Що для нас країна, народ, демократія, незалежність, недоторканність.

20.08.2017 12:27

Що для нас країна, народ, демократія, незалежність, недоторканність.

Шановні читачі. Подібні  постулати нашої Конституції можна було б перераховувати і далі, але і цих достатньо щоб зробити досить невтішний висновок щодо ефективності нинішньої влади. Якби мені запропонували знайти людину, яку влаштовує така влада, то я би відмовився від такої пропозиції. Хоч я і знаю, що голова суду, прокурор, голова РДА, голова селищної ради, керівник водоканалу закохані в цю владу, бо вона дозволяє практично все чого душа бажає. Цю зграю об'єднує не любов до Батьківщини, до свого народу, до рідної землі. Правда, любов до землі у пана Бойка і пана Галія дещо схожа, але вони люблять окремі клаптики землі, які приносять конкретний прибуток. Саме бажання отримувати "навар" і об'єднує таке шобло, яке ми чомусь називаємо владою.

Той, хто регулярно дивиться телевізор, не може не бачити зародження  нових політичних сил в  Україні, які можуть багато чого змінити в нашому житті. А так жити, як це робимо ми, це відверта пародія на сміх всьому цивілізованому світу. Нажаль, мільйони наших співвітчизників втратили надію на те, що влада їх побачить і почує. Тому вони поповнюють робітничий клас багатьох держав Європи і світу тільки щоб не бачити системне пограбування рідного краю.

Я сподіваюся що мені немає потреби розповідати біографію нашого голови суду. Вона вже була описана на сторінках газети у вигляді будинків, землі, автомобілів, куплених дипломів, пенсій, заробітних плат, службових злочинів, убивства людей, прийняття неправосудних рішень, укривання злочинів і багато чого ще, що не робить честі ні йому самому, ні державі як такій. Мені соромно навіть   перераховувати факти із життя цього почесного громадянина  Зачепилівки. Такий страм ми змушені нести всі разом перетворюючись в безприв'язне бидло. Ця, з дозволу сказати людина, втратила останні крихти можливої совісті, працюючи на посаді голови суду, отримуючи коло 30 тис грн. заробітної платні за місяць так і не стала здатною приймати законні судові рішення в інтересах держави і людей України. І це треба розглядати не як випадок, а як  діяльність  створеної за десятиліття порочної системи правосуддя.  Яке позорище всім нам.

 Діяльність Зачепилівського районного суду, якщо можна це дійство так назвати, достатньо розглянути на протязі останніх десяти років коли розглядались мої заяви стосовно хижацьких тарифів Зачепилівського водоканалу. Мої докази сьогодні ми розглядати не будемо. Скажу тільки про те, що там де іде війна тарифи, як мінімум, в два рази менші. Якби не крали, то і ситуація була б інша. Моє звернення до Прем'єр-міністра країни стосовно Зачепилівського  "господарювання" повернулося до  Харківської ОДА, а звідти до пана Коноплі з вказівкою розглянути та дати відповідь. І що той робить. Моє звернення посилає до селищного голови, той підготував відповідь, а в РДА зробили ксерокопію і прислали мені. Якщо їх назвати паразитами, то це майже нічого не сказати. Закон же не дозволяє направляти скарги тому на кого скаржаться. Та в Зачепилівці ці Закони не діють. В результаті мого звернення до прокуратури карна справа не була відкрита. Цим прикомандированим зачепилівські проблеми ні до чого. Прийшлося звертатися до суду, самого  гуманного. Розглядати справу взявся голова суду - Бойко Г.В.  Саме засідання розпочалося на пів години пізніше призначеного часу. Секретар повідомила: " Чекаємо прокурора".  І виглянув я в вікно. Там я побачив як в парку голова суду в присутності прокурора Балюка і голови РДА Коноплі, очевидно, вже розпочав судове засідання, погнав "порожняк" Коли рішення суду там було підготовлене, тоді голова суду і прокурор прийшли в залу судового розгляду і вся ця комедія була продовжена. Мої докази злочинної дії Коноплі А.Л. були незаперечними, а прокурор молов все те, що знав. Мої документальні докази на 17 аркушах судом не були взяті до уваги. Як правило, судове засідання  повинне було закінчитися проголошенням судового рішення, але так не сталося. Піднявся голова суду і сказав що іде до нарадчої кімнати. Якби він з неї ніколи не виходив. Мені порекомендував бути на телефоні. Однак  ухвала суду проголошеною не була і сама "писулька" була направлена мені додому рекомендованим листом. Це я розглядаю як вищу ступінь хамства, безвідповідальності і корупції. Сама ухвала не містить моїх доказів і оскарженню не підлягає. Голова суду працює десь років 20 в суді і дозволяє собі отакі речі. Повний ідіотизм. Це надресировані шакали. А ми всі хочемо щоб у нас був мир і спокій , закінчилася війна. Я ж бачу, що з цими кормчими нас нічого хорошого не чекає. Ми можемо якось дочекатися виборів, а там і до революції один крок. Що буде далі уявити складно. Та терпіти таку нечисть народ навряд чи погодиться. Скажу відверто, що я сподівався що до свідомості голови суду прийде розуміння критичної ситуації в суспільстві і він буде діяти у відповідності до вимог Закону. Та марними були мої надії. Акула може ухватити і на самому березі. Інстинкт кровожадності переміг здоровий глузд. Галій та Кривенко можуть і далі обкрадати нас із вами і рідну державу. На суд ніхто не прийшов. Значить ми дозволяємо поступати з нами саме так. На цій ноті писати заклик "Слава Україні" я не буду.

Очевидним є і те, що варто було би довести до відома Порошенка, Гройсмана, Світличної, Луценка те, що їх ставленики на місцях - це зрадники українського народу, корупціонери і сепаратисти. Тому народ, рано чи пізно, виставить вам належну оцінку. Україна, як європейська країна, має вистояти і прибрати зі своєї дороги всю ту наволочь, яка ще путається під ногами зі своїми шакальськими апетитами. Розплата таки настане!

Ваш земляк і редактор - Віктор Марголін, 20.08.2017 р.

Тема: Що для нас країна, народ, демократія, незалежність, недоторканність.

ЛЮДИ

антосику | 01.09.2017

Санько Антосик ти ж справедливий? То виїби пузатих Глянів чи ти їм лижеш?

ЛЮДИ

антосику | 01.09.2017

откуда ты бздо взялся гандон позорный. оддай пюдини гроши шо злупив ато повибиваемо шибки. де живеш знаемо. питух ти рогатий

жовтяни

зача | 31.08.2017

а шо нам київ. у нас свої" шеколадні" БРОЙЛЕРи- ВАНЯ і Леня

Re: жовтяни

Жовтянка | 31.08.2017

перед тим як уніжать людей треба обосновать свої слова , а то як на язик грамотні а як на діло - "аби хтось зробив за мене "

Re: Re: жовтяни

Жовтусi | 31.08.2017

Пиха. Вбивство.брехня скрiза... Липова военна пенсiя, Левий врез газа на iнкубаторнiй , доця цяця- в паспортный, зятьок - в ЕНЕРГОЗБУТ.... ДалI самI ....

Re: Re: Re: жовтяни

секкретутка | 01.09.2017

А пенсию військову - липову- прелипову- до речі - присудив сам пан Бойко.

Зри в корень

Не украиненец | 31.08.2017

Деребанят вашу землю так не надо скакать по майданам и не мриводить к власти шоколадную свинью

Re: Зри в корень

украинец | 31.08.2017

Гав-гав и в будку.

МАРГОЛИНУ

Зача | 30.08.2017

ану марго накатай а копию в газету

Re: МАРГОЛИНУ

поселок | 30.08.2017

А где ты пропал?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок