Сепаратисти сидять майже в кожному кабінеті нинішньої влади.

28.11.2018 19:17

Сепаратисти сидять майже в кожному кабінеті нинішньої влади.

 

Шановні читачі.  Я    ррозумію що мені ніхто і нічим не допоможе. Моя скарга лише допоможе всім нам зрозуміти в який час ми живемо і хто і як нами керує.  Отже, читаємо.

                                                                                 О С О Б И С Т О

                                                                                 Прокурору Харківської області

                                                                                 Данильченко Ю. Б.

 

                                                                                 Марголін Віктор Наумович -

             мешканець смт.Зачепилівка

             Харківської області,

             11.08.1946 р.н.,

              вул. Українська 8, кв.9,

              інд.64401, тел. 066-71-68-753,

            редактор Інтернет-газети     "Зачепилівська правда"

 

С К А Р Г А

Пане прокурор. Якби ти знав як ти мені остохирів щоб писати тобі якісь листи. Якби ти знав що це мені коштує, скільки грошей із пенсії я змушений віднести на пошту. Але ні ти, ні твої підлеглі-шакали палець об палець не вдарили щоб виконати вимоги ст. 2 КПК України, щоб мені чимось допомогти, щоб бути настоящими офіцерами, та врешті треба ж і пристойну заробітну плату відробляти. Харчуєтесь то ви з народного "корита". Та невже у тебе немає своїх дітей чи внуків щоб мою проблему зрозуміти чисто по-людськи. Я не думаю що є нагальна потреба все тобі в черговий раз розповідати. Але ж ноутбук  в моєї внучки забраний ще 17.02.2017 р.  І до цього часу він на експертизі? Та по Закону військового часу ти на колінах повинен, чи рачки вже давно доправити його в Зачепилівку і довго, довго просити пробачення в дитини. Чим дитина перед вами винна? Та і по мені карна справа давно закрита в зв'язку з відсутністю складу злочину. Та і  суддю  Огієнка, як вшиву собаку, вже давно вигнали не тільки із Зачепилівки, а взагалі як правника бо не здав екзамени, бо сам є полудебільний. Те що він понаписував за 5 років в Зачепилівському суді, не задаром, підлягає детальному аналізу добросовісного і розумного слідчого. Всю заробітну платню за 5 років він повинен повернути в бюджет країни так як тільки виконував злочинні накази та заробляв взятки. Це був настоящий  проросійський сепаратист, який не дочекався влади Путіна в Зачепилівці. Ця падлюка говорила в канцелярії суду, що він усім покаже як треба боротися із такими як Марголін. Таке може говорити тільки кончений ідіот, а не суддя демократичної України.

Ваш слідчий Бондаренко тільки після рішення суду визнав мене потерпілим і продовжує далі з мене кров пити. Ноутбук потрібний не мені, а дитині для навчання. Ти це можеш зрозуміти? Як на мене подавився би ти ним навіки, але дитина не повинна  потерпати від вашого свавілля, від вашого дебілізму. Я намагаюся виховати в школярки любов до рідного краю, до Батьківщини. А як можна любити такий край який заселений подібними підарасами і моральними уродами. Ти мені можеш пояснити? За 16 років спілкування з вашою братвою я сотні разів переконувався в злочинній суті праці харківських прокурорів. З їхніми листами до туалету ходити шкідливо. Навіть поліцейський Зачепилівського відділення написав мені листа про те, що ноутбук давно мені повернутий. Такого майора і обізвати жалко - адже це хвора людина. І ви думаєте на це начальник поліції відреагував? Хер собачий. Падли ви всі недороблені. Про Красноградських прокурорів і поліцаїв щоб писати - мені навіть чорнила до принтера шкода. Це просто нелюди. І взагалі я не розумію чому їх навчають в юридичній академії. З них за немалі кошти поробили інвалідів. А тобі таких і треба. Ці полуроботи допоможуть і тобі ще протягти в цій злочинній владі. Народ і його потреби вам не потрібні. Але такій узурпації влади колись прийде кінець.

Звертаючись до тебе я хочу тобі сказати, що на колінах до тебе я повзти не буду. Мені небагато залишилось топтати цю святу землю. А тобі прийдеться відповідати за свої гріхи як не тут, то там. Людські сльози даром нікому не проходять. Запомни, сволота.

 

Мешканець Зачепилівки                         Марголін В.Н.

29.11.2018 р.

Тема: Сепаратисти сидять майже в кожному кабінеті нинішньої влади.

про владу

За життя | 10.12.2018

.От і дочекалися.наша дорога та шанована влада вирішила .що Україна буде кращою без українців.порошенку та компанії уже мало просто красти .уже мало просто рушити нашу промисловість та сільське господарство.їм потрібно очистити від туземців територію. Як відомо баронеса маргарет тетчер вирішила що на україні не раціонально мати більш ніж п’ять міліонів жителів. І почалися «реформи». Ми маемо комунальну реформу:постійний ріст тарифів.хоча їх вже більшість жителів не може виплатити. Маемо постійний ріст цін.безробіття злочинність. Наших дітей позбавили можливості нормально вчитися. Але особливо турбує українців медична реформа. Громадянка США не маючи відповідної освіти реформує нашу охорону здоров’я . До офісу партії За життя постійно надходять зверненя про те .що і місцева влада активно долучилася до даного процесу.часто навіть випереджаючи центр. Зокрема в Зачепилівському районі вирішили що жителі дуже заможні і їм не потрібна державна стоматологічна допомога і вирішено віддати все до не державних структур.що веде до різкого росту цін та падіння якості. Партія За життя гарантує .в разі перемоги скасування антинародних реформ.м

Re: про владу

мешканці | 10.12.2018

ШАНОВНІ, БЕЗРОБІТТЯ ПОЧАЛОСЯ В 90-Х РОКАХ,КОЛИ ПОЗАКРИВАЛИ ТА ПОПРОДОВАЛИ ЗА КОПІЙКИ КОЛГОСПИ,ФАБРИКИ,ЗАВОДИ.ПРИ ЧОМУ ТУТ БАРОНЕСА.АБИ НЕ МОВЧКИ

Re: Re: про владу

вони жеш | 10.12.2018

Шановний, безрабіття ніколи не скінчувалося, тільки в різні періоді часу воно мало різні масштаби. Нинішня безробіття, воістину катострофічна, не має ніяких аналогів! І немає ніяких інших причин, крім бажання обмеженого кола людей, які вважають себе обраними, бути казково багатими, і купатися в розкоші не дивлячись на те, що понад дев'яносто відсотків оточуючих їх людей стоять на межі бідності !!!!

вері

зачепилянин | 09.12.2018

іти будь здорова з якісно полікованими зубами і нехай всевишній пробачить тобі гріх невдячності.мода зараз на критику Козаків.вони звичайно не ідеал. але такого поливання гряззю не заслужили

Re: вері

мешканці | 09.12.2018

особенно .когда эти пломбы вылетают. за 250-300 грн

Re: Re: вері

зачепилянин | 10.12.2018

дякуючи зачепилівській "реформі" імені жарікової буде 500-600 ціною догонемо та перегонемо і харків і красноград

Re: Re: Re: вері

Сусiди | 10.12.2018

Так Ви вже перегнали

Re: Re: вері

..... | 10.12.2018

2-3 неділі і пломба за 250 грн. випадає .Половина зачепилян їздять у Красноград.

Это было бы справедливо

Будда | 09.12.2018

В сети предлагают обменять Порошенко на украинских моряков
Украинцы предлагают обменять Порошенко на пленных украинских моряков. Данное предложение было опубликовано в сообществе Facebook “Президента Порошенка в отставку”.

Пользователи Facebook считают, что Порошенко, как главнокомандующий и президент, несет ответственность за пленение моряков. Публикация собрала больше тридцати тысяч лайков и шесть тысяч репостов.

Вера

Совесть | 08.12.2018

О так воно буде , поки сраколози мер Кривеко , Загнойний , Дорошенко будуть при владе генерала !!!!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок