Суд - це є влада над людиною.

16.08.2014 14:52

Суд - це є влада над людиною.

 

На даний час історичного розвитку суспільства за багато тисяч років людство так нічого кращого не змогло  придумати з механізмів розв'язання конфліктів між людьми, між людьми і державою - як суд.

Починаючи з 2001 р. я став невільним глядачем, і не тільки, всього того, що відбувається в судах усіх рівнів у нашій країні. Скажу чесно, що зовсім не віриться в те, що ця структура влади будується в суспільстві оті тисячі років.  Я навіть допускаю існування того факту, що, наприклад, тисячу років тому у судовій владі було більше порядку, ніж зараз. Чим більше я дізнаюся про роботу Зачепилівського районного суду, тим більше питань у мене до нашої рідної держави. Задавати питання голові суду - справа практично безнадійна. Тут тебе одурять по любому. Цю стежку я протоптав на протязі 13 років. Після такого стажу відвертої брехні в судах я іноді задаю собі питання: навіщо людям і країні в цілому вся ота брехня за таку непомірну плату. Судова система - це не є дар Божий, це сотні мільйонів народних коштів, які часом витрачаються на шкоду людям і державі. Це ціла армія державних службовців в яких жодним чином не болить голова за порушені і не відновлені права мільйонів громадян, що живуть поруч.

Без конкретного прикладу багато хто із моїх читачів можуть і не здогадатися про що іде мова. Так от,  20.03.2014 р., а це майже п'ять місяців тому голова Зачепилівського районного суду Бойко Г.В. розглянув мій  адміністративний позов до Зачепилівської селищної ради і водоканалу. Була прийнята постанова суду, яка сторонами не оскаржувалася. На перший погляд здається все "окей". Суд виконав свою роботу відповідно до Закону. Та пройшов певний час і я став розуміти, що суд ні мене , ні моїх земляків реально  не захистив. Я вже п'ять місяців підряд отримую від водоканалу рахунки за користування їх послугами по старих цінах, тобто по 20,42 грн. за куб. Наскільки мені відомо таких розцінок вся Україна не знає. Рішення сесії за 2008 рік, яким затверджувались ці захмарні розцінки, судом визнано не чинним. В такій ситуації ми з вами чекаємо на затвердження нових тарифів. Які вони будуть - покаже час і самі нові розрахунки. А на сьогодні я вважаю, що рішення суду є невиконаним і ніхто не поспішає його виконувати. Я сподіваюся, що читачі зі мною погодяться. Так не повинно бути. Якщо рішення суду ігнорується відповідачем, то навіщо і сам суд. Коли суд не здатний захистити своє ж рішення, то така і ціна тому суду. Тут предмету спору я не бачу.

Саме таку позицію я і намагаюся декілька місяців підряд донести до відома самого голови суду, який має свою, дещо іншу позицію. Вона полягає в тому, що Григорій Васильович доводить факт : рішення суду знаходиться в стадії виконання. Я стою на тому, що постанова суду набрала чинності 30 березня ц. р. і з цього часу повинні діяти тарифи , що діяли до рішення сесії депутатів в 2008 році. Якби так ставилось питання, то нові тарифи були б давно вже затверджені і питань би не було ні до кого. Та в нас прав  той у кого більше прав.

Крім цього я повинен повідомити читачам і про наступне. Зважаючи на мої досить часті відвідини  судової установи голова суду виніс ухвалу суду якою поставив вимогу перед селищною радою і водоканалом з тим, щоб відповідачі проінформували суд про хід виконання ними постанови суду від 20.03.2014 р. до 1 серпня 2014 року. На виконання даної ухвали водоканалом надані суду  копії розрахунків, стосовно нових тарифів, які  листом від 05.05.2014 р. № 87 направлені Голові державної інспекції України з контролю за цінами Кісельову О.В. Зміст цих розрахунків, звичайно, в суді нікого не цікавлять, крім Марголіна В.Н. Для них бумага є - і добре. Підшили. Слід відмітити, що законодавством передбачувані і дещо інші, більш жорсткі санкції до виконавців судових рішень саме за їх невиконання. Та наш суд настільки виявився гуманним, що і авторитетом самої державної установи вирішили знехтувати.

Далі події розвивались наступним чином. Я написав заяву до суду щоб мені надали можливість ознайомитися з поданими до Києва розрахунками. Така можливість мені була надана. При цьому я не берусь стверджувати, що я у всіх питаннях кваліфіковано розібрався, але питання у мене виникли. Навіть керівник водоканалу Галій Г.І., коли його запитував слідчий у міліції, відповідав, що він і не економіст , і не бухгалтер і в цих питанням не розбирається. І це після його восьми років роботи на даній посаді. Так що і мені вибачайте. Незважаючи на ці обставини я звернув увагу на наступні цифри, які викликали у мене питання на які в суді відповідати ніхто не буде. Наприклад, мені є незрозумілим те, що в Київ даються дані про те, що в Зачепилівці воду дістають з глибини 90 метрів. Насправді це є глибина однієї з найглибщих скважин. Річний об'єм реалізованої води споживачам у 2013 році склав 100287 м.куб., а план реалізації води на 2014 р.- тільки 94939м. куб. В даному випадку, очевидно, спрацьовує логіка що коли буде менше реалізовано води, то і планова собівартість її буде вищою. Немає тут ніякого секрету в тім, що адміністрація водоканалу своїми розрахунками намагається довести справедливість якнайбільшого підняття собівартості води і тим самим більше коштів отримати від нас споживачів, чи з бюджету селищної ради. То вже як вийде. Що торкається каналізаційних стоків то в 2013 році їх було відведено 20935 м.куб., а план на 2014 р. склав 22000м.куб.  Тут є питання. Адже кількість води меншає, а відходів більшає. Відходи взагалі це річ цікава, так як їм ціна в нас у три рази вища за воду. А їх задача підняти суму загальних витрат. Це є логічним, як по їхньому. Тому річна кількість затрат в цілому піднята більше ніж на 300 тис. грн. На оплату праці в 2013 році витрачено 113 тис. грн., а в 2014 році заплановано -178 тис. грн.  Можливо, що це і є прогресивною думкою, але ж доходи споживачів так чомусь не виростають. І над цим треба серйозно задуматись.

Для мене цікавим питанням залишилось те, що в 2013 році на ремонт насосів було витрачено 5775 грн. , а в 2014 році заплановано 21840 грн. Сиджу я і думаю: навіщо мені такий керівник водоканалу, який планує що в нього мотори будуть горіти в 3,8 рази швидше. То, можливо, без нього там порядку буде більше...  Мене, як споживача, не влаштовує і той факт, що пан Галій здав свою особисту автомашину в оренду підприємству яким сам же і керує. Це виходить так, що я зі своєї пенсії доплачую Галію за те що його машина везе його на роботу. Правда ж, непогано пристроївся чоловік. А ми говоримо про проблеми зниження собівартості послуг водоканалу.

Далі. Я в судовому засіданні розповідав про те, що віднесення амортизації, нарахованої на башню коло церкви, на собівартість послуг - є незаконним. Антимонопольний комітет України дає чітке роз'яснення з приводу цього питання. Коли основні засоби підприємства не задіяні в наданні послуги, то амортизаційні витрати підприємства не можна відносити на собівартість наданих послуг. Та ці роз'яснення аж ніяк не вплинули на позицію адміністрації водоканалу. В розрахунках сума амортизаційних відрахувань однакова за 2013 і 2014 роки. Нам усім відомо, що в тій башні добрих десять років води немає і   в ній літають горобці. А коли б вона була справною, то вночі, коли дешевша електроенергія, води можна було б накачати для селища майже на цілий день. Та кому воно це треба. Не так давно водоканал просив у селищної ради дотацій по 10-20 тисяч грн. на місяць, а зараз уже і 30 тисяч не вистачає.

Я пам'ятаю як в 2008 році представники водоканалу намагалися всіх переконати та показували "Висновки" отримані в Харкові, які надавали право піднімати тарифи до рівня бажаного самим Галієм. Та я впевнений в тому, що крашена тітка в Харкові стопроцентно не відає що робиться з водонапірними башнями в Зачепилівці під керівництвом пана Галія. Та згадана історія може повторитися. І це мене дуже хвилює.

Визнаю, що я не розібрався в таких питаннях як отримання водоканалом доходу від оператора телефонного зв'язку, від обслуговування населення асенізаційним автомобілем, скільки списано актами бензину на ремонтні роботи, яка буде собівартість послуг після затвердження отаких тарифів і допоки буде діяти геноцид водоканалу над мешканцями радіозаводських будинків які платять і самі не знають за що.

Я не претендую на посаду експерта з питань організації роботи водоканалів України, але те що я побачив в так названих розрахунках, на мій погляд, без сумніву має ознаки злочину згідно ст. 366 КК України - службове підроблення, складання і видача завідомо неправдивих документів. Це вже питання до прокурора району.

Після такого ознайомлення з "документом" з водоканалу я не міг не піти  на прийом до селищного голови і голови РДА. Скажу відверто. Мене там уважно вислухали, відбувся обмін думками. Я запропонував вищевказаним керівникам від даної проблеми не відмахуватися, а разом зі спеціалістами сісти і розібратися по кожній цифрі отих Галієвих розрахунків. Там є інтереси не тільки мої, а практично всієї громади селища. Такої анархії, яку утворили нам в 2008 році, ми не повинні допустити.

Шановні читачі. Наші права, крім нас, захищати немає кому. Я переконаний в тому, що в "блокадному" Донецьку послуги за воду і водовідведення набагато дешевші, ніж в Зачепилівці.

І останнє. Згідно моєї заяви Зачепилівським судом 14.08.2014 року мені був виданий "Виконавчий лист", якого я направив до відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби Головного управління юстиції в Харківській області. На їх відповідь ми і будемо чекати. Жаль тільки втраченого часу, так як голова суду "не зрозумів" що я хочу.

 

16.08.2014 р.  Редактор - Віктор Марголін.

 

Тема: Суд - це є влада над людиною.

З якої новини почати?

митяй | 28.08.2014

Как вам Подколзина? Минтов хвалит на всех перекрестках, а на ее все пишут и пишут. Уже в Куме краски не хватает закрашивать. Или ушла б и не мучила Зачепиловку своей пиздеятельностью и слезоточивостью, или нашла б и наказала писателей. А то одно ноет.

З якої новини почати?

народ | 25.08.2014

щось ти марголін став такий нудний та правильний. зашугали???

Люба Юшко

Конград | 27.08.2014

Ну как вам зачепиляни наша Люба? Имеет вас?! Терпите бараны!

З якої новини почати?

батя | 23.08.2014

Маришка УМНИЦА! такогошороху в Дружбокраянском навела!

Суд - це є влада над людиною

Анна | 23.08.2014

Вообще столкнулась с работой этого «судьи» и поняла — никакой демократией, никаким законом и верховенством права в Украине не пахнет… Да и пахнуть не будет, пока не поувольняют таких бездарей и никчем, как "многоуважаемый "Григорий Васильевич Бойко.. Вот где реально — беспредельщик, который считает, что украинские законы писались для лохов, а не для него — умного и красивого. Держится головой суда с 1990 года! И все ему нипочем!

З якої новини почати?

powtorr | 23.08.2014

люстрація | 15.08.2014
ЗАЧЕПИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
07 серпня 2014 року Зачепилівка № 266
Про проведення службового
розслідування
Згідно ст. ст. 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,
відповідно до Закону України «Про державну службу», керуючись Постановою
Кабінету Міністрів України від 13.06.2000 року № 950 «Про затвердження
порядку проведення службового розслідування стосовно державних
службовців», на виконання листа голови обласної державної адміністрації
від 22.07.2014 року № 182/09-18 з метою перевірки факту можливої
неправомірної діяльності заступника голови районної державної адміністрації
Зубарева Д.В.:
1. Провести службове розслідування стосовно заступника голови районної
державної адміністрації Зубарева Д.В. щодо можливих неправомірних дій,
зазначених у листі обласної державної адміністрації.
2. Затвердити персональний склад комісії для проведення службового
розслідування (додається).
3. Комісії у строк з 08.08.2014 р. по 18.08.2014 р. провести службове
розслідування та надати висновки голові районної державної адміністрації.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Голова районної державної
адміністрації О.В. ПОДКОЛЗІНА

вован | 15.08.2014
а результат как всегда белый , пушистый , непорочный ....гондон

марине | 23.08.2014
Этот Зубарев мошенник еще тот. Тестя облапошил на все 100%. Так жена ему мозги вправляла в "Дружбокраянском" ЦИРК!

люстрація |
13.08.2014
Вигнали редактора... Невже бойчисі мало гріха??? коронний номер в виконнанні суддихи - пиши заяву, бо посажу. Кравчук, Грама - хто наступний. Доки можна терпіти цю шльошку - дуринду??

Про керівника водоканалу.

Редактор. | 16.08.2014

В даній статті я упустив дуже важливу деталь. На прийомі у наших керівників я дізнався про те, що керівник водоканалу вже два роки "не вживає". Їх це дуже тішить. Це два роки починаючи з 15 лютого 2006 року.Похвально, пора на Дошку Пошани. Та в народі кажуть: якщо не п'є, то значить хворий, або велика падл.... А там вибирайте самі.

додати новий внесок