Що не кажіть, а розум слідчому таки потрібний.

27.06.2014 21:49

Що не кажіть, а розум слідчому таки потрібний.

 

Хтось може сказати, що розум потрібний хоча б один на двох із прокурором. І буде правий.

Шановні читачі. Давайте на хвилинку уявимо собі що до мене на квартиру зайшов слідчий Зачепилівської міліції. А таке вже дійсно було відповідно до моєї заяви. І це зовсім не обов'язково щоб прізвище його було Штанько. Він задає мені просте питання:" Навіщо я убив Сталіна?" І що мені робити? Доводити що я в цей час не був дома, гуляв з друзями, був за кордоном. Нічого не допоможе. І ви мені не вірите? Ну, то ваша справа, вірити чи не вірити. А у мене діла дещо складніші.

Події будуть розвиватися приблизно ось так. Штанько доповість Медянику, що факт має місце, злочинець відомий, його треба тягти до суду. Так і зробили, в райпрокуратурі на це дали добро. А там суддя Огієнко - досадна помилка природи, і я за гратами. Хто мені із вас допоможе?

Я сподіваюся, що мої читачі не сприйняли всерйоз таку розповідь. Всі ми любимо пожартувати. Та від таких жартів до реальної істини не так уже й далеко. І тому я повинен зауважити, що мій достатній досвід спілкування з правниками переконує мене в тому, що наше законодавство направлене, в основному, не на перемогу здорового глузду та справедливості, а на те щоб Штанько став майором, а Медяник полковником і т. д. А що від цього має народ? В кращому випадку - сапку в руки і палюче сонце над головою.

Знову читач буде говорити що я жартую. А я кажу що ні. А почитайте що пише отой Штанько і з цим погоджується прокурорчик Явніков. Їх ніби одна мати родила. Це я маю на увазі їх професійний талант. Та ладно, спочатку прочитаємо:

ПОВІДОМЛЕННЯ

про шдозру

с.м.т. Зачепилівка                                                               3 червня 2014 року

Слідчий СВ Зачепилівського РВ ГУМВС України в Харківській області капітан міліції Штанько С.О., розглянувши матеріали досудового розслідування № 12014220290000021, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 26.01.2014 року за ознаками ч.І ст.122 КК України, та встановивши наявніс достатніх доказів для підозри особи у вчиненні кримінального правопорушення, відповідно до ст.ст. 42, 276, 277, 278 КПК України, -

ПОВІДОМИВ:

Іванову Івану Івановичу 21.03.1982 року народження, уродженцю с.м.т. Зачепилівка Харківської області, українцю, гр-ну. України, освіта середня, не одруженому, не працевлаштованому, в силу ст.89 КК України не судимому, проживаючому за адресою: Харківська область, с.м.т. Зачепилівка

про те, що він своїми умисними діями скоїв кримінальне правопорушення- злочин, передбачений ч.І ст.122 КК України - умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

 

Досудовим розслідуванням встановлено: Іванов Іван Іванович 25.01.2014 року, знаходячись у будинку Петрова О.О. розташованому за адресою: Харківська область, с.м.т. Зачепилівка,  під час спільного вживання спиртних напоїв з Петровим О.О., перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, близько 18:00 години у одній з кімнат будинку з невстановлених досудовим слідством мотивів умисно завдав Петрову О.О. 5 ударів невстановленими тупими твердими предметами, індивідуальні особливості яких не відобразились на тілі потерпілого, внаслідок чого Петров О.О згідно висновку судово-медичної експертизи Красноградського МВ ХОБСМЕ № 61- КР/14 від 05.03.2014 року отримав тілесні ушкодження у вигляді зсаднення розмірами 1x0,4 см. на лобі зправа на 1, 5 см. від умовної серединної лінії, зсаднення розмірами 4x2 см. на 1 см. вище зовнішнього краю правої брови,зсаднення розмірами 5x1 см. в ділянці щелепи зліва, зсаднення розмірами 2,5x0,5 см. на фоні крововиливу розмірами 7x5 см. на тильній поверхні кисті правої руки, закритого перелому 5 п'ясної кістки кисті правої руки. Зсаднення та крововилив відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень, закритий перелом 5 п'ясної кістки правої кисті відноситься до тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості.

 

Слідчий СВ Зачепилівського ГУ України в Харківській області капітан міліції                                                                         С.О. Штанько

 

«ПОГОДЖЕНО»

 Прокурор прокуратури Зачепнлівського району Харківської област юрист 3 класу    Р.Ю. Явніков

 

 

Я змінив прізвища, щоб мене не звинуватили в тому, що я нашкодив слідству. Як бачимо, до одного чоловіка прийшов інший і після випивки почав хазяїна бити. Та так бив, що на середню ступінь тяжкості втратив здоров'я потерпілий. І прийшов не якийсь там чужинець, а чоловік який проживає зовсім недалеко.

Шановні читачі. Ми з вами не є слідчі. Багато чого з тієї таємничої служби нам не є зрозумілим. Ми на те не вчилися. Та вже в самому документі слідчий стверджує, що у нього є достатньо доказів підозрювати саме Іванова. Я думаю, що ця підозра не могла виникнути без участі пана майора Шевченка  Олега - дільничного міліціонера. Я так само можу стверджувати про наявність злочинів зі сторони Шевченка, що у нього років не вистачить щоб відсидіти оті гріхи. Те, що він обіцяв мене застрелити, то є не найбільша його провина. На цьому досить , бо у мене вже не вистачає в комп'ютері цивілізованих слів для характеристики отого Шевченко. Наче і прізвище порядне, а справи - одне лайно.

Та наша міліція не спить, робить свою справу. От тільки не все мені є зрозумілим. Є люди які стверджують що побиття Петрова відбулось 19.01.2014 р., а в документах значиться чомусь 25.01.2014 р. Я розумію, що бити не можна ні 19 ні 25 числа, але ж так не можна довільно визначати події. Хто може відповісти на питання - для чого це роблять в самій міліції? Мені цікаво знати звідки в міліції знають що Іванов був у нетверезому стані, коли його ніхто не  перевіряв. Я вважаю, що слідство зобов'язане знайти  предмет з допомогою якого здійснювався злочин. Чому слідчий, як мені розповідають, припустився погроз  на адресу Іванова для мене є також явищем не зовсім зрозумілим. Що інтелекту не вистачає?  Якщо є свідки отих подій, то чому про це не знає підозрюваний? І т. д.

Багато чого можна розповідати про Зачепилівських міліціонерів і хорошого і не дуже. Та коли мені розповіли як слідчий Штанько назвав того ж Іванова бешеним, то в мене геть пропали всі можливі симпатії до таких людей у формі. Це ж як треба не любити людей взагалі. Цей слідчий знаходиться на державній службі , при виконанні службових обов'язків і отаке плеще. Та, очевидно, він нас усіх вважає за бешених і тільки він не хворий на голову. За що ж тоді люди будуть поважати таких правоохоронців. А ми чекаємо від них справедливого та неупередженого слідства. Я також згадав як міліціонер Шевченко нахвалявся взагалі мене убити за мою писанину. І це все відомо прокурору району, начальнику міліції. У мене більше слів немає. Господи, скільки мені ще чути про таке?

 

27.06.2014 р.   Редактор - Віктор Марголін.

 

 

 

 

 

 

Тема: Що не кажіть, а розум слідчому таки потрібний.

менты

таня | 28.01.2015

твари бездушные

про ментов

Вадим | 01.07.2014

Бля дебили.

додати новий внесок