Що відбувається коли ми дозволяємо керувати нами звичайним "свинопасам".

12.09.2014 11:25

Що відбувається коли ми дозволяємо керувати нами

звичайним "свинопасам".

 

Небезпечна влада, коли з нею совість суперечить.

В. Шекспір

 

Колись нас навчали тому, що майже кожна кухарка буде управляти країною. Ця наука нам дісталася від класиків марксизму-ленінізму і від якої ми не здатні звільнитися по цей час. Ця суспільна проблема з вершини прожитих років  проглядається досить прозоро. Я, наприклад, пам'ятаю останні часи керівництва країною Сталіним. І, як не прикро визнавати, але з тих часів і до наших днів в народі не склалася досить позитивна думка про жодного із керманичів, які бралися керувати багатомільйонним народом. А їх було чимало. Очевидним є те, що нам просто не везе, такі ми вже вродилися нещасливими.

Щоб далеко не ходити за конкретним прикладом давайте поглянемо на себе зблизька. Тобто на Зачепилівку зсередини. Тим, хто давно не був в актовому залі райдержадміністрації я допоможу. Подивіться на фото.

 

 

Аналогічною хворобою заболіли і в райпрокуратурі. Там на третьому поверсі ось ця "картинна галерея".

 

 

 

Це ще не "мавзолей", а тільки фотогалерея самих "відданих" синів зачепилівського краю, які своєю самовідданою працею, своїми кровяними мозолями, а інколи і життям, наближали нас до регіанального процвітання. Нам вони практично забороняли говорити такі слова як "рух", "свобода", "права людини". Кожен із цих славних " "героїв - панфіловців" заслуговує на свою індивідуальну характеристику. Під цими фото ви не прочитаєте жодної інформації про труди праведні отих молодців. Та я буду до кінця відвертим і скажу наступне. Це є моя особиста думка. Після прізвища Дзибало О. М. у мене немає бажання навіть називати когось із його наступників. Це є шеренга випадкових людей, які не державу розбудовували, а скоріше свої кишені набивали. Хто більше, а хто менше. Все залежало від наявності отого "таланту".

Якщо говорити про прокурорів, то цей видатний ряд я би перемістив до дитячого садка. Там мами приводять діток і  могли би використовувати декого із прокурорів за приклад. Ну, наприклад: "Синочку, якщо ти в садочку будеш слухняним і добре будеш їсти, то і в тебе фізіономія буде не гірша ось за цього дядю".

Я розумію, що вся ця інформація виглядає якось взагалі. І читачу буде не зовсім цікаво це читати. А ось коли я наведу живий приклад із життя району, то це буде дещо інше. А мова піде про одіозну персону покрою із села Бердянка Зачепилівського району. Цей  "несостоявшийся" керівник району, якому вдалося вкусити отієї омріяної влади на протязі майже чотирьох місяців, очевидно виношує плани про  те щоби повторно вилізти на районний олімп. А так як у нього  це навряд чи вийде він вирішив "тырить мелочь по карманам". Та , правда, 6,5 тис. грн. це воно   і  на  мелочь не дуже схоже, та сотню свиней треба ж чимось дома  годувати.  Ось так моя заробітна плата в передвиборчому штабі і пригодилася жуліку Білику. Після мого відвертого пограбування Біликом я відразу ж написав листа до обласного штабу, але після отриманої перемоги там ця інформація була не дуже цікавою. Я описав як все відбувалося. Давайте прочитаємо.

 

                                                              До Харківського обласного штабу.

 

Своїм листом я хочу пояснити деякі аспекти моїх відношень з головою передвиборчого штабу в Зачепилівці - Біликом Володимиром Олексійовичем.

Приблизно в середині квітня ц. р. до мене на квартиру прийшли Білик В.О. і Чернухін С.В.  Вони пояснили мені політичну ситуацію в країні і запросили мене попрацювати разом із ними на посаді юриста штабу в штабі по підтримці на посаду Президента України - Порошенка П.О. Мої політичні погляди повністю співпадали з майбутньою роботою і я дав згоду на роботу в штабі. В мене дома є комп'ютер, електронна пошта, принтер, я є редактор Інтернет-газети "Зачепилівська правда". Весь цей ресурс постійно використовувався для справи в яку ми вірили і за яку ми отримали позитивний результат. Я виконував всі доручення Білика та Чернухіна і працював в штабі до останнього дня. Навіть  електрочайник, цукор, чашки приніс з дому. Все було направлено на нормальну, дружну роботу штабу.

Приблизно на початку травня Білик позвав мене при всіх і витяг з карману 1 тис. грн. При цьому ніякої відомості я не бачив і він видавав кому скільки вважав за потрібне. Я подумав що це просто аванс. Через декілька днів Білик позвав мене в коридор і почав пояснювати мені що він прийняв рішення зробити перестановки в штабі, які саме я не знаю. Я йому сказав, що для мене не є так дуже важливим ким я буду називатися по штатному розпису, а головне щоб була обіцяна заробітна плата. Білик довго думав що мені відповісти, а потім заявив що коли щось буде не так, то він своїми коштами все перекриє. В той час я не міг не розуміти, що в штабі працює людей більше, ніж є у штатному розкладі. Ці питання є питаннями голови штабу і мені його тоді допитувати було зовсім не зручно. Я виконував свою роботу. Тільки я і Мягкоголов мали доступ до бази даних, вносили свою інформацію, я на самих виборах їздив на дільниці по проблемних питаннях та виконував різні доручення. Коли люди бачили саме мене в штабі, то заявляли мені що коли я тут, то і вони на вірному шляху. Бо мене весь район знає. Майже до останнього дня я отримував листи та повідомлення з обласного штабу з допомогою електронної пошти і тепер я ніхто?

Та коли прийшов час розрахунку Білик заявив що мене немає в списку членів штабу, то я оторопів. Він почав мене допитувати скільки грошей я вимагаю з нього. Члени нашої команди - Білик, Чернухін, Конопля і я поїхали на стадіон щоб утрясти це питання мирним шляхом. Всі були шоковані поведінкою Білика. Там ми ні до чого не домовились. Весь час Білик повторяв що він не зобов'язаний  мені платити свої особисті кошти. Я вимагав з нього розрахуватися згідно зі штатним розписом. Після цих безуспішних перемовин Білик приїхав до мене на квартиру де ми більше двох годин вели дибати. Кожен стояв на своєму. Потім Білик сказав що у нього розтелилася телиця і йому потрібно бути вдома. Назавтра він обіцяв перезвонити, але не перезвонив і не приїхав. На слідуючий день Білик позвонив і потребував у мене, щоб я повернув йому ту тисячу, що дав на початку нашої співпраці. Це вже була вершина його цинізму, шарлатанства і шулерства. Та коли я дізнався, що Чернухін за свої кошти купив телефонний апарат для штабу і Білик його забрав додому, то питань стало набагато менше. Я зрозумів з ким маємо справу.

У нас на носі нові вибори, а Білик, як розповідають люди, не розрахувався з людьми ще за минулі парламентські вибори. Де стулки, столи, шафи, ноутбуки і т. д. - цього ніхто не знає. Такого хамства і злодійства наша область не знає. Коли провести серйозну перевірку, то виявити факти корупції і інших зловживань Білика - немає ніякої складності. Очевидно, що Білик у районі зміг пропрацювати на посаді голови РДА тільки чотири місяці тому що він є таким. Треба перевірити як витрачалися кошти на бензин, на канцтовари, на навчання на інші потреби районного штабу. Це суцільне шулєрство . За весь час Білик не провів жодної наради з членами штабу. Навіть на навчання нашого активу приїхав у середині самого навчання і людям не сказав жодного слова. Про яку прозорість в діяльності Білика можна вести розмову. Він узурпував владу і тим самим компрометує всю нашу справу.

Надсилаючи вам цього листа я прошу вас провести детальну перевірку фінансової дисципліни пана Білика, так як він втратив довіру в людей що працювали поряд. В цих виборах Білик в районі був - ніхто. Якби його не було , то ми могли б мати ще кращі результати.

 

З повагою, член районного штабу - Віктор Марголін.

 

11.06.2014 р.

 

Та пройшов час і знову вибори. І що ви думаєте? Отой "дебілик"  знову сидить у новоствореному штабі в будинку старого "будинку побуту".  Той офіс йому допомогли отримати, на мою думку, в райдержадміністрації. Чому так сталося? Давайте пофантазуємо. Чи потрібна Зачепилівській владі (Лєні та Льоні ) перемога демократичних сил в окрузі? Ну, звичайно ж ні! А щоб зробити вигляд турботи, завалити справу,  і привести до олімпу пана Гіршфельда з його мішками грошей - це їх задача номер один. І це буде не просто лапша на вуха, а завуальована зрада українських інтересів. Гіршфельд лише в останні хвилини зрозумів що із себе треба корчити видатного українського патріота. У нього знайдуться кошти щоб у село привезти "сім метрів" труби для водопроводу і він уже майже у парламенті. Ось тому справжні патріоти України не мають можливості прийти в парламент, а ми, як завжди, потім потилицю чухаємо.

Я був би не зовсім щирим якби не поінформував читачів про те, що паном Біликом повинні зайнятися, за моїм проханням, люди із новоствореного обласного штабу. Його треба не те що попросити, а мітлою гнати геть із Зачепилівки. Він уже не перші вибори обкрадає людей в період виборчої кампанії. Про нього можна ще довго розповідати, але у цього "свинопаса" коло реальних свиней дещо краще виходить. То хай ними і займається. Бог йому суддя.  Та коли місцева влада покладає свої надії на таких як Білик, то немає ніякого сумніву що і та влада нічим не відрізняється від Білика. Який ішов то такого ж і зустрів.  

Я оце уявляю як Кобильська чекає виборів, сподівається на перемогу Гіршфельда, який згодом зможе претендувати на посаду голови облдержадміністрації, що для неї -  потенціальна можливість повернутися в крісло голови райдержадміністрації. Ото був би фокус, на всю Європу. Та, шановні читачі, давайте дружно скажемо "НІ" пройдисвітам від влади. І так багато ми втратили під їх керівництвом. Кров проливають патріоти України не за те щоб Кобильські поверталися до омріяних портфелів. Ганьба їм. Мені стає моторошно коли я уявляю що отакі дебілики-свинопаси, часто з нашою допомогою,  приходять до влади і витворяють нелюдські експерименти над народом України.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор "Зачепилівської правди"- Віктор Марголін,

 12.09.2014 р.

 

Фотогалерея: Що відбувається коли ми дозволяємо керувати нами звичайним "свинопасам".

Тема: Що відбувається коли ми дозволяємо керувати нами звичайним "свинопасам".

Справедливость

Що видбуваеться | 19.09.2014

Да противно брать газету в руки.Света и Валя дайте дорогу молодым.Сколько можно менять через Вас редакторов?Когда будет нормальный редактор чтобы в первую очередь убрал этих сук.

що відбувається

Гриша | 14.09.2014

Оце деятель був на виборах з електронною поштою.Сам ще раз підтвердив ,що без грошей він даром і не пердне.не тещо шось напише.Так пан Марголін !

що відбувається

друг | 14.09.2014

А без Кобильськоі ти заснути не можеш.Ліда Дм. та прозванюй ти Маргоші кожен вечір на сон грядущий,а то прийдеться тобі знову стати головою РДА шоб йому було нескучно

про нас

Редактор | 12.09.2014

Скажу відверто.Мене радує те, що в рядах моїх читачів є люди, яким не байдужа доля України. Якщо ці люди подають свій справедливий голос, то і моя праця чогось варта. Говорив мені Левко Лукяненко:" Ми переможемо, бо з нами правда". І я в це вірю.

Re: про нас

вован | 13.09.2014

ти Марголын не свинопас. ты редкостный продажный ПИДАРАС

Re: про нас

роботяга | 15.09.2014

А что умеешь делать ты, Марголин, кроме как попи&деть?

З якої новини почати?

??????? | 12.09.2014

І чого ж тобі Марголін по життю тільки мудаки зустрічаються????? Бо ти є рідкісний МУДИЛО.!!!!!

обласному штабу кандидату в депутати.

натаха | 12.09.2014

і скільки ж ви шановні хочете набрати голосів з цим придурком.

що дострибався ДЕБИЛ

УДАР | 12.09.2014

Нехай ця скотина поверне гроші за дві попередні виборчі компанії поставе шкафи які вкрав та пивезе здому два ноудбуки

З якої новини почати?

мажарка | 12.09.2014

А чого ти не пишеш що Бор1шко з Подколз1ною вкрали 20 тон вугля у школах. Н1як не наїдяться чи не нагр1ються?

додати новий внесок