Стало очевидним: без прокурора нам тут не розібратися.

24.01.2019 21:45

Стало очевидним: без прокурора нам тут не розібратися.

 

Шановні читачі. Хоч і рано ще робити якісь висновки, але для вас, по секрету, можу доповісти. На моє звернення в прокуратурі району звернули увагу і прийшли до висновку що треба відкрити кримінальне провадження в питанні якості води яку ми п'ємо. Питання, як на мене, не таке вже й просте. І чим більше у нас буде знань з даного питання, тим вірніші будуть правові висновки. Те, що стало відомим мені, я передав до прокуратури. Це має ось такий вигляд:

Я, Марголін В.Н., хочу надати  до Зачепилівського відділення прокуратури свої зауваження, претензії і навіть  підозри стосовно порушення чинного законодавства зі сторони адміністрації КП "Зачепилівське водопровідно- каналізаційне підприємство". Все це я викладаю наступним чином:

 1. В своєму Запиті на отримання публічної інформації від 14.12.2018 р. до Зачепилівського водоканалу я просив надати відомості про якість води яку споживають абоненти водоканалу та скільки коштувало для водоканалу проведення таких аналізів. Все це треба було підтвердити відповідними документами. Нажаль, повної інформації на запит я не одержав і на даний час, що є грубим порушенням чинного законодавства. Закон про Інформацію залишається не виконаним.
 2. При обрахунку планових показів собівартості послуг водоканалу в структуру затрат підприємства була внесена сума коштів в розмірі 16758 грн. Це кошти які планувалось використати під час замовлення та проведення хімічного аналізу води, яку споживають абоненти. Та , як відомо, на даний час підприємство відмовилося надати копії бухгалтерських платіжок за виконане замовлення відповідною лабораторією. А коли так, то у мене є сумніви щодо порядності самих розрахунків собівартості послуг водоканалу. Їхні затрати  штучно завищені і всі останні роки люди платять значно завищені  суми за послуги водоканалу. Це має ознаки відвертого шахрайства. В Зачепилівському водоканалі людей не обслуговують, а по суті грабують.
 3. Отримавши аналізи води з лабораторії спеціалісти водоканалу не могли не звернути уваги на той факт, що по деяким показникам якості води вона не відповідає вимогам Державного стандарту.Так, наприклад, протокол дослідження питної води №1171 від 20 вересня 2018 р. засвідчує той факт, що фтору у воді в 1,9 рази більше, ніж верхня допустима норма. Зав відділенням засвідчив своїм підписом і печаткою, що таку воду вважати питною не можна. Значні відхилення від норми є і по деяким іншим показниках. Та, незважаючи на такий доволі страшний аналіз води, адміністрація водоканалу не повідомила про це своїх абонентів і продовжувала збирати кошти за використану воду, яка не є питною. А в договорі водоканал зобов'язався поставляти людям саме питну воду. Ось такий обман абонентів організував, очевидно, керівник водоканалу Галій Г.І. не виконуючи своїх договірних обов'язків. А абоненти мають законне право знати про аналізи води, яку споживають.
 4. Що торкається радіологічного аналізу води, то я вважаю, що людям про це нічого також не відомо. Люди платять, можливо,  останні свої копійки і не знають за що, купляючи таку воду, отруюючи себе, отримуючи додаткові підстави хворіти на найстрашніші хвороби.
 5. Я вважаю, що слідство повинне дати абонентам відповідь на питання чому з якості води була зроблена таємниця, хто мав право так по-злочинному маніпулювати здоров'ям сотень чи тисяч людей Зачепилівського району. Люди мають право дізнатися чи адміністрація водоканалу зверталася в селищну раду з пропозиціями прийняти міри по покращенню якості води. Вода в нашій країні визнана продуктом харчування, а тому саме така торгівля водою явище неприпустиме.
 6. Варто відмітити, що керівник водоканалу і з інших питань, які стосуються прав абонентів, допускав самоуправство. Як доказ повідомляю, що 28.12.2018 р. я виграв суд в водоканалу з питання про захист прав споживачів стосовно відповідальності абонентів за  перевірку правильності роботи лічильників води. Пан Галій відверто ігнорує права і потреби своїх абонентів. Ось тому вартість нашої води є найбільшою в області  та Україні. А це в свою чергу обман не тільки абонентів, а і Державного бюджету, так як люди не завжди здатні оплачувати такі захмарні тарифи на воду і оформляють субсидію. А за це пора комусь нести відповідальність.
 7. На даний час ми обговорюємо аналізи проб води які відбирали з свердловин, а насправді ми п'ємо воду і беремо її з кранів водопроводу в квартирах де вода, без сумніву, набагато гірша.
 8. Основні речовини питної води, які беруть участь в основних обмінних процесах організму людини, є - йод, калій, кальцій, магній, натрій, фтор. Та, нажаль, в протоколі дослідження питної води № 607 від 31 травня 2018 р. наявність у воді цих речовин взагалі не досліджувалась. Навіть не була визначена кислотність. води. Кому потрібний такий аналіз?
 9. Щоб мати більш повний аналіз води її проби для аналізу треба відбирити не тільки біля скважини, а і у розподільчій мережі. Наявними аналізами водоканал не довів що все робиться саме так. То кому потрібна така фальсифікація?
 10. За період роботи пана Галія в водоканалі там відбувались декілька пожарів. Пан Галій особисто мене звинувачував у підпалі водоканалу разом з Колєсніком В.І.  Тепер же для мене не є таємницею чого горів водоканал і кому це було вигідним. Треба було спалити документи і докази такої злочинної діяльності. Адже порушення, безсумнівно, були не тільки з аналізами води. Це є моїм переконанням.
 11. Залишається таємницею: чому в районному відділі поліції вирішили кришувати даний злочин?

Додаток: - шкідливі речовини у воді та їхній вплив на здоров'я людини           (дані з Інтернету)

 

Мешканець Зачепилівки ________________ Марголін В.Н.

24.01.2019 р.

 

Я сподіваюся що допитливим читачам наступна інформація буде також цікавою:

Шкідливі речовини у воді та їхній вплив на здоров’я людини

Алюміній → Науковці пов’язують наявність алюмінію у продуктах з розвитком різних хвороб сьогодення: раком грудей, Альцгеймера, алергіями, аутизмом. Проте вплив алюмінію на організм людини до кінця ще не вивчено.

Амоній → Викликає хронічний ацидоз (підвищена кислотність крові, шлункового соку та тканин організму внаслідок зміни кислотно-лужного балансу).

Бромдіхлорметан → Канцероген.

Бромоформ → Канцероген.

Водневий показник → читайте нашу статтю “Важливість pH води для здоров’я“.

Дібромхлорметан → Канцероген.

Жорсткість води → Накопичення солей в організмі, захворювання суглобів (артрити, поліартрити), утворення каменів у нирках, жовчному і сечовому міхурах. Накип.

Забарвленість → Висока забарвленість води погіршує її органолептичні властивості. Сам по собі показник забарвленості не говорить про характер забруднення, але якщо він високий, значить якесь забруднення є.

Смак та присмак → Розрізняють чотири основних види смаку: солоний, кислий, солодкий, гіркий. Всі інші види смакових відчуттів називаються присмаками (лужний, металевий, терпкий тощо). Присмак викликають різні домішки – солі, органічні сполуки, іони металів. Наявність присмаку свідчить про забруднення води якоюсь речовиною або речовинами.

Залізо → Надлишок заліза збільшує ризик інфарктів, тривале вживання викликає захворювання печінки. Несприятливий вплив на слизові оболонки і шкіру, може викликати гемохроматоз, алергічні реакції.

Запах при 20° С → Запах відноситься до так званих органолептичними показниками і вимірюється без допомоги яких-небудь приладів. Інтенсивність запаху води визначають експертним шляхом при 20°С та 60°С, і вимірюють в балах.

Йод → Перевищення викликає гіпертермію, дистрофічні зміни шкіри та її придатків, раннє посивіння, депігментацію шкіри на обмежених ділянках (vitiligo), атрофію м’язів.

Кадмій → Негативно впливає на функціонування нирок.

Каламутність → Висока каламутність води є ознакою наявності у ній деяких домішок, можливо токсичних, крім того, в каламутній воді краще розвиваються різні мікроорганізми.

Калій → Перевищення викликає ниркову недостатність, декальцінацію, значне перевищення – параліч серця.

Кальцій → Через надлишок кальцію спостерігаються: хронічний гіпертрофічний артрит, кістозна і фіброзна остеодистрофія, остеофіброз, м’язова слабкість, утруднення координації рухів, деформація кісток хребта та ніг, мимовільні переломи, кульгавість, нудота, блювота, біль у черевній порожнині, дизурія, хронічний гломерулонефрит, поліурія, часті сечовипускання, ніктурія, анурія. При сильному надлишку кальцію спостерігаються сильні серцеві скорочення і зупинка серця в систолі. Надлишок кальцію може призводити до дефіциту цинку і фосфору.

Кремній → Кремній не віднесено до речовин, що мають шкідливий вплив на здоров’я, оскільки достатніх наукових даних про його шкідливий вплив на організм людини не отримано, його вплив на організм ще вивчається.

Кобальт → Симптоми надлишку кобальту: склероз легенів, ураження серця – кардіоміопатія, ураження шкіри: контактний дерматит, гіперплазія щитовидної залози (збільшення органа), неврит слухового нерва, збільшення вмісту ліпідів, кількості еритроцитів у крові і підвищення артеріального тиску.

Магній → Надлишок магнію пригнічує нервову систему і дихання, погано впливає на роботу нервово-м’язової системи і серця. У людини можуть з’явитися припливи крові до обличчя, пітливість, м’язова слабкість, розлади зору, млявість, сонливість, може розвинутися кома. У ряді випадків підвищується кров’яний тиск і знижується частота серцевих скорочень.

Марганець → Порушення роботи ЦНС, процесів кровотворення.

Мідь → При перевищенні викликає шлунково-кишкові розлади, захворювання печінки, гепатит та анемію.

Миш’як → Негативно впливає на шкіру та кров; канцероген.

Молібден → Викликає подагру при перевищенні, порушення роботи ЦНС.

Нафтопродукти → Нафтопродукти небезпечні для здоров’я і погіршують органолептичні якості води – надають їй стійкий “нафтовий” запах.

Натрій → Надлишковий вміст натрію у воді та їжі призводить до гіпертензії і гіпертонії. Додаткове навантаження на нирки у дітей.

Нікель → При перевищенні ГДК може призвести до розвитку пухлин, клітинним мутаціям.

Нітрати → При перевищенні в організмі людини синтезуються нітрозаміни, що сприяють утворенню злоякісних пухлин, які переростають у рак. Немовлята у віці до шести місяців, які п’ють воду, що містить нітрати понад ГДК, серйозно хворіють і можуть померти.

Нітрити → Немовлята у віці до шести місяців, які п’ють воду, що містить нітрити понад ГДК, серйозно хворіють і можуть померти.

Поверхнево-активні речовини → Здатні викликати грубі порушення імунітету, розвиток алергії, ураження мозку, печінки, нирок, легенів. Порушуються функції печінки, нирок, скелетних м’язів, що призводить, у свою чергу до важких отруєнь, порушення обмінних процесів та загострення хронічних захворювань.

Перманганатна окислюваність → Несприятливий вплив на печінку, нирки, репродуктивну функцію організму. Комплексний показник, що надає інформацію про загальний вміст шкідливої органіки у питній воді.

Ртуть → Негативно впливає на функцію нирок.

Свинець → Канцероген. Свинець негативно впливає на нирки, печінку, нервову систему і органи кровотворення. Літні люди й діти особливо чутливі навіть до низьких доз свинцю.

Селен → Негативно впливає на кров, волосся та нігті; викликає оніміння в пальцях рук або ніг; порушує кровообіг.

Сульфати → Порушення роботи травної системи, гінекологічні захворювання.

Сухий залишок → Загальна мінералізація – сумарний кількісний показник вмісту розчинених у воді речовин. Цей параметр також називають вмістом розчинних речовин або загальним солевмістом, так як розчинені у воді речовини як правило знаходяться саме у вигляді солей.

Тригалометани → Мутагени і канцерогени. Тригалометани виникають, коли природні органічні і неорганічні речовини у воді реагують з дезінфекуючими засобами, такими як хлор і хлорамін, що використовуються для стерилізації води. Люди, які протягом багатьох років п’ють воду, що містить тригалометани понад ГДК, схильні до підвищеного ризику захворювання центральної нервової системи, раку печінки і нирок.

Фториди → Нейротоксин. Фтор відноситься до другого класу небезпечних речовин, випереджаючи навіть свинець. Перевищення викликає флюороз, погано впливає на зуби та скелет.

Хлориди → Подразнення слизових оболонок, очей, шкірного покрову, дихальних шляхів; виникає ймовірність розвитку захворювань системи кровообігу; з’являється схильність до виникнення новоутворень (каменів) сечостатевих органів, органів травлення, шлунку, стравоходу; підвищується ймовірність жовче- і сечокам’яних захворювань.

Хлороформ → Канцероген.

Хром → Викликає розвиток алергічних реакцій (сильний алерген), має канцерогенний ефект (сприяє розвитку раку легенів), подразнює слизові оболонки.

Цинк → При перевищенні пригнічує окислювальні процеси в організмі, викликає анемію. Несприятливий вплив на ЦНС, генотоксична дія.

Шановні читачі. Дана моя інформація може бути корисною для кожного із нас якщо її грамотно використовувати. І головне для нас сьогодні це те, щоб ми мали право на вибір. А в нас його забрали і нас ніхто не запитував. Ось так ми ще і заплатили з своєї кишені пройдисвітам від влади.

 Такою є моя  суб'єктивна думка. А що скажете ви ?

Та декілька питань у мене ще залишилось. Не можу зрозуміти: чому з водоканала слідчим не надано жодної копії фінансового документа. Та й розумна пані бухгалтер. Якщо надали копії протоколів дослідження води з свердловин, то що тече в трубах та з кранів абонентів вас чомусь не цікавить. Я написав заяву до поліції 22.12.2018 р., а вже 26.12.2018 р., коли  "петух" таки клюнув пан Галій написав листа до медиків і просить надати йому рекомендації що робити бо якість води ні в дугу. А раніше що він думав? Шарлатан і аферист  від влади настоящий. Правда, провину свою визнав та чи  допоможе це простим людям? Я думаю, що тут уже кожний зрозумів куди саме треба в першу чергу використати кошти об'єднаної громади. Давайте для ще живущих зробимо корисну справу. Пане Кривенко, а яка ваша думка?

 

Редактор: Віктор Марголін, Зачепилівка, 24.01.2018 р.

 

Тема: Стало очевидним: без прокурора нам тут не розібратися.

а ми готовимся

ХА ХА Ха | 30.01.2019

Без бутилки вам не розібратись....

Re: а ми готовимся

Редактор | 30.01.2019

От Вам і ха-ха-ха. А як на мене то тут не до ха-ха, коли люди не потрібні владі. Та все ж цікаво було б дізнатися скільки таких дебілів в Зачепилівці.

Re: Re: а ми готовимся

Морголину | 01.02.2019

Подстилка ти Гришина ! Пидарас!

Re: Re: Re: а ми готовимся

Редактор | 01.02.2019

Зовсім не важко здогадатися хто може написати таку дурницю.

Про воду

Для народа зачи | 28.01.2019

Води осталось мало. Кому не понятно, почитайте нужную информацию в нете. А насчет системи менделеева в составе воды, такболше грешите и еще и не такое увидите. Кто винован свое получит иждать не придется. Смотрите и слушайте.

для всіх

народ | 27.01.2019

завтра на площі поставлять палатку де будуть збирати пожертви для закупки солі і піску щоб посипать вулиці

Re: для всіх

Александр Георгиевич АНТОСИК | 27.01.2019

Скиньтесь мне лучше на новый автомобиль - вам все равно , а мне очень нужно , как будущему президенту мне необходим бронированный лимузин. Пожертвования приносите домой. Я буду ездить на машине по Заче здороваться с вами и махать рукой, вам не надо будет ходить по гололеду! Обещаю вы не будете жалеть, потому что все счастливыми быть не могут - а Я могу быть счастливым!

Re: для всіх

Народ | 28.01.2019

Не перегибай а то шо с понтом ты даш бабла, найдут без тебя, уймись.

Сніг, сніжок упав на порожок

манул | 25.01.2019

Стало зрозуміло, що оказується не так усе було у с.Миколаївці. Казать треба так - дворнік стовбом збив МАЗ і ніяк не наоборот.
Всі все правельно запомнили?
дворнік значіть у нас Геракл получівся

Re: Сніг, сніжок упав на порожок

МАЗ | 27.01.2019

шо ви за люди, причому тут дворнік взагалі, брехні зачепилівських спльотників уже в печінках.Бачили конкретно його? На мазі? А нічого шо то зерновози втіліпалися? Як на кругу людину на скутері вагітну збили, так ніхто не чув не бачив і багато всяких випадків,які швиденько замилюються. Як застряв дворнік, чистив мазом, так ніхто теж не бачив, зато обісрати гаразд.

1 | 2 >>

додати новий внесок