Сучасне життя ставить перед нами певні умови.

06.11.2014 12:03

Сучасне життя ставить перед нами певні умови.

 

Шановні читачі, шанувальники "Зачепилівської правди". Сьогодні мова піде про нашу газету, про її подальшу долю. Декілька років існування газети я цю тему не піднімав. Та, я думаю, що всі мислячі люди розуміють, що газета - це не є дар Божий. Якби все було так просто, то таких газет у районі було б п'ять чи десять. Наприклад. Дотації районній газеті майже кожен місяць складають коло 10 тисяч грн. з бюджету. І нічого, ніхто питань не задає. Як у нас "поживає" "Зачепилівська правда" також ніхто питань не задає. Нормально?

Тепер я пояснюю всім зацікавленим громадянам. Приблизно рік тому наша газета була по суті знищена найнятими хакерами. Кому це було потрібним я зараз пояснювати не стану. Раніше газета була створена на соціальній основі і господар Інтернет ресурсу дозволив нам усім безкоштовно випускати нашу газету. Захищеність нашої газети не була достатньо високою і до неї підібрали ключі. В газету почала поступати надзвичайно велика кількість реклам і таким чином подальший випуск статей втратив сенс.

В той час постало питання: а що робити далі? Вихід з такого стану знайшовся. Газета була створена на основі ресурсу господар якого знаходиться в Швейцарії. Захищеність газети стала набагато кращою. Але, як за все на світі, треба платити. Ось і все питання. Перший рік я заплатив із відомого всім джерела - це моя скромна пенсія. Що будемо робити далі - давайте поміркуємо всі разом. Потрібна нам газета, чи ні? Якщо потрібна, то давайте потрошку складемося і всі питання. Я готовий у любій формі вислухати ваші пропозиції. Нагадую, що мій домашній телефон 5-18-43.

Нинішній господар Інтернет-ресурсу вже декілька разів мене попереджав про те, що право випускати газету у нас діє до 10.12.2014 р.

Отже , думаємо.

 

З повагою  редактор - Віктор Марголін.

 

06.11.2014 р.

Тема: Сучасне життя ставить перед нами певні умови.

сучасне життя

для непонятливих горизонтив | 11.11.2014

Причем здесь сколько они заработали?Заработали и хорошо.А от что обещают газету выпускать на 4 страницах а не на 8 это уже нарушение перед подписчиками.То что газета выходила на 12 стр. вам проплатили кандидаты,а вот я оплатил за 8 страниц от будьте добры выпускайте газету до конца года на 8 стр. не то будет суд.

Сучасне життя

Читач | 11.11.2014

Ех, Світлано Єфремівно! Нащо ж так паплюжити районку! Дура ви набита.

Сучасне життя

избиратели | 10.11.2014

Для Зачепиловки хватит 4 страницы круглый год.А редактора нужно гнать если она не дорожит авторитетом газеты.А действительно кто нас спрашивал чтобы газета была на 12страницах ненужной рекламы и выходит за счет нашей подписки.А ВЫ Виктор Наумович раньше был прав когда нам не рекомендовали подписывать Горизонты.Проститутки уничтожили газету.

Re: Сучасне життя

газета | 10.11.2014

Де Бойчиха покерує - скрізь пи?дець!

Сучасне життя

Читач | 09.11.2014

В останньому номері газети Горизонти Зач. редактор дав об*яву,що під час виборів га зета виходила на 12 сторінках,а тепер до кінця року буде газета випускатися на 4 сторінках..Це злочин до підпищиків.Мало того що газета була вся в рекламі предвиборній,яка нам не була цікава так чому ви брешете за предвиборні рекламу кандидати платили скаженні кошти,і ви заробили на цьому 130 тис.грв.А тепер ви гади будете обкрадати підпищиків.Прошу прокуратуру і Вас В.Н.не дозволити обкрадати нас ,а Світлана Є.хай поясне чому так.І ще одне ви не повинні заповняти газету рішеннями сесій усіх рівнів для це повинне бути проплачено і випускаться на окремій сторінці.

Re: Сучасне життя

Редактор | 09.11.2014

Я можу лише пообіцяти, що з даним питанням я спробую звернутися до редактора районки. Редактор.

Re: Re: Сучасне життя

Редактор. | 11.11.2014

Шановні читачі. В своєму короткому коментарі я вирішив дати відповідь анонімному читачеві стосовно його питань до роботи редакції районної газети.
В моїй усній розмові з редактором районки мені повідомили про наступне: газета працює тільки у відповідності до чинного законодавства. В передвиборчій компанії, враховуючи досить численну кількість кандидатів в народні депутати на нашому окрузі, редакції вдалося заробити більше 100 тис. грн. Всім кандидатам були надані рівні умови, згідно договорів, всі послуги оплачені, скарг немає.Це є основне.
Шановні читачі. Прошу вас взяти до відома. Така форма спілкування мене зовсім не влаштовує і тим більше, коли запит є анонімним. Давайте або будемо людьми, або краще тоді мовчати.
З повагою редактор.

друг

сучасне | 09.11.2014

А хіба вже гроші Бойка закончились,так зроби ще заказних статєйок з десяток і фінансування поновиться

сучасне життя ставить перед нами певнi умови

доброжелатель | 06.11.2014

закройся и вонять не будет

додати новий внесок