Схаменіться люди добрі бо лихо вам буде.

11.02.2019 12:25

Схаменіться люди добрі бо лихо вам буде.

Шановні читачі. Ці слова для нас не нові. Тарас Григорович нам їх заповідав та ми виявилися не такі вже слухняні щоб прислухатися до слів і думок розумних людей. Ці слова нагадав нам і наш читач який себе називає "манулом". Не все мені подобається в його словах, але в даному випадку я з ним сперечатись не буду.

Дійсно, все іде до виборів. А це екзамен і для суспільства, його зрілості та відповідальності. Тим більше що країна знаходиться в стані війни. Та якось одна людина по телевізору розповідала про те, що ми маємо ворогів не тільки на кордоні. І це є правда. Далі мова ішла про корупцію і злочинність. Слухачів по телевізору переконували, що коли корупція і організована злочинність мають своє коріння на самому верху владних кабінетів, то в такій ситуації жодна країна світу не досягла якихось позитивних результатів. І з цим твердженням я також сперечатися не буду. Це є аксіома нашого буття. І ніяких таємниць у цьому немає. Ми всі маємо на увазі "творчість" нашого Президента, який на війні своїм бізнесом заробляє непогані кошти. А вже про корупцію і мови немає. Все ясно як Божий день.

Та не можна не зауважити що за останній час в роботі Президента намітилися певні позитивні зрушення. Однак вони не переконують людей і не дають жодних надій на те, що війна з Росією може закінчитися. А це для країни на даний час є найголовнішим. Та замість того щоб вирішувати військові питання у нас намагаються працевлаштувати московських попів. Така позиція нашої влади багатьох не задовольняє. І така велика кількість бажаючих брати участь у виборах в якості претендентів, як на мене, пояснюється тим, що пан Порошенко вже успів всім надоїсти. Про причину цього явища я вже сказав. Та вже коли я став писати статтю на дану тему, то я мушу навести бодай хоч якийсь конкретний приклад.

Як вам відомо, "шакали"- поліцейські з прокурором в погонах із Краснограда в кількості 5 чол. завалилися до моєї квартири, показали рішення судді Рибальченко і провели обшук та арешт комп'ютерної техніки з допомогою якої і виходила наша "Зачепилівська правда. Був у мене невеличкий гріх коли я в одній із статей написав що така людина-суддя, як  Огієнко, не має права на життя. Так оте чмо, що називалось Огієнком, всю цю мою писанину розцінило як погроза його життю. А це були лише слова і аж ніяк не дії. Та вірно зробити правові висновки з цього Красноградські судді, прокурори і поліцаї, які спромоглися тільки через рік, закрили кримінальну справу. В народі про таку ситуацію кажуть так - пізно всралися, бо в суд вести мене за мої думки вони не наважилися. Хтось їм таки щось підказав. Повернули мені комп'ютер і принтер, а ось ноутбук моєї внучки і по сьогоднішній день залишається у Харківських прокурорів і слідчих. Справа в тому, що ноутбук уграли в Красноградській мінтовці і намагалися мені його сплавити, а я відмовився його поламаним забирати. Слідча -хвойда Субачева поїхала в Харків слідом за начальником і цей ноутбук їй до одного місця. Таку вже державу побудували. Добре що хоч мене не били, без камери і наручників обійшлося. І тепер, коли я бачуЛуценка чи Авакова на трибуні з їхніми пламенними  промовами-звітами про те, як вони допомагають Порошенку по суті розвалювати Україну, то у мене всередині все перевертається. Сволочі ви кончені. Як можна цим паразитам довіритися на майбутніх виборах? Я вже мовчу про нашого земляка який п'ятий рік сидить в СІЗО без доказів його вини. Про це я вже писав. Оце, таку демократичну державу будуємо. Сподобалося. Та їх треба всраною мітлою гнати аж до Ростова, може там приймуть. Всю цю ситуацію чи історію можна довго розповідати. Про дебільність всіх цих слуг народу можна привести ще десятка два прикладів юридичного толку. Та крім мінтів ще ж є прокурори в Краснограді  - Говоруха, Бобрицький які ніби на стаціонарі навчалися, а виявляються барани з баранів. Все дивляться кому догодити і хто що приніс. Ось така в них офіцерська служба.

Та все ж я повинен визнати що мої нерви, очевидно, здали. І я пишу прокурору області пану Данильченку листа. Давайте прочитаємо.

С К А Р Г А

Пане прокурор. Якби ти знав як ти мені остохирів щоб писати тобі якісь листи. Якби ти знав що це мені коштує, скільки грошей із пенсії я змушений віднести на пошту. Але ні ти, ні твої підлеглі-шакали палець об палець не вдарили щоб виконати вимоги ст. 2 КПК України, щоб мені чимось допомогти, щоб бути настоящими офіцерами, та врешті треба ж і пристойну заробітну плату відробляти. Харчуєтесь то ви з народного "корита". Та невже у тебе немає своїх дітей чи внуків щоб мою проблему зрозуміти чисто по-людськи. Я не думаю що є нагальна потреба все тобі в черговий раз розповідати. Але ж ноутбук  в моєї внучки забраний ще 17.02.2017 р.  І до цього часу він на експертизі? Та по Закону військового часу ти на колінах повинен, чи рачки вже давно доправити його в Зачепилівку і довго, довго просити пробачення в дитини. Чим дитина перед вами винна? Та і по мені карна справа давно закрита в зв'язку з відсутністю складу злочину. Та і  суддю  Огієнка, як вшиву собаку, вже давно вигнали не тільки із Зачепилівки, а взагалі як правника бо не здав екзамени, бо сам є полудебільний. Те що він понаписував за 5 років в Зачепилівському суді, не задаром, підлягає детальному аналізу добросовісного і розумного слідчого. Всю заробітну платню за 5 років він повинен повернути в бюджет країни так як тільки виконував злочинні накази та заробляв взятки. Це був настоящий  проросійський сепаратист, який не дочекався влади Путіна в Зачепилівці. Ця падлюка говорила в канцелярії суду, що він усім покаже як треба боротися із такими як Марголін. Таке може говорити тільки кончений ідіот, а не суддя демократичної України.

Ваш слідчий Бондаренко тільки після рішення суду визнав мене потерпілим і продовжує далі з мене кров пити. Ноутбук потрібний не мені, а дитині для навчання. Ти це можеш зрозуміти? Як на мене подавився би ти ним навіки, але дитина не повинна  потерпати від вашого свавілля, від вашого дебілізму. Я намагаюся виховати в школярки любов до рідного краю, до Батьківщини. А як можна любити такий край який заселений подібними підарасами і моральними уродами. Ти мені можеш пояснити? За 16 років спілкування з вашою братвою я сотні разів переконувався в злочинній суті праці харківських прокурорів. З їхніми листами до туалету ходити шкідливо. Навіть поліцейський Зачепилівського відділення написав мені листа про те, що ноутбук давно мені повернутий. Такого майора і обізвати жалко - адже це хвора людина. І ви думаєте на це начальник поліції відреагував? Хер собачий. Падли ви всі недороблені. Про Красноградських прокурорів і поліцаїв щоб писати - мені навіть чорнила до принтера шкода. Це просто нелюди. І взагалі я не розумію чому їх навчають в юридичній академії. З них за немалі кошти поробили інвалідів. А тобі таких і треба. Ці полуроботи допоможуть і тобі ще протягти в цій злочинній владі. Народ і його потреби вам не потрібні. Але такій узурпації влади колись прийде кінець.

Звертаючись до тебе я хочу тобі сказати, що на колінах до тебе я повзти не буду. Мені небагато залишилось топтати цю святу землю. А тобі прийдеться відповідати за свої гріхи як не тут, то там. Людські сльози даром нікому не проходять. Запомни, сволота.

 

Мешканець Зачепилівки                         Марголін В.Н.

29.11.2018 р.

 

Чи догрібся я до його мізків чи ні, я не знаю. Але відповідь через два місяці я отримав. Вона ні про що. Правда мене по справі слідчий з особливо важливих справ Бондаренко, полковник, після рішення Червонозаводського суду нарешті  визнав потерпілим по справі. Потім він зателефонував мені і невнятно повідомив що карну справу він комусь передав. І ось уже півтора місяця я намагаюся вияснити де та карна справа у кого на розгляді. За цей час Президенту країни був відправлений лист від моєї внучки, адже ноутбук їй потрібний для навчання.

К Л О П О Т А Н Н Я

Шановний Петро Олексійович.

На перший погляд може здаватися незвичним що у школярки може виникнути потреба звертатися саме до Президента України. Але, нажаль, це так і абсолютно серйозно, так як моє надзвичайно просте питання навряд чи хтось допоможе вирішити, окрім Вас. А справа тут така.

Мій дєдушка подарував мені ноутбук, який 17.02.2017 р. арештували працівники поліції з Краснограда Харківської області разом з  комп'ютером дєдушки. Мій дідусь редагує Інтернет-газету "Зачепилівська правда" і проти нього була відкрита карна справа пов'язана з його громадською діяльністю. Тому п'ять чоловік 17.02.2017 р. приїхали до дідуся і забрали всю наявну комп'ютерну техніку, навіть принтер і той забрали разом з моїм ноутбуком. Як тільки дідусь не просив їх не чіпати мій ноутбук, але все було забране і безпідставно.

Та проходив час і дєдушці повернули компьютер і принтер, а саму карну справу закрили  21.02.2018 р. у зв'язку із відсутністю складу кримінального правопорушення. Та мені так ніхто і не пояснив яким же чином мій ноутбук міг бути визнаним речовим доказом. Саме так написано в постанові слідчого.

Та на цьому  проблема з моїм ноутбуком не закінчилася. Виявилося, що за  рік його в Краснограді поламали і хотіли в такому стані віддати дєдушці? Але він відмовився його забрати, написав відповідну заяву до Харківської облпрокуратури і там відкрили кримінальне провадження за фактом пошкодження арештованого майна в Красноградській поліції. На перший погляд все вірно, карна справа відкрита влітку, дєдушку визнали потерпілим по справі, а ноутбук відправили на експертизу і раніше як в вересні 2019 року результати готові там не будуть. За такий стан речей у нашій країні ніхто не відповідає. Дідусь декілька разів звертався до прокурора області , до Генпрокурора, але все безрезультатно. Від цього найбільше потерпаю я особисто. Мені ноутбук потрібний для навчання, для виконання домашніх завдань у школі. Крім цього я вирішила поступити на навчання до коледжу, де ноутбук мені кожен день потрібний. То, можливо, ви підкажете як мені бути далі. Мій пошкоджений ноутбук по нинішнім цінам зараз коштує 18 тис. грн. Хто мені повинен купити, бодай схожий на цей, ноутбук. Невже мені треба ще рік чекати рішення суду, а потім іще кілька років виконання його рішення. Якщо так, то коли я буду навчатися? І хто мав законне право саме отак скривдити дитину, школярку, яка жодним чином ні перед ким не є винною. В мене немає слів щоб виразити справедливі мої почуття з даного питання.

Пане Президенте. Якщо у Вас є діти чи внуки, то ви повинні мене зрозуміти і допомогти. Не на словах. Це є моє право, а Ваш обов'язок.

З повагою:

25.12.2018 р.

І ви думаєте що Президент поміг? Ні, це питання виявилося йому не під силу. Та і часу немає. Гасає по країні  з Томосом, як придурошний, бо  вже майбутнім  президентом себе уявляє.  Пяниці кусок. Правда його секретарі доручили дармоїдам Харківської обласної прокуратури щось написати заявниці. І ті пишуть. Прошу прочитати їхню писанину.

ПРОКУРАТУРА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Прокуратурою області в межах компетенції розглянуто Ваше звернення від 25.12.2018, яке надійшло з адміністрації Президента України 17.01. щодо вирішення питання про повернення Вам ноутбука маркц «ОЕЬЬ» та з інших питань.

Встановлено, що слідчим в особливо важливих справах другого слідчого відділу слідчого управління прокуратури Харківської області Бондаренком О.С. проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 4201822140000008, відомості про яке 31.01.2018 внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом пошкодження майна, на яке накладено арешт, а саме ноутбуку «ОЕЬЬ», що належить Марголіну В.Н., за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 388 Кримінального кодексу України (далі - КК України).

Під час проведення досудового розслідування, відповідно до вимог ст. ст. 242 - 244 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК України), 15.08.2018 слідчим суддею Червонозаводського районного суду м. Харкова Янцовською Т.М. задоволено клопотання слідчого Бондаренка О.С. та надано доручення експертам Харківського науково-дослідницького інституту судових експертиз їм. засл. проф. М.С. Бокаріуса провести комп'ютерну експертизу ноутбуку «ОЕЬЬ».

На виконання зазначеного рішення суду 16.08.2018 ноутбук «ОЕЬЬ Уозіго 1540» № 1540-6795 $/п СВВКМТІ направлений фахівцям вищезазначеної експертної установи. Проведення експертизи на цей час триває.

Крім того, 20.08.2018 слідчим Бондаренком О.С. визнано потерпілим у вказаному кримінальному провадженні Марголіна В.Н.

Постановою слідчого Бондаренка О.С. від 19.12.2018 кримінальне провадження № 4201822140000008 закрито на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України за відсутністю складу кримінального правопорушення.ким чином, рішення про можливість повернення Вам ноутбуку буде прийнято після проведення комп'ютерної експертизи відповідно до вимог чинного кримінального процесуального законодавства.

У разі незгоди з постановою слідчого про закриття кримінального провадження її можливо оскаржити слідчому судді учасниками цього провадження.


Відповідно до ст.ст. 303-308 КПК України скарги на рішення, дії та бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора розглядаються слідчим суддею місцевого суду згідно з правилами судового розгляду, передбаченими ст.ст. 318-320 КПК України.

Прокурор відділу процесуального керівництва

 управління процесуального керівництва у кримінальних

 провадженнях слідчих регіональної прокуратури  

М. Кубах           

Шановні читачі. Я даю вам почитати цю прокурорську херомантію тільки для того, щоб ви зрозуміли весь трагізм нинішнього етапу розвитку і будівництва держави України. Ви повинні зрозуміти куди ідете і хто вас туди веде. А солодких речей ми з вами наслухались. І коли цей полковник не зрозумів що має справу з дитиною то в моєму розумінні це є моральний урод, недоумок, який виявився на стороні тих хто цю дитину обікрав. А це є правовий  безлад і нігілізм. В цивілізованих демократичних країнах до приватної власності відношення дещо інше. Там така справа є святою, там, очевидно, читають і виконують вимоги Конституції. А в нас все туди щось дописують, голосують, а комусь повноважень не вистачає. Придурки ви всі. Вас таких ніхто в тій Європі не чекає . Ви подивіться на себе в дзеркало. Навіщо ви обманюєте людей. І що про вас подумає школярка? Ви не відповіли їй, не відписалися. Ви намагаєтесь засрати дитині очі. У вас така реформа. І їх таких півтори сотні, якщо не більше. Я такого не очікував. Як можна закривати справу коли немає відповіді експертизи. Це є нонсенс. Ноутбук є речовим доказом, кому це є не зрозумілим. Дебіли ви кончені, недоноски. Закрили справу і сидять мовчки. Фашисти - одним словом. Так вони допомогли дитині з багатодітної сімї.

А люди у нас чудові. Для дальніх моїх читачів я пояснюю, що я проживаю в Зачепилівці. Це той край де пекли найдобріший хліб в Україні. Та прийшли нові господарі, "продали" пекарню, колектив залишили без роботи, людей без такого хліба, підприємства розтягли аж до фундаментних блоків, догреблися, а люди хто куди. Хліб нам привозять за сотні кілометрів, ціну на нього підвищують через день. Навіть ліс і той випиляли, не без участі прокурорів. До нього ми ще будемо повертатися. Тепер намагаються громаду об'єднати, а їм довіри то немає бо вже і водоканалу ладу дати не можуть. Оскаржують рішення суду. Намагаються в очах людей виглядати дещо поряднішими. А ціни на почтові послуги, за телефон, за Інтернет, за продукти харчування, за послуги ЖКГ, проїзд в транспорті - все зростає і зростає. Добавка до пенсії - нуль. І вони чекають на вибори. Охаміли. Та повернемося до долі нещасного ноутбука.

 Я нагадаю читачам що сама карна справа в обласній прокуратурі відкрита 30.01.2018 р., а експертизу можливо зроблять до серпня місяця 2019 року. Кого може задовольнити така робота. То для кого існує стаття 28 в КПК України щодо розумних строків. Таке оперативне розслідування, за таку заробітну платню змусило мене писати пропозицію прокурору області щоб він той ноутбук положив собі під голову… Я ж вважаю, що розумному спеціалісту для того щоб розібратися в  суті поламаного ноутбука потрібно мати декілька хвилин. Я ж із ремонту ноутбук з жучками прокурорів забирати не збираюся. Я буду через суд вимагати повернути мені кошти для купівлі нової техніки. Як я тих ідіотів полудебільних просив не чіпати  по суті дитячої іграшки. Нічого не допомогло. Шакали. Більше сказати немає чого.

Шановні читачі. Невже після таких оперативних слідчих дій хтось із вас подумає що я можу проголосувати за Порошенка. Та , ніколи і ні через якісь тортури. Нехай їде до Ростова і там разом із Януковичем гріхи свої відмолює. Їх у цього вора достатньо. А мені залишилось небагато і я свою честь та гідність не продаю. А голосувати я збираюся за Смєшко Ігоря Петровича.

І наостанок. Можливо я чогось не розумію, але хто мені роз'яснить: при наявності у нас найкращої корупції і продажних чиновників, в т.ч. проросійських сепаратистських прокурорів, чи я зможу дочекатися на справедливий демократичний суд в цій обманутій країні і як належить за це подякувати пану Порошенку.

Отже, шановні читачі, давайте задумаємося над пророчими словами Тараса Григоровича.

 

Редактор - Віктор Марголін, Зачепилівка, 11.02.2019 р.

  11.02.2019 р.

Тема: Схаменіться люди добрі бо лихо вам буде.

45

45 | 26.02.2019

Конопля на фестиваль афганской песни не приходил а в кафе вчера прибежал на гулянку.Тебе не стыдно,вечно голодный.А остатки продуктов после застолья не собирал.Жаль.Он может.

редактору

ww | 22.02.2019

Шановний Вікторе Наумовичу, а Манул це правдива підпис? В його матеріалах немає агітації? Я теж ознайомився зі статею про президента. Там не було лайки в адресу інших. А констатація його справ реальних...

Re: редактору

манул | 22.02.2019

нічого не поробиш.які діла такі і слова про них.говорячи про любимого паном ww порошенка мені та і більшості житилів України трудно утриматися від ненормативної лексіки.наперед приношу читачам свої вибачення.але мовчати не можу. Україну нищать. я не маю мети агітувати за конкретного кандидата. А манул "правдива підпис"це позивний нашого вертолетного екіпажу

редактору

ww | 22.02.2019

Віктор Наумович! Якщо ваша газета займає позицію рупора района з різними думками, то чому у вас можна позитивно відгукуватися про Савченко, Бойко. а про діючого президента ні? Про нього у вас можно тільки його поплюжити. Будьте будь ласка нейтральні, якщо ви редактор цієї газети. Вчора була про Порошенка статья, а сьогодні її немає, чому????

Re: редактору

Редактор | 22.02.2019

Відповідаю. Я вже писав про те, що агітаційні матеріали можна подавати тільки з мого дозволу. Ви цього не читали? Вам подобається писати і не підписуватися. Я це розумію. Але це не є солідно. Ви , очевидно, людина доросла і повинна це розуміти. Ведіть себе цивілізовано. Прошу Вас.

Re: Re: редактору

+++++ | 22.02.2019

Виктор Наумович- молодец , пять баллов!!!

страшно панове побратими

манул | 21.02.2019

. На Україні страшно.так страшно мені не було навіть під обстрілом.в ті часи.коли довелося віддавати той борг якого не робив(не вірьте тим хто говорить.що йому тоді страшно не було.так не бувае). Зараз мені вже не страшно за себе.сьомий десяток уже розпочався. Нічого вроді вже боятися.але строшно за дітей та внуків і страшно за Україну.яка зусиллями майданутих порошенків вже навіть не котитья .а з космічною швидкістю летить до погибелі. Страшно за народ .який все розуміе але мовчить.я не вважаю за доцільне говорити про нашу бідність.постійний ріст цін та тарифів. Жахливу громадянську війну. Добре живуть бандити.одягай шаравари і грабуй кого хочеш.чиновники з абсолютною свободою від честі та совісті.та олігархи їм віддали все нажите народом.грабуй та ділися з чинушами. Але я бачу безробітного котрий роздае листівка за порошенка.учителя який учить дітей ненависті і просто дурнів які ідуть на Донбас воювати за ітепеси олігархів. І у мене виникае думка: ми гідні такої влади. Повстала Франція.протестуе Росія а там живуть значно краще ніж ми.а Україна мовчить. Чому не чути: Україна без порошенка і майданів. Україна прокинься і я з гордістю скажу: Слава Україні. Всі на вибори петьку геть. Не сфальсифікують.а не вийде тоді українці до зброї.якщо звичайно ви ще мужчини.

не коней а свиней

! | 21.02.2019

Всі тупі тікі жрати нічого та нема работи а свиня відпочивае на мальдівах зв 50 мільйонів коли війна йде йомуж за газ не платити ідіть ..... разом з конем жидярою

Россия 2014-2019

210219 | 21.02.2019

Приведу некоторою статистику, как на сегодняшний день, лапти опираясь на балалайку встают с колен: 9 регионов гипер-дефолтные - долги более 50% доходов, лидер - Мордовия, долг на 90% превышает доходы. 47 регионов дефолтные - долги 50% от доходов. Суммарный долг регионов - 3 трлн. руб. Дефицит бюджета в 15 регионах. Снижение доходов населения в 61 регионах из 85. “Роснефть” вступила в 2019 год с рекордным долгом 8,076 трлн. руб. Её долг больше годовой выручки 8,076 трлн руб и в 2 раза превышает её рыночную капитализацию – 4,514 трлн. руб. В 2019 году в РФ будет ликвидировано еще минимум 50 банков. За время санкций РФ потеряла 457 банков. 50% банков с начала агрессии против Украины, как не бывало. Дефицит Пенсионного фонда в 2018 году составил 3,2 трлн. руб. Сокращения в 2018 году:
- медицина - сокращение 35% персонала;
- научные сотрудники - уволено 10,29%;
- работники культуры - 8,4%;
- сотрудники ВУЗов - 6,6%;
- УДО - 6,8%.
Министерство труда прогнозирует в течение первых 3-х месяцев 2019 года без работы в РФ останутся 230 тыс. чел. С 2014 года РФ потеряла более $210 млрд прямых иностранных инвестиций в свою экономику. Эти $210 млрд. стоит прибавить к общему числу тех потерь, что понесла РФ в результате своего вторжения в Украину. Из доклада Минэкономразвития встающих с колен. "Украина вошла в тройку лидеров по размеру нанесенного РФ финансового ущерба в результате введения санкций из-за агрессии Кремля." Кагжетаг?! Ведь Украина жила только за счет РФ! А оно вон как получается. Российский хваленный корвет "Каракурт" завис в воздухе без украинских двигателей, РЖД "пищит", не могу без украинских запчастей. Но это еще пол беды, почему-то на России упорно умолчат, что Украина впереди планеты всей, по утилизации (до состояния 200-х) ихтамнетов лаптеногого происхождения. Чувствуете "наш конец", терпите и молчите.

Re: Россия 2014-2019

порошенковському сраколизу | 21.02.2019

трудами вайцмана у нас все ще гірше

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

додати новий внесок