Така вода далеко не всім по карману.

13.03.2014 13:13

Така вода багатьом не по карману.

 

На сторінках «Зачепилівської правди»  розмови про нашу воду ходять досить давно. Правда, я не можу сказати що це була жвава бесіда, але абсолютна більшість моїх земляків погоджувались із тим, що тут щось та не так. Звернення до місцевих органів влади, до правоохоронних органів за минулі роки так ні до чого доброго і не привели. Влада жила своїм життям, а народ своїм. Все це привело мене до розуміння необхідності звернення в суд з тим, щоб вирішити це спірне питання. Щоб не повторятися, я вважаю за необхідне, подати читачам газети текст позовної заяви. Відповідач по справі – Зачепилівська селищна рада.

 

Адміністративний позов

про визнання  рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 31 липня 2008 року № 383 «Про затвердження тарифу водопостачання по водоканалу» протиправним та його  скасування.

Рішенням 18 сесії 5 скликання  Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району  від 31 липня 2008 року «Про затвердження тарифу водопостачання по водоканалу» плата для населення за воду та водовідведення була піднята до рівня 20,42 грн. за куб. Саме такий рівень оплати послуг в водоканалі, в Державній інспекції з контролю за цінами та депутатами селищної ради, очевидно, вважається економічно обґрунтованим. В даному випадку тарифи збільшилися в 2,09 рази. За таких обставин, я вважаю, що прийняте рішення сесії селищної ради порушує мої права та права моїх земляків.

З таким рішенням я не можу погодитись і тому оскаржую його посилаючись на наступні обставини:

Ø     Одноразове підвищення тарифів на послуги водоканалу більше ніж у 2 рази суперечить конституційному принципу згідно з яким ніяке нове законодавство не має права погіршувати соціальний стан громадян України. Адже в нас не було такого, щоб доходи громадян відразу збільшувалися більше ніж у 2 рази. Я вважаю, що цей довід не потребує доказування.

Ø     Відповідно до ст. ст. 2,9,11,30,31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги державна політика у сфері житлово-комунальних послуг базується на принципах, зокрема, випередження зростання доходів населення над зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги. Це важливе положення було грубо порушено місцевою владою.

Коли у квітні 2006 р. послуга водоканалу почала стрімкий ріст з 4,69 грн. і до 20,42 грн. в 2008 році, то моя пенсія зросла з 774,90 грн. до 1305,21 грн.  Зовсім нескладні розрахунки говорять про те, що за вказаний період тариф піднявся в 4,35 рази, а пенсія виросла на 1,68 рази.  Це є підтвердженням того, що ріст тарифів значно випереджає ріст доходів громадян.  Якщо взяти і проаналізувати ріст середньої заробітної плати мешканців селища Зачепилівка, то, я сподіваюся, що вищевказана тенденція буде збережена. Все це є підставою для звернення до адміністративного суду з вимогою про скасування рішення Зачепилівської селищної ради від 31 липня 2008 року як незаконне, необґрунтоване та не враховуюче прав громадян селища на участь у процесі прийняття рішення.

Ø     Питання несправедливого підвищення тарифів на воду та водовідведення мною та іншими користувачами послуг водоканалу піднімалося перед керівництвом Зачепилівської РДА, селищної ради, прокурором району, перед районним відділом міліції та керівництвом водоканалу. Та жодна із цих інстанцій не відреагувала належним чином на наявність грубого порушення прав громадян. Відсутність конкретної відповіді на мої питання, з боку керівництва водоканалу, свідчать про намагання керівництва  водоканалу все запутати так, щоб ні за що не відповідати, уникнути відповідальності за всі порушення як технологічного процесу, так і фінансової сторони проблеми.

Ø     Під час підготовки до розгляду питання про тарифи та самого розгляду цього питання була грубо порушена сама процедура прийняття такого відповідального рішення. Дане питання не обговорювалось серед громадян селища на сходках, в трудових колективах, що є обов’язковою умовою, воно не було висвітлене в районній газеті. Організатори проведення самої сесії зробили все можливе, щоб жоден із учасників стихійного протесного мітингу не попав до зали де проходила сесія і де приймалось протизаконне рішення.

Ø     Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, опублікувала на своєму сайті діючі тарифи на воду та водовідведення по ліцензіатах Комісії у розрізі регіонів України станом на 1 листопада 2013 року. Ці дані свідчать про те, що більшість населення України мають тарифи від 4 до 12 грн., що в 2-5 рази менше, ніж в Зачепилівці. Жодна територія України, навіть приблизно, не нагадує собою Зачепилівку. На мій погляд, ці дані свідчать про наявність фальсифікації самих розрахунків спеціалістами  Зачепилівського водоканалу, які подавались на розгляд до обласного управління по цінах.

Ø     Сесія Зачепилівської селищної ради, під час розгляду  питання підняття тарифів на послуги водоканалу, не врахувала зазначені вище обставини і прийняла рішення яке суперечить чинному законодавству.

Ø     Вважаю за необхідне пояснити суду те, що весь цей час я намагався в різні способи на багатьох рівнях влади доводити абсурдність прийнятого рішення на сесії селищної ради, але мій голос і голос моїх земляків так ніким і не був почутий. Навіть прокурор району разом із слідчим з міліції вже другий рік не можуть розглянути відкриту карну справу пов’язану з затвердженням захмарних тарифів на послуги Зачепилівського водоканалу та ролі в цій справі керівництва водоканалу.

В даному випадку немає жодних сумнівів в тому, що саме керівник Зачепилівського водоканалу Галій Г.І. спонукав депутатів та завів їх в оману щодо необхідності  прийняття незаконного рішення, маючи свій особистий, «шкурний» інтерес. Все це є ознаками правопорушення скоєного Галієм Г.І.

        Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи, зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

        Ч.1 ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

        Відповідно до ст.162 КАС України у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову про:

1) визнання протиправними рішення суб'єкта владних повноважень чи окремих його положень, дій чи бездіяльності і про скасування або визнання нечинним рішення чи окремих його положень, про поворот виконання цього рішення чи окремих його положень із зазначенням способу його здійснення;

2) зобов'язання відповідача вчинити певні дії;

        Суд може прийняти іншу постанову, яка б гарантувала дотримання і захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб'єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Аналогічний адміністративний позов прокурора Сахновщинського району до виконкому селищної ради стосовно протизаконного встановлення підвищених тарифів на послуги водоканалу розглядався в районному суді та був судом задоволений.

        На підставі вищезазначеного та керуючись ст.ст. 6, 17, 104, 105, 106, 162 КАС України, -

ПРОШУ:

1.     Визнати протиправним та скасувати рішення сесії Зачепилівської селищної ради від 31 липня 2008 року № 383 «Про затвердження тарифу водопостачання по водоканалу».

2.     Розгляд справи не довіряю судді Огієнко .

 

Додатки:

-         копія рішення сесії селищної ради від 31 липня 2008 року;

-         копія постанови Сахновщинського районного суду від 31.05.2012 р.;

-         копія адміністративного позову.

 

 

24.02.2014 р.                                  ____               МарголінВ.Н.

 

Справа  для розгляду по суті попала голові суду Бойко Г.В.

Багато висновків, які ми робимо в своєму житті, мають в своїй основі наші знання та переконання на підставі порівняння. Чи то з сусідом, чи колегою по роботі, по бізнесу і т. д. Так і мене повернула до цього питання наступна інформація, яку я отримав на сайті обласної державної адміністрації. Давайте спочатку прочитаємо її зміст.

               « Щодо тарифів на водопостачання у м. Балаклія

Згідно з інформацією Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації, Законом України «Про житлово-комунальні послуги» тарифи на житлово-комунальні послуги на відповідній території (місті, селищі, селі) встановлюються органами місцевого самоврядування в розмірі економічно обґрунтованих витрат виробництва цих послуг.

Відповідно до Порядку формування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», КП «Балаклійський водоканал» були розраховані економічно обґрунтовані тарифи і подані на розгляд та затвердження до Балаклійської міської ради.
 

Рішенням сесії Балаклійської міської ради від 24.11.2011 №653 для населення міста були встановлені економічно обґрунтовані тарифи у наступних розмірах: 5,68 грн. з ПДВ за 1 м3 води і 11,07 грн. з ПДВ за відведення 1 м3 стоків. Ці тарифи введені з 1 грудня 2011 року після проведення регуляторної процедури. 

Попередні тарифи, які діяли для мешканців м. Балаклія з 01.03.2011 по 30.11.2011, відшкодовували фактичні витрати КП «Балаклійський водоканал» з надання послуг водопостачання на рівні 88,7%, водовідведення – на 78,6%.

Головною причиною підвищення тарифів на комунальні послуги є постійно зростаючі витрати на їх виробництво, пов'язані, в першу чергу, з ростом цін на енергоносії, підвищенням на законодавчому рівні розміру мінімальної заробітної плати, податкових ставок тощо. 

З метою збереження дієздатності комунальних підприємств у забезпеченні споживачів життєво необхідними послугами, виникає об’єктивна необхідність приведення розміру діючих тарифів на послуги до рівня економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

Розмір тарифів на послуги водопостачання та водовідведення у м. Балаклія пояснюється також великою енергоємністю виробництва та надання послуг водопостачання і водовідведення:
- вода видобувається зі свердловин глибиною до 800 м, водозабір знаходиться за містом на відстані 3 км, реалізація води споживачам здійснюється у 2 підйоми - видобуток води зі свердловини на поверхню та подача води на місто;
- систему водовідведення міста обслуговує 8 КНС, від них стоки надходять на головну КНС та очисні споруди, які знаходяться за містом на відстані 8 км. Через перепад висоти між містом та очисними спорудами перекачка стоків здійснюється під тиском».

Ось так працюють люди в Балаклії. І я при цьому не думаю, що нашим працівникам водоканалу набагато складніше виконувати покладені на них обов’язки, бо живемо ми на воді. Але ж там ще в 2011 році тарифи підняли до рівня 16,75 грн. тоді як ми вже із 2008 року платимо по 20,42 грн. Я вважаю, що це вже питання до прокурора району, тільки не Зачепилівського. І це ще не все. Далеко не все. Сьогодні на попередньому засіданні суду я дізнався про те, що Зачепилівською селищною радою кожен місяць виділяється дотація  для водоканала у розмірі 20 тис. грн.

Щоб там не говорили, а мені все це видається як «досягнення» Кобильської і Подколзіної на відповідних державних посадах. Ось так потихеньку і розвалюється економіка нашої держави. То, можливо, пора цим тьоткам сказати – досить! Як ви думаєте?

Розгляд справи по суті в суді призначено на 20 березня о 10-00 год. Запрошую.

 

Редактор – Віктор Марголін, 13.03.2014 р..

 

 

 

 

Тема: Така вода далеко не всім по карману.

статтей не знайдено

додати новий внесок