Схоже на параліч правоохоронної системи в районі.

15.05.2015 12:11

Схоже на параліч правоохоронної системи в районі.

 

Шановні читачі. На ефективність моїх публікацій я і сам поступово втрачаю віру. Скільки вже разів я писав про нашу міліцію і що змінилося? А візьміть дільничного міліціонера Шевченка. Та на ньому немає місця щоб відмітку поставити. Я обласному начальнику вже рекомендував забрати Шевченка до апарату Головного управління. Не беруть. А в Зачепилівці він вже не той, що з бугра, а майор міліції. От вам і зоотехнік з Водолаги. Так, саме він дозволяє собі  вести в селищі ніби він і суддя, і прокурор.

Уявіть собі коли у ваш двір заходить міліціонер і говорить: "Я тебе сука посажу, а твій чоловік буде сидіти 12 років." Приблизно так. То це вже виходить так, що в нашому районі такі посадові особи, як судді і прокурор, взагалі не потрібні. А я то думав, що лише суд має право визначати де кому і скільки треба сидіти. Такі то діла.

В такій ситуації мені вже нелегко знайти якісь правові орієнтири. Наприклад, селищний голова вже проігнорував три судові постанови, тобто дійсно положив на них все що у нього Богом дане. Згідно моєї заяви нібито відкрите кримінальне провадження за невиконання судових рішень. Так само нібито відкрите кримінальне провадження стосовно беззаконня твориме Щевченком в зв'язку з несанкціонованим  проникненням до житла громадян. А чому я пишу - нібито, пояснюю.

Я 13 травня пішов до райпрокуратури,  щоб дізнатися правду по моїх заявах, їх долі. А там нічого не знають. Так ніби все за вказівкою було передано до районного відділу міліції. Я попросив зателефонувати начальнику слідчого відділу міліції Штаньку. Цей чоловік не так далеко відкотився від пана Шеченка. Він відповідає працівнику прокуратури що поки заяви Марголіна не внесені до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань. А це означає, що ніхто ніяких дій до порушників Закону не приймав і приймати не збирається. Складається враження що сидять і чекають на взятку.

Шановні читачі. Як пізніше було установлено, то дійсно прокурор району Твердохліб направив до міліції в письмовій формі вказівку про те, що треба робити із заявою Марголіна. Все це виглядає досить переконливо. Та біда в тому що нашого прокурора в міліції не розуміють і не бояться ні з переду , ні з заду. Доробився чоловік. Про ці речі я доповів голові суду. В такій ситуації я вже не можу зрозуміти чи є взагалі у нас держава і хто більший із нас сепаратист : я чи прокурор району. Це вже і бардаком назвати не можна. Це вже, на мій погляд, повний параліч правоохоронної системи в районі. До чого ми дожились і доробились. Залишається запитати прокурора Твердохліба чого він сюди приїздить із Харкова. Клоунів від права і без нього тут хватає. На його місце вже і Шевченко може претендувати, якщо вивчить всі 32 букви алфавіту.

 

Редактор - Віктор Марголін, 15.05.2015 р.

Тема: Схоже на параліч правоохоронної системи в районі.

схоже на параліч правоохоронноі системи

манул | 17.05.2015

Наумович,Ви Дон Кіхот,який бьеться з вітряками,згоден і Твердохліб,і Шевченко мають працювати ретельніше,але розгоните іх,хто прийде-батальйон айдар,чи той дебільній недоросль,що пише на стіні засраного туалету:слава бендері,бережи Всевишній,бо тоді Ви проситимете сто Шевченків і тищу Твердохлібів та буде пізно

Про Шевченка!

Марголіну | 16.05.2015

Та чого ти до людини у майже кожній публікації чіпляєшся в образливій формі? Наумич! Перестань сприймати все буквально! Коли він пообіцяв тебе виїбати, це не значить що він зібрався це робити в буквальному сенсі, тобто, пісюном. Йому твоя грязна жопа та чорний ріт нецікаві.

Це твій параліч, козел!

Uyec | 16.05.2015

А коли вода буде по 52, 49 грн. як ти в очі зачепилянам дивитимешся, гомосєк клятий? Це ж твої "Шановні читачі"! Будь ти проклят, ідіот!

схоже на параліч правоохоронноі системи

манул | 16.05.2015

Наумович, Ви знову перескакали,та всі знають-Ви не москаль,а Вам не доходить:все іде з майдану:женіть кролика сеньку,Петьку Потрошенка і Верховну Зраду і громадянською непокорою,а треба то і зброею і все стане на своі місця,

додати новий внесок