Так поступають депутати коли почувають себе слугами народу.

10.08.2019 10:50

Так поступають депутати коли почувають себе слугами народу.

 

Шановні депутати. Не так давно на сторінках газети  обговорювалось питання долі коштів залишених уже покійним учасником АТО. На цій темі піарились багато любителів поласувати чужим. Є люди яких безпідставно підозрювали, по суті, в крадіжці цих грошей. В такій ситуації чесній людині виправдатися  практично майже неможливо. Та пройшов певний час і все стає на своє місце. Колись  відомий дисидент на весь світ Левко Григорович Лук'яненко говорив мені, що ми переможемо бо за нами правда. І дійсно, ця перемога нам коштує і крові, а інколи і життя. Це правда. Та що поробиш коли світ є таким жорстоким і не завжди розумним.

До редакції газети поступив матеріал нашого земляка. Його варто прочитати.

Перемога за сильними.

Підступні звинувачення подолано.

 

На позачерговому пленарному засіданні L сесії VII скликання депутатів Зачепилівської районної ради Харківської області, що відбулася 19 липня 2019 року, засновник та керівник громадської організації «Учасники АТО, бойових дій, волонтери «За Україну, честь і волю», депутат, волонтер 2014-2018рр., військовослужбовець ІІІ хвилі мобілізації в 2014 році Омельченко А.В. взяв почесне слово до присутніх в залі депутатів та представників місцевої влади.

Доповідь мала змістовний характер з приємною новиною: - «Силами активістів-атовців нашої ГО «За Україну, честь і волю» власноруч, за кошти загиблого бійця 53 Бригади ЗС України, зачепилянина Щербини Романа Івановича в сумі 24823 грн., передані від його командира в день похорон до Маджар Наталі, що займалася на той час волонтерською діяльністю мобілізованим землякам в Збройних Силах України (за якими і розпочали тоді «охоту» місцеві можновладці), та додатково зібраних коштів від звільнених у запас побратимів, близько 3500 грн. завершили та передали в користування Палату для лікування хворих в терапевтичному відділенні Зачепилівської ЦРЛ.

Палата не має собі подібних на даний час не лише в цьому закладі, проведено не тільки високоякісний ремонт з дотриманням будівельних вимог для лікувальних закладів а і осучаснено, переплановано та модернізовано разом з комунікаціями. Для повноцінного, комфортного перебування хворих під час лікування є можливість, не виходячи з палати, в відокремленій кімнаті гігієни прийняти теплий душ, умитися, поголитися (для цього встановлено індивідуальний водонагрівач), сходити до туалету – повноцінна санітарно-гігієнічна кімната. В палаті, на стелі «Армстронг» - найсучасніше, енергоекономне Led-освітлення.

Завдяки Благодійній допомозі від Харківського обласного товариства «Добра Новина» на чолі з Ткачовим Л.М. палата укомплектована спеціальними медичними ліжками з електроприводами для зручності та ортопедичними матрацами також він надав безкоштовно будматеріали: - леноліум стійкий до агресивних хімічних сполук, якого вистачить ще на декілька палат, керамогранітна раковина та керамічний кахель, яким виконана кімната дотримання гігієни хворих та багато іншого для потреб лікарні, всі ці предмети та матеріали прибули за нашим замовленням з Німеччини.

На завершення додам – вхідні алюмопрофільні двері в палату мають високий рівень звукоізоляції, тож всередині палати тихо, світло, комфортно і спокійно а враховуючи те, що встановлено нову сучасну велику батарею опалення, в холодний період року там тепліше ніж в інших палатах. На стіні змонтована памʼятна дошка з двома прапорами: - червоно-чорним та жовто-блакитним як нагадування всім, хто її бачить – навіть загинувши, Щербина Роман Іванович, як воїн, як Зачепилянин продовжує стояти на сторожі захисту світла, добра, справедливості, а ми йому лише трішечки ще допомогли!»

В завершені керівник ГО «За Україну, честь і волю» мовив, що зобовʼязаний сказати: - «Так і не почув я слів подяки за виконану нами роботу, навпаки – навіть Головний лікар Зачепилівської ЦРЛ Жарікова С.Н. проігнорувала наше запрошення, щодо вручення ключа від відремонтованої палати та спільного фото на згадку. Та не почув слів вибачення і за гучні, лукаві, безпідставні, публічні обвинувачення в крадіжці та привласненні мною грошей загиблого побратима Роми Щербини, які в 2016 році лунали в залі засідань на мою адресу – лукаві, підступні та обурливі від Першого заступника Зачепилівської РДА – Ружинської Л.М., на той час Голови Зачепилівської райради - Глянь Л.Д.(тепер бувшого), відповідальної за існування ветеранської організації ВВВ та воїнів-інтернаціоналістів Афганістану – Шур Т.М. а також деяких інших довірливо наївних та несвідомих депутатів, що за «сценарієм ляльковода» вимовлялись цими «папередніками» щоб дискредитувати нас як організацію, як військовослужбовців ІІІ-IV хвилі мобілізації в 2014-2015років, а мене як депутата та волонтера на той час, і все це відбувалося за мовчазною присутністю Голови Зачепилівської РДА – Коноплі Л.Д. (тепер бувшого).

Часи минають і ми не залишаємо надії на те, що можливо скоро людям жити стане краще, принаймні ми, в межах власних можливостей та власних сил ці покращення виконуємо, і досягаємо бажаних результатів.

З повагою до громади, Омельченко А.В.

 

Від редактора.

Я, як редактор газети, як мешканець Зачепилівки зі стажем в 40 років сподіваюся, що така інформація примусить нас усіх замислитися над змістом нашого сьогодення і повірити в те, що серед нас  ще є люди які мають честь і совість і які готові в важку хвилину підставити своє плече нуждаючому. Саме в цьому і є ота непереможність українського народу, його вірних синів і дочок. Це свідчить і про те, що люди старшого покоління не даремно топтали святу українську землю і естафету передали в надійні руки.

Фото з лікарні я постараюсь додати до даної статті.

 

Редактор - Віктор  Марголін, 10.08.2019 р.

 

 

 

 

Тема: Так поступають депутати коли почувають себе слугами народу.

Слуга народу

Терцентр | 14.08.2019

А що ж ви Наумович вже 2 коментоаря про Омельченко видалили? Соромно за похресника? Це вам не Галія декілька років підряд судити, правда очі коле? Кімнату він зробив,коли його за яйця взяли, а тоді 2роки тому назад де його патріотизм був? Розкажіть,як він із свого колишнього кабінету двері вхідні вкрав разом з одвірками. Це теж із добрих побужденій?

Re: Слуга народу

Суддя | 14.08.2019

Так іди до поліції і напиши заяву на нього. Розкажи все, що ти знаєш, про що підозрюєш!
Давай факти а не знову людину грязним ротом своїм вимазуєш. Покажи свою роботу справедливої і дієвої особи результативно - наприклад, як він.
До речі, він всього не написав...що з ним творили...

Re: Re: Слуга народу

Терцентр | 14.08.2019

Вартості дверей не вистачить, щоб відкрити кримінальне провадження.

Re:

Орест | 20.08.2019

То допиши ще щось, придумай якийсь ще наклеп, такі як ти "писакив", в часи Сталіна на НКВД гарно вміли писати, то і ти у своїх дідусів і бабусів чи у папи з маскою спитай, хай научать... ти ж їхне дитя?!!! Не відставати, продовжуй "Правое дело Кремлевских наследников"!!! Потім візьми червоного револьвера і їдь на західну Україну і починай вистрілювати бандерівців - ПАДЛО.
ХАЙ ЖИВЕ МАХНО У ВІКАХ!!!

Re: Слуга народу

Десь так | 20.08.2019

Про Галія ні слова... Так, як Він, мабуть, ніхто не робив - двічі спалював свою адмінбудку, щоб полум'я назавжди сховало всі злочини, пов'язані з бухгалтерією - гроші, договори, виконані роботи, гроші за послуги з асенізації, на поточні та капітальні роботи, висновки неякості води і т.д. і т.п.
Найшли з ким зрівнювати ха-ха-ха.

про зміст ваших коментарів

Редактор | 11.08.2019

Я дозволю собі ще раз звернутися до анонімного читача. Ваші дурниці на сторінках моєї газети не потрібні. Якщо у тебе сверблячка така то віднеси свою писанину в редакцію районної газети. Там і грошенята у тебе приймуть і надрукують що ти побажаєш. А я подивлюся що із цього "цирку" получиться. Зрозумів? І буде тобі щастя.

Re: про зміст ваших коментарів

не впадайте в розпач НЕумовичу | 16.08.2019

ну не розумію я.чому НЕумович так розхвилювався.заспокойтеся.бо так і до інфаркту не далечко.ну не вдалась піар акція омельченко.ну в шоу бізнесі вважають будьяка новина добра окрім некрологу.зате про тольку говорять і можливо.крий Боже знайдуться в районі пара дурнів.які проголосують за тольку

Re: про зміст ваших коментарів

совість | 01.09.2019

до речі червоно чорний прапор це фашистський символ.а фашистська символіка заборонена як і комуністична. куди дивиться адмікістрація лікарні. прошу вважати цей коментар заявою до прокуратури про злочин

Думка

Омельченко А.В. | 11.08.2019

Які негативні емоції викликали у дописувача "красному" в реплици "ПИАР ХОД"!!!!
Опонент пише російською мовою, тож не місцевий але про ці, вже давні події знає дуже багато...
Що за "гра" у цієї особи, що не проживає в Зачепилівці але так дуже-дуже хоче, щоб осквернити і очолювану мною громадську організацію і мене особисто?
Скажу відверто, Ми - всі, хто стали до зброї з 2014 р. і по теперішній час, що не залишились лежати на "диванах" як ти - язикатий путінський воїн, що прикривається гаслом - "Слава Україні", щоб не запідозрили люди в твоїй жалюгідності,,, дійсно захищали і захищають українців з їхніми будинками, приміщеннями в яких вони працюють, лікуються, роблять винаходи та й генералів з їхніми дачами теж. Нажаль, вони є різні, поведінка і розмови деяких із них зневажлива та безкультурна до людей але то проблема їх особистості а не наша.
Бажаю дописувачу, займатися добрими справами і діями, тоді в головному мозку з'явиться ТВЕРЕЗА заклопотаність і розуміння сьогодення.
P.S. Працюйте, показуйте результати і наша країна стане гарною!
Свою злість та розпач про "зірвану многоходовочку", залиште в минулому і більше до такого ніколи не повертайтесь - " як шило в мішку не ховай..."!!!
Всі, хто підтримує і допомогали, ЩИРО ВДЯЧНИЙ!!!

Re: Думка

маю питання | 13.08.2019

якщо ти дійсно душею вболіваеш за народ то тоді чому пані омельченко нищить медичні пункти в віддалених селах.адже там живуть і батьки воінів ато.

1 | 2 >>

додати новий внесок