Скажу відверто: важко жити в країні суцільної брехні, зради і недовіри.

28.03.2019 19:09

Скажу відверто: важко жити в країні суцільної

брехні, зради і недовіри.

 

Шановні читачі. Я маю право сподіватися що все саме так і є в нашому житті і не тільки в мене. Скажу чесно, що до мене нерідко звертаються люди які вже не знають куди і до кого звернутися за допомогою. Рівень довіри до нинішньої влади в країні, якщо вірити телевізору, не більше 9-ти процентів. В мене особисто  щодо цього показника не виникає жодних сумнівів. Серед країн світу ми також не в пошані.

Чи погодитесь ви, що коли б мені слово правда було не таке вже цікаве то і заголовок саме такий навряд чи з'явився б на сторінках нашої газети. Адже практично кожний із нас в своєму житті стикався, хто більше, хто менше з проявами несправедливого відношення до себе. З цим явищем ми маємо справу практично все своє життя починаючи з дитячого садка, школи, на роботі, на пенсії. Виходить так, що життя - це і є боротьба за справедливість, за виживання, за правду. В цьому плані ми зовсім недалеко відійшли від братів наших менших, а в деяких випадках поводимося ще більш жорстоко та несправедливо один до одного.

Щоб це доводити я повинен мати конкретні факти, документи, свідчення очевидців подій і т. д. Повірте, все це у мене є, але в даному випадку я попробую обійтися без конкретних прізвищ окремих людей і згадаємо ми лише тих, хто на нашу думку заслуговує на це, від кого наше життя залежить в першу чергу і від кого ми по Конституції чекаємо на підтримку і надійний захист. Врешті решт це є моє особисте бачення даної проблеми, на яке я маю повне право.

Нажаль, з приходом так називаємої незалежності більшість із нас сподівалися на те, що воно тепер якось усе само рішиться і ми будемо жити довго і щасливо. Але ж так не сталося. Ми не готові були голосувати за Чорновіла і нам подавай Кравчука. Кадра провірена. З того добра для нас залишилось хіба що прислів'я - "маємо те, що маємо". От і все. А коли ми порівняємо всіх наших "попередников" то приходимо до одного єдиного висновку - чим далі то все гірше. Прислів'я Кравчука нас ні до чого не мобілізувало, не організувало. Від нього  наша громадянська позиція жодним чином не покращилася. Наш патріотизм від цього також не збільшився, ми не стали більше поважати один одного. Злочинність в наших рядах росте, корупція лише процвітає. Мільярдами нашого бюджету стали господарі із-за бугра. Керівники нашої країни не мають часу і хисту щоб навести лад в державі, турбуються, в основному, про свої особисті статки. І щоб навести якийсь порядок ми чекаємо виборів. Кого вибирати ми ще не знаємо. Але чи наша традиція порушиться і чи здатний український народ піднятися з колін - ось в чому питання? Я ж є прихильником такої ідеї коли до нової влади не повинен попасти жоден колишній від влади. У нас ще є час щоб цю ідею обговорити в суспільстві, якщо ми здатні бодай на це. І в цій ситуації я дозволю собі задати риторичне запитання нам усім - то ж чи є у нас ота всім нам так дорога держава? Чи будемо і далі оглядатися на сміхотворну Верховну Раду на засіданні якої, по словам депутата, знаходиться 9 чоловік.

Як редактор газети я мушу говорити про проблеми побудови держави Україна. По другому не можна. Я розумію що знайдуться критики на мою адресу, інколи я і сам собі питання задаю. Та хочеться вірити в краще, бо без віри буде ще гірше. Народ наш повинен зрозуміти всю оту відповідальність за свій вибір на майбутніх виборах. Те, що дається занадто легко, то так і цінується. Історія всім нам це довела. То, можливо, досить нам ховатися від власної  відповідальності, досить жити з паспортом неосвіченого бидла та робити помилки історичної ваги.

Тут я маю заявити і про наступне. Без сумніву,  ми повинні зробити все від нас залежне щоб до державотворчої роботи  залучити якомога більше нашої свідомої молоді. Надіятися і сподіватися на людей похилого віку, які на дивані згадують свою молодість, не варто.

Сьогодні у нас питань до нинішньої влади досить багато. Та лихо наше в тому, що епідемія безвідповідальності чиновників усіх рівнів зашкалює. Куди тільки я не звертався то скрізь, як правило, в кращому випадку отримаю або якусь відписку, або порекомендують звертатися в інше місце. Що торкається народного депутата Гіршфельда так і він, очевидно втратив віру бо приймав громадян останній раз в Зачепилівці приблизно 15 грудня 2015 року. Така пародія на служіння своїм виборцям нікому не потрібна. Та і став той депутат народним не без власного бажання і не без своїх зароблених непосильною працею мільйонів. Люди, які продовжують голосувати за таких захисників народу, які 70 процентів засідань ВР взагалі не відвідують, повинні нарешті одуматися.

Шановні читачі. Признаюся вам відверто, що маючи економічну освіту я з деякими рішеннями нашої влади не можу погодитись, не можу їх зрозуміти. Як це в країні, яка знаходиться в стані війни, чиновник державного підприємства отримує мільйон гривень премії. Це просто безумство всього вищого керівництва країни. Це вже навіть і не корупція, а відвертий грабіж нас усіх серед білого дня. В мене всередині все перевертається коли я слухаю про підвищення заробітних плат в Києві для суддів, для правників різного рівня до 350 тисяч грн. на місяць. Ні, це соціальною справедливістю назвати - просто великий гріх. А розписатися у відомості - це є злочин перед усім українським народом. Так "засівати" навряд чи уміють де на цій Землі. А як працюють ці дармоїди я вам поясню на особистому прикладі. Тільки прошу вас не розцінювати все це як  мою особисту образу,  як прохання поспівчувати мені і т. д. В значній мірі я в цьому сам винний, бо є громадянином цієї узурпованої, розкраденої, корупційної, бандитської країни. Я що повинен сьогодні просити американців щоб прийшли в мій дім і навели в ньому елементарний лад? Цього не буде. А приклад мій такий.

Два роки тому за рішенням районного суду пенсійний фонд зробив перерахунок моєї пенсії. До цього часу я так і не знайшов ще такої країни щоб в суді вирішували питання нарахування пенсій. Так, дійсно перерахунок був зроблений, але щоб не одурити людину в тому фонді - так у них не буває. Що там роблять. Мою матеріальну допомогу та премію, яку я отримував в ценрі зайнятості, за яку сплачував відповідний налог не стали враховувати під час перерахунку пенсії. Крім цього начальник фонду в Краснограді пан Малишев написав що такі мої вимоги є надуманими. Це значить, що я сорок років проходив на роботу щоб оцей подонок так відверто плюнув мені в душу? Зараз моя заява знаходиться на розгляді в Харківському адміністративному суді.

А ось таку заяву я  змушений писати очільнику прокуратури Харківської області:

 

                                                                            О С О Б И С Т О

                                                                         Прокурору Харківської області

                                                                         Данильченко Ю. Б.

 

                                                                    Марголін Віктор Наумович -

мешканець смт.Зачепилівка

Харківської області,

11.08.1946 р.н.,

вул. Українська 8, кв.9,

інд.64401, тел. 066-71-68-753,

пенсіонер, ветеран праці,

редактор Інтернет-газети     "Зачепилівська правда"

 

С К А Р Г А

Пане Данильченко. Я сьогодні отримав відразу два листи  з облпрокуратури, прочитав їх і мені аж трішечки затошнило. Отаку херомантію написали твої підлеглі і ти разом  зі своїм замом Мельником все попідписували, управились. Але ж проблеми залишаються, народ уже стогне від прокурорського свавілля. За що мене осудили в 2001 році, за що проти мене була відкрита карна справа два роки тому, по якому праву Кобильська з прокурором Медяником привласнили тисячі дерев соснового лісу, скільки мільйонів доларів вони привласнили продаючи народне багатство, де брати нам будівельні матеріали щоб відремонтувати фронтони в житловому будинку, чому працівник прокуратури на каблуках в 15 см на засіданні апеляційного суду 19.03. не навела жодного доказу кримінальної провини Криничного Віталія і тільки заявила що йому треба дати не 10 років а 12, це по якому праву?   Чому ваші працівники дозволяють собі закривати карну справу коли  речовий доказ знаходиться на експертизі, чому ваші працівники (Бондаренко О.) дозволяють собі не повідомляти потерпілому про прийняті процесуальні рішення,  чому твої прокурори дозволяють собі не виконувати судові рішення і по своєму трактувати хай і недолуге  законодавство, чому коли дурниці пише суддя то ви карну справу негайно відкриваєте, а коли напишу я то у ваших знаходять  уявні підстави щоб відмовити. Я маю вже три судових рішень по карній справі пов'язаній з ноутбуком, а ви продовжуєте тримати біля себе проходимця Бондаренка, який ні за що не відповідає, укриває злочин, що доведено судовим рішенням. То як це треба називати?

Я дозволю собі звернутися до сумління пана Мельника. Як ти можеш посилати діда якому 72 роки за 130 км щоб дізнатися  про стан досудового розслідування в кримінальному провадженні до прокурора який тобі підлеглий? Собака ти, а не людина після цього. А люди сподіваються на тебе що ти наш сосновий ліс захистиш. А це є твоїм службовим обов'язком. І ти отримуєш не дві тисячі заробітної плати. Ти відпердівся постановою Зачепилівського суду від 08.04.2013 р як буд то не знаєш яке слідство прикормлене в Зачепилівці. Так кому ти продовжуєш служити і як?

Пане Данильченко. Яким це треба бути узурпатором влади щоб не повернути ноутбук моєї внучки на протязі уже трьох років навіть після звернення до Президента - захисника прав громадян нашої країни. До яких же пір ви будите отак знущатися над Конституцією України і її народом. Навіть прокурори в суд не бажають ходити, а чому? А чому справи ви в суд своєчасно не надаєте. Ви що - є державними подонками чи як? А що вам розуму не вистачає щоб переконатися за три роки в тому що ноутбук угроблений? Ви отримуєте насолоду коли з дитини кров п'єте? А чому я його поламаний повинен отримувати від людей які жодного відношення до карної справи не мають? Оце твої прокурори так керують слідством? А чого Криничного звинувачують  коли знайшли сліди 38 розміру, а він носить чоботи 43 розмір? І чого в тебе наглості вистачає щоб мене відіслати до місцевого суду як буд то ми не знаємо як там потрібна істина по справі.

Всі ці "чому" дають незаперечне підтвердження стосовно стилю і методів керівництва тобою обласною прокуратурою. Така робота є службовим злочином за який рано чи пізно може настати певна відповідальність. Чого я тобі від усього серця бажаю. Це не прокуратура, а зграя чорних круків які харчуються тільки падаллю. А може і правда досить тобі лапшу вішати…. Шакальйо харківське та Красноградське. Чи, можливо, я помиляюся?

І все ж я вимагаю відповіді на поставлені питання, хоча в моїх очах ви залишаєтесь корупціонерами і сепаратистами, зрадниками України. Одним словом - шакали. Читайте, вивчайте і виконуйте вимоги ст. 2 КПК України.

 

          27.03.2019 р.       _____________________  Марголін В.Н.

 

Шановні читачі. Зовсім мало залишилось часу до виборів. Тому я намагався довести до вашої свідомості необхідність прийти на вибори і віддати свій голос за дійсно порядну людину. Без цього чекати позитивних змін в країні не варто.

 

Редактор - Віктор Марголін, 28.03.2019 р.

 

 

Тема: Скажу відверто: важко жити в країні суцільної брехні, зради і недовіри.

Нічого зайвого

Самуіл | 02.04.2019

Серед затятих пріхільніків та фанатів злочинця Вальцмана, залишилося небагато ошуканих, інші правокатори і безпосередньо зацікавлені в подальшому розграбуванні країни! Тим хто ще сумнівається в цьому - можете самі дізнатися як проголосував район - це і є реальні відсотки Порошенко! А ось в Бердянці, де продажні свині ГЛЯНІ, які просто не вміють жити чесно і не знають навіть приблизно що таке совість - там сфальсифікований результат і відсотки у Вальцмана значно вище! Це показник для тих хто ще в чомусь сумнівається! Кризи немає - вони просто крадуть ваше майбутнє! Так ... і для тих хто чесно працює на "результат" для пороху і сподівається що залишиться ваш "гарант" - "приємна новина" АЛКАШ вже оголосив: в разі (не доведи Господь) якщо він залишиться, мінімум 50 відсотків він вижене за профнепридатністю))), тобто змінить команду.

Остаточне прощавай))))

Виктор | 01.04.2019

Приятно удивили итоги подсчета голосов первого тура выборов являющихся результатом усилий команды Коломойского, и феерический результат Сразу хочу сказать - я не являюсь ярым поклонником Игоря Валерьевича ( по той причине что действует он исключительно в своих интересах, а не во благо обществу!) тем не менее, его талант стратега в очередной раз не может не обратить на себя внимания! - заставив поверить Петра Алексеевича в то что основным оппонетом является Юлия Владимировна Тимошенко , и направить усилия на противодействие с ней, тем самым максимально облегчив задачу Зеленскому ! Фишка в том что при значительно стесненном финансировании проекта задача выполнена на "пять". ЮВТ являясь своеобразным " громоотводом и одновременно ширмой " работая на том же элкторальном поле что и ПАП разбавила "процент" гаранта, и облегчив тем самым задачу для " Зе" - еще не занавес, но практически окончание "Марлезонского балета", в результате мы уже получили новое лицо, нового президента , и ЮВТ знечительно усилив свои позиции в будущем парламенте добавит в копилку команды ! P.S - Обязательно будут еще сюрпризы, потому что в рукове всегда припрятан "туз", да к тому же козырный !

Re: Остаточне прощавай))))

!!! | 01.04.2019

Не дуже радійте бо ще не знаєте чим може обернутися результат. Петро Олексійович реформатор. А реформатори не дуже популярні бо реформи завжди зачіпають інтереси практично кожного громаянина. Але реформи ведуть країну вперед! В Європу.! До європейського рівня життя!

Re: Re: Остаточне прощавай))))

привет с чехии | 01.04.2019

Уже пришли в жопу, все за границей работаем как рабы, что бы семью прокормить да коммуналку заплатить,родителям пенсионерам с 40 летним стажем на лекарства помочь.Прекрасные реформы.............**.до европейского конца жизни**

Re: Re: Остаточне прощавай))))

Зе | 02.04.2019

Хтож радіе ? Всі сумують що алкаш у другий тур залізло , а реформатор це він для лохів, а для народу він ВОР і вбивця!

слава богу

вибори | 01.04.2019

зеленський ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: слава богу

мешканці | 01.04.2019

пішов геть зі своею сатею..Це ми так вирішили,що Зеленсьий .МИ,ПОНЯВ,ШКУРА ПОРОШЕНКІВСЬКА ...НАШ ВИБІР-ЗЕЛЕНСЬКИЙ. МИ ТЕЖ СИЛА РАЗОМ.

Re: Re: слава богу

+ | 01.04.2019

Расслабься , ВЫ все решили, только ВЫ !) ВЫ СИЛА !!! - есть хорошая поговорка на этот счет , так.. на заметку.- Ваши - шишки в лесу, сопли в носу и грязь под ногтями

Re: Re: Re: слава богу

для + | 01.04.2019

Вошь спрячься,а то подкуем. Зеленский президент от народа и выборы это показали

За справедливость !

Мешканці | 29.03.2019

Віктор Прокопович, негайно прийміть заходи по припиненню беззаконня і підтримки конституційних прав громадян, громада вірить в поліцію, міністр внутрішніх справ Аваков Арсен Борисович по телебаченню заявив що вперше в історії України правоохоронні органи виконуватимуть свої службові повноваження гідно, і не піддадуться на спокусу обслуговувати злочинні наміри когось з кандидатів в президенти !!!

1 | 2 >>

додати новий внесок