Що для нас непрофесіоналізм, безкарність і злочинна безвідповідальність в суді, прокуратурі і поліції.

23.10.2018 12:48

Що для нас непрофесіоналізм, безкарність і злочинна безвідповідальність в суді, прокуратурі і поліції.

 

Шановні читачі. Список організацій в заголовку , нажаль, в дійсності набагато ширший. І це не є великою таємницею. Про це знають майже всі і я нікого не планую здивувати. Однак про ці речі мовчати не варто. Я вірю в те, що Україна рано чи пізно виплутається з порошенкових пут і подальший розвиток нашої країни буде не гірший за інших. Шлях цей не простий, але і руки опускати не варто.

 Якщо я, наприклад, розповім читачам про поведінку нашого дільничного поліцая і він сам про себе почитає, то він буде знати що його прізвище ще довго будуть пам'ятати  мешканці Зачепилівки. Хтось йому та пригадає як він шукав тих хто украв недобудовану школу, як він обіцяв застрелити Марголіна на огороді, як він проникав в будинок хворої Коробки і віз її в суд до Краснограду, як він сторожував конопельку в Залінійному і багато іншого.

Та щоб  читач не подумав, що в мене до пана Шевченка якісь особливі почуття і не дуже справедливі  то я приведу текст одного з листів, якого я отримав за підписом керівника районної поліції. На той час я написав йому про досить непристойну поведінку майора Шевченка в приміщенні районної прокуратури. Давайте прочитаємо цю відповідь.

Шановний Віктор Наумович !

Повідомляємо Вам про те, що за фактом Вашого звернення від 17.09.2015 Зачепилівським РВ ГУМВС України в Харківській області проведено ретельну перевірку. За результатами проведеної перевірки прийнято рішення, про що складено висновок. Факт, зазначений у Вашій заяві частково знайшов своє підтвердження. У зв'язку з тим, що старший дільничний інспектор міліції Шевченко О.Г. має діюче суворе дисциплінарне стягнення - попередження про неповну посадову відповідність, обмежились раніше накладеним стягненням.

Також, інформуємо Вас, що в даний період часу здійснюється перехід до лав Національної поліції України шляхом суворого відбору і тому особи, які мають дисциплінарні стягнення до лав поліції прийняті не будуть,

В випадку з непогодженням с прийнятим рішенням Ви можете звернутися до суду та прокуратури району в встановленому законом порядку.


З повагою, начальник   РВ      Ю. В. Харченко

 

Наскільки я розумію, то наші керівники такої галіматні  не пишуть. Для цього у них були такі як Берлим Р. Г. Такого листа варто посилати в юмористичний журнал такий як колись був Перець та Крокодил . 

 У них також є свій "профсоюз" який при потребі  виручатиме. Це виходить так, що коли тебе уже наказали один раз, то далі роби що хочеш. Таку поліцейську логіку я не розумію. Цей  випадок з дільничним дає характеристику всій так називаємій реформі правоохоронного відомства держави. Одним словом - позорище. Щоб інформація про славну діяльність Зачепилівської поліції-міліції була більш повною я дозволю собі подати текст ще одного мого листа на який відповіді поки немає.

Начальнику  ГУ НП

В Харківській області

Бех О.В.

 

С К А Р Г А

Олег Володимирович. До Вас звертається мешканець селища Зачепилівка якому виповнилося 72 роки, який є ветераном праці, є редактором "Зачепилівської  правди", має вищу економічну освіту, якому не байдуже стан справ в державі, можливість рядовому громадянину захистити свої Конституційні права і чи все робиться для цього працівниками поліції які вам є підлеглими.  Маю також 30 років стажу на державній службі і тому знаю що говорю.

У мене немає жодних таємниць по відношенню до моїх читачів і тому що мені відомо в роботі суду, прокуратури і поліції, як правило, висвітлюється в газеті. Кажу відверто, що хвалитися немає чим. Навіть одна остання стаття в газеті "То невже це і є по честі, по совісті, по закону."     розповідає про безліч порушень вимог КПК України зі сторони штатних працівників районної поліції. Справедливості ради варто сказати що вони відбувалися до призначення нинішнього керівника - Дудка В.П. Але це не значить, що  вашим працівникам з відділу внутрішньої безпеки немає чого робити в Зачепилівці та Краснограді. Намагаючись скоротити свою розповідь, я попробую головні свої зауваження викласти тезісно:

 1. Мій земляк Віталій Криничний скоро  буде 4 роки як сидить в СІЗО. Він уже два рази був осуджений за убивство, а доказів його вини немає. Свою провину він не визнає. Другий раз апеляційний суд розглядає його справу і кінця цьому не видно. Все це характеризує рівень професіоналізму працівників поліції, які абсолютно безвідповідально відносяться до вирішення долі громадянина України. Це ж так можуть із любої людини зробити злочинця. То невже на таку роботу націлює реформа в поліції? Нехай би пан Стрілець пішов до СІЗО і посидів там хоч тимчасово, то, можливо, в нього в голові появляться хоч краплі якогось "масла".
 2. Зовсім недавно я був на засіданні апеляційного суду. Адвокат в своєму виступі повідомив про явну фальсифікацію доказів в карній справі. Тоді слідчі навкруги померлої чоботом 38 розміру поробили сліди, сфотографували їх, а фото направили до справи і назвали їх слідами Криничного В.  В суді вияснилось що останній носить чоботи 43 розміру, а до експертизи направлений чобіт 45 розміру. Хіба це не є кримінал? Суд прийняв рішення запросити слідчого для пояснення такої ситуації.
 3. В період досудового слідства слідчі забрали майже глуху молоду жінку Криничного Коробку Наталію, держали її три дні, били її, водили в суд на допит. Мені важко уявити собі як із нею спілкувалися без сурдоперекладача. Тобто, писали що хотіли.
 4. Для мене і сьогодні є таємницею чому слідчий суддя не дав дозволу на проведення обшуку в Криничного Віталія, але обшук відбувся. Чому?
 5. Декілька років тому нач слідства  Стрілець відкривав і закривав кримінальні справи по факту крадіжки прекрасного соснового лісу в районі на площі 3 га колишніми прокурором району і головою РДА (Медяник і Кобильська). Як після цього можна дивитися людям в очі? В державі і в народу були вкрадені десятки мільйонів грн. Поліція укрила злочин.
 6. Вартує уваги як  Стрілець відкривав і закривав з допомогою вигнаного судді огієнка справи по водоканалу і по домоуправлінню. Очевидним є те, що без хабара не обійшлося.
 7. В Зачепилівці бандити розібрали і розікрали недобудовану трьохповерхову школу. Натомість дільничний Шевченко видав постанову про законність цієї воровської справи. За цей ідіотизм цей безтолковий служака повинен сісти на лаву підсудних. Такими кусками красти - це злочин, якого люди простити не можуть. А йому майора дали.
 8. Участковий Шевченко на мою адресу заявляв мешканцям Зачепилівки: "Марголін допишеться до того що я його застрелю." Стоїть у формі капітана і отаке меле. Зараз уже майор. І дебілом назвати важко.
 9. Участковий Шевченко по моїй заяві ходив провіряти водоканал і дав відповідь посилаючись на Закон, який ще не прийнятий Верховною Радою. Тут коментарі не потрібні.
 10. За моєю вимогою прокурор Костогризов мав провести слідчий експеримент, а Шевченко повинен був показати як він проникав в помешкання і як він її доставляв в суд до Краснограда. Та Шевченко не прийшов на цей експеримент пославшись на сімейні обставини.
 11. Під час обшуку в будинку Криничного було забрано два мішки одежі і при цьому список речей не був залишений матері підозрюваного. Зараз є підстави вважати що арештовані речі розкрадені в Зачепилівському відділі поліції.
 12. Минуло вже три місяці  як пан Стрілець мав би відповісти матері про долю арештованого майна у відповідь на її офіційне клопотання. Але відповіді немає, і прокурор та суд не здатні допомогти жінці.
 13.  Вимоги КПК України свідчать про те, що коли арештоване майно не є речовим доказом, то негайно повинно бути повернутим господарю. Дана вимога законодавства безкарно ігнорується в поліції Зачепилівки. В поліції працюють вори.
 14.  На одному із засідань суду дільничний Шевченко представився на прохання голови суду як полковник поліції. То може б ви забрали цього "клоуна" до себе? Чи він накурений?
 15.  Я навіть не беруся перераховувати випадки коли щоб у поліції відкрили карну справу мені треба звертатися до прокурора чи в суд.
 16.  Всім відомо що я займаюся журналістською діяльністю. В зв'язку з цим в Краснограді відносно мене була відкрита карна справа. Справа замовна, сумніву немає. Через півтора року карна справа була закрита. Невже треба півтора року щоб розібратися в одному компютеру? Позорище. А навіщо забрали принтер, який не є носієм інформації? Чи при пам'яті в них нікого немає? Пів року роздивлялися на принтер.
 17.  Дякуючи корупційному Красноградському суді слідча Субочева отримала дозвіл на обшук і арешт комп'ютерної техніки в моїй квартирі. При цьому в постанові записано що цей документ не підлягає оскарженню. Я цей факт розглядаю як договорняк і геноцид над діяльністю журналіста.
 18. Обшук в моїй квартирі проводився по-хамськи, з грубим порушенням вимог судового рішення. До обшуку додали гараж, погріб, фазенда. Пошук комп'ютерів в погребі взимку виглядає як повний ідіотизм.
 19.  Після проведеного обшуку я не отримав копії протоколу проведеного обшуку і списка забраних речей. Діяли як організована бандитська організація.
 20. Після обшуку мої речі не були здані до камери схову.
 21.  Після проведеної експертизи чомусь посторонні люди намагалися мені повернути пошкоджений ноутбук. Законодавство не дозволяє поліцаям користуватися арештованим майном.
 22. Арешт комп'ютерної техніки, по суті, зупинив роботу редакції газети. Законодавство таких прав працівникам поліції не надає.
 23.  Після арешту техніки я ще продовжував оплачувати телекому за користування Інтернетом саме з моєї невеликої пенсії. Хто мені компенсує отримані збитки?
 24.  За пошкодження  мого ноутбука прокуратурою області відкрита карна справа.
 25.  Арештований ноутбук є моїм подарунком єдиній внучці-школярці. Я вам задаю питання: хто із вас має право образити дитину, пройшло уже півтора року, а ноутбук так і не повернули хоч я вимагаю матеріальної  та моральної компенсації. Діють як настоящі фашисти. Моя внучка не бажає мати комп'ютер з ремонту, з вашими жучками. В цій історії є свідок - колишній нач районної поліції Коротаєв С.І.
 26.  Слідчий обласної прокуратури прийняв рішення про визнання мене потерпілим по справі, у відповідності до рішення Червонозаводського  суду міста Харкова.
 27.  Така часта зміна керівників Зачепилівського відділення поліції нічого корисного району не дає. Так само як і переведення їх в інші райони.
 28.  Раніше діяла практика виїзних прийомів громадян працівниками обласної поліції. Чому все це успішно забуто?

          Підводячи підсумок сказаному я  вимагаю службового розслідування по суті злочинної діяльності окремих працівників місцевої поліції, прийняття належних мір реагування.

          І на останок я подарую провіряючим два фото участкового Шевченка, який обриває конопельку і складає собі в сумку. Можливо вам він розповість з якою метою він це робить. Кончений подонок.

          Отакі кошти отримують і так працюють….  Я цього не розумію. Вибачайте.

           Ваша відповідь, очевидно, буде опублікована в "Зачепилівській правді".

 

З повагою: мешканець Зачепилівки - Віктор Марголін., 27.09.2018 р.

 

                                                             

Та, як ми всі знаємо, - риба портиться з голови. Тому я познайомлю вас, шановні читачі, ще із одним моїм листом. Адже прокурори керують і поліцією.

 

О С О Б И С Т О

Прокурору Харківської області

Данильченко Ю. Б.

 

С К А Р Г А

Пане прокурор. Мої нерви починають здавати. Твоя і твоїх підлеглих фашистська робота мені  вже так надоїла що ви всі для мене - це є підараси кончені. Данильченко, Говоруха чи Бондаренко - для мене однаково. Та ти повинен все таки зрозуміти що забрати у моєї внучки ноутбук - мій їй подарунок не має право і ООН, а ви падли вонючі вже півтора года граєтесь дитячою іграшкою і не збираєтесь повертати ноутбук, а точніше варто відшкодувати завдану шкоду дитині. А ви його угробили. Їй в школі потрібен ноутбук для навчання, а ви все правду шукаєте з допомогою експертизи. Ідіоти ви всі, дебіли при генеральських погонах. Я вже заморився відповідати внучці на питання  коли повернуть їй ноутбук? У мене пенсія в десятки разів менша ніж твоя заробітна плата і я не маю можливості купляти такі речі тоді коли вам з Говорухою примандюриться. Ти або керуй своїми йолопами, або іди к херам навіки з Харкова. Не без тебе область зробили як одну з найбільш корумпованих в країні. Прошу тебе відкрити ст. 2 КПК України і уважно її прочитай. Чи не для тебе її написали? Якщо я ні в чому не є винним, то ти повинен мені допомогти. Я ж пишу десятки листів і все як у колодязь. То як я мушу тебе називати після цього? Хто у кого на службі? Чи ти цього не розумієш?

Наступне питання. Поясни мені, як зможеш, щоб я міг пояснити читачам ,як редактор газети, за що чотири роки мій земляк Криничний Віталій сидить в СІЗО, його вже двічі осудили і доказів його вини немає.

І останнє. Колишній працівник СБУ Романенко Євген шахрайським шляхом видурив у мене 25 тисяч  грн для виконання важливого завдання керівництва і з кінцями. Відкрили карну справу і все. Що мені робити далі? Прошу допомоги. Писати далі листи вже сил немає. Що це за держава? Роки проходять, а справедливості добитися неможливо.

Додатки- лист з Генеральної прокуратури України від 20.09.2018 р.

              -лист з військової прокуратури від 13.07.2018 р.

              -лист  з військової прокуратури від 05.04.2018 р.

               - стаття "Зачепилівської правди" про роботу ваших підлеглих.

 

Мешканець Зачепилівки    _____________ Марголін В.Н. ,  01.10.2018 р.

 

Дана моя стаття вийшла досить великою, а тому про суддів поговоримо наступного разу. Домовились?

 

Редактор - Віктор Марголін, Зачепилівка, 23.10.2018 р.

Тема: Що для нас непрофесіоналізм, безкарність і злочинна безвідповідальність в суді, прокуратурі і поліції.

122

122 | 08.11.2018

рейтинг это оценка не директора а вас учителей,которых клянут матеря ежедневно.А за рейтинг вопрос подымает Дубына-ей точно не нужно этого делать.

школа

образование | 07.11.2018

Жаба Євгенівна Коржевич - канцелярська криса. Для неї люди не главні- главне колір ручки,розмір букв. За рік ЇЇ РОБОТИ уволилось 7 чоловік.Покажіть її псиіатру, бо по ночам висилає вчителям фото сторінок класних журналів.. Рейтинг школи з 98 місця упав на 127 за час її роботи.А бензину скільки спалили на цю самодурку. Сочуствуєм Миколаївській школі - 6 год над ними знущалась. Волчий білет їй в дорогу !!

Re: школа

Недовольным (Лебьяже) | 07.11.2018

Все требования Коржевич С.Е. прописаны на первой странице любого классного журнала (гос. документа). А Вы еще раз посмотрите на фото страниц журналов. Это писали Вы, люди с ВЫСШИМ педагогическим образованием. И кстати, пишите коменты на русском - будет меньше ошибок. Удачи!

Влада ти де?

Скорая | 05.11.2018

У девочки, согласно диагнозу, травма позвоночника и ушиб области правого тазобедренного сустава. Инцидент произошел еще в пятницу, 2 ноября. Девочку, как выяснилось, избили пять учеников прямо на перемене в школе.

Что творится ?

Буллинг | 05.11.2018

В селе Бердянка, Зачепиловского района, в школе на перемене пятеро учеников избили одиннадцатилетнюю девочку. Об этом сообщили в КУЗ «Центр экстренной медицинской помощи и медицины катастроф».

«02.11.2018 р. до служби «103» надійшов виклик до дівчини 11 років, привід — травма хребта. Для надання медичної допомоги направлена бригада 2300. По прибуттю на місце було з’ясовано, зі слів постраждалої дівчини, що на перерві вона була побита п’ятьма учениками, які навчаються у тій самій школі», — сообщили медики.

Re: Что творится ?

справедливость | 05.11.2018

мне интересно что делают учителя и куда смотрчт.а зарплату получают десятками тысяч.

Re: Re: Что творится ?

учителя | 07.11.2018

"мне интересно что делают учителя и куда смотрчт.а зарплату получают десятками тысяч." - какие десятки тысяч? - больше - сотни тысяч

охотники

Маминькиному сынку ГАНДОСУ | 05.11.2018

сантер жги

Марголин пидарас

антосик | 05.11.2018

я наведу порядок в нац полиции

Re: Марголин пидарас

102 ? | 05.11.2018

правильно саня ведь у тебя новая форма

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок