Сталося так, як сталося. Або беззаконня у виконанні судді Яценка.

27.12.2014 14:10

Сталося так, як сталося. Або беззаконня у виконанні судді Яценка.

 

Шановні читачі. Нічого дивного не сталося. Зачепилівським районним судом під головуванням судді Яценка Є.І. прийняте абсолютно незаконне та неправове рішення. Рішення зачепилівських депутатів в Зачепилівській селищній раді на даний час визнане ніби законним, так як зупинено провадження за моїм адміністративним позовом. В моєму розумінні це і є ота махрова корупція, яка роз'їдає підвалини розвитку країни і суспільства в цілому.

На ці події можна поглянути і з іншого боку. Ні я особисто, ні суд не винні в тому, що серед нашого депутатського корпусу не знайшлося тієї більшості, яка би кваліфіковано розібралася з викрутасами в Зачепилівському водоканалі і забаганкам селищного голови Кривенку Ю.В. сказала - НІ!!!  На заробітну плату свого заступника кошти знайшлися, а на допомогу водоканалу коштів немає?  Якось воно виглядає не по-людськи.

Хоч і кажуть, що після бою кулаками не махають, але я вас, шановні читачі, повинен ознайомити зі змістом судового рішення. Воно таке:

 

Справа № 620/1051/14-а

У X В А Л А

ИМЕНЕМ   У К Р АЇНИ

26.12.2014 року Зачепилівський районний суд Харківської області

                у складі : головуючого - судді Яценко Є. I.,

                при секретарі - Гагаріній С.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду сел. Зачепилівка справу за адміністративним позовом Марголіна Віктора Наумовича до Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області про визнання протиправним та скасування рішення сесії 28.11.2014 року, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває справа за адміністративним позовом Марголіна Віктора Наумовича до Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області про визнання протиправним та скасування рішення сесії від 28.11.2014 року.

На запит суду Зачепилівська районна прокуратура повідомила, що кримінальне провадження розпочате 18.09.2014 року за зверненням Марголіна В.Н. щодо внесення, на його думку, завідомо неправдивих даних посадовими особами КП «Зачепилівське ВКП» до документів поданих для формування нових тарифів на водопостачання та водовідведення перебуває в провадженні СВ Зачепилівського РВ ГУМВС України в Харківській області..

Позивач в судовому засіданні заперечив проти зупинення провадження у справі, вважає, що є всі підстави для вирішення даного адміністративного позову.

Представник відповідача Безчасна Л.М. в судовому засіданні вказала, що вважає за доцільне зупинити провадження по справі до прийняття рішення по вищевказаному кримінальному провадженню і у випадку наявності злочину в діях посадових осіб КП «Зачепилівське ВКП» Зачепилівською селищною радою самостійно буде скасовано рішення сесії від 28.11.2014 року.

Відповідно до п. З ч. 1 ст. 156 КАС України, суд зупиняє провадження у справі в разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку... кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.

За змістом ч. 4 ст. 156 КАС України, про зупинення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

Суд, перевіривши матеріали справи, вислухавши думку сторін, за наявності підстав з якими вказана вище норма процесуального закону пов'язує можливість зупинення провадження у справі, дійшов висновку щодо наявності підстав для її застосування та відповідно зупинення провадження у справі №620/1051/14-а.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 156, 160, 165, Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Зупинити провадження у справі №620/1051/14-а за адміністративним позовом Марголіна Віктора Наумовича до Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області про визнання протиправним та скасування рішення сесії від 28.11.2014 року до прийняття рішення по кримінальному провадженню № 42014220290000011 від 18.09.2014 року.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Зачепилівський районний суд шляхом подачі в 5 денний строк  з дня винесення ухвали апеляційної скарги.

 

 

 

 

 

 

Головуючий, суддя суддя                Яценко Є.І.

 

 

 

Такий зміст,  цієї аж занадто хитрої постанови , в моїй уяві, щоб не назвати самого Яценка кінченим ідіотом , я назву так: все це нічого не має спільного з  правосуддям в демократичній країні. Все це схоже на відверте шаманство в конторі Бойка по зароблянню грошей. Не знаю кому, але вже так хочеться задати питання: " Григорію, чи довго ти  збираєшся отак кров пити з своїх земляків?"  Здавалося, що ти тут виріс і в твоїй  підсвідомості бодай інколи повинна просипатися ота іскра патріотизму до рідного краю і навіть любові до людей  з пропискою Зачепилівського району. Вас, суддів, держава досить щиро поважає за рахунок інших. Тільки заробітної платні ви отримуєте по 12 тис. грн. Невже цього замало щоб добросовісно виконувати свої службові обов'язки? Крім цього у ваших руках магазини, земля і вам все мало? Охаміли ви до краю.

 Читаючи свіжу постанову Яценка я повинен сказати наступне. В даному випадку суддя мав би не мою позовну заяву зупиняти, а слід було б зупиняти повноваження постанови сесії селищних депутатів. З такою постановкою питання ще можна було б погодитися. Адже пройшло вже більше трьох місяців і в прокуратурі району не можуть чітко пояснити стосовно подальшої долі карної справи відносно водоканалу. Чого там більше не вистачає - розуму, досвіду, хисту чи ще чогось - сказати важко. Адже ми знаємо приклади коли там роками розглядають справи. Там також люди ні за що не відповідають. І тепер виходить так, що  мешканці Зачепилівки нехай і по 50 гривень за куб платять - їм все рівно. А коли навіть керівника водоканалу за шахрайство запроторять куди вже давно пора, то нам переплачених коштів ніхто не поверне. На це ніхто і не сподівається, незважаючи на те, що подібних тарифів я не знайшов по всій Україні. Навіть там, де іде війна, люди платять за воду значно менше.

 

Далі, я звертаюся до селищного голови Юрія Вікторовича. Чому ти  так відверто "кинув" громаду Зачепилівки? Законодавство тобі таких прав не надавало. Не так давно та ж громада довірила цю посаду тобі і тоді майже ніхто не думав що ти так швидко забудеш про свої обіцянки та обов'язок. Але ж саме за тобою ми маємо прямувати до Європи, а ти нас насильно пхнеш  до януковського ярма. Запитай людей і вони скажуть тобі - НІ!!!  Того хліба ми вже скуштували і тепер вся країна розраховується за ті прорахунки. Ти можеш зі мною посперечатися, але при цьому тобі доведеться назвати бодай один райцентр в Україні де б тарифи на воду і водовідведення для населення були б більші за нові Зачепилівські.

 

Я зобов'язаний розповісти людям і про таке. Я вже звертався з проханням та пропозицією і до першого заступника голови Зачепилівської РДА Борішка В.А. щоб він підключився до вирішення проблем водоканалу. Та пройшло вже неділь три і цей регіанальний кадрюга і на копійку не виконав обіцяного.

 

То що я змушений про вас усіх думати? Ви на тих посадах виявилися людьми випадковими. Загляньте собі в душу. Я вас прошу - покиньте цю роботу, не "мучте коняку". Люди вам за це будуть вдячні.

 

Я ще один раз спробую пояснити особисту позицію з даного питання. Я не проти підвищення тарифів, але цей процес повинен бути прозорим і чесним. Шулерство тут не потрібне. Я проаналізував підготовлені водоканалом розрахунки і письмово виклав 01.10.2014 р. 19 зауважень для розгляду їх в селищній раді перш ніж виносити питання на громадське слухання чи сесію депутатів. Але ж і до цього часу я не отримав відповіді на поставлені питання. Про яку прозорість, відкритість і компетентність влади можна сьогодні вести мову? Яка може бути довіра?

 

Питання, які я ставив, викладені раніше в нашій газеті. Не шукайте їх в районній газеті. Там буде дід Мороз із Снігурочкою і то є наше щастя. Можливо, навіть Гіршфельд вас поздоровить - то це вже буде вершина отого щастя.

 

Хто буде вдумливо читати мою статтю, для тих читачів я скажу наступне. Я не прийшов до суду щоб людям тільки голову поморочити. В моєму виступі звучало:

1.     Я вважаю, що думка громади проігнорована. Це є порушення Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, тарифів… та про врахування відповідної позиції територіальної громади.

2.     В Законі України "Про житлово-комунальні послуги" в ст. 30 п. 7 записано : гарантії соціального захисту населення при оплаті за житлово-комунальні послуги та випередження зростання доходів населення над зростанням цін\тарифів на житлово-комунальні послуги.

3.     Мені, згідно Закону України "Про звернення громадян", повинна надійти відповідь на моє звернення від 01.10.2014 р., але я нічого не отримав з селищної ради.

4.     Як відомо в даний час відкрита карна справа по водоканалу 18.09.2014 р. згідно постанови Зачепилівського суду. Про цей факт відповідачем на сесії депутатам нічого не було сказано. Можливо, що треба дочекатися висновку по карній справі, а вже тоді приймати рішення по тарифам.

5.     В суді розглядається адміністративна справа, а не цивільна, як записано в запереченні до суду відповідача. Тому заперечення відповідача має бути судом йому ж і повернуте.

 

На жодне із моїх зауважень суд не відреагував належним чином. То чи можна такий суд взагалі судом називати. Яценко написав те, що йому посовітували. В порушення вимог ст. 165 КАС України суддя в прийнятій ухвалі навіть не навів жодного факту аргументації мого позову до суду. Ухвала суду в описовій частині мала би пояснити на підставі яких доказів я аргументував порушення діючого законодавства з боку керівництва Зачепилівської селищної ради. В судовому засіданні головуючий суддя Яценко наглядно показав що він перед судовим засіданням навіть не прочитав адміністративного позову і був здивований моєю інформацією про те,що в даний час відкрита карна справа по водоканалу, хоч про все це чітко написано в позовній заяві. Суддя Яценко навіть припустився фальсифікації судових документів. В ухвалі суду значиться прізвище секретаря Гагаріної С.А., яка в даний час знаходиться на відпочинку в санаторії. Це, як мінімум, свідчить про формальний підхід судді до виконання своїх службових обов'язків. Йому би слід було  б знати що прізвище секретаря в судовому засіданні - Ніколенко. А ми говоримо про те, що Яценко з Кривенком і Галієм мали б поцікавитися темпами росту доходів громадян в Зачепилівці, перш ніж піднімати тарифи. Ми явно зависили планку професійності  працівників суду. Тому це не є суд, а якийсь лохотрон, якому і вила Ляшка навряд чи допоможуть.

Ось так ми і продовжуємо жити сповідуючи закони та порядки, які підходять Бойку, Яценку, Огієнку та іншим чиновникам від права - від Зачепилівки до Києва. І так буде доти доки ми не встанемо з колін, а та нечисть не пройде люстрацію разом з кастрацією. А ще вимагають до себе поваги.

Обижається Григорій Васильович (голова суду) коли я  ось такі свої сумніви відношу на адресу Зачепилівського районного суду. Але ж я вважаю, що судді Яценко і Огієнко саме так і працюють тому, що цей суд давно вже став кримінальним. А судді є злочинцями. І це біда всього українського народу. Чи я не прав?

Зверніть увагу як підписана Ухвала (Головуючий суддя, суддя). А можливо, що і одного "судді" хватило би. Та чи читав цю ухвалу сам Яценко?

Спортили, сволочі, діду Новий рік. Маємо будинок правосуддя, а самого правосуддя так і не дочекалися.

До нових зустрічей.

 

27.12.2014 р.     Редактор - Віктор Марголін.

 

 

 

 

 

 

Тема: Сталося так, як сталося. Або беззаконня у виконанні судді Яценка.

Юшке\\

Юшка | 09.01.2015

Я предлагаю выйти из членов профсоюза.Такой профсоюз нам учителям не нужен.И что он нам дает?Только теряем,удержание с зарплаты на содержание Беляевой и подписка на школы газет.Раньше путевки в санаторий решались через профком а сейчас путевки идут через соцстрах и профком нам не нужен.

роно

роно | 06.01.2015

А Беляева за какой х....й получает зарплату?Защищает только заврайоно Юшку а в отношении преподавателей боится рот разкрыть.Какая ты профком гадость уходи вон на пенсию .Профсоюз должен защищать а ты подгавкиваешь в угоду Юшке.

Re: роно

Профспілка | 08.01.2015

Профспілку треба змінювать бо "Защищает только заврайоно Юшку а в отношении преподавателей боится рот разкрыть.Какая ты профком гадость уходи вон на пенсию .Профсоюз должен защищать а ты подгавкиваешь в угоду Юшке."
Адміністрація повинна боятися(поважати) профспілку, а не навпаки!

12 | 05.01.2015

ЗАЧЕПИЛОВКА, С НОВЫМ ГОДОМ !!!

Re:

11 | 05.01.2015

И с Рождесвом Христовым (тем кто верит)

сталося так як сталося

Ванька | 05.01.2015

Кажуть главою адміністрації буде Конопля. Повезе ж чоловіку . На чужому х *ю посаду получе. А робитиме як Загній. Ц У получе у бойка, керуватиме бойчиха - а воно ( Дусик) спатиме дома - ледаче і больне...

Re: сталося так як сталося

| 05.01.2015

КОНОПЛЯ не гірший із варіантів. А позбавитися впливу Бойко Г.В. - поки що нереально. Ми це всі розуміємо. Майдан буде (мирний, цивілізований) в ЗАЧЕПИЛІВЦІ. Приходьте, не бійтеся - висловіть свою думку.
"БОРІТЕСЬ І ПОБОРЕТЕ".

Муз.

Муз. | 05.01.2015

А газета -вы б лучше перечислили участников детей а не преподавателей которые получают зартлату более 5.0т.грн.Мало того что дети за свои деньги приобретают костюмы,выступили а почет учителям.Как Вам всем не стыдно.А молодые лауреаты - посвящена целая страница, что писать нечего?Дурак кто выписал газету.

Re: Муз.

| 05.01.2015

Преподавателей с зарплатой около 5 т. грн. в нашем районе человек 8-10. Не завидуйте им. Нечему.

О водителе "Волги"

Юшко | 04.01.2015

Васильевна, а что с Вашим водителем? Он случайно не попал в "какие-то неприятности" в Харькове. А Вас там небыло? Нет?
Срок давности еще не прошел.): ): ):

1 | 2 >>

додати новий внесок