Судове рішення прийняте, та сумніви залишаються.

08.07.2014 09:43

Судове рішення прийняте, та сумніви залишаються.

 

Свобода громадян вимагає, щоб ... судова влада була лише знаряддям закону, і щоб громадянин відповідав за свої вчинки не окремому свавіллю судді, але самому закону.

О. Куніцин

 

Я вже повідомляв своїм читачам про те, що суддя Зачепилівського районного суду Огієнко виніс рішення про покарання мене на суму 374 грн. за неповагу до суду. Моя головна провина в тому, що я назвав його шарлатаном. Це відбувалось навіть не в тому судовому засіданні яке він проводив особисто. Так захотілося чоловіку. Його рішення про моє адміністративне покарання я оскаржив до апеляційного суду. І що ви думаєте? Суд скасував прихоті Огієнка, так як вони були незаконними. Огієнко забув, або й не знав, що повага завойовується не шляхом видачі указів Президента, а в результаті багаторічної добросовісної праці.

Шановні читачі. А чи всі пам'ятають як колись біля будівлі РДА стояв стенд на якому двічі на рік кращі люди району, кращі підприємства, їх фото  представлялися для того, щоб про них знали усі.  Це була вища повага до людей праці. Це мало своє виховне значення. Це була і моральна підтримка кращих людей району. Погано, що ми втратили таку форму роботи зі своїми земляками. Це те, що було напрацьоване за багато десятиліть. Та знайшлися хлопці-молодці які все це здали в металолом. Замість цього в актовому залі  РДА комусь придумалось повісити фото за багато років тих, хто успішно розвалював народногосподарський комплекс району.

 Аналогічно таку картинну галерею утворили в райпрокуратурі з прокурорів, починаючи з кінця війни з німцями. Та Бог із ними, нехай висять, та нажаль ці фото не викликають позитивних емоцій у відвідувачів. Можливо тільки тому нинішній прокурор Медяник своє фото зняв, а може його вспіли заплювати невдячні відвідувачі. Ну, був собі такий прокурор-прахвост із Краснограду, приїздив - здається прізвище у нього було Божко.  І хто його згадав добрим словом? А вони були майже всі одинакові. Щоб нікого не обідити я інших згадувати не буду. Жили люди для себе, в своє задоволення.

Можливо і знайдуться в районі люди, які колись поглянуть на фото перших керівників району, таких як Кобильська, Білик, Репринцев, і  скажуть: "Який дурень вас призначав на цю посаду. Невже в районі більш достойних людей не знайшлося?" Та повернемося до судових справ. Там також є що згадати.

Під час розгляду моєї апеляційної скарги суддя Н.О. Олефір у своїй постанові записав. Цитую: " Дослідивши надані матеріали та звукозапис судового засідання, перевіривши доводи апеляційної скарги Марголіна В.Н., вважаю що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню." В кінці кінців мене матеріально не покарали, а тільки попередили.  Що стосується судді Огієнка, то він для мене тепер не є шарлатаном, а витягує тільки на півшарлатана. Така одиниця вимірювання праці судді ще не затверджена Гаазьким судом, але ми будемо претендувати на першість в цьому питанні.

Що торкається судді Яценка, то цей скромний хлопчина завжди намагається підставити Огієнку своє кріпке плече. Коли я в суді заявляю про недовіру Огієнку, то Яценко, згідно законодавства, виконує успішно роль адвоката між нами, а тому я завжди цю дуель програю. Тут спрацьовує не перемога закону чи здорового глузду, а перемагає оте шарлатанство - одне на двох.

В українській мові достатньо і інших слів які б навіть більш точніше могли охарактеризувати особу Огієнка, чи схожого на нього правника, але за ті слова і відповідальність більша. Навіщо марати язик через таку мразь, яка недостойна уваги нашого суспільства. Кому не зрозуміло, що це є випадкова людина в злочинній судовій гілці влади - це є істинний регіональський виродок. Тому я звертаюся до всіх своїх земляків, щоб ви всі, хто не погоджуєтеся з прийнятими судовими рішеннями судді Огієнка, приносили до мене ним підписані судові постанови.  Вода і камінь точить. Будемо збирати на цього ахламона компромат. Брехня, прийде час, коли і нам дадуть слово. Ми бачимо, що навіть суддів Конституційного суду поперли. Доробилися. Їх заробітна платня складала коло 60 тис. грн. не за рік, а за місяць. От і відробляли ці крахабори подачки колишнього Президента - Януковича. Їм був народ потрібний? Та біда наша ще і в тому, що таких як Огієнко в українських судах тьма. Поки не відбудеться дійсна судова реформа - ми не отримаємо реальних важелів для впливу на таких подонків. Тому революція не закінчилася. За наші права, крім нас, боротися немає кому. То ж давайте гуртом і сміливіше. Хіба це образа - слово шарлатан. Для Огієнка це як подяка за те, що приїздить з Харкова чинити правосуддя в Зачепилівці, за 130 км. Патріот знайшовся на нашу голову. Так, я часто звертаюся до суду, але в кожній моїй заяві буде написано - я не довіряю розгляд моєї заяви судді Огієнко. Та це ще не все.

Голова суду - пан Бойко, може на мене обідитися, що я його не згадав. І буде правий. Бо він стояв далеко не осторонь, коли в районі відбувалось щось там цікавого. Коли добре придивитися, то його пальці і без відповідної експертизи можна знайти на багатьох справах. Щоб не втомляти читачів, я хочу привести лише один приклад із судової практики шанованого нами голови суду.

І так. 20.03.2014 р. в судовому засіданні головою суду розглядалось питання про наші тарифи на воду і водовідведення, які незаконно були установлені на підставі рішення депутатів селищної ради. Згідно рішення суду постанова сесії селищної ради від 2008 року була визнана не чинною. Та незважаючи на все це  я і ви отримуємо рахунки з водоканалу за старими, нелюдськими тарифами. Я пишу так тільки тому, що мені таких тарифів віднайти в Україні не вдалося. Талановитого керівника водоканалу маємо, а тому і мовчки платимо. За депутатів і мови не має. Кращих із кращих вибрали. А тепер маємо те, що маємо.

Отже, я думаю, що ви зрозуміли ситуацію згідно з якою в селищній раді і в водоканалі на оте судове рішення положили саме те, що я і написати не можу. Якось рука не піднімається. П'ятий місяць уже пішов, а в наших розрахунках нічого не змінюється. У Подколзіної і у суддів є чим платити, а остальні їм до лампочки. Та діюче законодавство передбачає шлях вирішення цієї проблеми. Згідно діючого адміністративного законодавства я маю право написати заяву до селищної ради з проханням поінформувати мене як вони організовують виконання судового рішення. Якщо через сім днів я не отримую від них відповідної відповіді, то тоді отримую право для звернення до суду. Очевидно, що ви здогадалися відносно того, що  довгоочікувану відповідь я не отримав. У нас змінилося керівництво селищною радою і воно або ще не розібралося в суті питання, або потреби населення їм також до лампочки. Та вже такого керівника вибрав народ. А народ, як правило, помиляється дуже рідко, особливо в Україні.

Все вищеописане змусило мене писати заяву до суду і от я отримав наступну постанову суду. Читаємо.

 

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

04.07.2014 року Голова Зачепепилівського районного суду Харківської області, суддя Бойко Г.В., в порядку скороченого провадження розглянувши заяву Марголіна Віктора Наумовича в зв'язку з бездіяльністю відповідача в справі виконання судового рішення від 20.03.2014 року.,-

ВСТАНОВИВ:

 

Марголін В.Н. звернувся до суду з адміністративним позовом до Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області, третя особа КП Зачепилівське ВКП про визнання рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 31.07.2008 року № 383 « Про затвердження тарифу водопостачання по водоканалу» протиправним та його скасування мотивуючи свої вимоги тим,що рішенням 18 сесії 5 скликання Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області від 31 липня 2008 року № 383 « Про затвердження тарифу водопостачання по водоканалу» плата для населення за воду та водовідведення була піднята до рівня 20,42 грн. за куб.

Адміністративний позов Марголіна Віктора Наумовича до Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області, третя особа КП Зачепилівське ВКП про визнання рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 31.07.2008 року № 383 « Про затвердження тарифу водопостачання по водоканалу» протиправним та його скасування був задоволений частково.

Судом визнано нечинним рішення 18 сесії 5 скликання Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області від 31 липня 2008 року № 383 « Про затвердження тарифу водопостачання по водоканалу» на підставі постанови Кабінету Міністрів України № 959 від 12 липня 2006 року «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення», та зобов'язано відповідача — Зачепилівську селищну раду Зачепилівського району Харківської області переглянути тарифи на водопостачання населення КП Зачепилівське ВКП згідно норм діючого законодавства.

17.06.2014 року Марголін В.Н. звернувся до Зачепилівської селищної ради з заявою причини не виконання вказаного вище рішення суду, та надати йому офіційне повідомлення з роз'яснення причин його не виконання.

В установлений законом термін відповіді від Зачепилівської селищної ради Марголін В.Н. не отримав, тому він звернувся до суду з заявою про бездіяльність відповідача в справі виконання судового рішення від 20.03.2014 року, та просить суд зобов'язати Зачепилівську селищну раду подати в установлений судом строк звіт про виконання судового рішення, та відшкодувати йому заподіяну шкоду в результаті бездіяльності відповідача.

Суд, дослідивши заяву Марголіна В.Н. вважає розглянути її в порядку письмового провадження без виклику осіб в судове засідання, що не суперечить ст. 267 КАС України.

Згідно ст. 267 КАС України особа - позивач, на користь якої ухвалено постанову суду має право подати до суду першої інстанції заяву про визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльності, вчинених суб'єктом владних повноважень - відповідачем на виконання такої постанови суду або порушення прав позивача підтверджених такою постановою суду.

Суд вважає, що Марголін В.Н. дотримався вимоги ст. 267 КАС України в повному обсязі,тому його заява прийнята до розгляду судом.

Статтею 267 КАС України передбачений судовий контроль за виконанням судових рішень в адміністративних справах.

Суд, який ухвалив судове рішення в адміністративній справі, має право зобов'язати суб'єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалено судове рішення, подати в установлений строк звіт про виконання судового рішення.

 

За наслідками розгляду звіту суб'єкта владних повноважень про виконання постанови суду або в разі не подання такого звіту суддя своєю ухвалою може встановити новий строк подання звіту, накласти на керівника суб'єкта владних повноважень, відповідального за виконання постанови штраф в розмірі від 10 до ЗО мінімальних заробітних плат.

Суд, дослідивши заяву Марголіна В.Н. в зв'язку з бездіяльністю відповідача в справі виконання судового рішення від 20.03.2014 року, його заяву до Зачепилівської селищної ради від 17.06.2014 року з проханням надати йому офіційне повідомлення з роз'ясненням причини не виконання вище вказаного рішення суду задовольнити та вважає за необхідне зобов'язати Зачепилівську селищну раду надати суду звіт про виконання постанови суду від 20.03.2014 року.

Керуючись ст.ст. 162, 267 КАС України суддя.,-

ПОСТАНОВИВ:

Зобов»язати Зачепилівську селищну раду Харківської області надати суду звіт про виконання судового рішення від 20.03.2014 року в частині перегляду тарифів на водопостачання населення КП Зачепилівське ВКП згідно норм діючого законодавства, до 01 серпня 2014 року.

Постанова суду може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Зачепилівський районний суд Харківської області шляхом подачі апеляційної скарги на протязі 10 днів з моменту її винесення.

 

Голова Зачепилівського районного суду, суддя                               Г.В. Бойко

 

 

А тепер про головне на що я прошу звернути увагу читачів. Саме це спонукало мене сісти за комп'ютер. Всі знають, що я не є професійний юрист і іноді допускаю помилки в юридичному плані. Тому говорю так як є. При цьому наші судді Огієнко і Яценко знаходили формальні підстави щоб відмовити мені в моїх законних вимогах. Вони виносять свої рішення, вказують на недоліки в моїх заявах і в той же час замовчують, прикидаються "дурачками" і нічого не роблять щоб проявити свою особисту ініціативу в плані потребувати виконання судового рішення. Стосовно їх права на це слід відмітити, що законодавство їх аж ніяк не обділило, тільки працюйте на благо людей. Відсутність таких потуг з боку Зачепилівських суддів мене найбільше вражає. Чи то вже такий рівень корупції у нас, чи відсутність бажання працювати професійно. І тому я змушений втретє звертатися до суду і чекати виходу з відпустки голови суду. А відпустки у них не менші від беремених жінок. Шкідлива робота, молоко треба давати.

Як громадянин України я маю право висловити наступну свою особисту думку. На даний час прокуратура і міліція є також державними органами і офіційно їх називають правоохоронними органами в районі. Та по факту вони такими не являються. Причин цьому багато. Такі працівники як Штанько, Явніков, Медяник, Шевченко, Огієнко, Яценко і деякі інші по життю вважають себе королями і часто допускають такі порушення законодавства що диву даєшся як з ними взагалі можна будувати демократичну державу і тим більше захищати права людей. Це нонсенс. В попередній статті я вже писав про свій рецепт виходу з цієї кризи довіри і повторятися не стану. Але проблема залишається, хвороба є хронічною та затяжною. Будемо сподіватися, що наш новий Президент з часом зрозуміє все це, а ми його підтримаємо. Іншого шляху я не бачу.

Можливо, що я помиляюся, але я надав суду документальні докази щодо  відвертого, умисного ігнорування самого виконання судового рішення. А коли судові рішення не виконуються, то навіщо тоді суди взагалі і чи це є держава - це є велике питання. Тому слід не строк установлювати, а питати згідно закону. Тоді буде порядок. Чи знає про це дядя Гриша?

 

07.07.2014 р.          Редактор - Віктор Марголін.

Тема: Судове рішення прийняте, та сумніви залишаються.

Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

водокака | 14.07.2014

а очисні вже "здали"

Re: Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

плесо | 15.07.2014

Маргошкке уже не воняет ,ручку позолотили - и сразу запахло...

Re: Re: Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

Пилат | 15.07.2014

...да дешевка еще та - меньше чем ИУДА берет

Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом"

Слалом | 08.07.2014


Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

тля | 06.07.2014

Пережеве! таке гавно не тоне... скоро "уйде "гляня льоню и сам папик и мамик буде кирувать районом. а елен тыки пыдмахуватиме
Відповісти
Re: Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

знаток | 07.07.2014

Районом керует семья полоумного алкаша Бойка - райадминистрацией -дибил племмяш Димка, райсоветом - ненажерливая проблядь наталка_ по совместительству - жена, а общее упрасение - шизанутый алкаш - глава суда! за что боролись - на то и напоролись. Слава Украине!
Відповісти
Re: Re: Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

мент | 08.07.2014

ГУМВС УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
УПРАВЛ1ІІНЯ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ДОВІДКА № 535-10012013/63210
про результати спеціальної перевірки відомостей щодо притягнення особи до кримінальної відповідальності, наявнісгь судимості, її зняття, погашення, про застосування до кандидата адміністративних стягнень
за корупційні правопорушення
У ході проведення спецперевірки встановлено, що станом на 15.01.2013,
за автоматизованими банками даних, громадянин
ЗУБАРЄВ ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ, 21.07.1980 р. н., є особою, стосовно
якої 17.03.2005 прокуратурою м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області порушено кримінальну справу №44059065 за ознаками злочину, передбаченого ч.І ст.239; ч.З ст.365 КК України. 14.02.2011 постановою Криничанського районного суду Дніпропетровської області кримінальну справу припинено на підставі ст.49 КК України, ст. 11-1, 248 КПК України.
Відповісти
Re: Re: Re: Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

галонн | 08.07.2014

Ото таке пнеться в райсовет!!! Махльовщик і ворюга буде руководить районом! Вся Власть СОВЄТАМ!
Відповісти
Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

ой-йо йой | 04.07.2014

Ти Марголін з дуба рухнув, чи вже зовсім скурвився? Бойка зашугали?

"Його вже і самого ці шакали так зашугали, що він уже не знає що мені відповідати."
Ти продажня маріонетка хоч іноді думай ,що пишеш. Бойку - ще одного "ПОЧЕСНОГО! И орден Ярослава МУдрого!
Відповісти
Re: Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

Sinks | 05.07.2014

... а все же интересно - переживет Г.В. Бойко и эту власть? Неужели никто и никогда его не спросит " ты что Гриша Васильевич последние 176(минимум) лет не ел, не пил, ходил босой-раздетый (вместе с великомудрой Натальей и таким же сыночком) чтобы скопить из зарплаты судьи на десятую часть того что сейчас имеешь?
Відповісти
Re: Re: Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

ось кому | 07.07.2014

Скоро захлебнеться Гриша своєю блювотою після черговоі попойки.Бо врачам уже надоіло виводити його з запоів
Відповісти
Re: Re: Re: Хрестопродавці в судах продовжують "керувати балом".

народ | 07.07.2014

Хоть би швидше!Хоть би швидше!Хоть би швидше!

додати новий внесок