Скажи за кого ти проголосував і я скажу хто ти.

28.05.2014 22:45

Скажи за кого ти проголосував  і я скажу хто ти.

 

Публічна думка не одного вже скривдила і не одного ще скривдить,

 але це не стримає  шляхетних людей на дорозі обов'язку...

А. Могільницький

 

Шановні читачі. Нарешті закінчились перегони по визначенню господаря Президентського крісла в Україні. Ним став достойний кандидат Порошенко Петро Олексійович. Ми всі разом побажаємо успіхів Петру Олексійовичу, щоб збулися його і наші мрії по відбудові дійсно нової Європейської країни - України. Задача ця не із легких. Але, при бажанні, ми всі разом повинні довести всьому світу хто ми є, чого варті і які наші найголовніші цінності в житті.

Звичайно ж, на першому етапі стоїть першочергова задача про зупинення братовбивчої війни, коли українець бачить іншого українця через мушку автомата. В результаті такої  війни батьки залишаються без дітей і своєї надії, сестричка вже більше не побачить свого братика живим і т. д. І все це відбувається в 21 сторіччі і заради чого? Такий короткий  життєвий шлях людини і люди штучно його скорочують. Це речі недопустимі. Я не ставив собі за мету в даній статті розглядати причини такого стану в країні. Читачі, очевидно не гірше за мене обізнані в цій проблемі. А тому повернемося до підсумків минулих виборів.

Явка на виборчі дільниці в нашому районі склала  60,7 процентів, що є приблизно середнім показником по Україні і кращим показником серед районів області.  Відносно цього я хочу зауважити, що я особисто очікував явку на рівні 70-80 процентів. Та так, нажаль, не сталося. В цей доленосний час чимала кількість українців все-таки залишилися поза цим політичним процесом. Наприклад, в нашому районі  не голосували   4768 чол. Причини тут є різні, але це є отим резервом з яким майбутній владі слід досить уважно працювати. В моїй уяві це люди, які здебільшого зневірилися у владі, не довіряє їй і не бажають пов'язувати своє майбуття з боротьбою за справедливість і людську гідність. Про цю проблему я говорю саме так тому, що розумію, проблема є. Люди і новій владі не повністю довіряють, так як деякі очікування не стали реальністю нашого життя. Але будемо сподіватися, що ці труднощі є тимчасовими і ми їх разом подолаємо.

Особливо відрадно визнавати той факт, що громадяни України, в цілому по країні, своїм вибором свідомо показали  зростаючу свідомість та відповідальність за подальшу долю країни. Щоб зрозуміти роль зачепилян в цьому процесі я вирішив показати читачам деякі підсумки голосування по нашому району. Я це роблю лише тому, що дуже сумніваюся в тому, що регіанальська районна влада чи районна преса захочуть публікувати подібні дані. Тим більше що регіонали вибори програли по всіх статтях. Не кращі справи і в комуністів. Якщо партія регіонів, а це Добкін і Тігіпко, разом набрали  у нас 19,8 процентів голосів, то це для них є повним провалом. Люди перестали вірити в їх брехні. Поряд із цим я хочу сказати, що в деяких селах, наприклад, в Зарічному  Добкін набрав 32,7 % голосів, в Забарино - 29,0%,  в Лебяжому -26,2%, в Ч. Жовтні 24,0% , в М.Орчику - 22,5 %, в Абазівці - 20,0 %. Звідки такий результат? Такий результат я бачу із двох джерел - це голоси прихильників регіоналів та активна діяльність штабу  по підтримці того ж Добкіна. Грошей у добкінців, очевидно, не бракує і їх досвід   продовжує свою злочинну ходу по обдурюванню моїх земляків. Правда, за цим разом їх адміністративний ресурс не був використаний на повну потужність, так як вони і самі не вірили в перемогу. Просто намагалися відробити отримані кошти. Я не був учасником мітингу чи концерту по підтримці банди регіоналів, я не чув з трибун призивів Гляня Л.Д., чи Подколзіної О.В. іти за ними стройними рядами до світлого майбутнього, якого вони вже самі давно досягли. Хто із читачів зміг би мені пояснити чому в цих селах досить значна кількість виборців віддали перевагу отому Добкіну, який пішов у Президенти тільки тому, щоб його слідчий не турбував. Чи був Добкін у цих селах на зустрічі, чи він щось таке добре запропонував селянам, чи вже приніс оте добро в кожну домівку, чи провів  і організував справедливе розпаювання землі? Та він забрав у нас поїзд Зачепилівка - Харків. Він на жодне моє звернення не дав відповіді. Він нас за людей не рахує. Він на державній службі умудрився десятки мільйонів заробити. Та я не зовсім проти чесного бізнесу. Кинь державну службу і йди в бізнес, пір'їну тобі в дупу, а не крісло Президента. То невже мої земляки в цих простих питаннях не здатні розібратися? Ми всі хочемо краще жити, але ж розуміємо, що царство небесне до нас само не прийде. То ми є "бійці" чи холуї  минулої скомпрометованої  влади?

Та не все у нас так погано. Я, як член штабу по підтримці кандидата в Президенти Порошенка П.О.,  із задоволенням хочу відмітити, що ми маємо представників молодого покоління які свідомо, грамотно, зацікавлено вступають в боротьбу зі  злом, яке народилося в регіональській утробі, яку очолює в районі Глянь Л.Д. - тушка з партії "Батьківщина".   Це він чомусь очолює регіональський зброд в районі. Це він нарахував у Руновщинському лісі тільки 16 ділових деревин і тим самим відкрив дорогу Кобильській для знищення самого лісу. Це він допомагав Кобильській чистити річку, а заодно і Державний бюджет. Це він разом із Кобильською переконував прокурора району в тому, що Марголін В.Н. займається антиконституційною діяльністю. Так от, нинішнє молоде покоління, наскільки я розумію, не хоче жити під регіанальським стягом. Це мене надзвичайно тішить, я це розумію і сподіваюся на серйозні зміни на краще. Суспільство наше все більш чітко розуміє, що ми маємо право на краще життя. І ми будемо продовжувати цивілізованими методами вести нашу справедливу боротьбу за  свою гідність, за право називатися територією ведучої європейської цивілізації. Наша політична сила не займається писаниною на заборах. Ми відверто і правдиво говоримо своїм опонентам що ми про них думаємо. На нашій стороні правда і віра в краще майбутнє.

Що торкається підсумків виборів в районі, то слід відмітити ще і таке.Найкраща явка виборців на вибори була в Ч. Жовтні - 79,1 %, в Забарино - 72,5 %, в Семенівці -72,1 %, в Новомажаровому -71,4 %, в Миколаївці - 71,0 %, в Чернещині - 70,5%. Це є свідченням зростання політичної свідомості, зрілості мешканців району.  Гірші показники явки мають виборці в селах Лебяже, Руновщина, Абазівка, Кочетівка, Зачепилівська школа, Залінійне. Складається враження, що половині мешканців цих населених пунктів абсолютно байдуже в якій країні і як ми будемо жити вже завтра.

Крім цього я вважаю за необхідне розповісти читачам як саме  ми вибирали майбутнього Президента. Так от, із числа виборців, які прийняли участь у голосуванні,  за Порошенка П.О. проголосували 40,5 %. Це по району, а в селах: Бердянці -57 %, в Сомівці -54%, в Дудівці - 51 %, в Семенівці і Новоселівці - по 49 %, в Зіньківщині 47%, в Зачепилівській школі -45 %, в Чернещині44 %.  В той же час в селах М. Орчик і в Лебяжому цей показник досяг лише рівня 19 % , в Зарічному -26,0 %, в Ч. Жовтні 33 %.

За Юлю Тимошенко в районі проголосувало 12,6 % виборців, які взяли участь у голосуванні. Кращі результати Юля отримала в с. Миколаївка -22 %, в Ч.Жовтні -19 %, в Олександрівці - 18 %, в М. Орчику і Устинівці по17 %.

За Ляшка  в районі проголосувало 9,8 % виборців.

Ось такі маємо підсумки. Якщо говорити в цілому, то наш штаб по підтримці Порошенка П.О. оцінює отримані результати як позитивні. Ми не мали того досвіду ведення передвиборчої боротьби, який мали наші опоненти та вороги. Та результат говорить сам за себе. Очевидним є те, що Порошенко П.О. і нашій молодій команді люди, наші земляки, повірили найбільше. І це не може не радувати. Ми перемогли, і цим пишаємося. Ми добре розуміємо, що за довірою ступає поряд і відповідальність. Я думаю, що пройде небагато часу і наші кормчі  цивілізованим порядком будуть пакувати валізи. Ми ж їм "подякуємо" за їх невтомну працю в практично розваленій та розграбованій ними ж Україні. Це їх фініш, а наш - це початок великої роботи.

І останнє. Мова піде про порушення законодавства про вибори. Так, порушення були. Ми про них знаємо. Але сьогодні можна стверджувати,  що всі ті порушення не могли зупинити переможної ходи нашої команди по підтримці майбутнього Президента України - Порошенка Петра Олексійовича. При такій підтримці зачепилян ми не могли програти. Навіть обласне радіо відзначило нашу змістовну і організовану роботу та незаперечну перемогу. А ті "традиційні" порушники і фальсифікатори були настільки подавлені своїм безнадійним станом, що їм було не до того. Тому і вибори пройшли спокійно, без серйозних зривів. Народ бажає миру та спокою.

Селищним головою було обрано Кривенка Юрія Вікторовича.

Слава Україні!

Героям слава!

 

Редактор "Зачепилівської правди" , член штабу по підтримці Порошенка                 П.О. - Віктор Марголін

 

28.05.2014 р.

Тема: Скажи за кого ти проголосував і я скажу хто ти.

хто за кого голосував

чилентано | 31.05.2014

никому не интересно твое занюханое продажное мнение. потому что все знают какой ты МУДАК

хто за кого голосував

виборець | 30.05.2014

Слава Богу! може нарешті ваша "молода" команда перестане трандіть і покаже як треба працювати.

хто за кого голосував

Порошенко | 29.05.2014

https://www.odnoklassniki.ru/group/53104735027444

Цікава група. Хто її створив? А які вірні регіонали в ній зареєструвалися. Мабуть кожен з них проголосував по 40 разів за Добкіна і в районі отримали результат 13,8%. Ха-ха-ха!!! Ляшко - МОЛОДЕЦЬ!

Re: хто за кого голосував

гриша | 31.05.2014

Молодій команді перше що треба зробити.так це заткнути пельку таким як маргоша.і заставити взятись за роботу.а неязиками чесати.

додати новий внесок