявлятися (при умові, що воно вже не знищене!). Ось тут ми і попросимо Леоніда Даниловича написати ще один "неймовірний бестселлер" бо це ж головний наш "сотворітель" Зачепилівщини. Без них-би все пропало!!!!!

Марголін+Ми=М2 (Навіть пан Марголін В.Н. не знає, хто Йому допомагає, нам так зручніше, але Він не зовсім таки одинокий і беззахистний як багато хто собі вважає.За потреби, ми на Закон дивтися не будемо, а жалість ми втратили хто1 рік, хто 1,5 а хто і більше років тому назад.)
Скаженому коту - зустрінемося.

Вопрос?

Абазяне | 22.11.2015

Віктор Наумович , так а що з ДТП по Твердохлiбу? Що це ти так наглухо замовк? Зацiпило чи добре помастили?

Віктор Наумович ти остаточно забрехався своїми коментарями, що до інформації про скоєне ДТП в селі Абазівка прокурором району Твердохліб. 2 листопада 2015 року приблизно в 20:00 год. на автошляху Красноград-Зачепилівка в напрямку Зачепилівки за містком з лівої сторони було збито 2 бетонних стовба автомобілем тойота прадо д.н. 1117 під керуванням п'яного прокурора Твердохліб та ще п'янішого його заступника Свашенко. Автомобіль лежав на криші, потім приїхала машина ДАІ, а потім приїхав Харченко і Берлим. Працівники міліції розігнали людей та визвали машину автосос, підтвердити дану подію можуть жителі села Абазівка, а саме: Боброва Любов Дмитрівна, Мягкоголов Віктор Терентійович, Ребриш Михайло Іванович , Півень Андрій ( фотографував на телефон), Осокін Василь та інші сусіди, також запитайте у Грузіна В.М. , щодо коментарів про дану подію.
Віктор Наумович, скільки вам заплатили, щоб ви це прикрили?

Re: Вопрос?

совість | 22.11.2015

"Абазянин" не заводь рака під камінь своїм ДТП - ПРОБУЄШ ЗІРВАТИ РОЗВИНЕННЯ ТЕМИ ПРО загнія, БОЙКО, ГЛЯНЯ ТА ІНШОЇ НАВОЛОЧІ? Тут дітей не має, все по дорослому. Тут свій "закон" - актуальність теми - головна умова.

Скоро загориться крайній кабінет РДА, ТАК СПОКОЙНІШЕ БУДЕ ВСІМ "БЫВШИМ"!!!!! І БАЖАЮЧИМ ЗАЛИШИТИСЯ. Бо якщо почнеться аналіз документації, йо-йо скільки всього темного, сірого та невидимого почне проявлятися (при умові, що воно вже не знищене!). Ось тут ми і попросимо Леоніда Даниловича написати ще один "неймовірний бестселлер" бо це ж головний наш "сотворітель" Зачепилівщини. Без них-би все пропало!!!!!

І це далеко не байка

Віктор Марголін | 21.11.2015

Леонід Данилович.Ні про совість, ні про повагу сьогодні мове не іде. Все це ти давно втратив. Я тобі називаю конкретні речі. На сьогодні відкрита карна справа по лісу під Руновщиною. Головний фігурант по справі є Кобильська, а ти був тільки підрахуєм, який нарахував тільки 16 ділових деревин у тому лісі. Як повернеться справа я не знаю, але твоє місце буде поряд з Кобильською - на лаві підсудних. Разом крали. І ти думаєш сховатися від правосуддя за посаду голови районної ради? Може так статися, що у тебе нічого не вийде. Часи міняються. Прийдеться відповідати. Крали то разом. А хіба не закривав ти очі на тарифи водоканалу, які запропонував людям Кривенко з Галієм? І т. д. Твоє обрання, не дай Бог, на посаду голови - це буде плєвок в душі багатьох чесних і порядних мешканців району. Ти ще і цього бажаєш? Редактор.

Re: І це далеко не байка

Маргошке | 22.11.2015

Дурак ты, Марголин. Использует тебя Гриша, как презреватив, а ты и рад гнуться.Лес рубили областники, а Грише показали кукиш вместо отката. Вот он и использует тебя , чтоб ты постоянно будоражил народ и дрочил себя

Re: Re: І це далеко не байка

Віктор Марголін | 22.11.2015

Якщо у тебе ума хватає так мене обзивати, то поясни хто ти і що мені робити з тим актом про дерева, якого підписав Глянь з метою відкриття дороги для Кобильської?

Re: Re: Re: І це далеко не байка

Елка | 22.11.2015

Тебе, дураку , говорят , что ни Глянь , ни Кобыльская здесь не в теме. Все шло через область . Потому Бойко и бесится, что его обошли, откат не получил

виборецъ

редактору | 21.11.2015

НЕ ГЛЯНЪ НЕ ЧМОШНИК ЭТО КОНЧЕНЫЙ ПИДАРАС.

селищній раді

живу на територіі Зачеп.сел.ради. | 21.11.2015

Я знаю багато з повідомлень моіх знайомих,хто колись хоть раз звертався До Селищноі ради за допомогою, ніколи не допомагали. увирішенні якогось питання- проблеми!!!!!!!! Відповідь одна - У нас нема грошей!!!!!! Так нашо нам селищна така рада? Яка нічим не може допомогти своім громадянам? ??????? А може там люди не такі чутливі до пробдем наших?Вони ж там саме для цього!?Щоб вміти відмовляти? Чи просто саме .отримувати в день зарплати гроші.

Про фігурантів при владі

совість | 20.11.2015

Гляня Л.Д. : пам"ятають всі керівники, як він за вказівкою ДопоГепи примушував гнати підлеглих людей на антимайдан, це він заставляв робити і погрожував своєю владою - ці люди вже погодилися дати свідчення в разі необхідності, а з боку нього стояло Борішко Віталька і ухмилялося знахабніле чмо.
Загній І.І. - плескав у перших рядах рученятками на сепаратистському з"їзді Аксьонову і йому подібним свлочам, якому потім через місяць Путлер вручав у Кремлі орден "за особые заслуги".
Небесна сотня на майдані на них дивилася вже з небес і плакала кровавими слізьми, а українці на своїй землі готувалися до війни - із-за таких книгописців і палки прихильників сепарів!!!!
Ми пам"ятаємо все! І я вам -гади це напоминаю, щоб не забували.
Пробуєте стати головами Райради, начальниками і залишатись при владі?
Думаєте, що обдурите людей, думаєте що вони бидло? Схаменіться дурні!!! Пишіть заяви на звільнення! Бо завтра може прийдеться іншим чорнилом розписуватися - Час спливає! Люди чекають на останні залишки вашої совісті але терпець може урватися.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок